Rozstania

Thread: Rozstania

Results 1 to 3 of 3
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Rozstania

Czesc Panowie
    Co jak rozkochamy kobiete i chcemy skonczyc zwiazek tak zeby jej nie zranic
    Podrywamy laski znamy skuteczna metode i zdobywamy je,
    W pewnym momencie uswiadamiamy sobie ze chcemy nadal byc sami wolni i nie byc juz z nimi
    Cztery mce temu. Poznalem kobiete 29lat, dojrzala wie czego chce od zycia,
    Ja tez, nie chce juz z nia byc.
    Za daleko to wszystko idzie.
    Chce poznawac nowe kobiety bawic sie a nie zakladac powazny zwiazek.
    Chyba bede zmuszony sie z nia spotkać i ze skruszoną miną powiedzieć ze nic do niej nie czuje. Nie wiem czy mam tyle odwagi Jak zacznie płakać albo cos to .....
    Jak kulturalnie sie z nią rozstac czy jest jakas metoda ?????

29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

najlepiej szczerze. metody w stylu wkurzenia jej na maxa zeby sama odeszla to juz chyba nie na Twoj wiek?

a btw, jak to jest (bo jestes ode mnie 10 lat starszy) teraz u Ciebie? duzo sie zmienilo w sensie uwodzenia od Twojej 20stki?

33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

The Dog ma rację. Sam ostatnio rozstawałem się z laską. Byłem w LTR kilka miesięcy i ciężko było jej zaakceptować moje odejście. Powiedziałem jej szczerze, że nie jestem stworzony do stałych związków i strasznie się męczę mimo, że ona jest świetna i takie tam. Więc przepraszam dziękuję bla bla bla. Musi zadziałać. Potrzebne są tylko stalowe nerwy żeby zachować zimną krew gdy nagle zaczyna płakać. To nie jest fajne ale często niestety konieczne. Więc nie zwlekaj, tylko zerwij z laską. Oddaj ją w czyjeś inne ręce

Bookmarks