Demonic Confidence

12345 ... LastLast
Results 1 to 10 of 100

Demonic Confidence

Witam

Zakladam ten temat z kilku powodow:
    -ze znajomymi chcemy szczegolowo opisac, czym jest demonic confidence, podac tlumaczenie na PL, dzieki czemu kazdy bedzie mial okazje sprobowac podjac sie tego wyzwania (tlumaczenia moga czasem sie troche skladni nie trzymac)
    -planujemy zrobic wszystkie misje jak najdokladniej, nie pomijajac nawet najmniejszego szczegolu. Czesc z nas (min. ja) robia juz drugie podejscie. W zwiazku z tym mamy nadzieje, ze osoby, ktore maja juz za soba ten zestaw beda nam udzielac wskazowek jak najefektywniej poradzic sobie z cwiczeniami (zarowno tymi pisemnymi, jak i praktycznymi).
    -poza tym pod koniec dostaniecie nasza subiektywna recenzje, ile z tego, co mowia na temat tych misji jest prawda.

---------------------------------------------------------------------------
    Program demonic confidence zawiera 1 dokument, opisujacy po krotce zadania domowe, jakie musimy wykonac nastepnego dnia, oraz plik audio, gdzie Archer i Sloan dokladnie tlumacza jak mozemy sie najefektywniej przygotowac, jakie zadania mamy na dzien dzisiejszy, oraz czego musimy przestrzegac, by miec najefektywniejsze wyniki.

---------------------------------------------------------------------------

UWAGA !!! KAŻDY, KTO ZAMIERZA W PRZYSZLOSCI ROBIC DEMONIC CONFIDENCE, NIECH NIE CZYTA TEGO, CO BEDZIE ZAWARTE PONIŻEJ ! WEDLUG PROGRAMU NAJEFEKTYWNIEJSZY TRENING BĘDZIE WYŁĄCZNIE WTEDY, GDY NIE WIEMY, CO NAS CZEKA NASTĘPNEGO DNIA. JESLI CHCESZ ZACZAC MISJE TERAZ - CZYTAJ TYLKO TO, CO CO DOTYCZY DNIA, W KTORYM AKTUALNIE ROBISZ MISJE

--------------------------------------------------------------------------

DZIEN 1

WORKBOOK

PCZECZYTAJ TO ZANIM ZACZNIESZ!
    Demonic Confidence
    NAJPIERW przeczytaj ten podręcznik ZANIM zaczniesz sluchac CD.
    Witam w Demonic Confidence(demoniczna wiara)! Jestem bardzo zadowolony z tego produktu ponieważ skupia się on na problemie, który ma większość facetów jeśli idzie o umawianie, uwodzenie i zaprzyjaźnianie z kobietą. W skrócie, większość facetów czuje się jakby potrzebowali więcej wiary przy podejściu do kobiet.
    Jak wielu innych facetów, osobiscie testowalem wiele innych produktów, które gwarantowały osiągnięcie takiej wiary. Niektóre z nich działały lepiej, inne gorzej. Ale ŻADEN z tych produktów nie zapewnił mi takiej wiary, jaką chciałem osiągnąć. Co gorsza, cokolwiek osiągnąłem stosując te terapie, NIGDY nie miało stałego efektu. Niechybnie skończyłem z niewolą niezliczonych ćwiczeń, ktróre musiałem przeprowadzić. Nie miałem na to po prostu czasu. Chcę być na zewnątrz z kobietami, nie w domu wciąż rozpatrując i wyobrażając sobie heroiczne ruchy, których nigdy nie będę w stanie zrobić.
    Zrobiłem więc to, co zawsze robie, kiedy potrzebuje pomocy w tego typu sprawach. Spotkałem się z dobrym przyjacielem Lucasem Westem i poprosiłem go o udzieleniu kilku rad. Kolejny raz, przekazał mi on wiedzę swojego nauczyciela Abbas Ali. Wyszedłem na zewnątrz przetestować jego lekcje. Niedlugo później byłem zdumiony wynikami.
    Co do pojedynczego członu nazwy tego, co dostałem: "wiara" to za duże niedomówienie. Na prawde nie mam słów do stanu, w którym byłem. Sięgnąłem po nazwę: DEMONICZNA WIARA w nadziei, że zobrazuje ona moc jaką dostałem.
    Jako, że byłem sprytnym businessmanem, przebłagałem Lucasa do nagrania i wyjaśnienia tych wszystkich technik, bym mógł podzielić się nimi z moimi klientami. No i on zrobił nawet więcej, niż tylko to! On rozplanował to na 21 dni programu, i jakoś dorwał Abbasa by zweryfikował kluczowe cele tego programu. Wszystko czego potrzebujesz to 21 by osiągnąć Demoniczny poziom Wiary. Przejście przez program więcej niż raz może to być zbyt wiele. Może się okazać, że staniecie się żyjącymi bóstwami. Dlatego zachęcam wszystkich do przerobienia kasety więcej niż raz łamiąc tym samym nowe ścieżki.
    Kiedy będziesz przerabiał kasetę, pamiętaj:. MUSISZ ROBIĆ ĆWICZENIA. Inaczej, mimo wszystko będziesz w stanie zrobić więcej niż zwykle, ale nie osiągniesz Demonicznego poziomu Wiary, na który masz ochotę.
    Musisz ROBIC CWICZENIA W WYZNACZONEJ KOLEJNOSCI. Jeśli cos pominiesz, możesz zrujnowac caly proces. Ten system opiera się na stopniowym klimatyzowaniu. Takie klimatyzowanie dziala lepiej, jeśli nie wiesz, co czeka cie potem. Dlatego zrob polecenia w kolejnosci, ZANIM wysluchasz kolejnych polecen. Jeśli nie pojdziesz za ta prosta zasada, możesz się sam obwiniac za to, ze nie odniosles zadnych rezultatow.
    Musisz ROBIC POLECENIA KAZDEGO DNIA. Jeśli ominiesz dzien, zacznij wszystko od nowa. Stopniowe klimatyzowanie dziala lepiej, kiedy podazasz za ta prosta zasada. Twój umysl uczy się szybko. Dlatego musisz mu dac cos do nauki kazdego dnia. To jest droga, ktora Lucas zaprojektowal system, i to jest droga, która dla ciebie zadziala.
    Miej rowniez na uwadze, ze dnia 19 i 20, będziesz musial przejsc przez polecenia spedzajac po 8 godzin nad ich realizacja. Dlatego, jeśli musisz spedzic dzien poza praca, upewnij się, ze taka przepustke otrzymasz ZANIM zaczniesz program. Jeśli nie będziesz miał tych dni wolnych, i już zaczales cwiczenia, będziesz musial zaczac wszystko jeszcze raz od dnia pierwszego. Dlatego upewnij się na przyszlosc, ze możesz zwolnic dzien 19 i 20.
    Wszystkie pozostale cwiczenia wymagaja od 30 min do 2 godzin. Jeśli nie możesz zwolnic 30 min w ciagu tych 21 dni (pamietaj, ze dwa z tych dni musza być calkowicie wolne) wtedy nie możesz uzyc tego systemu, by zyskac Demoniczna Wiare. Jeśli, mimo wszystko chcesz to osiagnac, nie jedz np. obiadu, i zrob przez ten czas cwiczenie. Albo nie idz na gimnastyke, tylko cwicz. Albo wroc poltora godziny pozniej do domu. Albo pojdz spac poltora godziny pozniej. Albo wstan pol godziny wczesniej Albo nie ogladaj swojego ulubionego programu telewizyjnego. Zrob cokolwiek chcesz, byle uzyskac te 30 min czasu kazdego dnia. Podazaj ta prosta zasada przez 21 dni, a będziesz mogl się cieszyc nadludzka wiara.
    Miej na uwadze, ze cwiczenie 6 nie zostalo zawarte na plycie. Jeden z powodow jest taki, by się upewnic, ze uzywasz podrecznika, idziesz za wskazowkami w nich zawartymi i przeczytales to najpierw. Kolejnym powodem jest fakt, ze to cwiczenie, jak Abbas wyjasnil Lucasowi, było troszeczke za silne by go trzymac, gdy go nagrali. Nie miałem na mysli, ze był zbyt potezny, poniewaz 1 nie trzymalby czegos zbyt dobrego w tajemnicy dla ciebie. Z tego powodu opisalem w tej ksiazce to cwiczenia bardzo szczegolowo dlatego nie ominiesz jego super efektywnosci. Co miałem na mysli mowiac, ze jest za silna, jak to Abbas wyjasnil Lucasowi który studiowal z nim od lat (tego zdania nie czaje : P). On również nie zawracal sobie glowy, by mowic o bezpieczenstwie tego cwiczenia, który moglby wywrzec niesprzyjajacy efekt w twojej psychice przeciwnie do wspanialych efektow, jakie osiagniesz jeśli będziesz podazal za poleceniami w ksiazce.
    Jak zawsze, pozwol mi wiedziec jak ci idzie
    Archer Sloan

Dzien Pierwszy. Wskaz swój Cel - Lucas wdaje się w szczegoly na CD co dokladnie tutaj zrobic.

PLIK AUDIO

Plik audio na początku powtarza to, co było zawarte we wstępie napisanym powyżej. Opisuje takze, na czym polega metoda uzyskiwania wiary wedlug tego kursu: są różne metody pozyskiwania wiary : hipnoza, NLP, stawiania czoła strachu, czy metoda progresywna, w którym każdego dnia, stopniowo podwyższa się poziom trudności pozwalając tym samym na całkowitą kontrolę tego co się robi (ta metoda zawarta jest w demonic confidence). Podczas robienia tego kursu może być odczuwane nieprzyjemne napięcie. Jest zagwarantowane także, że każdy - niezależnie od poziomu inteligencji, wyglądu, pewności siebie, lub czegokolwiek innego jest w stanie zrobić ten kurs i uzyskać potem demoniczną wiarę.
    Dalej jest opisane, że inne techniki nie dają stałego efektu, podczas gdy robiąc ten kurs mamy efekt widoczny do końca naszego życia.
    Każdego dnia uzyskamy 1 nową zdolność.
    Dalej: każdy chce działać szybko, oraz każdy chce wiedzieć o tym, co robi, by na bierząco prowadzić korekty z tego, co zrobiliśmy - to też zostało zagwarantowane na CD.
    Dalej: trzeba prowadzić dziennik z każdego dnia, zapisując przebieg tego, jak nam szły misje, jakie mieliśmy z tego odczucia, co nas powstrzymywało przed podejściem do targetu
    Drugą rzeczą jest postawienie sobie celu, który chcemy uzyskać po zrobieniu 21 dniowego kursu. Ma to być realistyczny cel, który będzie nam towarzyszył podczas robienia kolejnych misji. Cel trzeba zapisać w notatniku. Np: po 21 dniu nie chcę mieć problemu, by podejść do jakiejkolwiek kobiety, niezależnie od tego, co chce jej powiedzieć

MISJA PRAKTYCZNA: Przez 30 minut podchodzimy do kobiet (PRZYNAJMNIEJ 1 NA MINUTE), bez zegarka, bez komórki, pytamy się o to, jaka jest godzina. Pytamy się łącznie przynajmniej 30 kobiet. Dla tych, którzy boją się podejść do kobiet, albo wogóle boją się podejść nawet w takim celu : podchodzcie do kazdego. (robimy to przez 30 min, godzine, poltora, dwie - ALE NIE WIECEJ)

Po zrobieniu pierwszej misji, mamy napisać wszystkie bariery, które nam towarzyszyły podczas robienia misji (listę tą należy aktualizować). Lista ta będzie potrzebna później - będziemy się starali wyeliminować każdy z wymienionych tam excusów.

PODSUMOWYWUJĄC:
    -zakładamy dziennik opisujący FR
    -postawiamy sobie cel, który będzie nam towarzyszył podczas robienia misji
    -misja: podchodzimy do 30 kobiet (jedna na minute) i pytamy się o godzine (bez zegarka i komórki)
    -robimy listę wszystkich barier, które sprawiły, że nie podeszliśmy do jakiejś kobiety, bądź też wywołała u nas nieuzasadniony strach

MÓJ FR Z MISJI 1

CEL: PEWNOŚĆ SIEBIE PODCZAS APPROACHU, JAK I ROZMOWY Z KOBIETAMI NIEZALEŻNIE OD PORUSZANEGO TEMATU

FR:Misja była robiona z Wingiem Dantie, ktory jeszcze dzisiaj uzupełni ten post o swoje wrazenia. Dla mnie misja była bardzo prosta. Pytałem się ludzi o czas masowo, nie licząc ile łącznie było podejść, ale na pewno grubo kilka na minute. Reakcja ludzi też chyba dla wszystkich jest dość oczywista : nie było tu nic nadzwyczajnego. Nikt też nie zwrócił uwagi na wielki zegar, który wisiał na przeciwko nich Moim jedynym problemem, który pojawił się podczas wykonywania tej misji był ... nie tyle strach, co raczej dyskomfort, gdy miałem podchodzić do każdego pytać się o zegarek w sytuacji, gdy albo ktoś szedł cały czas za mną, i widział co robię, albo ktoś szedł zaraz za moją "ofiarą". W tych momentach nie podchodziłem i jestem za to na siebie wsciekly.
    Dla tych, którzy lubią szczegóły, moja rozmowa przebiegała zawsze tak:
    JA:Cześć/Hej/Przepraszam(do starszych) - która godzina?
    HB:Odpowiada
    JA:Dzięki, narazie
    To tyle

BARIERY:
    co ludzie sobie pomyślą, gdy zobaczą, że podchodzę do każdego po kolei pytając się o godzine (jesli ktos ma sugestie, jak sobie z tym poradzic bylbym wdzieczny za rady)

A tak wogole to witam wszystkich serdecznie hehe.
    Last edited by Clayman; 01-23-2007 at 08:52 AM.

Nic!

Quote Originally Posted by Clayman View Post
    BARIERY:co ludzie sobie pomyślą, gdy zobaczą, że podchodzę do każdego po kolei pytając się o godzine (jesli ktos ma sugestie, jak sobie z tym poradzic bylbym wdzieczny za rady)
    Miej to totalnie w dupie!

Popatrz na to z tej strony, że tych ludzi już (raczej) nie spotkasz drugi raz! Kiedyś odstrzeliłem ("porąbany" (c) by Optic) Peacock i miałem z moim wing'iem "gdzieś" co inni pomyślą - teraz jak maja okazję mnie spotkać, to bardzo dobrze! Nie ma nic lepszego, niż wchodzenie do knajpy i wszystkie "drągale" oglądają się za Tobą! W ten sposób rozpoczynasz ćwiczenie MassiveEyeContact, którego niedawno doświadczyłem (wchodząc do klubu) i który jest powalający..

Pierdol to, jak inni na Ciebie patrzą!

Pozdrawiam,
    ~ Remote

Poznań/Poland

Day 1

FR: (jak to dumnie brzmi... nazwałbym to raczej Remove Matrix) :

Przez pierwszą chwilę czułem się głupio, mając tą świadomość, że ktoś się mnie w końcu zapyta "Przecież do cholery pytałeś ją/jego o to!!"
    Kierowałem się zasadą, że pytam się każdego. Nie boję się panienek, ale reakcji społeczeństwa (nienawidzę programu ), ale kiedy szedł tłum, to i tak wiedziałem, że uda mi się jedynie z jedną, bo reszta sobie przejdzie, więc wybierałem panienki...
    Jednak już przy 3/5 podejściu odkryłem, że to świetna zabawa i jak powiedział Clayman "Kto by podejrzewał, że można się tak świetnie bawić, robiąc coś tak głupiego" Najlepiej bawiłem się w momencie, gdy miałem totalną pewność, że ktoś sie na mnie gapi

To, co mnie wkurzyło, to, że mając świetnego frame'a i bawiąc się świetnie nawet nie próbowałem domknąć HBka, który sprawiał wrażenie bardzo zadowolonego, że sie do niej odezwałem :/ Ale extra plan na jutro, to #close każdej, nawet z drugiego zdania;-) zobaczę, czy przyniesie to jakieś efekty... ale na pewno będę bawił się świetnie

Clayman: Nawet nie ma sensu zastanawiać się, co zrobić, żeby tego lęku nie mieć!! Ty właśnie to robisz!! W/g mnie nie chodzi nawet o walczenie w tym momencie z excusami, ale uświadomienie sobie, że one istnieją!! I zauważenie, że dzięki treningowi one zanikają!!

Pozdrawiam
    Dantie

DZIEN 2

WORKBOOK
    Weź wszystkie swoje przeszkody, i wyjasnij dlaczego te przeszkody sa uzasadnione. Przesluchaj wyjasnien Lucasa –Możesz zaczac sluchac CD i zrob cwiczenia z ksiazki, o czym zostaniesz powiadomiony w pliku audio.

AUDIO

Znowu jest nacisk na to, ze w przypadku ominiecia jednego dnia, chocby z niezaleznych od ciebie powodow - zacznij wszstko od nowa. Dalej przez 5 min jest samoprzechwalanie produktu ... ze nie ma drugiego takiego produktu ... ze jak dojdziesz do konca zrozumiesz, ze nikt takiej wiary nie ma ... blablabla
    Dobra, dalej, konkrety : Uzupelniamy liste o rzeczy, ktore moga sprawic, ze zle sie czujemy w obecnosci kobiety, ze do niej nie podejdziemy, ze bedziemy czuc strach podczas rozmowy etc.
    Po czym robimy druga liste : Co poprzednia lista mówi o mnie ? Jakim jestem według niej człowiekiem ? Oczywiscie beda opisane w niej same negatywne cechy naszej osobowosci, ktorych z czasem bedziemy sie stopniowo pozbywac.
    Jesli w tej liscie zawarles cos w stylu : "nie jestem wystarczajaco elokwentny", masz napisac - skąd o tym wiesz ?? Nastepnie napisz przed czym mnie to powstrzymuje, np : "powstrzymuje mnie to przed pojsciem na randke z siostra sasiadki". To samo zrobic z pozostalymi barierami.
    Hehe dalej goscie mowia, zebysmy sobie przypadkiem nie wmawiali glupich problemow podczas pytania o czas, w stylu "jestem za gruby, by spytac sie o czas", rownie dobrze mozna by bylo sobie wmowic w stylu : "jestem blondynem", "jestem wegetarianinem", "jestem za glupii".
    Okej, druga misja praktyczna : Pytamy kobiety o czas z widocznym zegarkiem w reku, albo komorka w reku. Tak samo jak wczoraj, conajmniej 30, intensywnie, pol godziny, godzine, poltora, dwie, nie wiecej ! Mowia tez, ze wytlumacza po co to robimy pozniej. Jest to drobny kroczek do przodu. Zanotuj pozniej w dzienniku jakie odczules roznice pomiedzy wczorajszym a dzisiejszym dniem, jakie nowe odczucia sie pojawily etc.
    Dale : nikt nie dba o nasze problemy, wszyscy maja w dupie to co myslimy, ludzie dookola, ten czlowieczek z pliku audio, wszyscy. Dlatego nikogo nie bedzie obchodzic to, ze mamy zegarek, albo komorke w reku. Nikt sie o to nie spyta, no ew. jakby ktos sie spytal odpowiedziec cos w stylu : "chcialem sprawdzic, czy moj zegarek wskazuje prawidlowa godzine".
    Dalej jest zapowiedz tego, ze jutro bedziemy pisac liste na temat : "how I feel about womem" - czy to przetlumaczyc jako "jak sie czujesz w obecnosci kobiet" ??

PODSUMOWYWUJĄC:

-uzupelniamy liste o wszystkie mozliwe bariery, jakiem mozemy napotkac podczas podejscia, jak i przy samych rozmowach z kobietami
    -w liscie, przy kazdej z tych barier odpowiadamy na pytanie : "dlaczego tak mysle?", oraz "przed czym mnie to powstrzymuje?"
    -robimy druga liste, w ktorej opisujemy, jakim jestesmy wedlug tej pierwszej listy czlowiekiem
    -misja: podchodzimy do 30 kobiet z widocznym zegarkiem, albo komorka w rece
    Last edited by Clayman; 01-23-2007 at 10:11 PM.

Wszystkie bariery, ktore uwazam, ze moga miec duzy wplyw na podjecie rozmowy:

-Najwiekszy excuse jaki zawsze mialem, to byla reakcja spoleczenstwa na moje zachowanie: dzis udalo mi sie pierwszy raz miec totalna zlewke na reakcje innych ludzi
    Dlaczego tak uwazam ?
    Z doswiadczenia na polu.
    Co przez to straciłem ?
    Gdybym podchodził bardzo intensywnie od samego początku, na pewno zyskałbym dużo więcej doświadczenia i pewności siebie.

-Reakcja kobiety, ktora chce zwiazac na dluzsza rozmowe (moze miec juz o mnie opinie) - strach jest, ale moge go przelamac
    Dlaczego tak uwazam ?
    Ponieważ rozmawiając nie uciekne od jej reakcji na to co powiem.
    Co przez to straciłem ?
    Wiele podejść, i kto wie, co jeszcze

-Jak kobieta przestaje odpowiadac (jest na przyklad zmieszana rozmowa) boję się, że stracę gadkę
    Dlaczego tak uwazam ?
    Czasem jak byłem z wingiem miałem takie zawiechy przy rozmowach indirectowych (pomoc winga nieoceniona)
    Co przez to straciłem ?
    Zainteresowanie lasek.

-Najwiekszy problem, na jaki moge teraz napotkac (ale to przy rozmowach indirect/direct) to obawa przed totalna zlewka (ktos sie na mnie patrzy, nic nie mowi, zero reakcji, i czeka az se pojde)
    Dlaczego tak uwazam ?
    Nie wiem !
    Co przez to straciłem ?
    Kolejne podejscia.

Jaki jestem wedlug tej listy ?

Hm, tu moze byc trudno odpowiedziec, bo podszedlem do tej listy troche techniczne. Mam wrazenie, ze az takiej niepewnosci sobie nie moge wmowic. Raczej wedlug tej listy wychodze na osobe, ktora sie boi przed tym, ze spali cos w rozmowie, ze nie wyslowi sie tak jak trzeba, albo ze to co powie bedzie dla kogos nudne. Hm ... moze to podchodzi pod narcyzm Albo boje sie manipulowac czyimis uczuciami (niepewnosc ?). Mam nadzieje, ze z czasem bede mogl zlokalizowac te zrodla troche trafniej. (wasze zdanie tez byloby mile widziane)

MATRIX BREAKER 2 (c)

Snieg, snieg, snieg ! Mroz, a ja z golymi rekoma i komorka w lapie chodze po centrum. Tak czy inaczej, mimo prostoty misji jestem bardzo zadowolony z tego, czego sie dzis nauczylem. W koncu ! Udalo mi sie, moze jeszcze nie w 100 % stopniu miec wszystko dookola w DUPIE. Podchodzilem (prawie) do kazdego jak leci, nie patrzac na to, czy ktos idzie za mna, czy ta osoba widzi co robie. Moja metoda : zawsze sobie zadawalem pytanie : "czy jeszcze sie tego boje?" Dzis pytania nie zadalem (paradoksalnie to tez mialem w DUPIE hehe). Oczywiscie nikt sie nie spytal o to, czemu nie spojrze na komorke, oczywiscie znowu nikt nie zwrocil uwagi na wielki zegar ktory byl przed/za nimi. I w sumie nic, co mogloby was zainteresowac. No chociaz moze taki jeden szczegol. Do DC podchodze juz drugi raz, lacznie zaaproachowalem podczas tego kursu kolo 400-500 kobiet, i metoda prob i bledow doszedlem do wniosku, ze najlepiej nie podchodzic. Zatrzymaj sie 1-2 metry przed targetem/setem. Patrz sie na nie, usmiechnij sie, same podejda, nachyla sie w twoja strone (!!!!!) czasem nawet sie spytaja o co chodzi. (mowa tu oczywiscie o celu idacym w twoja strone). Czesc drogi przemaszerowalismy razem z Dantie osaczajac nasza ofiare z wyciagnietymi dwoma komorkami, myslelismy takze, co tu jeszcze wykabacic, no ale niestety czas nas gonil, wiec ograniczylismy sie do zrobienia tego co trzeba
    Pozdrawiam
    Last edited by Clayman; 01-24-2007 at 06:47 AM.

Poznań/Poland

Ja łażąc dziś po mieście, uznałem, że im bardziej hardcorowe akcje będę wyczyniał, tym lepiej będę się bawił... najgorsze, że przez śnieg czasem po prostu nie byłem w stanie się odezwać, bo śnieg wpadał mi do oczu/ust i po prostu mnie rozbrajał :/ Rozwiązanie było oczywiste, ale musiałem je dopiero na kimś zaobserwować - okulary przeciwsłoneczne ... Jeżeli jakieś fajne sobie skombinuje, to dołączą do niezbędnika...

W połowie drogi odkryłem genialną rzecz... Gdyby mnie ktoś zapytał o godzinę mając na ręce zegarek, to pewnie bym to totalnie zlał... Więc będąc z drugiej strony nie miałem powodów,by robić coś innego...
    Pod koniec odkryłem, że lekka "adrenalina" z powodu wygłupów spada, zacząłem kombinować jak ją podwyższyć... Potem, gdy szedłem z Claymanem, w ogóle nie czułem frajdy z podejść;/

Za to zauważyłem niesamowitą przemianę w jego chodzie... w przeciągu 24h zmienił styl poruszania się ... BRAWA

DZIEN 3

Workbook

Wymień konkretnie Twoje przekonania na temat kobiet - Zawsze zachęcam uczniów aby konkretnie wyrażali swoje wymagania. Większość uczniów pracujacych z Demonic Confidence chcą mieć większą pewność siebie w kontaktach z kobietami. Jeśli z jakiegoś powodu nie należysz do tej grupy a mimo to chcesz nabrać pewności siebie w jakimś innnym aspekcie życia, nadal chciałbym abyć wykonał to ćwiczenie i spisał Twoje przekonania na temat kobiet, nawet jeśli sama jesteś kobietą. Chcę, żebyś spisał swoje przekonania na temat kobiet. To jeden z najważniejszych kroków w Demonic Confidence. Robiąc to bądz szczery z samym sobą.

Audio

Z zegarkiem, albo komorka w reku pytamy sie kobiet o godzine. Z ta roznica, ze pytanie zadajemy parom. Dokladniej : bezposrednio kobietom Jak sie niby okaze, zwykle facet bedzie odpowiadal. Mamy byc przy tym mili i sie tym nie przejmowac.
    Przez te 3 dni bedzie juz conajmniej 90 kobiet, z ktorymi przegadales. Mamy nie oszukiwac samych siebie, pytamy sie bezposrednio kobiet, nei mezczyzn.
    Dalej jest gwarancja, ze bedzie wytlumaczone, co kazde z tych cwiczen mialo na celu nas nauczyc. Jesli sie znudzisz, i tak nie przestawiaj robic cwiczenia!

PODSUMOWYWUJĄC:
    -wypisujemy nasze przekonania wobec kobiet
    -misja: podchodzimy do przynajmniej 30 kobiet z zegarkiem/komorka w reku, ktore sa w parze z jakims facetem, i pytamy o godzine

Moje przekonania:
    -potrafie (mimo czestego zdenerwowania) podejsc do obcej kobiety i zagadac na luzny temat (indirect)
    -jesli sytuacja na to pozwala, pozwale duzo kinetyzowac
    -gdy kobiete poznam w "normalny" sposob, potrafie przejsc przez wszystkie etapy ]
    -jesli jest wytworzona komfortowa atmosfera, potrafie zainteresowac kobiete moja osoba

MATRIX BREAKER 3

Znowu nie czulem rak robiac misje. I znowu nie bylo zadnych problemow, podchodzilem do kazdego i modlilem sie, by szly kolejne pary, bo jeszcze chwila i bym sie zamienil w balwana. Gdy skonczylem robic misje, poszedlem z wingiem na pizze, no i .. no i wlasnie ... na poprawe humorku zaproponowalem wingowi jakies indirecty, a siedzac przy pizzy ten powiedzial, ze dzisiaj musi zarzucic jakims directem, powiedzmy pytajac sie o kluby powie w pewnym momencie, ze ona mu sie podoba.

Wyszlismy ... wyczuwam napiecie ... Dantie zaczyna sie denerwowac. Zeby jeszcze go troche pomeczyc, to sie cofnalem 2 metry, i zostawilem go samego. Idziemy idziemy ... jeden target sobie poszedl. Drugi, trzeci, w pewnym momencie Dantie sie zatrzymuje, i zaczyna miec pretensje do samego siebie. No dobra - poszedlem z nim, i wskazalem mu targeta. Podszedl. Obserwowalem go, i nie widzialem zbytniego zdenerwowania, no a jak sie pozniej okazalo - directa nie bylo (skonczylo sie na samym pytaniu o kluby).
    Pozniej (komplementujac po drodze jakies hbski za ich ladne oczy - a tak na poprawe nastroju hehe) Dantie zlokalizowal 2 panny. Niestety byly ono kolo 5 metrow obok nas, dlatego podejscie bylo slabe (zaszlismy je z boku). Ostatecznie ustawilismy sie dosc mizernie : MMFF . Zaczynam jakas glupia gadke:

Ja:Cześć dziewczyny, chcielibyśmy wam zająć chwilkę
    HBS: Ale my sie troche spieszymy (idąc dalej)
    Ja:Spoko, my tez (idąc z nimi). Sluchajcie. Mamy tutaj z moim kumplem pewien klopot, i chcielibyśmy wysłuchać kobiecej opinii na ten temat. Otóż zastanawiamy się nad tym, kto więcej kłamie : kobiety, czy mężczyźni.
    HBS:Zdecydowanie mężczyźni
    Ja:Mnie sie jakoś wydaje, że ta odpowiedź nie jest do końca szczera. Czy przypadkiem nie jest to tylko i wylacznie twoja subjektywna odpowiedz, jako przedstawicielki plci przeciwnej ? (usmiech)
    HBS:Nie,to faceci kłamią cześciej (klientki ogólnie nie były zbytnio zainteresowane rozmową, ale co tam )
    Ja:Wiecie, nie brzmi to zbyt przekonywująco. Możecie dać jakiś konkretny przykład ?
    HBS: Nie wymysle ci teraz zadnego przykładu, ale faceci zajebiscie kłamią (a moze one po prostu sa prymitywne )
    (tutaj film mi sie urywa, rozmowe przejął Dantie, ja tez czasem cos powiedzialem, ale szczerze mowiac .. nie pamietam za duzo co bylo dalej hehe)
    Ja:(widze, ze z tej rozmowy kompletnie nic nie bedzie) Dobra, dzieki za opinie (smile ) trzymajcie się.
    HBS:No hej (smile)

Chyba sie udalo poprawic humorek Dantiemu hehe. Niestety nie za duzo bylo dobrych targetow, taka pogoda, i pora ogolnie. A moze spowodowane to bylo faktem, ze byl na mnie zastosowany sabotaz, i wing mi pokazal klub bilardowy, o ktory pytalem. No i kolejne 40 min bylo spedzone na grze w darty (kompletnie nie umialem w to grac ). Wracajac zaszlismy jeszcze do empiku, gdzie Dantie otworzyl dwuosobowy set, ale nie potrafie na ten temat za duzo powiedziec. Jak dla mnie czul sie dosc pewnie hehe.
    Last edited by Clayman; 01-25-2007 at 10:37 AM.

DZIEN 4

WORKBOOK

Zrob liste opisujaca, jak bys chcial zamienic, albo usunac wszystkie bariery jakie wczesniej zapisales. Upewnij sie, ze zamieniles kazda na jakas inna. Jesli chcesz zachowac swoje prezszody, powinienes oszacowac jakie sa twoje potrzeby z Demonic Confidence. Pamietaj, nikt nie będzie cie przekonywal, by być smielszym oprocz ciebie samego.

AUDIO

Przyspieszamy tempo, mniej teorii wiecej praktyki. Do tego czasu powinienes opanowac do perfekcji mowienie czegos prostego do kobiet. Dzisiaj pytasz się kobiet o pocztę, nawiązujesz dłuższy dialog. Jesli nie ma poczty, mozesz spytac się o cos innego. Mozesz sie zapytac co to ma do cwiczenia mowienia do kobiety czekogolowiek. Otoz, jak juz bylo wczesniej wspomniane, trzeba isc drobnymi krokami. Niektorzy obawiaja sie nawiazac dluzszego dialogu z kobieta, to cwiczenie ma na celu pozbyc sie tego strachu. Znowu jest zagwarantowane, ze pozniej wytlumacza co kazde cwiczenie ma na celu. Znowu pytamy sie 30 kobiet, i robimy to, jak kazde cwiczenie nie dluzej jak 2 godziny. Ok, wracajac do listy : dzisiaj robimy liste zamiarow, celow, zachowac, przekonan, ktore chcesz osiagnac. Spojrz na liste na temat przekonań do kobiet, i dokladnie przeanalizuj, co jeszcze chciałbyś osiągnąć, a czego nie ma na tej liście. Ta lista odgrywa tu istotna role w spisywaniu celow, etc ..

Podsumowywując:
    -Do listy, gdzie zapisaliśmy nasze bariery, przy każdym podpunkcie piszemy, jak chcemy się jej pozbyć
    -Pytamy się 30 kobiet o pocztę (jak zwykle nie więcej jak 2 godziny)
    -Piszemy listę z wszystkimi przekonaniami, których nie posiadasz, a chcesz osiągnąć gdy rozmawiasz albo podchodzisz do kobiety
    -Bazując się głównie na tej liście, spisujemy wszystkie cele, zachowania, przekonania, i zamiary, które chcemy osiągnąć robiąc ten kurs (musimy być świadomi tego, co chcemy osiągnąć)

---------------------------------------------------------------------

Co do barier:

-Najwiekszy excuse jaki zawsze mialem, to byla reakcja spoleczenstwa na moje zachowanie: dzis udalo mi sie pierwszy raz miec totalna zlewke na reakcje innych ludzi
    Dlaczego tak uwazam ?
    Z doswiadczenia na polu.
    Co przez to straciłem ?
    Gdybym podchodził bardzo intensywnie od samego początku, na pewno zyskałbym dużo więcej doświadczenia i pewności siebie.

Rozwiązanie: cwiczyc z kazdym podejsciem zwracam coraz mniejsza uwage na to, co inni o tym mysla.

-Reakcja kobiety, ktora chce zwiazac na dluzsza rozmowe (moze miec juz o mnie opinie) - strach jest, ale moge go przelamac
    Dlaczego tak uwazam ?
    Ponieważ rozmawiając nie uciekne od jej reakcji na to co powiem.
    Co przez to straciłem ?
    Wiele podejść, i kto wie, co jeszcze

Rozwiązanie: jesli wszystko zrobisz tak jak nalezy, to tej reakcji nie bedzie, a jak spieprzysz wszystko rowno na calej linii, to wyciagniesz z tego wnioski i sie wiele nauczysz

-Jak kobieta przestaje odpowiadac (jest na przyklad zmieszana rozmowa) boję się, że stracę gadkę
    Dlaczego tak uwazam ?
    Czasem jak byłem z wingiem miałem takie zawiechy przy rozmowach indirectowych (pomoc winga nieoceniona)
    Co przez to straciłem ?
    Zainteresowanie lasek.

Rozwiązanie: W kazdej chwili możesz się pozegnac i sobie pojsc. Jednak probuj zawsze ciagnac gadke do konca.

-Najwiekszy problem, na jaki moge teraz napotkac (ale to przy rozmowach indirect/direct) to obawa przed totalna zlewka (ktos sie na mnie patrzy, nic nie mowi, zero reakcji, i czeka az se pojde)
    Dlaczego tak uwazam ?
    Nie wiem !
    Co przez to straciłem ?
    Kolejne podejscia.

Rozwiązanie: Znowu mozesz się wiele z tego nauczyc. Przeanalizuj podejscie, i postaraj sie znalezc zrodlo zlego startu. Poza tym o czym ja kurwa pierdole jeszcze takiej sytuacji nie bylo

Co jeszcze chcę osiągnąć ?
    -całkowita swoboda w tym co mówię do kobiety
    -100 % pewnosc siebie
    -chce to traktowac jako dobra zabawe, miec zawsze banan na ryju
    -chce, by mi za kazdym razem przy rozmowie z kobieta towarzyszylo zajebiste samopoczucie hehe

MATRIX BREAKER 4

Dzis bylo jeszcze zimniej. Nie no paranoja robie 30 podejsc i sie zmywam zycie mi jest mile hehe. Znowu nie za bardzo nie moge polemizowac nad strachem, entuzjazmem, czy czymkolwiek, bo niestety : tak jak w poprzednich misjach zupełnie nic nie czułem. Chociaż nie powiem niektórych się zarty trzymały:
    "Hej, nie wiesz może gdzie jest najbliższa poczta?"
    "Nie, ale za to wiem, gdzie jest McDonald (stalismy obok niego) ... ha...ha...ha-.-"
    Albo:
    "Skrecisz w lewo, potem w lewo, potem jeszcze raz w lewo, i na koncu w lewo"
    "Ale czy przypadkiem wtedy nie wroce do punktu wyjscia?"
    "To w jakas ladna uliczke skrec sobie w prawo"
    Wiem, ze powinienem sie rozpisywac o tych podejsciach, i nie pisac tyle offtopow, ale szczerze mowiac w taka pogode ostatnia rzecz, o jakiej mysle to podryw. Przez caly czas towarzyszylo mi pragnienie powrotu do cieplego wyra, ew. jakiejs goracej imprezki, na ktora przez okres intensywnych egzaminow nie moge sobie na razie pozwolic :/. No nic .. misja 4 zrobiona
    Last edited by Clayman; 01-26-2007 at 08:31 AM.

DZIEN 5

WORKBOOK

Zrób listę, która wyjaśni, dlaczego bariery, które wypisałeś nie są wystarczająco przekonywujące. To jest ważne. Upewnij się, że wyjdziesz z argumentami, w które wierzysz , by udowodnić, dlaczego Twoje obiekcje są nieprzekonywujące i dlaczego zamiany, które wczoraj zapisałeś dla swoich przekonań są dużo bardziej przekonywujące. Nie możesz kontynuować, póki tego nie odkryjesz.

AUDIO
    Dzien 5 jest baaardzo baaardzo prosty. Nie musisz podchodzic, i zwiazac sie na dluzsza rozmowe, jedyne co musisz zrobic to przejsc obok i powiedziec jeden zwrot. Mowisz do kazdej kobiety komplement. Delikatny, w stylu : masz ladne buty, albo milego dnia. Masz ladna torebke, podoba mi sie twoj kolor wlosow. Nie rzucaj "seksualnych" komplementow : zwykle, proste, nie zwiazane z seksualnoscia. Dzisiaj mamy isc jak burza, jak maszyna mowiac do kazdej kobiety komplement, nie musimy sie trzymac tej 30-stki. Nie ma tutaj najmniejszej mowy o staniu w miejscu. Licza sie liczby : podchodzisz do pierwszych 30 kobiet jakie zobaczysz ! To jest podstawowa zasada. Acha i nie ograniczaj sie do tej 30-stki. Powiedz komplement nawet do 40, 50, 100 kobiet jak chcesz

PODSUMOWYWUJĄC:
    -Najpierw robimy listę, która nam uświadomi, że nasze bariery są zupełnie nieuzasadnione, i lista, którą zrobiliśmy wczoraj prezentuje dużo sensowniejsze argumenty
    -Podchodzimy do przynajmniej pierwszych 30 kobiet i mówimy jakiś "nieseksualny" komplement

Lista:
    Prosta sprawa - gdy podchodzę na pewno nic nie tracę, a jak zapisałem wczoraj mogę wiele zyskać. Dajmy na to rozmowę : gdy zjebię na całej linii, to .. po prostu sobie pojde, i wyciagne z tego jakies wnioski. Zaloze sie, ze kobieta szybko o mnie zapomni, i nawet jakbym do niej podciagnal w nastepnym tygodniu, to kto wie, czy by mnie pamietala. Nie mowiac juz o tym, ze pewnie i tak sie nigdy wiecej nie zobaczymy. A jak nie zjebie : hmm . Nad czym tu sie zastanawiac, od dawna wiadomo, ze excusy to system chroniacy program spoleczny przed zachowaniem, ktore rozni sie od tego ogolnie przyjetego w calej wspolnocie.

MATRIX BREAKER 5

Ja chce cieplego slonca, krotkiej koszuli i upału ! :/ No nic, trzeba umieć działać w każdych warunkach. Dzisiejsza misja była bardzo miła. Ostatnio jak robiłem DC to komplementowałem ciuchy, poźniej waliłem teksty w stylu "masz ładne oczy". Dzisiaj ograniczyłem się do prostego "miłego dnia". Zwykle ludzie niestety nieo dpowiadali : problem jest taki, ze w koncu mamy srogą zimę, no i bez wychwycenia eye contact zwykle kończy się zaskoczką. Jak się jednak ten eye contact utrzyma, to zawsze jest ten sympatyczny banan na twarzy, i odpowiedz :"dziękuję, wzajemnie". Polecam - na prawde poprawia humor Tak czy inaczej, jedna sytuacja : ide, widze kroliczka, odpowiadam "miłego dnia", a ta nic (nie było eye contact). 15 min. później ide jakąś ulicą, patrze, a jakaś panna obdarowała mnie bardzo szczerym uśmiechem ... hm what the .. aa no tak już się raz mijaliśmy Co mogłem zrobić: uśmech .. no i .. "miłego dnia" . Wniosek jest taki, że nawet jak wam ludzie nie będą odpowiadać, i będą stwarzać wrażenie "ignorujących", to tak na prawde myśleli o tej prostej sytuacji na tyle dlugo, by was doskonale zapamietac - pozytywnie zapamiętać jak widzicie. Pozdrawiam, no i ... miłego dnia

Acha: nie odpowiadałem kobietom, które były w parze z jakims facetem, oraz w sytuacji, gdy na prawde dużo ludzi było wokoło. Te dwie sytuacje mnie krępowały :/
    Last edited by Clayman; 01-27-2007 at 07:20 AM.

DZIEN 6

WORKBOOK

Po cwiczeniu piatym zatrzymaj CD, i przeczytaj to: Cwiczenie Szoste-Wyjasnie sporo teorii przed tym, a potem pozwole Ci wyjsc na zewnatrz. Zanim to zrobisz, musisz mieć zrobione cwiczenia od 1 do 5, które zostaly wyjasnione na CD.
    Abbas wyjasnial wiele razy, ze uczucia, takie jak "Strach." "Pożądanie." Podniecenie." i "Pobudzenie" Mają podobne psychologiczne efekty, które możemy rozpatrywać, jako te same uczucia. Różnica jest w kontekscie, w którym postrzegamy te uczucia. Na przykład, jeśli oczekujemy najgorszego wyniku w danej sytuacji, uczucie będzie zwane strachem, i będzie też takim postrzeganym. Jeśli oczekujemy pozytywnego sexualnego wyniku, wtedy oczucie nazywamy pożądaniem. Weźmy na przykład nurkowanie w powietrzu.
    Kiedy stoisz gotowy do skoku, przeżywasz wiele różnych emocji. Jeśli spodziewasz się, że umrzesz, uczuciem będzie strach. Jeśli oczekujesz dobrej zabawy, uczuciem będzie podniecenie. Każda z tych dróg to ten sam psychologiczny proces.
    Kolejne ćwiczenie związane jest ze strachem, pożądaniem, i podnieceniem. Opuscilem pobudzenie ponieważ, gdybyś się czuł pobudzony przy podejściu do kobiet, nie potrzebowałbyś Demonic Confidence.
    Ćwiczenie szóste polega na powrocie do ćwiczenia z “pocztą". Tym razem, będziesz robił podejścia wyobrażając sobie najgorszą możliwość jaka może Cię spotkać . Do Ciebie należy decyzja, co Sobie wyobrazisz. Na przykład wyobrażając sobie, że kobieta da Ci zaraz kosza zaraz, jak tylko otwrzysz usta. Albo daje Ci po pysku. Albo zastrzeli Cie. Albo będzie Cie przeżywać. Lub cokolwiek innego co się może stać, gdy podejdziesz do psychicznej albo nerwowo chorej kobiety.
    Teraz, przestrzegaj tej reguły do 2-ch godzin jak nigdy dotad, to jest bardzo ważne. Po tym upewnij się, że zrobisz sobie afirmacje: “możesz u siebie wzbudzić absurdalny strach, kiedy tylko chcesz" Po tym zapomnij o tym ćwiczeniu na dobre, i przestań o nim myśleć.

AUDIO

Tutaj jest poruszony dość kontrowersyjny temat : afirmacja. Wedlug gości z audio jest to kupa gówna, która działa w bardzo niewielkim stopniu. Są dwie podstawowe szkoły, oni chcą przedstawić trzecią, która jest zupełnie inna od dwóch pozostałych. I tez mamy jej używać z przymrużeniem oka, i nie polegać bezposrednio na niej. Historyjka Archera:
    Kilka lat temu korzystałem z afirmacji (to jest przyklad), że jestem każdego dnia coraz bardziej pewny siebie. Były jakieś krótkotrwałe efekty tego działania, ale na dłuższą mete to się nie sprawdzało, chyba, że masz ochote dzień w dzień wypowiadać pewne regułki, 365 dni rocznie, nie będąc pewien, czy przyniosą zamierzone efekty. Tak czy inaczej, efekt ten w koncu zanika, a ty i tak musisz stawić czoło problemowi.
    Dalej, opis szkół : pierwsza mówi, by nagrać swój głos i sobie psuzczac cos w stylu : "jesteś pewny siebie blablabla", druga natomiast mówi o nagraniach w stylu "jestem pewny siebie, jestem silny, jestem, jestem, jestem... blablabla".
    No i teraz, korzystając z listy, w której napisaliśmy rzeczy "o nas, co te bariery mówią o nas" mamy wziąść wszystkie przekonania, np. "nie jestem wystarczająco zabawny" i zapisać sobie afirmacje, nie w stylu : "staje się zabawniejszy i zabawniejszy" czy "stajesz się zabawniejszy i zabawniejszy", tylko : "Zaczynam zmieniać moje przekonania" ... "Zaczynam zmieniać przekonanie, że nie jestem wystarczająco zabawny" . Jest to wzięcie problemu, którym jest problem zmierzenia się z problemem (ale to zagmatwali) i wrzucenie go w afirmację. Mamy wierzyć lub nie, ale umysł nie będzie miał sprzeciwu, by to przyjąć, i to po prostu zadziała.
    Poza tym, teraz, odkąd skończymy jakieś ćwiczenie, możemy wziąść ekstra pol godziny, i mozemy uzyc afirmacji, takich jak "Mogę spytać każdą kobietę o czas" etc. co jest 100 % pewne, co twój umysl w 100 % zaakceptuje jako pewne Uff ciężki temat ....

WORKBOOK 2

Zapisz swoje doświadczenia ze strachem – Ale zaraz jak to zrobisz, pozwól im odejść. Te ćwiczenie może być niebezpieczne, jeśli nie podążysz za instrukcjami tu zawartymi. Teraz wróć do odsłuchu CD.

PODSUMOWYWUJĄC (ciężko będzie) :
    -patrząc na listę "co nasze bariery mówią o nas", do każdej z rzeczy tam opisanych tworzymy afirmację w stylu "zmieniam moje przekonanie, że ...(cecha)...
    -wkręcając sobie uczucie : "strach" pytamy się 30 kobiet o pocztę
    -bierzemy dodatkowe 30 min i używamy afirmacji podczas misji : “możesz u siebie wzbudzić absurdalny strach, kiedy tylko chcesz"
    -zapisujemy nasze doświadczenia ze strachem

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MATRIX BREAKER 6

Dopiero co wróciłem z misji, i na prawde, troche trudno mi dojść do siebie. Dzisiejszy dzien był wypełniony negatywnymi emocjami, i na prawde sądzę, że manipulacja takimi odczuciami moze byc na prawde niebezpieczna, dlatego podchodzcie do tego z jak najwieksza ostroznoscia. Wlasnie przez misje tego typu zaczalem robic ponownie DC, bo ostatnio mi te wkrety zupelnie nie wychozily. Tutaj od razu moje uwagi : na ta misje nie wychodzcie z wingiem, bo latwo sie pozytywnie nakrecic to po primo, secundo najlepiej wyjdzcie pozniej, gdy natezenie ruchu zmaleje (przynajmniej w moim przypadku to bylo pomocne). Chodzi o to, by miec czysta droge do targetu, i przez cala trase wkrecac sobie jakies straszliwe rzeczy, ktore podwyzsza nasz poziom adrenaliny. Nie zaczepiajcie od razu drugiego targetu, bo nie zdazycie sie odpowiednio przygotowac. I teraz jak to wszystko u mnie wygladalo : na start musiałem bezustannie wzbudzać u siebie uczucie strachu, na chwile odejde gdzies myslami i cały poprzednio uzyskany efekt zaraz zanikal. Jak podejdziecie do targetu wymazcie mysli z jakichkolwiek wkretow, bo zajmiecie tym samym umysl nie na tym co trzeba - juz jak podchodziliscie umysl jest odpowiednio przygotowany, teraz wystarczy, ze oproznicie mysli, i odczekacie az przeprowadzicie cala rozmowe. Nim dluzej robilem ta misje, tym bardziej nieprzyjemny strach mi towarzyszyl. Chociaz to mialo takze swoje pozytywne strony (jednak trzeba to zrobic, by sie samemu o tym przekonac) : mianowicie jak towarzyszy wam na prawde bardzo duzy stres przez caly czas, to zanikaja wam excusy. Czemu ? Mnie sie wydaje, ze jest to spowodowane faktem, ze przy maksymalnej adrenalinie podchodzicie do targetow, a takie same uczucie wam bedzie towarzyszyc na przyklad przy podejsciu typu direct, wiec umysl nie widzi roznicy pomiedzy podchodzeniem w celu spytania sie o poczte, a zarzuceniem directa. A i chyba w koncu wiem czemu te cwiczenie jest takie wazne, na prawde, jesli ktos nie da rady sobie wkrecic strachu, zacznijcie od nowa, albo .. poczekajcie na ladniejsza pogode: ) Pozdrawiam (oczyszczam juz mysli, i zapominam o tym dniu, tfu tfu)

A no tak, jeszcze te doświadczenia: nie wyobrażałem sobie zupełnie nic, po prostu zacząłem manipulować moim uczuciem strachu, który mi towarzyszył cały czas. Nie myślałem o rozmowie z kobietą, po prostu skupialem sie na tych emocjach. Przez cały czas się zastanawiałem, kiedy będzie w koncu koniec. Strach mi towarzyszył cały czas, non stop, żadnego innego uczucia nie miałem, tylko STRACH, STRACH, STRACH ...
    Last edited by Clayman; 01-28-2007 at 10:09 AM.

12345 ... LastLast

Bookmarks