abbreviations - skroty

Results 1 to 19 of 19
    Krakow
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

abbreviations - skroty

Co to się porobiło
    Niebyło mnie miesiąc i 10 dni, i z wielkiego nic wyrosło coś wspaniałego i tętniącego życiem.
    M贸wię o Polskim forum oczywiście.
    Optic - ty to masz gadane, jako że to w twoich postach jest najwięcej skr贸t贸w, proponuje żebyś nieco je po Polsku rozwiną. Myślę, że tak czy owak wiele os贸b będzie wdzięcznych.
    Oto one:
    WTF
    AFC
    DHV
    ESP
    LMR
    HB
    FR
    C&F
    JAW
    PUA
    PS.
    Co to jest test 5/10/15 ?

Poland - Warsaw
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ja bym polecal poczytac slowniczek, ktory jest gdzies tu na stronie. Tam masz to wszystko wyjasnione i do tego napisane wiecej skrotow. Bo wg mnie jest bez sensu pisac tlumaczenie jednych rzeczy po ilesnascie razy na jednym forum :P.
    pozdr,
    jackm

Poznan
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

postaram sie odpowiedziec jak najlepiej
    WTF - WHAT THE FUCK? po polsku O CO KAMAN
    AFC - Average frustrated chump, czyli ktos kto nie radzi sobie z kobietami, albo mysli ze radzi sobie, ale rzeczywistosc jest inna
    DHV - devaluate higher value - pokazanie swojej wartosci, wysokiej wartosci
    PUA - pick up artist, czyli GOSC
    LMR - last minute resistance - gdy panna chce ciebie, ale jeszcze sie broni
    Hb - hot babe,
    fr - field report, czyli zadanie domowe hyhy
    c&f - david de angelo wprowadzil ten termin, cocky and funny, jestes zabawnym gosciem, lawirujacym na granicy dopuszczalnej arogancji, co kobieyt lubia

Poland - Warsaw
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Masz tu wyjasnienia :P.
    http://www.theattractionforums.com/forum/faq.php w 6.
    albo tez w tym temacie.
    http://www.theattractionforums.com/f...ad.php?t=21144
    i polecam przeczytac FAQ zebys nie trafial do "worst of" czy tez zeby nie zostal wywalony przez moderatora z forum :P.

Opole, PL, Europe
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Quote Originally Posted by tikanova View Post
    Optic - ty to masz gadane, jako że to w twoich postach jest najwięcej skrótów, proponuje żebyś nieco je po Polsku rozwiną. Myślę, że tak czy owak wiele osób będzie wdzięcznych.
    Ba, mowisz i masz.
    Oto one:
    * TO WYCIALEM *
    (jesli ktos chce moge wyslac na @)
    test 5/10/15 - no to jest wlasnie jedna z gierek ESP. Teoretycznie, jesli zapytasz Krolika i liczbe od 1 do 5 i zrobisz to tak: lewa reka pokazujesz w powietrzu niby miejsce gdzie ma byc 1, a prawa miejsce gdzie ma byc 5. Gdy konczysz zadawac pytanie, musisz pstryknac palcami w miejscu, gdzie powinna na linii miedzy lewa i prawa reka znajdowac sie 3. Kroliczek powinien pomyslec o 3. Ty jej odpowiadasz: "Pomyslalas o 3?", a ona jest zafascynowana, jak zajebiscie czytasz w myslach. Tak samo z liczbami od 1 do 10 (wybiera 7) i od 1 do 15 (wybiera 13)
    Tyle teoria.
    W praktyce wyszlo mi to 1 raz, wiec nie uzywam tego. :P
    Moze komus innemu to wychodzi?
    Wiecie co? Moze faktycznie lepiej by bylo zamknac topic skrotow. Wlasciwie wszystkie sa juz gdzies wyjasnione. Poszperajcie jeszcze w necie za slownikiem Vincenta Chase.
    EOT
    Z szacunkiem
    Wasz,
    Last edited by Optic; 10-07-2006 at 02:22 AM.

30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Quote Originally Posted by Optic View Post
    Ba, mowisz i masz.
    test 5/10/15 - no to jest wlasnie jedna z gierek ESP. Teoretycznie, jesli zapytasz Krolika i liczbe od 1 do 5 i zrobisz to tak: lewa reka pokazujesz w powietrzu niby miejsce gdzie ma byc 1, a prawa miejsce gdzie ma byc 5. Gdy konczysz zadawac pytanie, musisz pstryknac palcami w miejscu, gdzie powinna na linii miedzy lewa i prawa reka znajdowac sie 3.
    Moze komus innemu to wychodzi?
    Mi wychodzi. Ale tak na 80% do tej pory. Wazne jest to ze zanim powiesz aby wybrala numer skuoila sie na twoich oczach i to nie krotka chwile (to podnosi atraction). Odruchowo kazdy wybiera 7! Ale trick z rekami mi sie podoba!

Ruda Śląska
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

->Optic,

kto to Harlequinjitsu, albo co?
    w liscie userow jest tylko Harlequin,

a na hasło Harlequinjistsu wyskakuje tylko jeden post.
    ten w którym własnie piszemy

PS. btw, co Wy na to żeby zrobić wątek z wyjaśnieniami stosowanych tutaj terminów, tych oczywistych i tych mniej. Dojście do ramy mi zajęło troche, a i tak pewnie nie kumam tego dobrze.
    Dla mnie to ogół moich zachowań i sposób, w jaki jestem postrzegany na zewnątrz. Na ile to właściwe, nie wiem :|

26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

watek taki juz jest, abbreviations - skróty (ojej, to chyba ten) a harlequinjujitsu to pewnie jakas technika stosowana przez harlecquina do zbijania amogow. poczytaj posty harlequina to moze na cos trafisz wesolych swiat
    Last edited by skycrawler; 12-23-2006 at 06:09 PM.

Opole, PL, Europe
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Quote Originally Posted by sibelio View Post
    kto to Harlequinjitsu, albo co?
    w liscie userow jest tylko Harlequin,

a na hasło Harlequinjistsu wyskakuje tylko jeden post.
    ten w kt髍ym własnie piszemy
    Blagam, Cie, Sibelio, przeciez my tez sie nie urodzilismy ze znajomoscia tych rzeczy - one wszystkie sa gdzies opisane. DAFS.

Zobacz tu:
    http://www.geocities.com/cma_genius/creamy.htm

PS. btw, co Wy na to żeby zrobić wątek z wyjaśnieniami stosowanych tutaj termin體, tych oczywistych i tych mniej.
    Wlasnie do niego trafiles. Geez...

Dojście do ramy mi zajęło troche, a i tak pewnie nie kumam tego dobrze.
    Dla mnie to ogł moich zachowań i spos骲, w jaki jestem postrzegany na zewnątrz. Na ile to właściwe, nie wiem :|
    W sumie nie jest to scisle... W ktoryms podreczniku do NLP bylo tak to opisane? Hmm... Polecam na poczatek nlppolska.pl - tam bedzie nieco bardziej dokladnie to wyjasnione.

Wybacz ironie, ale - prosze Cie - szukaj dobrze. To wszystko jest juz milion razy opisane...

Wasz,

Ruda Śląska
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

okok, tak myślałem ze chodziło o techniki Harlequina :-)
    okok już nie bede pytać, ide pisać, nie bijcie

Kurde wątki mi się pomyliły jak w poprzednim poście odpisywałem :|
    Last edited by sibelio; 12-24-2006 at 06:38 AM.

London... All roads lead to Leeds
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

My ears were burning.

And APUA is for Aspiring PUA...
    Harlequin: Weapon of mass seduction
    When you refuse to accept what you cannot change: this is trauma.

When you decide to change what you cannot accept: this is revolution.

Opole, PL, Europe
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Quote Originally Posted by sibelio View Post
    okok, tak myślałem ze chodziło o techniki Harlequina :-)
    okok już nie bede pytać, ide pisać, nie bijcie
    Hehe, nie bijemy, tylko chcialem Cie sklonic do odrobiny wytezenia sie.
    OK, to zeby rozwiazac sprawe Harlequinjitsu, prosze:
    http://www.theattractionforums.com/f...hp?t-1589.html

Wydrukowac, nauczyc sie na pamiec, zinternalizowac.
    Powodzenia!

Wasz,

38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mam prośbe jeżeli to czywiście nie sprawia problemów to rozwijajcie te skróty. Bo zdarza się że części nie znam ;p np. AFC? Coś mi świta, domyślam się , ale niechciałbym się mylić. Co to jest OR? ;]
    Z góry thx jak będziecie mogli mnie oświecić.

pozdro

Poland, Ł骴ź
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

AFC: (prawdopodobnie) byłeś zanim poznałeś MM - to taka lama, która nieudolnie coś próbuje bez żadnego rezultatu..

OR: Raport zewnętrzny (często obiektywna opinia - przynajmniej mi się tak wydaje)..

Pozdrawiam,
    ~ Remote

Opole, PL, Europe
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Po pierwsze: DAFS !
    Po drugie: masz to w FAQu.

OR: Raport z wyjscia, ogolnie. FR to juz raport z Pola. Jesli clubbujesz cala noc to raczej bedzie OR, albo robisz FR z konkretnej sytuacji. Ale tak naprawde to tylko nazwa i totalnie sie nia nie przejmuj. Znacznie wzaniejsza jest tresc, a calosc moze sie nazywac nawet "Hopsasa".

Wasz,

Opole, PL, Europe
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Quote Originally Posted by Marowin View Post
    NIestety znowu niektórych nazw nierozumiem ;/(thx Optic za nakierowanie mnie na odpowiedni temat, lecz tego tam nie było) jak np. twister, EC, Proximity Alert, Accomplishment Intro, Multithreading, DHV, EL.
    EC - Eye Contact, najczesciej bedacy Wskaznikiem zainteresowania albo wrecz zaproszeniem do otwarcia, pierwszy z IOIs, ktory dostajesz.
    Proximity Alert - Alarm Zblizeniowy (opisany w VAHu)
    Accomplishment Intro - Przedstawienie setowi swojego winga (dokladnie opisane w VAHu)
    Multithreading - Wielowatkowosc - co 3 minuty zmieniasz temat rozmowy, zeby nie zaczac przynudzac (jak to robic, opisane w VAHu)
    DHV - no nie no - Demonstracja Wyzszej Wartosci - czyli wszystko to, co Cie wyrozni z tlumu (dokladnie opisane w VAHu),
    EL - Energy Level - Poziom Energetyczny - jesli otwierasz set na wyzszym, niz ma sam set - jest dobrze. Jesli otwierasz na nizszym - zostaniesz zjedzony.
    VAH - Venusian Arts Handbook - no bez tego sie nie obejdzie

PS: Przykleilem ten watek, bo juz zaczynaja sie powtarzac pytania w kolko o te same skroty. :P

Wasz,

Opole, PL, Europe
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

IOI, - Indicator of Interrest - sygnal, ze Krolik jest Toba zainteresowany. Pojawia sie w A2.
    SOI, - Statement of Interrest - oswiadczenie zainteresowania. Np.: "Jestes niesamowity!"
    Push&Pull, - jak sama nazwa wskazuje - technika podgrzewania Krolika polegajaca na naprzemiennym zachecaniu&odtracaniu
    Bait-Hook-Reel-Release, - meritum Fazy A3, wedlug M3M.
    Kwalifikacja, - alternatywa wobec BHRR - lepiej sie sprawdza w polskich warunkach. Za duzy material by go strescic w 1 zdaniu. DAFS.
    Active Disinterrest, - aktywna olewka. Np. odwrocenie sie do Krolika plecami gdy cos do Ciebie mowi. Takze Negi.
    M2F-IOIs - cel fazy A3. IOIs kierowane od Gracza do Celu. Sa jednoczesnie nagrada za jej IOIs w A2, sygnalizuja zainteresowanie Gracza Celem i mobilizuja Cel do wlasnej inwestycji w relacje.

To podstawowe skroty, wyjasnione w podstawowym podreczniku - VAH. Nawet w jego darmowym 3 Rozdziale.

Wasz,

Katowice, Poland
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Dzięki Optic oto chodziło.

Wrocław
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BTW 5/10/15 z tego co widzę to jest to gambit Mysterego tyle że przerobiony (m體ie o gambicie 1-4 i 1-10). Dobry chwyt, sam go używam. I najlepsze jest to, że jestem przygotowany na kazda ewentualność. Np
    - gdy nie zgane obydwu liczb (ja uzywam 1-4 [wybieram 3] i 1-10 [wybieram 7]) to mowie "wiesz co to znaczy? Ze czytanie w myslach to gowno prawda! -> stack do innej rutyny";
    - jesli zgadne pierwszy raz a nie zgadne drugi to mowie "tak, wiem - pospieszyłem się" -> stack do następnej rutyny (trochę drętwe wyjście ale zawsze wyjście);
    - jak zgadne obydwie liczby -> reszta dzieje sie sama Teraz jestem zajebistym kolesiem kt髍y zrobił na niej wrażenie. Moge to pźniej podbić jeszcze rutyną ze zbliżającymi się palcami, ale to już wolę wykonać podczas izolacji (A3) aby przeszkody nie pomyślały że kręcę coś do niej.

Bookmarks