Pomoc dla "świeżaka"

Results 1 to 2 of 2

Pomoc dla "świeżaka"

Jestem tu świeżakiem, dlatego zdrówko dla wszystkich !

Mam tyle pytań, na które brak mi odpowiedzi - więc na pewno jeszcze zobaczycie topiki z nagłówkiem od laika Cres'a

Zacznę od rzeczy błahej, ale liczę, że z nutą wyrozumiałości pomożecie mi i nakreslicie co nieco !

A więc: będąc pod wpływem energii jaką podłapałem czytając to forum postanowiłem wykorzystać to i połączyć z moją pasją - fotografią.
    Na pierwszy ogień poleciała nieznajoma(spokojnie mogę określić ją jako Hb8/9), która pochwaliła moje portfolio. Wypada chyba zaznaczyć, że jest o 5 lat starsza, nic w tym wielkiego, tyle, że ja jestem jeszcze w wieku gówniarskim -niedługo dobijam 17 - nie chcę słyszeć rzeczach typu: wróć do przedszkola, a jeśli chcesz uwieść kolezanki pożycz im kredki. Wielu z was pewnie żałowało, że nie zetknęło się z tematem uwodzenia wcześnie ja chcę zacząć jak najwcześniej (ucząć się od was) i rozwijać się jak najszybciej !

Do tematu, oto treść krótkiej rozmowy :

cres: Niezły początek, jetem ciekaw co się wykluje z jajeczka. Gdybym miał pewność, że nadążysz za moim tempem to porwałbym Cię na sesję

beataw:hahah no milo a co masz na mysli mowiac "nadazysz za moim tempem"?? czy masz jakis konkretny, szalony, wymagajacy niezwyklej odwagi pomysl??

cres:Czasami trudno nadążyć za młodym, pełnym werwy facetem. Mam kilka asów w rękawie, które czekają na realizację, ale póki co wolę poczekać na ocieplenie, bo obecnie mozna nabawić się jedynie odpadu jajek ! Więc na razie to mój mały sekret. A więc twierdzisz, że jesteś aż tak odważna i spontaniczna ? Musiałabyś mnie najpierw o tym przekonać ;P

Tu kontakt się urwał. Nie chodzi mi o uzalanie się nad sobą , ponieważ dziewczyna nie odpisała na wiadomość, ciekawi mnie tylko napisałem coś co mogłoby ją zrazić Szczerze mówiąc nie zastanawiałem się co piszę, było to spontaniczne i tyle.

Przede mna jeszcze dużo pracy, jestem świadom wad i pracuję rónież nad zaletami, liczę, że pomożecie mi w tym !

Enjoy !

2. Nie napisałeś jej nic co by mogło ja urazić. Zreszta nie jestem nią ale sam mam podobny styl rozmowy.

Jeżeli chodzi o Twoj wiek, to ona może to przyjąć albo nie, musisz poprostu dojrzale z nią rozmawiać, pokazac, że jestes bardziej dojrzały niż mówi o tym Twoj wiek. Jeżeli ją przekonasz co do tego, to w momencie kiedy zapyta ile masz lat i Ty jej powiesz, to ona nie uwierzy.

Pozdrawiam!