Wczorajszy Sarge. FR

Results 1 to 2 of 2
    Poznań/Poland
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Wczorajszy Sarge. FR

Tak widzę, że brakuje tutaj mobilizacji, to sobie coś napiszę. Ogólnie witać się nie będę, bo ja tutaj już byłem kiedyś, miałem przerwę (w pisaniu, nie w pick-upie) i wróciłem. To po kolei - najpierw opowiem bajkę, a potem ją przeanalizuję, dodając jakieś wnioski z wczorajszej nocy.

Zamieszkałem razem z blekiem - świetnym kolesiem jeżeli chodzi o Day-Game (niedługo powrzucam FRy z tych akcji) wczoraj właśnie wybyliśmy na otrzęsiny organizowane w 9 poznańskich klubach. Świetna rzecz - jeden bilet, dziewięć klubów i można sobie łazić po okolicy , dobra ale przechodząc do rzeczy...

Ogólnie wszystkie kluby były z parkietami, gdzie mówienie odpada na starcie, bo po prostu nie ma bata żeby się porozumieć z kimkolwiek. Wbijaliśmy więc losowo, tańcząc i po prostu się bawiąc. Otworzyłem 2-set, który był częścią jakiegoś choooolernie wielkiego setu, który byl integrująca się grupą z nowo-rozpoczętych studiów. Panna, która była (wg. opinii pozostalych sargerów) fajniejsza była na mnie otwarta, kręciła tyłkiem itd... ale widziała mi się druga, do której jakoś nie mogłem się dostać. Zostawiłem panienki z blekiem i jego kumplem i poszedłem dalej.
    Na parkiecie tańczą dwie panienki. Podbijam z piwem w ręku. Rozmowa :
    -Jak się bawicie na otrzęsinach
    - blah.. blah
    -Nie wyglądacie na studentki.wyglądały Dziwię się, że was tu w ogóle wpuścili - pewnie macie z 15 lat
    -Ty też nie wyglądasz na studenta wyglądam

W tym momencie płotka którą totalnie ignorowałem idzie sobie, a HB zaczyna walić kino ile wlezie. Cool

-Wrócę do Ciebie jak skończe piwo. i odszedłem.
    Przez czas jak piłem piwo NIKT, dosłownie nikt nie podbił do samotnej HB7 na parkiecie. Pojawiła się jej koleżanka, tańczyly razem gdy znów podbiłem. Tym razem już bez słowa złapałem panne i poszlismy w tango Kclose, macanko - ogólnie nadal po głowie chodziło mi, że coś gdzieś jest nie tak. Za łatwo mi poszło, ale przecież nie będę się tym przejmował :P W pewnym momencie panna dostaje SMSa - staje pod kolumną i zero reakcji na mnie. Mam radochę, że akcja rozwinie się na moich oczach. Wparował jej facet i ją zabrał. Frajer.

Zauważyłem pierwszą panienkę na kanapie, podbiłem, odkryłem, że set jest pietnasto-dwudziestoosobowy, ale ludzie się znali od tygodnia, więc brali mnie za swojaka.. Wyciągnąłem pannę na parkiet i zostawiłem ją w objęciach kumpla bleka. Uparłem się, żeby dorwać się do wlaściwego celu. Poszczęściło mi się - siedziała na skraju stolika, więc nie miałem problemu, żeby z nią zagadać... rozmowa była 5-minutową bzdurą, po czym wyciągnąłem ją na parkiet. W trakcie tańca pojechałem na hama.
    Wiesz, od początku wpadłaś mi w oko. Umów się ze mną jutro w spokojniejszym miejscu.
    Nie
    Kubeł zimnej wody, ale zupełnie nie zareagowałem. Prowadzimy jakąś luźną wymianę zdań, tańczymy, relaksik.
    Dobra - chce to wiedzieć. Dlaczego ?
    Bo jest koleś który byłby zazdrosny... to nie mój koleś, ale ... blah blah...
    Wyśmiałem ją i ściągnąłem do jakiegoś pustego stolika. Powiedziała, że to skomplikowana historia, powiedziałem, że chętnie ją usłyszę i dostałem numer, dostałem Kclose. I panna zwiała. Była 3 w nocy.

Wyszliśmy z lokalu i poszliśmy naprzeciwko do Czarnej Owcy. Bransoletki-bilety to zajebista rzecz, ułatwiają wszystko. Czarna Owca wymierała, blek miał opory przed wbiciem w 10-setowe studenckie składy, ale ja znalazłem dwuset.
    -Jak się bawicie na otrzęsinach
    - blah.. blah
    rozmowa potoczyła się standartowo. Blondyneczka była HB7, a płotka jaaakąś piątką/czwórką. Nawiązałem kontakt z HB, ale płotka była samotna i znudzona... blek zaginął a powinien być w okolicy, żeby zająć ją i odwrócić uwagę, ale ten układ zjebałem własnoręcznie, bo nie domknąłem, a powinienem. Blek przysłał mi eSkę, że nie chce przeszkadzać, ale on spada - też byłem zmęczony, więc zwinąłem się z nim... i nie domknąłem... auuuć... teraz żałuję.

Idąc w stronę domu zaczepiliśmy dwie panienki, z czego ładniejsza wskoczyła mi na plecy :P Odnieśliśmy ją do klubu, ale po przyjrzeniu im się w lepszym świetle uznaliśmy, że należy sobie iść gdzieś - gdziekolwiek .

W Minodze spotkałem znajomą, więc zamiast sarge'ować wspominałem z nią jak balowaliśmy przez jedną noc :P blek się pokręcił, pootwierał i zwinęliśmy się..

Czekając na przystanku otworzyłem dwie panienki (Litwa & Ukraina)... zgadnijcie czym ?
    -Jak się bawiłyście na otrzęsinach?
    ...
    a potem już z górki :P
    Nie domykałem, bo średnio mi się podobały, ale marznąc na przystanku lepiej jest z kimś rozmawiać niż milczeć

wnioski :
    - w klubie, na parkiecie nie ma okazji, żeby walnąć jakimkolwiek prawidłowym otwieraczem. Musi być krótki i powiązany z targetem.
    - Otwieracz w stylu "Ta książka wydaje się ciekawa" w EMPiKu, albo "Jak wam się podoba impreza" zaczynają mi się podobać, bo niewiele do nich potrzeba, a efekty są bardzo dobre. Chociaż czasem czułem się jak akwizytor "czy podoba się panu/pani nasz produkt", to było OK.
    - Warto się trzymać sekwencji aż do bólu. Tzn. Otwórz -> Zainteresuj -> Pogadaj -> Domknij. Jasne, że jak dostaniesz zlewkę na starcie, to domykanie nie ma sensu, ale jak już gadasz - przechodź do domykania. Miałbym 3 numery zamiast jednego i byłbym pewnie dużo szczęśliwszy.

29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

miło widzieć ze ktoś tu jescze zagląda ogólnie pozytywnie to wygląda ale strasznie łątwo ci szły co niektóre akcje...aż załatwo pozdrawiam i powodzenia w dalszej grze