1szy post/dziennik

12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

1szy post/dziennik

jak wyzej witam wszystkich poczytałem troche forum wsumie znalazłem go przypadkiem wydawało mi się ciekawe i mało komercyjne więc się zarejstrowałem wrazie czego przejdzmy do rzeczy chciałbym w tym temacie prowadzić dziennik z gry na ulicy i w klubach co prawda jestem dopiero poczatkującym dlatego będe opisywał tu moje podejscia a wy piszcie co robie zle itd tak więc postaram się zacząć od jutra wpisywać pierwsze notki
    jak macie jakieś rady to piszcie!!
    pozdrawiam

no niestety dzisiaj nie będzie jak zrobić podejsć ale jutro po szkole będzie troche czasu mam nadzieje ze odwiedza te forum jeszcze ktoś bo coś tu pustki sa osttatnio..

i kolejny dzien zmarnowany wsumie mało czasu... miałem tylko m15min pomiędzy jednym busem a drugim mineły mnie dzisiaj 2 hb8 za pózno zauwazyłem...tak pozatym nic ciekawego ale jutro bede miał 2h na mieście więc napewno notka będzie ciekawa niech sie tu ktoś odezwie zebym wiedziął ze tu ktoś czasem zagląda na to forum pozdro

4. no niestety dzisiaj nie będzie jak zrobić podejsć ale jutro po szkole będzie troche czasu
    W szkole nie masz ładnych dziewczyn?

i kolejny dzien zmarnowany wsumie mało czasu... miałem tylko m15min pomiędzy jednym busem a drugim
    Wymówki, wymówki, wymówki.
    Nie szukaj sobie wymówek, tutaj chodzi o styl zycia, jeżeli chcesz być atrakcyjny dla kobiet to Twoj styl życia musi być atrakcyjny. Mówiąc styl życia playboya, mam na myśli to, że playboy wie, że jest playboyem, i nie robi sobie wymówek jak gdzieś zobaczy kobiete, która go pociąga bo wtedy korzysta z danej mu sytuacji. To jest styl zycia, bo działasz tam gdzie akurat jesteś, i gdzie akurat widzisz dla siebie cel.
    NIe rób tak, że specjalnie idziesz na ulice podrywać, to bardzo złe podejście. Sam na swojej skórze przerabiałem celowe wyjścia na podryw i nie był to zbyt produktywnie spędzony czas.
    Na początek wyjdź z założenia, że już jesteś atrakcyjny dla płci przeciwnej a poetm działaj. Nigdy odwrotnie.

Jeżeli chcesz osiągnać sukces wkontaktach z kobietami, to skończ z wymówkami, masz dwa dni żeby napisać sprawozdanie z dobrej interakcji z kobietą

Powodzenia!

Dokładnie Storm, wymówki.
    "Nie otwieram przy kościele", "za późno zauważyłem", "otwieram tylko między 13 a 15:23" :>
    Nie! Otwierasz cały czas, zawsze jesteś gotowy, bo nigdy nie wiesz kiedy spotkasz kobietę która będzie 10 i wtedy nie będzie czasu żeby się zastanawiać! :] Czekamy na relację
    Btw. dobry pomysł z tym dziennikiem

no nareszcie sie ktoś odezwał na forum wczoraj byłem na imprezie było kilka otwarć niestety głośna muzyka psuła wszystko 1sze było na standardowy opener kto kłamie bardziej dupeczka 2 razy pytała się "co?" tak słąbo było słychac a mówiłem bardzo głośno...wkoncu zrozumiała i odpowiedziała to "chyba oczywiste" tutaj moja odpowiedz miała brzmieć tak to oczywiste ze kobiety kłamia bardziej lecz niesttey w tym momencie jakiś grubas do mnie sry kolego wszedł między nas (stalismy przy takim stoliku) wział piwo i zaczał pić dupeczka wtedy obruciła sie do kolezanek a mi sie ie chciało przepychać(było bardzo ciasno jakies 600osób a klub mały...)
    następnie widze dupeczke która tanczy na stole dobra suka hb 8-9 no to stoje kntakt wzorokowy ta sie uśmiecha odwzajemniam ona siada to montuje się między nią a jej kolezanke gadka szmatka akoncu mówie "to kolezanka może coś dla mnie zatanczy?" a ona mi pokazuje (taki gest ze chodiz o kase heh" to ja chwytam ja za noge i mówie jestem zbyt przstojny zeby ci płącić za takie rzeczy i poszłem ona coś tam mówiła jescze tzn próbowała ale nie obracąłem się i psozłem dalej nastepnie podejscie na parkiecie potanczyłem pogadałem nie brałem numeru poszłem na loże no a w poniedziałek postaram się coś wychaczyc na mieście wiecie dopiero zacyznam potrzebuje troche czasu zeby sie wyrobićpomyślałem zeby otworzyć na prezent dla kolezanki zeby mi coś doradizły mysle ze sie to sprawdzi w takich miejskich warunkach mam tylko jedno pytanie jak otworze a będe podchodizł do 2-3 idacych razem puiszcze potem jakąs gadke to jakw ziąsc numer od 1dnej z nich...bo nie będe brał od 3ch chce wziąsc od tej najlepszej jak to zrobić pozdrawiam

7. Sam nie wiem co by dla Ciebie lepiej działało, czy proste directowe podejście czy jakies tam gierki klubowe i gadanie o dupie maryny. Jestes poczatkujący więc musisz zobaczyć w czym sie lepiej poczujesz, najlepiej spróbuj jednego i drugiego.

Jak wziąć numer od jednej laski gdy ona jest z koleżankami?
    To proste jeżeli podchodzisz do sprawy directowo.
    Wystarczy, że powiesz jej, że musisz jej coś powiedzieć na osobności i wyizolowac ja od koleżanek, wtedy mówisz, jej co czujesz na jej widok i bierzesz numer.
    Musisz ją wyizolowac od koleżanek, bo może być tak, że przy nich nie da, bo jak to będzie wyglądać, że ona rozdaje numery obcym?

direct nie w moim stylu ja tylko indirectowe podejscia preferuje chociaz directu tez spróbuje powiedz mi podchodzc na opena z prezentem dla kumpeli zmieniając temat (gadka o dupie marynie) jak wziąśc numer jesli są 3

9. Wtedy już do końca interakcji musisz sobie utrudniać i iśc modelem indirectowym, czyli wzbudzic attraction w koleżankach, potem izolowac target, instant date itp itp, jak w klasycznym Mystery Method. Albo poprostu wyizolowac ją gdzies na bok i powiedzieć, że ta cała maskarada była tylko po to, bo ona Cis ie podoba i, że chcesz ją poznać

czyli anallizjąąc to wszsystko najlepiej robić podejścia do pojedynczego targetu puścic opener (prezent) zmienić temat i na koniec powiedziec ze miło sie rozmawia ale musze lecieć podaj mi swój numer to będziemy mogli się kiedys spotkać i pogadac czy co.s w tym stylu w poniedziałek napisze notke co prawda jak w kazdy poniedziałek mało czasu ...ale mma andzieje ze sie cos nawinie na przystanku pozdrawiam