PDA

View Full Version : [art] Naturalna pewność siebie

Still444
10-20-2007, 12:04 PM
Możesz udawać pewnego siebie. Przyjmować ekstra cool pozy badboya, chodzić jak macho i mówić rzeczy jak "i tak mnie kochasz mała".

Z drugiej strony możesz zacząć wychodzić i zdobywać doświadczenie. Twoje umiejętności społeczne będą wzrastały. Kiedyś usłyszałem takie porównanie: Kiedy stajesz za pierwszym razem na desce surfingowej spadasz z niej. Jesteś jednak zmotywowany i sprawia Ci to frajdę. Samo wpadanie do wody jest zabawne. Po jakimś czasie utrzymujesz się dłużej na desce. 5 sekund, 10 sekund, minuta na desce! WOW! Naprawdę dobrze się bawisz. Wszystko co musisz wiedzieć to wejść na deskę. Chcesz instrukcji czy wchodzić lewą nogą najpierw a później prawą? To samo tyczy się kobiet. Początkowo będziesz wpadał do wody. To zabawa! Później będziesz umiał rozmawiać przez 5 minut! KU*** to jest 5 minut WOW Później godzinę, będziesz potrafił rozmawiać tyle ile chcesz, bez jakiś wróżb z dłoni i mówienia o jej mistycznej osobie. Będziesz się po prostu dobrze bawił! Potrzebna Ci jeszcze jakaś instrukcja? To nie mikrofalówka ;) Teraz powiedz sobie "IDŹ". Z pewnością siebie każdy się rodzi. Wszyscy ją mają. Czasem ego je zasłania, dlatego bądź obecny teraz i porzuć myślenie na tą chwilę. Nawet w wieku 5 lat miałeś pewność siebie. To coś naturalnego. Każdy ją ma. Jeżeli boisz się podejść do kobiety to ten strach jest wywołany przez Twojego ego. To nie Ty. Prawdziwy Ty masz pewność siebie, dlatego jeżeli ktoś Ci mówił "bądź sobą" miał rację! Umysł, ego i Ty to nie to samo, więc nie utożsamiaj się z tym strachem. Obserwuj go. "Nie mam odpowiedniej pewności siebie" to kolejna wymówka Twojego umysłu. Jeśli dojdziesz do tego Twoja "gra" eksploduje!

Love,
Still

Soulstar
10-20-2007, 05:23 PM
strach jest po prostu pierwszą bezwarunkową reakcją na definicję sytuacji. czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. przerażają nas myśli nie sytuacja, dlatego nie można im ulec, trzeba je wyprzedzić, zostawić na dalszym planie, trzeba po prostu stosować regułę 3 sekund... to jest cały sekretny przepis, reszta to tylko przyprawy:-)

Reespecta!

http://www.lazyb.de/soulstar_ava.jpg

Yar
12-05-2008, 10:22 AM
Bardzo dobrze, Still.

voytech
12-05-2008, 08:56 PM
Potrzebna Ci jeszcze jakaś instrukcja? To nie mikrofalówka

Czasami instrukcja się przydaje, nawet wtedy gdy chodzi o załapanie pewności siebie. Tak jak mówisz tą analogie o surfingu, w chodzenie na deskę jest najważniejsze ale fajnie mieć jakieś wskazówki i pojecie na początku.

bez jakiś wróżb z dłoni i mówienia o jej mistycznej osobie. Będziesz się po prostu dobrze bawił!
Still

Niektórych czytanie z dłoni bawi, i powoduje dobre reakcje w wielu kobietach. Wiadomo że trzeba coś więcej niż czytanie z dłoni, ale nigdy nie zaszkodzi.

Nie wiem dokładnie co próbujesz powiedzieć, czy mówisz ze ktoś kto nie ma pojęcia ma wyjść i trenować pewność siebie bez żadnych skazówek od tych którzy już to przeżyli, i będzie miał lepsze rezultaty?

mreos
01-21-2009, 04:54 AM
strach jest po prostu pierwszą bezwarunkową reakcją na definicję sytuacji. czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. przerażają nas myśli nie sytuacja, dlatego nie można im ulec, trzeba je wyprzedzić, zostawić na dalszym planie, trzeba po prostu stosować regułę 3 sekund... to jest cały sekretny przepis, reszta to tylko przyprawy:-)
Proszę dodaj na początek: "dla mnie"