PDA

View Full Version : Szczyt uwodzicieli POSU - dzisiaj w TVP2

Arecki
09-28-2007, 10:06 AM
godzina 21:30, jak ktos moze nagrac i wrzucic na youtube to bylbym wdzieczny... Reszte zapraszam do obejrzenia... Nie wiem co tam bedzie i czy bedzie dlugi material, ale costam bedzie (podobno wg pani z TVP).

sibelio
09-28-2007, 12:03 PM
Taniec z gwiazdami panie leciał, a na 3 programie jakies informacje ale też sie nie natknąłem :|

2be3
09-28-2007, 10:38 PM
Taniec z gwiazdami panie leciał, a na 3 programie jakies informacje ale też sie nie natknąłem :|

Taniec z gwiazdami na dwójce???

Była Panorama i pokazywali urywki ze Szczytu Uwodzicieli. Pokazali kilka znanych twarzy. Jeden z nich, nie wiem który opowiadał o tym, że najpierw otwiera, potem coś tam, potem buduje comfort, potem coś tam i że zamyka.

sibelio
09-29-2007, 01:40 AM
o 21:30 gwiazdy na lodzie, no, nie oglądam TV na codzień, przyszedłem oglądałem, na TVP2 nie było nic o 21:30, może o 22:30?

Arecki
10-01-2007, 12:15 AM
Z tego co sie dowiedzialem to Panorama leciala o 20:20 w przerwie tanca na lodzie czy cos... Sam do tej pory nie widzialem, a na itvp.pl jeszcze tego w archiwum nie ma...

Oprocz tego ma byc cos w TV Puls, ale nie wiem kiedy i nie wiem dokladnie co i kto...

Bylo tez w AntyRadio - podobno w sobote w popoludniowo-wieczornych blokach informacyjnych - tez nie mialem okazji sluchac...

W poniedzialek bylo w Poranek z TVN material z podrywu na ulicy, jakis przeblysk z klubu i goscie - Max Hedon, Adept i DeMarco... to jedyne ogladalem dzisiaj :)

O moich wrazeniach pisac mi sie nie chce, bo duzo by tego bylo, ale wielki pozytyw, przedstawiciele roznych kierunkow community, ciekawe dyskusje, konfrontacje i polemiki, kolejny szczyt zostal zapowiedziany na kwiecien...

Spotkalem przynajmniej dwie osoby z tego forum na szczycie wiec moze one napisza cos wiecej...

Thoorgal
10-02-2007, 01:36 AM
http://dziendobrytvn.onet.pl/1441664,aktualnosci.html

Dwa filmiki z programu Dzień Dobry TVN, w którym goścmi byli Adept, Max Hedon i DeMarco :)

tier
10-02-2007, 02:32 AM
Haaaaaaaa :)

Poczytajcie komentarze pod filmami :)

Looooooool :)

Edit: IOI od Pienkowskiej? Haaaaaa :D

Thoorgal
10-02-2007, 04:50 AM
Komentarze są nizłe, przejrzałem je...;)

w jednym z tych filmików, te podejścia wieczorem do lasek na ulicy byly.... hmmm... jak by to określić....nie za fajne...:)

A Pieńkowska też nieźle zgasiła, Max Hedona...;)

Remote
10-03-2007, 02:56 AM
Boże.. Dobrze, że mnie tam nie było.. Chyba spaliłbym się ze wstydu..

Asta la papa,
~ Remote

sibelio
10-03-2007, 03:12 AM
he, Max Hedon i Adept wyglądają strasznie sztucznie.
JAk dla mnie to wyglądają jak typowe społeczne roboty o których pisał Neil Strauss w Grze
I jeszcze ta postawa Alfa itd.

Dla porownania:
Mystery u COnana O'Briana.
Różnice widać gołym okiem
http://www.youtube.com/watch?v=TDgn4CjJCO4&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=Z9FvxFohNRY

Thoorgal
10-03-2007, 05:08 AM
Niepotrzebnie chłopaki dali się podpuścić Jagielskiemu, żeby "uwieść" Jolantę...
Zrobili to w fatalny sposób...
Jest taki filmik na youtube gdzie gośćmi Connana O' Brian' a (nie wiem czy tak to się pisze) był Neil Strauss i Jessica Alba. Prowadzący też wyskoczył z tekstem żeby Neil coś pokazał na Albie i on właśnie zrobił ten sam numer, który MAx Hedon próbował zrobić na samym początku (tzn. z wymienieniem 3 cech charakteru oprócz urody). Różnica tkwi w tym, że Strauss wyszedł z tego obronną ręką, a M.Hedon się pogrążył...
No i Adept, który wyskoczył do Pieńkowskiej od razu na "ty".... to nie było dobre, wg mnie...
Nie no, prowadzący cały czas walili shit testy swoim gościom i mieli niezłą z nich bekę... wyszło kiepsko, nawet bardzo. Z resztą widać to było po tych komentarzach na stronie TVN...
No i jeszcze ten materiał z podchodzeniem do lasek na ulicy wieczorem.... czułem niesmak w tym momencie...:)

tier
10-03-2007, 05:14 AM
Weżmy pod uwagę, że niezaleznie od jakości ich gry, występ w TV to nie było: "pfffft, łorever bejbi" jak przy podrywie :)

sibelio
10-03-2007, 07:12 AM
Tu wspomniany przez Thoorgala występ Neila.
Podstawowa różnica to taka że on się ma za luzaka i fajnego goscia,
a ci w TVN to przyszli jakby chcieli pokazać całemu światu "patrzecie jacy my jestesmy madafaka zajebiści i w ogóle"

http://www.youtube.com/watch?v=hC0hrqbhx5M