PDA

View Full Version : CryClose - Zamkniecie z placzem

Optic
08-22-2007, 03:43 AM
Czesc,

Czasami podczas regularnej gry odkrywamy pewna regularnosc w naszych kontaktach z Kobietami, ktore sa bezposrednim rezultatem pewnych usystematyzowanych dzialan.

Ci, ktorzy pamietaja PENISa, wiedza juz o jednym z nowych domkniec: FAClose - Full Anal Close.

Tej soboty odkylo swoje wdzieki kolejne nowe domkniecie: Cry Close - krotko mowiac, CrClose mamy wowczas gdy Krolik po wyplazowaniu (niewazne jakim innym zamknieciem sie skonczylo) poplakal sie na pozegnanie.

Nazwalbym to takim "emocjonalnym WTF?".
Coz, Comfort jest faza, ktora mi pasie najlepiej i - mozna by powiedziec - czasem zbyt dobrze. Wtedy przy pozegnaniu mamy CryClose. ;)

Aby jeszcze troszke rozwinac, wystepuja dwa rodzaje CryClose: tuz przed KClose i tuz po nim. (Choc sam termin Domyku z Placzem zrodzil sie w ostatni weekend, mam juz kilka takich za soba - gdzies ze 4-5. Bede jednak sukcesywnie rozwijal swoje zdolnosci zamykania wlasnie w ten sposob. Pieprzony hartbrejker, hehe).

CryClose po KClose: Jest naturalna kontynuacja eskalacji wiezi emocjonalnej z Celem i znakiem, ze wasz Rapport osiagnal swoj punkt ostateczny. Dokladnie wg schematu: Attr. - Kino - Izolacja - Comfort - Storytelling - KE - Rapport - KC - Rapport - Projekcja w Przyszlosc - Rapport - MultiKC - Rapport - CryClose. TimeBridge.
Naturalna kolej rzeczy. To po prostu lzy szczescia...

CryClose przed KClose: Gwarantuje najslodszy KClose jaki mozesz dostac. Na ustach czujesz slone lzy, a cieplo generuje niczym reaktor jadrowy i slodycz niczym fabryka czekolady. Tego sie dlugo nie zapomina. Schemat? Prosze: Attr. - Kino - Izolacja - Comfort - Storytelling - KE - Rapport - Projekcja w Przyszlosc - Rapport - Przytulanie - Rapport - CryClose - KClose. TimeBridge.
Tak, tu bardzo waznym elementem jest budowanie Comfortu przez przytulanie, obejmowanie. Musisz "zamknac Kobiete w swoich ramionach" by poczula sie oderwana od rzeczywistosci. Jesli to polaczysz z totalnym NoNeedness - masz duze szanse na CryClose przed KClose. Trwa to dosc dlugo (gdzies 4-5h), ale warto - rozdygotana emocjami Kobieta obdaruje Cie pocalunkiem, o ktorym sie powiesci pisze...

Wasz,

rubikon
08-22-2007, 04:55 AM
ty poeto :)

Optic
08-22-2007, 06:56 AM
To nie fikcja literacka - to zycie. :)

BTW: w razie wszelkich pytan - pytajcie. ;)

Wasz,

rubikon
08-22-2007, 07:05 AM
mialem na mysli twoj nietuzinkowy styl + dostrzezenie czegos odrebnego, czemu chcesz nadac ksztalt.

zaskakujace.

Don Corleone
08-23-2007, 06:24 AM
Hmmm... podchodzi mi to juz pod napisanie nowej ksiazki... moze "Gra 2"?;)

Pozdrawiam,
Don

Optic
08-24-2007, 12:21 AM
Aby nie zrobic z tego totalnego offtopicu, bede sie trzymal schematu, ktory podalem (i to tez tylko tego drugiego, bo pierwszy jest po prostu "okrojana" wersja):

Pomijam elementy nalezace do Attraction, Kino Test i Izolacja - o tym mowi Dance Seduction.

0. C-Location - chcecie sie poznac. Po odizolowaniu musisz blysnac swoim Social Proofem, przedstawiasz wiec swoja paczke (swoich wingow). Pamietaj zawsze o tym, by trzymac swoje Prizability: siadacie na hokerach / przy stoliku tylko wtedy gdy sa wolne dwa krzesla dosc blisko siebie. Nidgy nie dopuszczasz by ona siedziala, a Ty stal - jesli jest jedno wolne krzeslo, oboje stoicie. Jesli ona sama usiadzie - ukaraj ja. Jestes dopiero po izolacji, wiec jest to ostatni moment by ja znegowac wlasnie za to. Potem mozesz byc co najwyzej C&F. Najwazniejsze w ogole w Grze, a szczegolnie w tej czesci jest by nie grac wstecz!

1. Storytelling - Po odizolowaniu pojawiaja sie pierwsze dialogi i pierwsze pytania. Jest to paradoksalna sytuacja, bo - wyjatkowo dla DS - elementy znane z fazy A przesuwaja sie do fazy C. Dzieje sie tak wylacznie dlatego, ze wsczesniej nie bylo na nie mozliwosci, a musza sie pojawic w Twojej grze. Pamietaj jednak - nie graj wstecz: gdy juz raz cos przeprowadzisz, idz naprzod. I tak, musisz jeszcze podciagnac nieco swoje DHV. Samo DS jest juz mega-DHV, ale mozesz w tym miejscu bardzo latwo wykazac sie dodatkowymi: na pytania "Kim jestes?", "Skad jestes?", "Kim sa Twoi znajomi?", "Co tu robicie?" powinienes juz miec gotowe odpowiedzi. Zaczynasz plynnie przechodzic do Storytelling (jesli robiles DS dobrze bedzie, jesli bedzie to historia z tancem w tle). Zeby nie byc monotematycznym, mozesz tu wstawic Szescian, RingRoutine, czy cokolwiek. Buduj Stack! Bez niego nie bedziesz mogl zajsc glebiej w Rapporcie.

2. KE - Kino zaczales juz w tancu. Teraz przechodzisz do eskalacji i pomagaja Ci w tym rutyny takie jak Szescian, czy RingRoutine (moja ulubiona). Jak zrobic KE podczas tych Rutyn w szczegolach najdziesz tu: http://www.seduceyourlife.com/forum/viewtopic.php?t=205
Pierwsza mozliwosc KClose - odpuszczasz.

3. Rapport - korzystasz juz tylko ze Stacka, ktory juz powinienes miec spory. Pamietaj o Pacing&Leading, czyli niewerbalnym poglebianiu Rapportu. W ten sposob dazysz do DDBL. Pamietaj tez o jednym: badz interesujacy i zabawny. Badz Alfa. Po osiagnieciu wystarczajacegpo Rapportu i ujrzeniu DDBL, proponuje znow znienic lokacje. Zwal wszystko na halas i ze nie slyszysz, co do Ciebie mowi, a przeciez tak cudownie sie Wam ze soba rozmawia. Druga mozliwosc KClose - odpuszczasz. Zbawieniem sa kluby z kilkoma salami - mozesz zmienic lokacje, nie opuszczajac klubu. Dzieki temu: a) manipulujesz linia czasu, wzbudzajac w niej wrazenie, ze wiele miejsc juz razem zwiedziliscie i mnostwo czasu spedziliscie; b) demontujesz jej ASD - jesli byla ze znajomymi, to bedzie ostateczny krok przed zejsciem im z oczu - jesli sie zgodzi na zmiane lokacji, wiedz, ze jest gotowa na obcowanie z Toba sam na sam, ze Ci sie oddaje.

4. Projekcja w Przyszlosc - dowiedz sie o niej wiecej: rozmawiajcie o jej marzeniach, planach i uczuciach. Niech Ci opowie o czym marzy, zeby robic lub kim chciala by byc. Zaprojektuj jej Was razem w jej przyszlosci. Opowiedz, gdzie bys ja zabral i co chcialbys jej pokazac. Nie mow o Was jak o zwiazku, ale raczej jakbys chcial sie z nia podzielic pewnymi wrazeniami albo emocjami. Niech Ci opowie o marzeniach - nic lepiej nie buduje Rapportu. Trzecia mozliwosc KClose - odpuszczasz.

5. Rapport - czas na dalsze zglebianie znajomosci (caly czas gramy wprzod!). Izolacja totalna. Nie jestescie juz w klubie. Zabierz ja na spacer, podczas spaceru eskaluj Kino. trzymaj ja za reke, pod ramie, obejmuj ja, wachaj jej wlosy, dmuchaj w kark... Wszyscy z Was dobrze wiedza co robic! ;) Kolejna mozliwosc KClose - znow odpuszczasz. Nie badz zorientowany na wynik i nie badz needy - siegasz po CryClose.

6. Przytulanie - najwazniejsza czesc: gdy juz normalnie zmierzalbys po KClose (np. robiac Trojkat Bermudzki), przytul ja. Przytulaj ja coraz czesciej i coraz dluzej. Niech sie poczuje spokojna i bezpieczna w Twoich ramionach. Niech sie oswoi z Twoim cialem i Toba, niech poczuje ze zaczynacie Tworzyc jednosc. Gdy ja przytulasz, glaszcz ja po glowie, po wlosach, po ramionach, po twarzy. Badz przy tym ekstremalnie delikatny. Jakbys dotykal platkow kwiatka albo skrzydel motyla. Mozna potrenowac na lace. :D

7. Rapport - Wkrotce prawie kazde Wasze zatrzymanie laczy sie z przytuleniem. Tulac ja i glaszczac mow do niej: opowiadaj rutyny, Patterny emocjonalne, Elicytuj Wartosci, Projektuj w Przyszlosc. Poglebiaj wiez. Pamietaj, ze kazde Twoje dotkniecie jej twarzy przyprawia ja o dreszcz. Jesli polozysz bardzo delikatnie dlon na jej policzku i tak ja przytrzymasz, przytulajac ja - to bardzo silny bodziec "rozklejejacy" kazda normalna Kobiete. Mozliwe, ze wlasnie teraz, gdy podniesie wzrok i spojrzysz jej w oczy, przekonasz sie, ze wlasnie masz...

8. CryClose.

9. KClose. Nie mow nic. Po prostu delektuj sie ta chwila. Dalej badz tak delikatny jak do tej pory w dotyku.

10. TimeBridge. Odprowadz ja do domu / na autobus / do taksowki. Jesli chcesz FClose - wiesz co robic. ;)

11. Na koniec jeszcze jedna wazna uwaga: nie zakochaj sie.
To tylko gra.

Wasz,

rubikon
08-24-2007, 12:37 AM
hardkor, wyrywa z butow!

dzieki za ten niezwykly material, w sam raz na rozpoczecie weekendu :)

Optic
08-24-2007, 05:57 AM
Zapraszam do testowania i kalibrowania.
Projekt S.Y.L. juz testuje i - mam nadzieje - niedlugo bedzie jakis wiekszy feedback. ;)

Dotychczasowy material jest oparty na moich doswiadczeniach, ktore zebralem do kupy, usystematyzowalem i dopracowalem do poziomu sporej powtarzalnosci. ;)

Zapraszam rowniez do zadawania pytan i zglaszania problemow!

Wasz,