PDA

View Full Version : Dredy a sprawa Polska

HansKloss
07-21-2007, 05:42 AM
Witam wszystkich z drugim moim postem na forum, a pierwszym w Polskiej sekcji.
Pierwszy post napisalem w odpowiednim dziale i tyczyl sie on dredow - tak ogolnie, tutaj chcialem sie spytac jak z waszego doswiadczenia wyglada to w kraju nad Wisla.

Gre odkrylem jakies dwa miesiace temu, zaczalem sie nia mocno interesowac (jak kazdy AFC ktoremu nagle otwieraja sie oczy ;)) i naczytalem sie sporo o postawie, byciu alpha, BL etc. i mianowicie - jakis dluzszy czas temu zrobilem sobie dredy. Pasuja do mnie dobrze, sa zadbane i wygladaja naprawde dobrze.

ALE
Mamy w naszym zascianku europy dosc spieprzona mentalnosc jesli chodzi o powiedzmy facetow w dlugich wlosach, dredach etc - z wlasnego doswiadczenia tez wiem ze na niektore kobiety dzialaja "odstraszajaco" - wiele razy slyszalem IMO debilne pytanie "czy to sie myje" - oczywiscie mozna kobiete znegowac po takim pytaniu itd z tym ze mi cos tu nie gra.

Do pytania wlasciwego - z wlasnego doswiadczenia, jak to w/g was wyglada? czy dredy obnizaja BL? (dla niektorych kobiet napewno, zwlaszcza takich ktore chcialbym zdobyc, nie wiem tylko czy mozna to "przeskoczyc" budujac attraction), czy znacie jakichs PUA z dredami, jak im szlo, jak sie odnosily kobiety do dredow, jak sie oni odnosili, ewentualnie na jakie typy kobiet dredy dzialaja "pozytywnie" a na jakie "negatywnie".

Dzieki z gory za wszystkie sensowne odpowiedzi. Pzdr.

Wert
07-21-2007, 05:51 AM
Jeśli Ci się podobają dredy to sobie zrób. Co z tego, że paru kobieta sie to nie spodoba. Kobiet jest 100000 a ilu jest uwodzicieli ? A jaka jest szansa na to, ze kobieta spotka uwodziciela ? Wiec jesli Tobie sie to podoba a jej juz nie, coz jej sprawa, na pewno znajda sie kobiety ktore beda to lubily. Pamietaj
Ty dajesz im menu a one sie dostosowuja, Ty menu nie zmieniasz bo one tego chca.

HansKloss
07-21-2007, 06:20 AM
To co napisales juz wiem, zadalem pytanie a ty na nie odpowiedziales troche wymijajaco ;)

Dredy juz mam i moze to jest excuse, ale np poderwac jakas bizneswoman (cholernie mi sie podobaja eleganckie kobiety) z moim BL (wysoki, czarne dredy, styl rockmana/hardcore`owca) musialbym sie maxymalnie napocic zeby sie udalo a jestem uparty ;) mozna powiedziec ze dostalem lekkiego pierdolca na punkcie PU wiec i takie "pierdoly" jak i fryzura sa dla mnie dosc wazne, tymbardziej ze ostatnio zastanawiam sie mocno nad scieciem dredow i z tad takie bycmoze dla niektorych banalne pytanie "czy to a czy tamto sie kobietom podoba". Prosze jednak o konkretne odpowiedzi na pytanie.
Pzdr.

guardeanu
07-21-2007, 07:40 AM
Dredy jak wiadomo kojarza sie z brudem, nie myciem wlosow itp, jesli ktos juz wie ze tak nie jest to dochodzi to ze sa szorstkie i niemile w dotyku, pozatym kojarza sie z dziwnymi ludzmi, bo w polsce w wiekszosci tylko tacy robia sobie dredy (taki stereotyp).

A wiec zeby jakas kobieta chciala z toba rozmawiac musisz byc czysciutki pachnacy bardzo dobrze ubrany i musi byc widac ze dready masz bo polecil ci to stylista a nie ze siedzisz w kanciapie, jarasz jointy i pomyslales ze zrobisz sobie dredy.

2be3
07-21-2007, 07:52 AM
Dochodzi też opcja z rodzicami, jak ja go im przedstawie ;D. Sam myślałem nad dreadami, ale nie potrafiłbym zapuscic dostatecznie długich włosów, bo sie źle czuje ;).

mate
07-22-2007, 01:48 PM
Dredy jesli zadbane sa fajne :) Ale najczesciej jest to trudne bo w koncu mycie szarym mydlem to jest lipa :P Dlugie wlosy sa lipne dobre dla koni ;)
Piona takie moje zdanie :)

Uki
07-22-2007, 02:24 PM
Jesli mam byc szczery to jako facet nie widze w tym nic fajnego i nie sadze zeby bylo az tak krecace - chyba ze masz mega styl na Jamajka Boy.
Ale to Twoja decyzja i to jak sie z tym czujesz. Moim zdaniem jesli nie krecisz sie non stop w towarzystwie, ktore sie (stereotypowo) wiąże z dredami i nie podrywasz kobiet z tego kregu, a wrecz chcesz podrywac z innych to wymysl moze cos innego. Moj kuzyn mial cala glowe lysa i trzy dredy z czubka glowy. Dla mnie to nie bylo fajne, ale dla jego laski (underground pelnym ryjem) bardzo krecace. Zalezy jak sie z tym czujesz i w jakim stopniu jestes w stanie pokazac ludziom ze jestes wolny i to twoje DHV, udowodnic ze mozesz miec dredy i podrywac bizneswomen. RAMA!
Skoro nie jestes pewny w 100% moze byc to twoje DLV - nie bedziesz czul sie z tym odpowiednio zmotywowwany do podrywu.

Yar
07-22-2007, 10:17 PM
Można być zajebistym gościem z dredami. Liczy się:
- jak się sam z tym czuje. Pamiętaj że subkomunikujemy wszystkim to co czujemy! I tak nas postrzegają!
- ogólna prezencja. Pamiętacie tych 2 gości z blond dredami z Matrixa 2?
Zbudowani, w marynarach, czarnych okularach. Kto takiemu by podskoczył (nie licząc Neo i ||||||||a)? ;)

HansKloss
07-23-2007, 06:04 AM
Zalezy jak sie z tym czujesz i w jakim stopniu jestes w stanie pokazac ludziom ze jestes wolny i to twoje DHV, udowodnic ze mozesz miec dredy i podrywac bizneswomen. RAMA!
Skoro nie jestes pewny w 100% moze byc to twoje DLV - nie bedziesz czul sie z tym odpowiednio zmotywowwany do podrywu.

Bardzo dobra rada. Bede sie musial gleboko zastanowic.
Pzdr.

iks
07-23-2007, 07:38 AM
Mi sie dredy baaardzo podobaja i sam chcialbym je sobie zrobic, ale nie wytrzymalbym tego etapu miedzy krotkimi wlosami ,a takimi odpowiedniejszymi na dredy.
Tylko chyba to nie kazdemu pasuje, i tak jak ktos wczesniej napisal "powinno to wygladac tak, ze dredy polecil ci stylista" :)
Ostatnio jak siedzialem z jedna panna w ogrodku piwnym, widzielismy jakiegos kolesia w dredach z dwoma panienkami ( chyba zona hb8 i corka hb prawie ze 10, piekna byla :) ) i wygladal w nich swietnie, genialnie poprostu, ale mi by jednak pewnie nie pasowaly :/

uprzedzajac pytania dlaczego nie podbilem do tej 10 ? :P siedzialem ze swoja 9 :) tak wiem nedzne wytlumaczenie :P ale moja byla niezle zazdrosna jak przestalem nagle mowic i po chwili pieknego, aktorskiego milczenia z otwartymi ustami i wpatrywania sie w tamta zaczalem wstawac. moja cofnela mnie na krzeselko :P na co liczylem :D bo jednak mialem exusy zeby do tamtej podbic, ale jakby mnie nie zatrzymala to chyba jednak w tej sytuacji innego wyboru bym nie mial :D

sory za ot :P