PDA

View Full Version : Pattern: Dawcy i Biorcy

Remote
07-01-2007, 10:54 PM
Ostatnio wpadłem na pomysł utworzenia Pattern’u, który nie tylko może pomóc w Kwalifikacji, ale także przełamać pierwsze lody (w fazie „C”) i oswoić z nami Królika. Można przy nim posługiwać się naszym DHV (Social Dynamic), tłumacząc znaczenie lub połączyć z Sześcianem etc. Interpretacja jest dowolna, byle była na naszą korzyść.. :)

Dawcy i Biorcy.

Remote: Zauważyłem coś szalenie ciekawego u Ciebie i chciałbym potwierdzić moje spostrzeżenia (smile). Chcesz wiedzieć co to jest..? (wyraźnie i spokojnie wypowiedz ostatnie zdanie + smile)
Królik: Tak.
Remote: OK! Połóż swoją lewą rękę na swojej głowie (złap jej rękę i zrób to za nią), a prawą mnie obejmij trzymając rękę na ramieniu/udzie (złap jej rękę i zrób to za nią). O tak.. Doskonale.. Grzeczna dziewczynka.. (smile) Teraz będziesz musiała spełnić jednocześnie cztery punkty - to chyba nie będzie trudne, prawda? (smile + RightEyeTheory)
Królik: Nie..
Remote: Świetnie! Po pierwsze; zamknij oczka.. (smile) Po drugie; wyobraź sobie faceta, który wydaje ci się intrygujący - tylko nie myśl w tej chwili o mnie.. (smile) Po trzecie; opuszkami palców ręki na głowie, wystukaj nimi ulubioną melodię, którą chciałabyś słyszeć siedząc obok tego faceta.. (smile) Po czwarte; wykonując te wszystkie czynności, postaraj się głaskać mnie po ramieniu/udzie.. (smile)
Królik: (próbuje wykonać polecenia)

Przyglądamy się Królikowi, która z czynności wychodzi jej najsprawniej. Wszystko na raz można wykonać tylko, jeśli Target skoncentruje się na wystukaniu rytmu na głowie - inaczej będzie się mylił i albo obiema rękami będzie stukał, albo obiema będzie głaskał. Tutaj się pojawia nasz interpretacja „Dawcy i Biorcy” - moja wygląda tak:

Remote: Posłuchaj.. Ćwiczenie polegało na sprawdzeniu synchronizacji mózgu człowieka. Poruszyłaś swoje emocje i zmysł dotyku, jednocześnie starając się skoncentrować na dwóch względem siebie innych czynnościach. To nie jest proste, gdyż mało która osoba ma zgrane obie półkule, więc widzisz, że jesteś/nie jesteś wyjątkowa..? (smile)
Remote: Chciałbym teraz powiedzieć to, co mnie w tobie zaintrygowało. Mianowicie, społeczeństwo można podzielić na dwie kategorie; Dawców i Biorców. Nie znaczy to, że Dawcy są gorsi od biorców, ani odwrotnie.. Po prostu jedni ludzie lubią brać od innych, a drudzy dawać.. Ty należysz do (…) i już wyjaśniam dlaczego.. (smile)

1. Jeśli „klepie” i jednocześnie „głaszcze” - Biorca:
Remote: Potrafiłaś skoncentrować się na wyklepywaniu rytmu, więc uwagę kierowałaś na siebie. Wiec jeśli byłby obok ciebie ten intrygujący facet, koncentrowałabyś się na własnych doznaniach, a nie na tym, że jest ktoś obok ciebie.. (smile) Więc jeśli mielibyśmy wspólnego drinka i jedną słomkę, to piłabyś częściej i szybciej? (C&F smile)
Królik: Nie! (smile)
Remote: Sprawdzimy..? (smile)

2. Jeśli „klepie obiema rękoma” - Dawca i Biorca:
Remote: Jesteś kobietą, która lubi dawać i lubi brać. Widzisz.. Potrafiłaś skoncentrować się na własnych doznaniach i na tym, że mnie dotykasz, więc jeśli mielibyśmy spędzić tutaj wspaniały wieczór, jestem pewien, że byłby naprawdę wyjątkowy.. (smile) Przekonamy się? (smile)
Królik: No nie wiem..
Remote: Nie przesadzaj.. (smile) Popatrz mi teraz prosto w oczy i na końcu coś ci powiem.. (smile + Trójkąt Bermudzki + k-close)
Królik: …
Remote: Widzisz..? Tyle samo dałaś ile ode mnie wzięłaś.. (smile)

3. Jeśli „głaszcze obiema rękoma” - Dawca:
Remote: Nie wiem czy pamiętasz, ale większość ludzi twierdzi, że znalazło swoją drugą połówkę - taką część, która jest uzupełnieniem pierwszej. Uważam, że nie jest to dobre, gdyż w końcu, albo Dawca będzie miał dość dawania, albo Biorca będzie miał dość brania. Niemniej, bardzo dobrze się składa, bo ja także jestem dawca, ale nie myśl o tym, tylko o uczuciu, kiedy obojga ludzi wzajemnie się wspiera..(KINO + smile)
Królik: …

Oczywiście wszystko można odpowiednio sortować i mieszać ze sobą - pozostawiam Wam wolną rękę.. ; )
Testujcie, kalibrujcie i spostrzeżenia postujcie.. ; )

PS. Pattern powstał przy współpracy z moją kobietą, która była Królikiem doświadczalnym oraz redaktorem - działanie na jej emocje w skali procentowej, oceniła go na 80% (nie znając wcześniej schematu).. ; )

2007 © Remote
Zastrzegam sobie prawo do rozpowszechniania artykułu poza forum
http://theattractionforums.com (http://theattractionforums.com/) , oraz http://seduceyourlife.com (http://seduceyourlife.com/)

Pozdrawiam,
~ Remote