PDA

View Full Version : ale jaja!

rubikon
06-28-2007, 01:02 PM
Panowie, cos dziwnego sie dzieje z moimi jajami. Bola jak cholera! Taka sytuacja zdarza sie nie po raz pierwszy. Bol pojawia sie kiedy namietnie caluje sie z dziewczyna, jak zaczynam sie z nia spotykac. Tzn. nie w samym momencie calowania sie, tylko pozniej, wieczorem, kiedy juz sie rozstajemy. A calujemy sie duzo i namietnie...

Jak juz mowilem wczesniej tez mi sie cos takiego zdarzalo. Przezylem, po jakims czasie ten bol przechodzi, ale na razie czuje, jakby mi mialo jaja urwac.

Ktos moze cos doradzic? Pytam zupelnie powaznie. Wiem ze ten post moze wygladac jak robienie sobie jaj z jaj, ale zareczam, ze to powazna sprawa.

Pozdrawiam.

Boze pomocy bo oszaleje.

Uki
06-28-2007, 01:18 PM
Ty nie ignoruj takich spraw. Moj qmpel mial raz takie cos i mowili ze dobrze ze jak najszybciej wpadl na pogotowie bo by bylo nieciekawie. Nie wiem co to dokladnie bylo, ale lepiej jechac do lekarza i miec jaja cale niz jajecznice.
Sprawdz jeszcze na przegladarce odpalac isei listy dyskusyjne i objawy jakichs obrzekow/chorob/powiklan. A moze to tylko przejsciowe.

Thoorgal
06-28-2007, 02:42 PM
Dobra, Rubikon, chyba domyślam się co Ci jest...:)

Mówisz, że bolą Cię klejnoty po tym jak spotkasz się z laską, całujecie się namiętnie i ogólnie jest gorąco, ale z tego co napisałeś wnioskuje, że finału nie było - tzn. dużo się napodniecałeś, ale później nie miałeś okazji wytrysnąć...
A rezultat tego jest taki, że jak jesteś przez dłuższy czas podniecony, to jądra zaczynają intensywniej pracować, co w efekcie daje więcej zmagazynowanej, "gotowej do użycia" spermy. Jeśli nie wytryśniesz, to ona dalej w większej ilości zalega w Twoich jądrach, co może dawać efekt od lekkiego dyskomfortu aż po ból...
Z tego co napisałeś to by się zgadzało - ból pojawia się po tym jak spotkasz się z laską, jest gorąco, Ty jesteś przez dłuższy czas podniecony, finału nie ma...;) Spróbuj "ręcznie domowym sposobem" to załatwić, powinno pomóc...:D

Uki, a to o czym Ty piszesz, że Twój kumpel coś podobnego przechodził, to raczej było spowodowane urazem w jajka i skręceniem powrózka nasiennego, co jest sprawą duuużo poważniejszą...:)

Ps. Pewnie niektórzy się mogą zastanawiać skąd to wiem :D Jasnowidzem nie jestem, ale studiowałem na akademi medycznej...;)

Pozdro i weź się do roboty, Rubikon :D

Ps2. Daj znać czy pomogło :)

Skladak
06-28-2007, 10:05 PM
Sadze ze Thoorgal ma zupelna racje :) Tez czasami odczuwam taki peikielny bol ze zwijam sie, ale sam z obserwacji zauwazylem iz dzieje sie tak gdy poprostu nie ma zakonczenia fizycznego. Jajka produkuja plemniki,a podzczas podniecenia jes to proces przyspieszony, ale w koncu jadra sa tak wypelnione ze to boli a plemnikow wciaz przybywa z tad te bole. Ja osobiscie w takich sytuacjach to przetrzymuje albo... :) W gruncie rzeczy to moj 1 post na 4um wiec witam wszystkich i pozdrawiam :)

Yar
06-28-2007, 11:08 PM
Dokładnie. Zrobić to samemu - oczyścić jądra i umysł :D
Zobaczyć czy pomogło. Jak tak - super. Jak nie - to do lekarza.

Zresztą uważam że masturbacja jest niesłusznie traktowana z zawstydzeniem. Bez sensu że krąży tu tyle jakichś głupich mysli i klimatów.

Powiem więcej: masturbacja jest DOBRA, o ile nie robi się tego na tyle dużo że nas osłabia, że zabiera energię do życia i podrywu :)
Jednak zmagazynowana niezuzyta energia seksualna działa przeciw nam: albo stajemy się agresywni, albo.. ona zanika i zanika nasza seksualna sprawność. Warto więc walić konia. :)

Jak się jest w stałym związku - zrobi to za nas kobieta.
Jak się ma luźniejszy związek, a nawet kilka - to nie można zawsze polegać na nich. Zawsze może się zdarzyć że nie ma możliwości pobzykać a akurat w danej chwili się tego potrzebuje. Poleganie na kobietach czyni nas needy, zależnymi od nich, i może wpędzić w jakiś niechciany związek.
Zrób to sam :)

the_christopher
06-28-2007, 11:11 PM
dokladnie, ja tez tak mialem (choc to bylo dawno temu)....zbyt duza intensywnosc i zbyt dlugi czas poswiecacie sobie galabki na baraszkowanie, niestety dla ciebie nie ma to ujscia..objawy jakie masz wg mojego podobnego doswiadczenia sa jaknajbardziej zdrowe....zdrowy z ciebie facet i tyle...fabryka malutkich zdrowiutkich plemniczkow pracuje na 110% normy :-)(ale dla pewnosci i swietego spokoju, ktory jest bezcenny mozesz zawsze sie udac do urologa i poprosic o jakies badanie...i tak zrob)...

ps. mam nadzieje ze cie uspokoilismy ale wiesz.....umow sie na wizyte i zbadaj sprawe....:-)

pozdrawiam.

Uki
06-29-2007, 12:48 AM
WNIOSEK ? Więcej prac ręcznych panowie hahah :D