PDA

View Full Version : Riposta :)

Wert
05-28-2007, 10:29 PM
Czasami po otwarciu, dziewczyna po wymianie opini zadaje mi pytanie: Jesteś ankieterem/prowadzisz jakąś ankietę ? Odpowiadam, że nie, tylko mój kumpel ma problem i staram się mu pomóc. Więc ona kontraatakuje: A dlaczego akurat wybrałeś mnie ? To mówie: Bo wyglądasz na osobę inteligetną

Czasami po otwarciu dziewczyny tak reagują, dopiero po tym jak jej odpowiem moge zmienić temat o 180 stopi. Ale najczęściej jest tak, że odrazu po otwarciu laska nie zadaje mi głupich pytań dzięki czemu odrazu przechodze do innego tematu.

Zastanawiam się czy powiedzenie im, nie jestem ankieterem ja tylko potrzebowałem pretekstu aby z tobą pogadać bo mi się podobasz jest dobrym rozwiązaniem.

Jak myślicie jakie są najlepsze odpowiedzi na ich wcibski nos - jesteś ankieterem ?

Dantie
05-29-2007, 02:17 AM
Hmmmm... nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło, ale ja zawsze używam backstory... np. ostatnio wyglądało to tak:

Hejka, możecie mi pomóc..Podobają wam się tatuaże u faceta?
Odpowiedź
Bo widzicie, mój znajomy siedzący tam... chce sobie zrobić tatuaż z imieniem swojej dziewczyny...bardzo ją kocha i uważa, że będzie zachwycona... blablabla

Sam podajesz powód, dla którego podszedłeś... więc nie ma problemów...Pytanie czy jesteś ankieterem, to shit-test... Ktoś kiedyś polecał odpowiedź "Brawo wygrałaś komplet długopisów"

Pozdrawiam
Dantie

Wert
05-29-2007, 04:44 AM
Tak ja również gram według tego schematu, np. Potrzebuje kobiecej opini, czy dziewczyny są zazdrosne ? One: bla bla a ja gadam dalej - backstory
Ale mimo wszystko pare razy mi się to przytrafiło.

Remote
05-30-2007, 12:15 AM
Takie pytania ze strony targetów, to próba postawienia własnej Ramy - przeramuj ich reakcję na siebie np. "Widzisz żebym trzymał (opcjonalnie) kamień i dłuto / pergamin i rysik / papier i zaczarowany ołówek?" - po tym już więcej nie wróci do tematu.. :D

Pamiętaj: to one niech się tłumaczą, a nie Ty - one to tylko kobiety, a Ty jesteś samcem Alfa.. ;)

Pozdrawiam,
~ Remote

flyway
05-30-2007, 11:44 AM
Witam
W sumie, jakiś czas temu miałem identyczne pytanie. Ale odpowiedziałem na nie:
"Tak! Przeprowadzam ankiety bla bla bla" po czym rozmowa się toczyła jak by nigdy nic. Dziewczyny same się skapowały, że to żadna ankieta itd. Było to mniej więcej tego typu, jak BadBoy mówi o reakcji na "mam chłopaka" - wystarczy to dobrze rozegrać.

Pozdrawiam
FlyWay

rycerz
05-30-2007, 11:36 PM
Już wiele osób mówiło, że nieważne co się odpowie, tylko jak. Jak nic innego mi nie przychodzi to odpowiadam na tego typu pytania "TAK!". Stanowczo i bez zastanowienia. Poza tym wtedy nie ma czasu na kolejny shittest i jest to odpowiedź, której się najmniej spodziewała.

Optic
06-02-2007, 01:15 AM
Moje 3gr:
Wlasnie dzisiaj przyszedl z odpowiedzia na Twoj problem OAP. Zajrzyj do skrzynki emailowej (subskrybujesz OAP, prawda?).

Na wypadek gdybys jednak nie subskrybowal - zrob to jak najszybciej. ;)

Wasz,