PDA

View Full Version : Jak otworzyc kelnerke w klubie?

Don Corleone
05-01-2007, 10:09 AM
Witam! Oto temat ktory naprawde chcialbym zglebic... jak spowodowac zeby kelnerka chciala z nami popracowac na druga zmiane u niej w mieszkaniu?;) Ide do klubu dzis wieczorem, w ktorym pracuje mega lady:) Jakies konkretne otwieracze?... Jakies rady? W "Grze" byl jeden ... ale pomyslalem czemu konczyc na jednym? Pozdrawiam i udanego wieczorq:D

EtPlayer
05-01-2007, 11:43 AM
Otwórz i gadaj jak z normalną laską. Simple :)

Wątpie żeby po jednej nocy chciała pracować na drugą zmianę u siebie w domu. Na to potrzeba pożądnej randki, od razu Komfortu nie zbudujesz. Już wielu graczy próbowało na 'szybcika' przebrnąć przez C. Stary - na szybcika to seks uprawiać. Bo po prostu raz przyjdą (odbębnisz wszystko za szybko [oby tylko pieprzyć =] ]), a na następne razy będą wymówkami jak z rękawa strzelać (tyle Ci sie ich przewinie, że będziesz je na pamięć znał :D ).

EDIT: Jak masz na myśli barmankę a nie kelnerkę (w klubach takie są? Tam są jedynie showgirls :) ) to naucz się jakichś drinków jak sie robi, będziesz miał DHV :P.
Pozdro

Don Corleone
05-01-2007, 11:59 AM
Heh, o lol;) Mowie o kobitce z tacka chodzaca po klubie:D moze byc showgirl;)

EtPlayer
05-01-2007, 12:05 PM
Heeej nie uciekaj jeszcze masz "GRĘ" Neila Straussa? Poczytaj sobie o technice rozbawiciela by Zan. 154 strona. Jak nie to odpisz. Zedytuje posta pisząc mniej więcej (ale więcej :P ) o co chodzi.

WildRuler666
05-15-2007, 10:16 AM
Bingo... rozbawiciel działa jak złoto!
Możesz też otworzyć tekstem... np:

"Poproszę mleko... wstrząśnięte, niemieszane... w brudnej szklance :D"

Wszystko okraszasz szerokim uśmiechem. Ale dobrze mieć znajomych w klubie... za kontuarem.
Wydajesz się wtedy mieć znajomości (być powszechnie znanym, lub kojarzonym). Ona zazwyczaj nie będzie wnikać, ale jak przywitasz się przy okazji z innymi kelnerkami to działa jak mały DHV.
I duuużo rozbawiciela. :D

Optic
05-17-2007, 05:11 AM
A ja polecam jeszcze to:
Jak Otworzyc Knajpe Guide (http://www.theattractionforums.com/forum/showthread.php?t=24471)
;)

WildRuler666
05-17-2007, 05:04 PM
Świetne i myślę że naprawdę przydatne. W knajpach zawsze trudno o SP, a te rady są naprawdę dobre.
Zdarzało mi się otwierać bar zagadując panienki za ladami i obsługę.
Stawałem się osobą rozpoznawaną, ale pomysły z barmanem są świetne. Musze spróbować.

THX Optic za to!!!!

Nemrod
05-20-2007, 04:25 AM
Optic, a zdażyło ci się być barmanem i sargować ? Rozwiń proszę wątek " jak być doskonałym barmanem" :) ...

Sup3rSt4r
05-20-2007, 10:34 PM
Musisz być krzyżówką Marcina Dańca i Kuby Wojewódzkiego :) Jaki bedzie tego rezultat - sami się domyślcie :)

Optic
05-21-2007, 05:31 AM
Hmm, niezupelnie.
Alpha Maleness jest wpisane w funkcje barmana, a pewne cechy sa wyjatkowo u barmanow pozadane. Dzieki temu nawet dosc ciucmowaci kolesie, po kilku tygodniach pracy za barem zmieniaja sie calkowicie.

Faktycznie, to bardzo ciekawa sprawa, o ktorej warto sie rozpisac. Dlatego gdy bede mial chwilke, napisze co i jak. ;)
Cierpliwosci.

Wasz,

Nemrod
05-21-2007, 05:45 AM
Entonces... czekam cierpliwie z niecierpliwością ;) ...