PDA

View Full Version : Problemy z pierwszym pocałunkiem? - nic trudnego :]

Sup3rSt4r
04-24-2007, 03:12 AM
Może komuś się przyda:

Tic Tac - Craigs kiss tactic

Siedzicie blisko siebie. Wyjmujesz dwa tic-tac'ki na ręke.
Zrób to bardzo cicho. Powiedz, "Zaczekaj" weź jednego i improwizuj jakbyś miał zamiar włożyć jej go do ust. Tu obserwuj czy chce nam go zabrać z ręki czy też otwiera usta oczekując że go tam włożysz. Wtedy, wsadź go sobie do buzi i possij swój palec jakbyś mial na mi resztkę tic-taca.Weź następnego i włóż jej go do ust, pozostaw na chwile tam swój palec by mogła go possać. Wtedy ssiesz swój palec ponownie.
Mówisz "Zapomniałem Ci powiedieć, że jestem z tych co dają i zabierją, chcę mojego tic-taca spowrotem" Wtedy, całujesz.

Jeśli ona nie otwiera ust albo bedzie chciała Ci go wziąść, po prostu wsadź go sobie do ust i odpowiedz: "Będziesz potrzebebowała czegoś wiecej niż tylko tic-taca, potrzebujesz gumy :D"

translation: Superstar

Jakie wy macie taktyki na 1-st kiss???

Pozdrawiam
Superstar

xequo
04-24-2007, 07:28 AM
a jesli ona dalej bedzie chciala tic-tac'ka ?
dac jej by ucichla czy dac jej gume (jesli sie ja bedzie mialo) ?

Sup3rSt4r
04-24-2007, 09:20 AM
a jesli ona dalej bedzie chciala tic-tac'ka ?
dac jej by ucichla czy dac jej gume (jesli sie ja bedzie mialo) ?

Odp: To wtedy mówisz, że dasz jej go w zamian za buziaka w policzek, (wskaż gdzie ma Cie pocałować) jeśli odmówi udajesz obrażonego! odczekaj chwile i znów mówisz by Cie pocałowała (wskakuzjąc). Za 2-gim razem zwykle ulegają ;) Jeśli da dajesz jej tic-taca ;)

Pozdrawiam

Yar
04-24-2007, 09:44 AM
Eeeee, myślałem że chodzi o gumę Durex

Sup3rSt4r
04-24-2007, 10:43 AM
A Ty tylko o jedynym :D:D:D

Remi
04-24-2007, 11:19 AM
Z buziakiem w policzek zawsze robie taki numer:
Pokazuje na policzek mówiąc "TU!", ale pokazuje w miejscu BLISKO ucha. Jak ona sie nachyla, żeby dać cmoka, robie unik i z zaskoczoną miną mówię: "Hej! Myślałem, że chcesz mi powiedzieć na ucho <<Dziękuję>>, a ty od razu mnie chcesz całować... kobiety" (tu szczerzę zęby) :D