PDA

View Full Version : O czym rozmwaiac w Comforcie?

Genghis
04-19-2007, 04:41 AM
Jakie są wasze ulubione tematy i dlaczego? Opiszcie jak wyglada u was rozmowa po A2 lub A3.

FirstSource
04-19-2007, 05:03 AM
-O wszystkim byle by tylko zbudować raport, wszystkim co wywołuje emocje.
-Uwielbiam poruszać takie tematy jak np „definicja miłości”, jakie wrażenia temu towarzyszą i jak to postrzega. Myśląc o tych uczuciach sama się w nie wprowadza.
-Dociekliwość i zainteresowanie jej życiem IMHO jak najbardziej wskazana, wystrzegać się tylko pytań - tryb oznajmiający to tryb dobrych znajomych. Każdy tak naprawdę uwielbia rozmawiać o sobie. Jeśli dacie się jej wygadać dojdzie do wniosku, że „tyle z wami przeżyła” - poza tym wiecie o niej wszystko.

Genghis
04-19-2007, 10:57 PM
A jak moge sie dowiedzieć co wywołuje emocje?

a co to IMHO?

EtPlayer
04-19-2007, 11:08 PM
IMHO - in my (humble) opinion - moim (skromnym) zdaniem.

Emocje wywołuje rozmowa np. o ideałach miłości :D, w sumie wszystko, obyś tylko kładł na to co mówisz dużo emocji, wtrącał podczas opowiadania jakiejs historyjki swoje odczucia, jak sie czułeś :). To ma być takie podobne do 'babskiej' rozmowy. Dodaj też kino, czy coś w tę mańkę.

Genghis
04-19-2007, 11:50 PM
Ideał Miłośći... To teraz pojawia sie koljna rzecz w ktorej utracilem umiejetnosć: Jak mam zacząc gadać na ten temat?! Nie zaczne od tego rozmowy...

"Cześć"
"Cześc"
"Jaki jest twoj ideał Miłości?"
"?!?!?!"

Sup3rSt4r
04-20-2007, 12:43 AM
Witam Panowie!

EtPlayer Dobrze Ci radzi. "Definicja miłośći" To naprawde dobry temat, który pozwoli dziewczynie na otwarcie sie przed Tobą. Nie zaczynałbym jednak rozmowy z tgz. "grubej rury" pytajac od razu o tę definicje. Zacząłbym raczej od czegoś luźniejszego typu:

- Jakie ma plany na wakacje - Jak wygladają jej wymarzone (zażartuj tu, że pojedziecie tam razem i bedziecie np. sprzedawać razem hot-dogi do świtu w przebraniach; zapytaj co by wlożyła?).

- Zapytaj o hobby/sposob spedzania wolnego czasu.

- Do kogo jest bardziej przywiazana w domu z ojcem i czy mama i dlaczego ?

- Teraz zaskocza ja i powiedz: Jesli pojawiłby sie przed Tobą czarodziej, który miałby moc zmieniania w jakąkoliwek istotę, co by to było; dodaj "nie mów ,że księżniczka" - to chyba od Mysterego jest.

- Jakie są jej 2 największe wady - powiedz to z uśmiechem :)) (lepiej mówić nam o swoich wadach niż zaletach)

- Teraz możesz przejść do definicji miłośći nawiąż coś w stulu iż ostatnio natrafiłeś na ciekawy artykuł o def. miłości, gdybyś miała ją zdefiniować jakby ona brzmiała??? - "To może być cokolwiek... Rozwielitki nawet" :D:D:D

Osobiście odradzam tematy dotyczace szkoły, miejsca zamieszkania, dlaczego pokłóciła się z przyjaciółką. Gdzie widzi siebie za 5 lat - (naprawde trudne pytanie - dostałem je kilka razy na rekrutacjach do instytycji finansowych) itp.

Jesli jest to randka lub tgzw. 2nd day pamiętaj o drobnych szczegółach typu:

- Ustaw jej krzesło tak aby widziała tylko Ciebie, zyskując jej większą uwage, - Zabierz jej do 3 różnych miejsc tego samego wieczoru by odniosła wrażenie, że znacie się dłużej.
1. Proponuje 0,5h billard jako challenge - nie mów oczywiscie gdzie ją prowadzisz :) Jak juz będziecie na miejscu powiedz, ze skopiesz jej tyłek z uśmiszkiem na twarzy :D (Jeśli nie umie grać powiedz, że Ty też nie, dlatego pomyślałeś o billardzie).
2. Gdzieś gdzie możecie spokojnie pogadać - to moze być park nawet (nie stracisz dużo pieniedzy na panne - ależ to jest kurna okropne, nie? :D
3. Twoje ulubione miejsce, gdzie możecie sie czegos napić :]
- Bądź zdecydowany - kobiety od razu to zauważą. Ty wybieraj miejsce bez pytania jej o to.
- Jeśli zapytasz: "To czego się napijesz" a ona odpowie "nie wiem' lub "wybierz mi coś" powiedz "okay" i zabieraj dupe pod ten kiosk co nalewaja. :) Kup coś z klasą - drinka np. ale nie przesadzaj, ponieważ wyjdziesz na snoba.
- Uważaj na shit testy, nie tłumacz się z niczego, obracaj w żart niewygodne pytania, bądź tajemniczy, nie kłóć się z nią do cholery!!! :]
- Oczywiscie K I N E T Y Z U J!

Jesli coś mi się jeszcze przypomni to napiszę :)
Pozdrawiam:
Superstar

Dantie
04-20-2007, 01:05 AM
Mówimy o komforcie, więc nie pytasz o to tak szybko ;)

Ja nazwałbym to innaczej, ale znam ten problem, bo wlasnie ostatnio to zjebałem... Jak skierować rozmowę w strone w która chcemy? Ostatnio na D2 usiłowałem skierować panienkę na tematy bardziej erotyczne i niestety nie miałem zbyt dobrego pomysłu jak to zrobić...

Pozdrawiam
Dante

Genghis
04-20-2007, 04:22 AM
Dzięki chłopaki, wezme sobie do serca to co napisaliscie. Szczegolnie to co napisal Sup3rSt4r o tematach ktorych nie powinno sie poruszać. Wszystkie te tematy poruszałem! Teraz powinno byc lepiej.

Sup3rSt4r
04-20-2007, 07:12 AM
Spoko, powodzenia ziom :D

EtPlayer
04-20-2007, 11:51 AM
No właśnie, jak Dante napisał.
W komforcie masz fajnie. Komfortowo :). To jest czas na rozmowe o najzwyklejszych rzeczach, począwszy od szkoły/pracy po seks (oczywiście powoli, nie zaczynaj od 'najtrudniejszych' tematów, raczej od tych lajtowych). Czyli to od czego zaczynają zwykle rozmowe AFC... Tylko tutaj trzeba dużo emocji by sprawiać wrażenie 'bratniej duszy' - kogoś z kim fajnie się rozmawia. Możesz do tego dodać całkiem ciekawy myk, polegający na tym żeby laska o tobie myślała jak wróci do domu. Możesz to wyrazić słowami ("przypomnij mi jutro, że miałem ci powiedzieć coś ciekawego o tobie" - laska będzie sie zastanawiała nad tym, a zarazem myślała o Tobie) lub czynami, ale nie za bardzo mam pomysł jak to rozwiązać. Może jakiś jarmarczny pierścionek jej kupić? Moja koleżanka miała taki od chłopaka i mimo, że ją rzucił (przez co jest załamana) ciągle go nosi, i najlepsze nie chce nawet dać przymierzyć :). Chyba z nim śpi na palcu (?).
Także pamiętaj - komfort to najzwyklejsza rozmowa.

elvis2
04-22-2007, 05:33 AM
Jakiś czas temu na dwóch króliczkach przetestowałem działanie poezji dodam że własnej:D Pamiętam że efekt był nie najgorszy choć nie przeceniałem tego i na spotkaniach z następnymi króliczkami zaniechałem tego.

Ostatnio jednak odkryłem że z tamtymi króliczkami spotkałem się po 3 razy było kiss-close i skończyło się w jednym przypadku dlatego że sam nie chciałem tego ciągnąc a w drugim jej przywiązanie do faceta okazało się zbyt silne:p

W każdym razie z kilkoma następnymi króliczkami gdzie zaniechałem odrobiny własnej twórczości spotkałem się tylko po razie( więcej nie chciały):eek: to nie jest pewnie jedyny powód ale może cos jest na rzeczy

ostatnio zacząłem testować moje produkcje na koleżanakach a nawet na dojrzałych kobietach z rodziny i obserwowane u nich dreszcze podniecenia są chyba dobrym omenem:D

xequo
04-22-2007, 07:59 AM
jak sie ma jaja do poezji, to sie nie dziwie, ze zaobserwowales pozytywne reakcje :)
natomiast ze mnie taki wieszcz, jak z koziej dupy trabka ;)
a korzystanie z cudzych wierszow, moze zaowocowac zweszeniem plagiatu :D