PDA

View Full Version : A2, A3, C - konkretne metody i teksty

Yar
03-26-2007, 12:24 PM
Tu umieszczajmy nasze teksty, najlepiej sprawdzone, które stosujemy w kolejnych fazach podrywu po otwarciu, w klubie.

Moje propozycje, w większości sprawdzone:

A2

Czyli faza po otwarciu, chyba najważniejsza: wzbudzenie atrakcji. Laska ma być nami zachwycona, zaintrygowana. Nie możemy więc być nudni.

Konkrety:
Przede wszystkim nie musisz nawiązywać do poprzedniej części rozmowy.
Możesz nagle zmienić temat. Zaskoczenie jest dobre! Chodzi o wzbudzenie w niej emocji.

- PPZ: "- Wierzysz w czary? (albo postrzeganie pozazmysłowe)? Myślę że umiem czytać w twoich myślach. Pomyśl jakąś liczbę od 1 do 10... Daj mi ręce :)" To działa! I już masz kino. Nawet jak nie odgadniesz, działa.
- test najlepszej przyjaciółki (jak są dwie)
- banter, czyli lekko zadziorny, ale żartobliwy i pozytywny tekst, np
" - Hej, ty chyba nie wychodzisz za często co?
- Wychodzę, często
- Aaaaa, jesteś niegrzeczną dziewczynką! "
" - Nie rozbieraj mnie wzrokiem"
" - Jesteś osoba która potrafi docenić szczery komplement?
- tak
- Ja też. Dawaj."

- historyjki DHV ze swojego zycia, prawdziwe bądź wymyślone (ja akurat nie stosuję)
- plotlines - czyli jakby teatrzyk, mówisz lasce np:
"- Hej. Będziesz moją dziewczyną. Przez 5 minut." albo
"Będziesz moją ochroniarką. Wyglądasz na silną dziewczynę"
Z tego robi się taką historyjkę, w której masz miejsce dla siebie i
dla niej. Trzeba użyć wyobraźni! Bez tego lepiej nie stosować :)
- negi - jeśli babka ma wysoki bitch shield- "fajna sukienka! Właśnie przed chwilą widziałem taką samą. Ale jaja!". Choć negi nie są konieczne, można powiedzieć dla podbudowania samego siebie, choć można też przez nie polecieć na fatala.
- cokolwiek żartobliwego odnośnie bieżącej sytuacji. Laski to uwielbiają. Na przykład - jeśli jest akurat konkurs tańca: "Bierzesz udział?"
- różne sekwencje. 'Sexual predators' t.Durdena, żart 93/7...

Bardzo ważne jest nastawienie, mowa ciałą, ton głosu - wszystko pewne na maxa, i nie może Ci zależeć. Jak będziesz stał i trzymał kciuki, czy ona nie ucieknie... to ucieknie! :D

Potem, jeśli nie ucieknie, i mamy miękkie piłki, następuje faza

A3

Tu dopiero jest walidacja laski, czyli powiedzenie jej, że w sumie, też jest fajna, ujdzie w tłumie :D :
- sześcian, "mogę Ci powiedzieć dużo o Tobie, tylko musze zadać parę pytań..."
- "jakbys mogla byc kim chcesz, to kim bys była?"
- cold reading. Ze sposobu w jaki mówisz (poruszasz się), mogę Ci powiedzieć, że jesteś osobą która....

C

To faza komfortu, coby ona czuła się dobrze w naszym towarzystwie.
Zwykłe gadki typu
"skąd jesteś, co porabiasz, jakiej muzy słuchasz, często tu bywasz?..."

Jak jesteś już tu, to musi być już kino - obejmowanie... ;)

Istnieje trochę źródeł informacji na temat tekstów:
- tutejszy wątek http://www.theattractionforums.com/forum/showthread.php?t=24026
- dokument mmcollab..... .pdf na głównym MM forum
- http://www.bristol||||||||| (http://www.bristol|||||||||/)
- wiele innych materiałów z różnych grup uwodzenia
- GRA! :D

A wątek ten stworzyłem, bo ostatnio pojawiło się parę pytań o teksty. Karkołomny może to wątek, ale zaryzykowałem he he

Dopisujcie swoje propozycje odnośnie A2, A3, C.

Band
04-02-2007, 09:35 AM
'Sexual predators'

Możesz to opisać? ;>

Yar
04-02-2007, 11:27 AM
Wybacz stary, trochę dużo tłumaczenia, bo w oryginale jest to dość długie, ale z grubsza chodzi o to że to kobiety wybierają facetów, wykorzystują ich sexualnie, czerpią z sexu więcej przyjemności niż faceci, głośniej krzyczą:) i wogóle łatwiej im jest poderwać faceta niż facetowi kobietę.