PDA

View Full Version : Synestezja

Atropos
03-15-2007, 10:39 AM
No właśnie... ostatnio z nudów zacząłem czytać "Grę" I natknąłem się na coś na co wcześniej może i zwróciłem uwagę ale wyleciało mi to z głowy... Chodzi mianowicie o synestezję... W ksiażce opisane jest to jako:

W kontekście uwodzenia senestezja oznacza jednak rodziaj hipnozy na jawie, podczas której kobieta zostaje wprowadzona w stan podwyzszonej wrażliwości i nakłoniona do wyobrażania sobie przyjemnych wizji i doznań o rosnącej intensywności. Cel: wprowadzić ją w stan nieokiełznanego podniecenia.

Zaintrygowało mnie to :) ale niestety nie mogę znaleźć w internecie nic na ten temat... (chyba, że źle szukam)

Może ktoś z tu obecnych byłby w stanie przybliżyć to zagadnienie i ewentualnie (co było by mile widziane) podać jakieś przykłady? ;)

Pozdrawiam.

soltys
03-17-2007, 03:40 AM
myśle że chodzi tu poprostu o patterny, które właśnie na tym polegają(na hipnozie na jawie bo skutki są różne nie tylko podniecenie) a że masz polską wersej gry to pewnie dlatego nie mogłeś skojarzyć tych spraw. patterny znajdziesz na forum nlp i innych gdzie faworyzowane jest SS. u nas MM króluje więc nie ma ich tu chyba. aczkolwiek uważam je za bardzo pożyteczne

Optic
03-17-2007, 05:33 AM
Dokladnie tak: to czyste NLP, a najpredzej ten stan osiagniesz chyba poprzez Elicytacje Wartosci (szczegoly znajdziesz na fastseduction.com).

Wasz,