PDA

View Full Version : A2 i dalej...

tier
10-22-2006, 02:48 AM
Cześć wszystkim!
Po dłuższej nieobecnośći, znalazłem chwilę czasu, żeby coś napisać, a że moje Ego/Id/Superego (do wyboru do koloru :) ) jest większe niz Mt Everest, więc będzie głownie o mnie. :D
Inner game mam taki, że jak to do winga powiedziałem staje się juz z deka arogancki. Nic mnie nie rusza, żaden tekst, żaden shit test. Mam tak w szystko w dupie, że szok. Mam nastawienie, że każda na mnie leci, tylko niekt贸re jeszcze o tym nie wiedzą. Jak wchodze to setu to mam ustalone z g贸ry, co chcę osiągnąć (przetestować naprędce wymyślone DHV, zobaczyć jak zareagują na neg'a, etc.).
Z otwarciem nie mam juz najmniejszego problemu, kogokolwiek, gdziekolwiek. Body language, poziom energii, neg (jeśli trzeba), opener, FTC. Same dziewczyny - super, set mieszany - ok. Praktycznie wog贸le nie zdażają się sytuacje, że set nie stawia przede mną "social hook point'a".
*przerwa na aplauz*
Teraz chcę, żeby bez problemu, sp贸jnie i naturalnie poruszać się w A2. W związku z tym, zamierzam całkowicie przejść na sw贸j materiał jeśli chodzi o DHV. Naskrobię to ocenicie. Cierpliwości.
Rzecz trzecia, teraz coś dla Was:
Z jakiejś ksiązki o NLP dla sprzedawc贸w (jak bardzo chcecie, to przejdę do Empiku i Wam podam tytuł i autora):
Są trzy sposoby wypowiadania się:
1. "wizualnie": znakomity film, przepiękne plenery, świetne zdjęcia, akt贸r贸w naprawdę widać, całość wygląda swietnie.... etc.
2. "dzwiękowo": swietne dialogi, cudowna muzyka, aktorzy grają znakomicie, całość brzmi jak symfonia... etc.
3. "kinestycznie": mocne postacie, potęzne plenery, słabi aktorzy, nie czuję tego filmu....etc.
Proponowane ćwiczenie: dyktafon, magnetofon, cokolwiek na czym możecie się nagrać. Zacznijcie przez kilka minut opowoadać o waszym ulubionym zajęciu, całkowicie skupiając się na czynnościach, kt贸re wtedy wykonujecie. Opiszczie je. Co po kolei robicie, jak się wtedy czujecie.
Tylko w żadnym przypadku nie myślcie o tym, jak opowiadać. Po prostu opowiadajcie.
Następnie odsłuchajcie nagrania i spr贸bujcie przyporządkować Wasz styl do 1, 2 albo 3. Teraz już tylko pozostaje uważnie słuchać innych i mieć swiadomość, że z osobą kt贸ra "m贸wi tr贸jką" będzie łatwiej wejść w kontakt, bo Wy też "m贸wicie tr贸jką". Dobieranie stylu wypowiedzi do S3 nie doprowadzi, ale pomoże. Możliwości zastosowania chyba jasne.
Z tejże książki: w wypowiedzach unikajcie słowa "ale" (pokazuje, że sa jakieś wątpliwości, problemy, pokazane w drugim członie (bez skojarzeń :D ) zdania). Używajcie sp贸jnika "i":
Dostawa nie dotała do Pana, ale to nie nasza wina.
Dostawa nie dotarła do Pana i to nie nasza wina.
Subtelne.
Hmmmmmmm :cool:
Unikajcie słowa "spr贸buję, spr贸bujemy". To słowa samo w sobie zakłada, że będą jakieś problemy i trudnośći.
Spr贸buję zdać egzamin. (Spr贸buję zdać, postaram się, mimo, że profesor to chuj, ja nic nie umiem, a ściągawki pies zjadł.)
Zdam egzamin. (I w dupie mam jak.)
:cool:
Jest w Empiku jakas książka o body language, całkiem fajna, bo z obrazkami. Nigdy mi się czytac nie chciało. :)
Teraz serio: tam są takie szczeg贸ły jak np: palec wskazujący przesuwa się po brwi...Jest r贸znica czy na zewnątrz twarzy, czy do wewnątrz. Polecam. Sam chyba zakupię, bo uważam, że warto.
Jest r贸wniez ksiązka o "czytaniu" cech człowieka z jego twarzy. Potęga :). Oczy, brwi usta uczy, cokolwiek napiszecie z cześci twarzy, to w tej książce jest. Nawet jest o tym co krzywe zęby oznaczają tylko zapomniałem co :) R贸wnież polecam, r贸wnież zakupię.
Kr贸tki FR i całkiem ciekawy.
Siedzi panna na krzesle przy barze, w klubie Kino swoja drogą (:p). Tatuaż na jednym ramieniu, duży, koło 30 cm.Drugie zasłonięte, przez niesymetryczną bluzkę (albo body, jeden ch.. co to było). Kr贸tkie, czerwone, sexy włosy. Super. Działamy.
T: Cześć, kto kłamie więcej (standard) etc.
HB: (cisza, gapi sie w bar przed nią, ignor, olewka) (oho, trzeba będzie od dupy strony - active disinterest)
T: Moja dziewczyna (DHV, preselection, z dobrym frame'm to nie jest disqualifier) też chce pomalować na czerwono. Sztuczny ładniejszy od naturalnego, ale to troche nie fair oszukiwac naturę i innych farbą. No, w sumie ładnie wybrałaś kolor (taki "jakby" neg, z tym że troche długi), poprosze cole.
HB: (cisza, gapi sie w bar przed nia, ignor, olewka, odwraca się lekko ode mnie)
T: (żartobliwie)Umiesz m贸wić? ... Acha, nie umiesz, to jak się nauczysz, to siedzę na g贸rze. Z Bogiem.
Minęło 5 minut. ja na g贸rze, przy stoliku, w nastepnym secie.
Idzie niemowa, siada stolik dalej.
I sie patrzy. Ja się patrzę. Długo.
Zrywam kontakt wzrokowy. 10 sekund, idzie koło mojego stolika i sie patrzy. Ja się patrzę. Zrywam kontakt.
M贸j stolik znika tańczyć (zepsułem, bo AMOG'nąłem chłopaka z setu dziewczyn, będąc przekonany, że on nie z setu, a był : )
Niemowa wraca, mija m贸j stolik. Patrzy się. Ja sie patrzę. Pokazuje jej palcem (Ty, siadaj - tu). Siada. Zaczynamy rozmawiać.
Kr贸tka analiza: Całe to jej ignorowanie to był jeden wielki shit test. Jak to z shit testami. Plow. Kontakt wzrokowy - olewa słowa, ale sie patrzy. IOI/AI. Social proof - poznalem barmana 2 dni wcześniej, kiedy stanąłem przy barze, mimo kolejki (a w zasadzie wzajemniego przepychania się łokciami :) ) pokazał palcem na mnie i przyjął zam贸wienie. Social proof - set "na g贸rze" w super ładne to dziewczyny nie były, ale miały jedno miejsce wolne (właśnie chłopaka, kt贸rego AMOG'nąłem, swoja droga wpuściły mnie na jego miejsce).
Reszta historii innym razem.
Pozdrawiam, mam nadzieję, że coś wniosłem do naszych starań detronizacji Mystereg'o :p.

Optic
10-23-2006, 12:58 AM
Cześć wszystkim!
Po dłuższej nieobecnośći, znalazłem chwilę czasu, żeby coś napisać, a że moje Ego/Id/Superego (do wyboru do koloru :) ) jest większe niz Mt Everest, więc będzie głownie o mnie. :D
Inner game mam taki, że jak to do winga powiedziałem staje się juz z deka arogancki. Nic mnie nie rusza, żaden tekst, żaden shit test. Mam tak w szystko w dupie, że szok. Mam nastawienie, że każda na mnie leci, tylko niekt贸re jeszcze o tym nie wiedzą.
[...]
Pozdrawiam, mam nadzieję, że coś wniosłem do naszych starań detronizacji Mystereg'o :p.
Tier, uwielbiam Cie za to! :D
Organizujesz z tego jakis bootcamp moze? :)
Pytanie techniczne mam jedno:
gdy juz usiadla, od razu zaczeliscie rozmawiac i hahahihi, bez zadnych wstepnych ceregieli?
Interesuje mnie samo transition, jak przeszedles?
Wasz,

totencham
10-23-2006, 07:31 AM
tier , co to za ksiazka o bl ? z gory dzieki za podanie autora , pozdro

Optic
10-26-2006, 01:26 AM
Hej, swoja droga, jesli juz nawijamy o BL: jest ktos, na kim sie wzorujecie? Rozumiem, ze wszystko mozna znalezc w podrecznikach, ale czy macie jakis swoj wzor, ktory staracie sie nasladowac?
Wasz,

tier
10-26-2006, 05:56 AM
Pytanie techniczne mam jedno:
gdy juz usiadla, od razu zaczeliscie rozmawiac i hahahihi, bez zadnych wstepnych ceregieli?
Interesuje mnie samo transition, jak przeszedles?
Wasz,
Nie, jak juz usiadła, to najpierw było AI, takie lekkie spojrzenia, nieśmiałe, potem zaczęliśmy flirtować wzrokiem, nastepnie ona sie lekko obróciła, ja , aby dac znak jej podświadomej zwierzęcej naturze, równiez lekko się obróciłem w jej kierunku. Gdy to juz nastapiło, zaczęliśmy wymieniać IOI, w postaci lekkiego zwrócenia końca mojej stopy w jej kierunku, a z jej strony skierowania płaszczyzny prostopadłej stopy w moim kierunku, który to kierunek określamy jako normalna do powierzchni stycznej do krzywizny jej kostki, którą z kolei mozna przybliżyc wielomianem 4 stopnia. :p
Serio:
Kiedy juz usiadła, stwierdziłem, że A1 i A2 juz w zasadzie za mną, DHV było w postaci, przejścia shit testów, i mocnego kontaktu wzrokowego, pokazania jej gdzie ma usiąść, gdzie jej miejsce, strzelenia w gębę....eee to inny temat... :D
Powiedziałem (z wejścia), że jest dosyc nietypową osobą i uroda jest powszecha, i może wymienić kilka cech, poza byciem seksy, które mogłyby mi się spodobać....
Wymieniła, ze jest otwarta na nowe doświadczenia...
(a ja myślałem, że to je jestem bezpośredni :) )
(tutaj, ręka leko dotyka ramienia, usmiech jako nagroda a nastepnie lekkie odepchnięcie plus "muszę na Ciebie uważać, bo wyglądasz na niebezpieczną"),
...ma silny charakter, i lubi facetów z silnym charakterem...
(to w zasadzie nie wiem, komplement albo shit test, trudno mi powiedzieć)
Powiedziałem "dziękuję", a ponieważ zaczęła wjeżdżać dalej jaka to ona super i w ogóle, to ja uciąłem i zrobiłem "strawberry fields".
(trzymam ja za rękę)
Siatka umiarkowanej wysokości...
(jej ręka, trzymając ją w mojej, po nodze, od kolana do biodra)
...zjada niewiele i na polu truskawek dużo, część trzecia - "trzeba było lepiej się zabezpieczyć z tymi truskawkami"
(albo cos w tym stylu, ale ogólny kontekst albo podtekst zachowany, hehehe :) )
Tutaj gdzie siedzimy nie ma się na czym oprzeć, bo tylko pufy sa...
Ja oparty o ścianę plecami, mi tam wygodnie, więc proponuję:
- Wygodnie się siedzi, czy tak jak mi wcześniej zanim sie obróciłem, tez brakuje oparcia?
- Brakuje oparcia, że jej w plecy zimno (ta, jasne! :) ) a nie ma nic na siebie poza kurtką!
- To chodź do mnie, tylko bez wygłupów, bo sie przestraszę i ucieknę.
(teraz poza tym, że trzymam ją za rękę, to siedzi mi na kolanach, jeśli położenie jej tyłka i mojej klamry od paska mozna przybliżyć do "położenia kolan")
Blabla, fajnie się rozmawiało, wiesz może jak moglibyśmy jeszcze kiedyś porozmawiać?
Numer telefonu.

tier , co to za ksiazka o bl ? z gory dzieki za podanie autora , pozdro
Sprawdzę jutro, tzn w piątek i jeszcze piatek napiszę.
Edit: postanowiłem popracować nad swoim lenistwem i egocentryzmem (tym świadomym) i sprawdziłem jeszcze w czwartek, 2 godziny po napisanu posta :)
Philippe Turchet - "Mowa Ciała"
Joseph O'Connor, Robin Prior - "NLP i skuteczne sprzedawanie"
Mac Fuller - "Czytanie z twarzy"
Z najnowszych wieści: Lech Aleksander "Ten z żoną" Kaczyński zeznał w trakcie rozprawy Lesiaka, że w samochodzie Jarosława "Ten z kotem" Kaczyńskiego, opony zostały przebite, tu cytat za tytanem intelektu, "profesjonalnie".

BlackFoX
10-27-2006, 01:48 PM
Hej, swoja droga, jesli juz nawijamy o BL: jest ktos, na kim sie wzorujecie? Rozumiem, ze wszystko mozna znalezc w podrecznikach, ale czy macie jakis swoj wzor, ktory staracie sie nasladowac?
Wasz,
czy cos działa z BL czy nie to wykozystuje kobiety jak poprawiaja włosy i zwaracja na ciebie uwage to znaczy ze działa jak nie to znaczy ze cos nie trybi og贸lnie podstawy wyprostowany klata do przodu i patrzec przed siebie w g贸re wyluzowany :D

Korsarz
12-01-2006, 02:00 PM
Nawet jest o tym co krzywe zęby oznaczają tylko zapomniałem co :)
Najczęściej za dużo smoczka za bobasa + brak noszenia aparatu :D

Yar
12-14-2006, 02:47 AM
Tier,
brawo za tamten tekst przy barze, po którym przyszła na górę.
hehe ja pewnie bym ją zlał po tym jak mnie olewa i byłaby stracona.

Niemniej nie rozumiem sekwencji z tymi truskawkami i łapą jadącą po nodze...
troszkę niejasno się wyrażasz :)

Ale w sumie chciałem napisać, że podobnie jak Ty, nie mam problemu z otwarciem.
Jednak potem, nawet jesli laska zareaguje pozytywnie, co zdarza się naogół, czesto zaraz uciekam :) Bail out! Nie zawsze, ale czesto. Teraz muszę nad TYM popracować. Faza atrakcji o której właśnie pisałem w wątku DHV lines. I nie uciekać tylko trwać.

pozdro
Yar