PDA

View Full Version : Lans bejbe, lans

XNoob
10-04-2006, 01:42 PM
Jak w temacie.
Gdzie się ubieracie, co na siebie zakładacie? Myśle, że może się przydać odpowiednik tematu, kt贸ry gdzieś mi się przewinął na forum, tyle, że tym razem wsio na naszym podw贸rku.
Ot贸ż ja np uwielbiam casual i w sumie od niego w og贸le nie odchodzę nie zważając na okoliczności :p, bigstar, reporter, tudzież c&a i inne centrumowo handlowe sklepy z tzw galerii to m贸j punkt pobioru futra :p. Nie ukrywam, że mało to w sumie atrakcyjne, tudzież w og贸le, dlatego chce poznać wasze opinie, miejsca, style :) . Może jakieś ciekawostki, fajnie dobrane sety bądź coś w tym stylu? ;)
Jeśli nie trafiłem z tematem to nie bijcie :D .

Optic
10-05-2006, 03:02 AM
Ot贸ż ja np uwielbiam casual i w sumie od niego w og贸le nie odchodzę nie zważając na okoliczności :p, bigstar, reporter, tudzież c&a i inne centrumowo handlowe sklepy
Hej,
no pierwsze co sobie podejrzyj, to przede wszystkim F&S Forum http://www.theattractionforums.com/forum/forumdisplay.php?f=31
Ale jesli chodzi o mnie to personalnie nie jest dla mnie az tak wazne gdzie kupuje ale co kupuje. Akurat sklada sie tak, ze na wieksze zakupy (czyli raz w miesiacu, po wyplacie :D ) jade do Wrocka na Bielany albo do galerii dominikanskiej (btw: zajebiste miejsce na Day Game).
Choc np. moje ulubione spodnie kupilem sobie w miescinie gdzie pracuje, a sa tu wlasciwie tylko 2 sklepy z ubraniami.
Ogolnie mam respect do:
- Gora: Reporter (koszule, kurtki), Diverse (koszulki, akcesoria, prop-bag), C&A (koszule, kurtka letnia), New Yorker (koszulki - te obcisle, zeby sutki sterczaly i moja ulubiona: rozowa z napisem LOVE SUCKS), Helly/Hansen (kurtka zimowa), ReReserved (koszulki)
- Dol: Reporter (zima - sztruksy ale dopasowane, lato - cienkie bawelniane), Cross (jeansy niebieskie dopasowane)
- Buty: Ecco (nienawidze sportowych)
- No i akcesoria: sztruksowy czarny kapelusz, dziergana na szydelku biala czapka azurowa (zaleznie czy ubieram czarny, czy bialy zestaw), zajefajna turkusowo-brazowa prop bag, ktora mi sie udalo wygrzebac w Diversie, soczewki Zeiss (bo na codzien nosze patrzalki), pasek z klamra do otwierania jednym ruchem ( juz sie przydalo :D ), do tego malenki kolec w uchu, srebrne obraczki (jedna na prawej, dwie na lewej), drewniane koraliki na szyi, cieniutki zloty lancuszek od mamy, niebieska life-bond... Hmm, czy ja nie przesadzam z akcesoriami?? :D
Ale szczerze powiedziawszy jeden z najlepszych sarge'ow mialem w maju, kiedy w drodze powrotnej z filharmonii zaszedlem w tym samym opakowaniu (lekko zmodyfikowanym po drodze) do klubu na drinka. Stary! Nie musialem nawet otwierac! :D
Zestaw to:
- gajer SunsetSuit, czarny, prosty, jednorzedowy,
- spodnie bez mankietow, bawelna z domieszka (poblyskuje pod ostre swiatlo),
- polbuty czarne Ecco, wypolerowane jak psu jajca,
- pasek czarna skora z nieduza klamra z metalu rusznikarskiego (wkrecam, ze klamra byla kiedys Beretta 45 :D )
- koszula przemegazajelegancka, w ktorej wygladam jak wlasciciel calej sieci a nie kierownik jednego sklepu. :D
Przed wejsciem do klubu zdjalem krawat, rozpialem 2 guziki od szyi i wylozylem kolniezyk koszuli na marynarke. Zalozylem tez okulary bez oprawek (+0dp, ktore zakladam na soczewki). Wyuglad Alfa++ :D
No to mam takie 3 zestawy: knajpa-jasny, knajpa-ciemny i fancy-klub.
Jak dotre dzisiaj do domu i bedzie mi sie chcialo to wszystko pozakladac, to zrobie fotki, zebyscie mogli mnie zbesztac (albo pochwalic, hehe).
Ale najwazniejsze: Pamietaj - BADZ KONGRUENTNY ze swoim opakowaniem!
Respect.
Wasz,

totencham
10-05-2006, 10:01 AM
lubie ubierac sie na swobodnie i zwykle(o tym dalej), szerszy jeans , jakas fajna para przyjaci贸ł (w sensie, ze buty, uwielbiam roznego rodzaju sneakersy np. phat farmy, itp), kiedys duzo smigałem w pasiakowych pol贸wkach, ale odkad w klubach u nas zawitaly tylko polowki, to zamienilem czesciowo na tshirty i koszule z krotkim rekawem.
przyznam szczerze, ze peacocking to moja najsłabsza strona. nie mam koncepcji , i mam duze watpliwosci co do tej calej teorii. przznam, ze jakis ciekawy pasek z klamra przykuwa uwage, naszyjnik z jakimis bzdurami tez . mamy w poznaniu jeden taki klub, gdzie w ogole teoria peacockingu lezy. 3/4 ludzi tam przykuwa tylko strojem(!), i zeby sie jakos wyrozniac to nie mam pojecia co by trzeba bylo miec na sobie.
co do peacockingu, jakich gadzetow uzywacie? (naszyjniki? branzoletki? kapelusze?)
pozdrawiam

jackm
10-05-2006, 10:34 AM
Temat calkiem spoko :), sam nawet poruszalem go na pewnym polskim forum to tematyce uwodzenia. Ale to mniejsza o to.
Co do stylu to mysle, ze zalezy gdzie sie wybieram i od pory roku. Co z reszta u nas mysle, ze zima kazdemu utrudnia. Najbardziej lubie okres kiedy nie trzeba nosic kurtek.
Glownie ostatnim czasem chodze w koszulach. Na dole mam rozpiete 1-2 guziki, w zaleznosci od dlugosci koszuli. Tak samo na gorze rozpieta, zeby bylo widac lancuszek. Gdy jest chlodniej dorzucam do tego marynarke.
Do tego jeansy, i "sneakersy" ktore sa bardzo popularne w USA. No i oczywiscie pasek z klamra :D. Czasem, ale to w zaleznosci od pogody dorzucam albo czapke, albo okulary. Ale to nie zawsze.
Tak tez dodam, bo nie widzialem nigdzie zeby to ktos wyzej pisal. Warto miec w swojej kolekcji pare ciuszkow markowych. Ale nie "adidas" czy "nike" tylko np "prada", czy "versace". Wiem, ze te ciuchy sa strasznie drogie. Ale od razu ma sie lepsze wziecie podczas sargingu. A panna nie bierze wtedy za byle lajze, a czlowieka z klasa. Wiadomo, ze wiele bedzie chcialo tylko dla (niby posiadanego) hajsu. Ale to takie panny sa na ONS :D.
pozdr,

Kwelity
10-05-2006, 10:48 AM
No to może zacznę od g贸ry. Czarna czapka (full cap) Rocaweara, czarna bandana na szyi, do tego dresiwo Adidas oldschool (Czarna z z贸łtymi paskami na rękawach), pod bluzą biały podkoszulek, obowiązkowo dżinsy (Diverese/ Big Star), pasek z moją ksywką (element błyskoteki), torba na ramie Diverse biała z czarnymi motywami. Co do but贸w to BIAŁE Nike'i na żepy ew. Wysokie Air Force One'y (też białe).
Może na monitorze to wygląda pospolicie, ale w rzeczywistości nie jest ;]
BTW: pr贸bowaliście kolczyk贸w na magnes? Są na allegro, właśnie się nad nimi zastanawiam. Jest też fajna bransoleta wysadzana cyrkoniami.
Pzdr.

jackm
10-06-2006, 12:34 AM
BTW: pr贸bowaliście kolczyk贸w na magnes? Są na allegro, właśnie się nad nimi zastanawiam.
Pzdr.
ja kiedys probowalem, tj w lo od kolezanki pozyczylem bo miala :). reakcje od ludzi, ktorych spotkalem i powiedzialem, ze prawdziwy a nie skumali sie na poczatku glownie byly "czy Ciebie do reszty popierdolilo :D". ale dzieki nie bylo to mowione takim tonem wskazujacym, ze osoba mowiaca ma to na serio na mysli.
tak na marginesie a propos takich kolczykow, to moge powiedziec ze strasznie po nich ucho napierdala (a ja mialem na sobie chyba go ze 2h tylko). kolejna rzecza jest, to ze jesli nie za dokladnie szczepisz magnesy to po jakims czasie Tobie odpadna i nawet sie nie skumasz bo nie bedziesz czul. dopiero po jakims czasie jak poczujesz, ze Twoje ucho odzylo.
moim zdaniem jesli chcesz nosic taki kolczyk na magnes, to lepiej przekuc sobie ucho, bo i tak jak nie bedziesz potem nosic kolczyka bo sie znudzi to, zarosnie Tobie ta dziurka. ale z pewnoscia nie polecam od serca kolczykow na magnes.

Optic
10-06-2006, 05:33 AM
mamy w poznaniu jeden taki klub, gdzie w ogole teoria peacockingu lezy. 3/4 ludzi tam przykuwa tylko strojem(!), i zeby sie jakos wyrozniac to nie mam pojecia co by trzeba bylo miec na sobie.

Stary! Mam dla Ciebie misje! :D
Wez aparat, wbij do tego klubu i porob tam fotki, prosze Cie. :) Jesli oni wszyscy peacockuja to mozna co nieco podpatrzec.
I wysarguj tam cos!

co do peacockingu, jakich gadzetow uzywacie? (naszyjniki? branzoletki? kapelusze?)
Wszystko co wymieniles, choc jakos tak nie lezy mi az tak strasznie koncepcja peacock'u. Ja raczej wole albo style, albo luz. Oczywiscie, mam i kapelusz (do czarnego zestawu) i czapki, lancuszki, opaski, bransoletki, obraczki, kolczyki itd. itd. ale uzywam ich bez przesady. Nie bede !Mystery'm, wiec nie probuje nim byc. Swoja droga: widzieliscie wyklad Mystery z Peacockingu na ostatnim Cliff's List Convention (2005)? :D Geniusz, ale totalnie szalony! :D
Ciekaw jestem jak to u Was wyglada.
Wasz,

Optic
10-06-2006, 05:39 AM
Co z reszta u nas mysle, ze zima kazdemu utrudnia. Najbardziej lubie okres kiedy nie trzeba nosic kurtek.

Przeciwnie - ja mam zajefajny, oldschoolowy, brazowy kozuch i jak go zaloze, wygladam prawie jak pimp. :D Do tego koszula jasna i jasno brazowe spodnie. Odpicowane buciki, okulary przeciwsloneczne i wygladam jak milion dolarow.
I tak samo sie czuje. :D
Wasz,

totencham
10-06-2006, 06:39 AM
Optic, misja moze byc ciezka do wykonania przyznam. z 'ciekawszych' rzeczy jakie zaobserwowałem to futro z lisa na szyji jednego dzentelmena. a wiekszosc, czyli te 3/4 to okulary, paski z klamrami, sneakersy recznie malowane, koszulki d&g , takie ze z drugiego konca klubu widac ten brand.
mi zupelnie lezy peacock, chce w ten weekend rozejrzec sie za jakimis gadzetami , o ktorych piszecie, moze to poprawi w jakis sposob moja gre
pozdrawiam

jackm
10-06-2006, 10:38 AM
Przeciwnie - ja mam zajefajny, oldschoolowy, brazowy kozuch i jak go zaloze, wygladam prawie jak pimp. :D Do tego koszula jasna i jasno brazowe spodnie. Odpicowane buciki, okulary przeciwsloneczne i wygladam jak milion dolarow.
I tak samo sie czuje. :D
Wasz,
Kozuch to chyba kazdy ma :P, a jesli nie to prawie kazdy. Ale a propos zimy to mi chodzilo o czasy kiedy jest z -15 i pizga jak niewiadomo co, to wtedy jest znacznie gorzej wyrwac na ulicy. Bo nie chodzi o centra handlowe itp :P. A tu juz potrzeba znacznie wyzsza szkole jazdy, zeby jednak panna poswiecila te 2 min i postala na tym zimnie a do tego dala nr na ulicy :P.

soltys
10-07-2006, 10:56 PM
ja uważam metode peacocking'u za dobrą i działającą, ale sam raczej nie jestem jej mistrzem, lubie ubierać się na luzie. jeżdżę nadeskorolce, więc moja garderoba jest pod to podpisana. wąskie spodnie(nie leginsy obciskające dupe i uda, poprostu luźne ale nie szerokie) no i przedewszystkim masa r贸żnego rodzaju t-shirt'贸w. koszule z kr贸kim tękawem w krate pasy itp. koszule z długim, rękawem z rozpiętymi g贸rnym guziczkami pod spodem dopasowany pod kolor t's.
nie nosze branzoletek ani innych gadżet贸w ale myśle, że to nie najgłupszy pomysł

mate
10-15-2006, 06:13 AM
wiecie gdzie mozna kupic sztuczny pircing na magnesy... :d?Szukam juz od pewnego czasu i nic nie moge znalesc a kluc sie nie chce... :P
pozdrawiam

Dantie
10-16-2006, 03:33 AM
Wydaje mi się, że na allegro w dziale biżuteria męska masz tego trochę. Przynajmniej coś tam ostatnio widziałem.
Pozdrawiam

red_zer0
02-04-2007, 01:14 PM
Ostatnio rozmarzyłem się, poprzeglądałem parę stron i doszedłem do swojego idealnego setu. Tak się prezentują poszczeg髄ne części:

Buty: http://www.raffaello-network.com/raffties/detail.php?itemid=70009&rangeid=28

Koszula: http://www.raffaello-network.com/raffties/detail.php?itemid=72708&rangeid=209

Pasek: http://www.raffaello-network.com/raffties/detail.php?itemid=61454&rangeid=808

Okulary: http://www.raffaello-network.com/raffties/sunglass.php?itemid=57405&rangeid=127

Marynarka: http://www.raffaello-network.com/raffties/detail.php?itemid=73998&rangeid=746

Spodnie: http://www.raffaello-network.com/raffties/detail.php?itemid=74352&rangeid=691

Biżu: http://www.raffaello-network.com/raffties/detail.php?itemid=63093&rangeid=759
http://www.raffaello-network.com/raffties/detail.php?itemid=76847&rangeid=759
http://www.raffaello-network.com/raffties/detail.php?itemid=76701&rangeid=667
http://www.raffaello-network.com/raffties/detail.php?itemid=76511&rangeid=931

No, to tylko kilka tys. zł i jest m骿
;)

EtPlayer
02-04-2007, 02:04 PM
(...)
przyznam szczerze, ze peacocking to moja najsłabsza strona. nie mam koncepcji , i mam duze watpliwosci co do tej calej teorii.(...)

No prosty przykład. Jak wyzej optic napisal byl tak speacockowany, ze laski same otwieraly. Dlaczego? Ano dlatego, ze wygladal ciekawie, i jak jakies wpadl w oko to miala zawsze jak otworzyc ('fajna bransoletka', 'ladny kapelusz' :) ).

Ja kombinuje z czarna koszula z c&a z wzorkami, zakladana na jaskrawokolorowy t-shirt (adaska or what). Moze to byc pomaranczowy, lub hit poprzedniego sezonu fioletowy. Ew. jak wbijasz do klubu z ultrafioletem to styknie jak zalozysz cos bialego (probowalem z tzw cloack'iem [brat mi z anglii sprowadzil - dla siebie ale pasuje i na mnie wiec go oddal :) ] czyli bluzeczka bez ramiączek z kapturem, nikeshoxa). IMO peackocking poplaca. Ale i tak nic nie przebije KINO :P.

New Yorker? Kupuje tam spodnie. Ale koszulki wymiataja. 'Blow job is better than no job', 'suck my dick' :) . Tylko trzeba uwazac zeby nie przesadzic z tymi napisami bo jeszcze panna sie zrazi :eek: . No wlasnie co o takich koszulach myslicie? Z takimi zbereznymi napisami? Podobaja sie czy raczej odrzucaja panny?

Ostatnio w klubie widzialem kolesia z kapeluszem kowbojskim. Wymiatal. Po 1.30 h lizal sie z jakas panna. Czyli pamietajcie kabelusze kowbojskie - jak najbardziej!

Co sadzicie o tatuazach?

Red_zer0: Rzeczywiscie fajny zestaw (szczegolnie I bransoleta, buty i marynarka), ale taniej znajdziesz w c&a, new yorker itp. No chyba ze Ci zalezy na tym zeby byc taki... taki kurde dystyngowany, majac 'markowe' ciuchy.

Wlasnie mi sie przypomnialo ze oznalem taka jedna dziewczyne co potrafila poznac co jest z New yorker'a a co z c&a, big stara itp. I wiecie co mowila? Ze poznaje po tym, ze new yorker robi troche pedalskie ciuchy, c&a spoko ciuchy, a big star jest niepedalski i niefajny :P:P:P. Ale tamta dziewczyna to ewenement...

caspar
02-05-2007, 06:08 AM
a ilu z Was samemu robi ciuchy?
To jest proste a daje mozliwosc posiadania tego czego juz na 100% nikt nie bedzie mial. najprostszy przyklad to robienie t-shirtow z wlasnymi nadrukami. W dobrej drukarni mozna zrobic naprawde trwale nadruki. Jedna koszulke mam od 3 lat i kolor koszulki juz jest na maxa sprany, za to nadruk jak nowiutki:)
Mozna pokombinowac tez z robieniem spodni. Wystarczy zaniesc kroj do krawca i on to zrobi:) to jest proste, a daje ogromna mozliwosc niepowtarzalnosci, a chyba o to chodzi, czyz nie?

Mój ulubiony zestaw to:
buty: pumiszcze beżowe na rzepe
spodnie: jeansy zary
pasek: zwykly z matowa klamra springfielda
gora: koszula biala diesla lub biala w paski cubusa
bluza h&m szaro czarna i wywiniete mankiety z koszuli
okulary: nie zawsze, oldschoole adidasa albo jakies inne oldschoolowe, najczesciej biale
bizuteria: zegarek diesla
czasami jescze czapka czarna bossa, ale to tylko jak mi sie nie chce wlosow ukladac i gdy sa juz przydlugie:)

Optic
02-06-2007, 12:54 AM
New Yorker? Kupuje tam spodnie. Ale koszulki wymiataja. 'Blow job is better than no job', 'suck my dick' :) . Tylko trzeba uwazac zeby nie przesadzic z tymi napisami bo jeszcze panna sie zrazi :eek: . No wlasnie co o takich koszulach myslicie? Z takimi zbereznymi napisami? Podobaja sie czy raczej odrzucaja panny?
Sam osobiscie moje najlepsze koszulki mam z NewYorkera i Reserved. W tym moja ulubiona/szczesliwa - rozowa z napisem LOVE SUCKS (widac ja w galerii Lava Lair Opole). Ostatnio widzialem tam takze calkiem ciekawe jeansy...
Jesli chodzi dokladnie o TE koszulki, to podobaja mi sie srednio - Kroliki raczej nie lubia czytac za duzo. Poza tym - jak slusznie zauwazyles - moga byc zbyt pretensjonalne. ;)

Ostatnio w klubie widzialem kolesia z kapeluszem kowbojskim. Wymiatal. Po 1.30 h lizal sie z jakas panna. Czyli pamietajcie kabelusze kowbojskie - jak najbardziej!
Popieram - sam wlasnie walcze o sombrero. :) :cool:

Co sadzicie o tatuazach?
Spoko - po jednym warunkiem: ze robisz go dla siebie a nie dla lasek.

Wasz,