PDA

View Full Version : Jestes nowy? Zaprezentuj sie tutaj!

Pages : [1] 2

Oskis
07-23-2006, 07:32 AM
Podryw ;]

Kwelity
08-11-2006, 02:31 AM
yyy, naturalnie ;]

tikanova
08-15-2006, 12:05 PM
Od dzisiaj jestem Tikanova i jestem na początku nowej drogi, miejmy nadzieje :)

Eight
08-16-2006, 07:14 AM
Hej czy jest polska wersja Mystery Method?

tikanova
08-17-2006, 01:24 PM
ksiazka:
Gra (The Game)
by Neil Strauss
opisuje metode mystery i nie tylko,
dlatego tu jestem

Optic
08-27-2006, 08:50 AM
Czesc, drogie panie. :)
Jestem Optic w Opolu.
Widze, ze watek calkiem nowiutki, wiec zarzuce jakis rozwojowy temat.
Pierwsza rzecz, ktora od jakiegos czasu mnie nurtuje:
Czy ma ktos sprawdzone DHV na rodzime lasie!????!
Mowie powaznie - ESP nie dziala (5/10/50)... Tak naprawde to jest moj stickypoint. :( Nie gram na gitarze, nie recytuje wierszy, nie mam znanych kumpli.
Jesli ktos ma jakies propozycje to PROSZE O POMOC, chlopaki!
Od kilku tygodni przegladam cale archiwum - jest tu kilka linii DHV ale chyba nie na nasze warunki. Albo trafiam na zylety. :P
Optic
PS.: Robie masowo zdjecia. Moze tym tropem?

Optic
08-27-2006, 08:55 AM
Hej,
znowu ja. :)
Kto mieszka w okolicy Opola i jest chetny do konsultacji, korepetycji, czegokolwiek - niech sie odezwie!
Jakos tak we dwoch bedzie razniej...
Pozdrufka
Optic

Optic
08-27-2006, 08:57 AM
Hej czy jest polska wersja Mystery Method?
Cze Eight.
Jestesmy tu po to, zeby rozpracowac MM i skalibrowac na nasze warunki.
Kawal roboty przed nami. :D
Do dziela!
Optic

tikanova
08-27-2006, 09:38 AM
Czesc Optic, niestety mieszkam w Krakowie, no do konca roku jestem w UK dokladniej w Bridgend nie polecam lasek, jak ktos lubi Rubensowskie ksztalty to inna sprawa.
OK. ale to bylo tak na marginesie :)
Co do terminologi i takich tam to jestem nadal WSN'em wiec ci niczego nie poradze, ale co do teorii:
To fotografia jest wskazana, bo zaciekawiasz stado po otwarciu zdjecia z dziecmi zwierzetami, wszystko ladne :)
Koniecznie zwiazana z nimi anegdota.
Jest tesz sesja fotograficzna z podrywana lasia, robisz sobie z nia 3 fotki, 1. powazna, 2. rozesmiana, 3. romantyczna (pocalunek, moze byc tylko udawany)
(aparat cyfrowy) pokazujesz i mowisz, ale ladna z nas para :)
To z Gry, jak nie czytales koniecznie przeczytaj, jest to ksiazka warta przeczytania nawet dla czystej rozrywki.
Pozdrawiam Tikanova

Optic
08-27-2006, 01:07 PM
Cze,
czytalem to wiosna...
Polecam Venusian Arts Handbook. :)
http://www.theattractionforums.com/vah.html
Klasyczna Fotosekwencja to jedno ale mi chodzilo konkretnie o cos z DHV, budowanie zwiazku przyjdzie pozniej, mniej wiecej kolo C1.
Wrocmy do A2. ;)
To co? Ma ktos jakies pomysly i - co wazniejsze - przetestowane DHV?
Pozdrufka.
Optic

Optic
09-01-2006, 10:46 AM
Hej,
czy jest jeszcze ktos na tym topicu?
Sprawia wrazenie wymarlego... :(
Pozdrufka
Optic

Genghis
09-02-2006, 10:20 PM
Jeżli ci na kims zalezy znajdziesz mnie od czasu do czasu na forum. Młodziutki jestem jak na "Gre", ale wiedze mam juz ponad AFC. Krakow pozdrawia.

jackm
09-03-2006, 12:14 AM
ja tez jeszcze jestem :D, tylko ze wczesniej nie zauwazylem jakos tego dlatego sie nie dopisalem.
pozdr,

Genghis
09-03-2006, 07:26 AM
Widze ze duza z nas grupa. Jest jakies polskie forum dla PUA's?

jackm
09-03-2006, 07:52 AM
jedno jest takie dosc spoko, ale teraz jest ono platne, co wg mnie jest bez sensu bo nie o to chodzi zeby placic za to ze sie wypowiada czy pisze jakiegos FRa, bo na tym inni tez korzystaja.

Genghis
09-05-2006, 11:12 AM
Tutaj sie absolutnie zgodze z toba. Zwlaszcza ze jest konkurencja, w postaci tego forum. Wiec Panowie, musimy rozpoczac jakas dzialanosc tutaj. Zadam pierwsze pytanie apropo PU.
Czy sa jakies znaczne różnice w Grze polskiej, a tej w "The Game" [krotko Mystery Method]? Czytam Gre po Angielsku, ale dochodze do wniosku z moim wingiem ze "Gra" nie wpelni pokrywa sie z polska rzeczywistoscia. Zwlaszca otwarcia wydaja mi sie ze nadaja sie tylko na spoleczenstwa ludzi otwartych, jak jest na zachodzie. Nie w polsce. Mam racje?

jackm
09-05-2006, 11:49 AM
ja sie do konca nie zgadzam. otwieracze (a1) u nas tez dziala, tylko jesli ta faza za dlugo trwa to dziewczyny raczej sie zniechecaja.
a niektore rzeczy z "gry", mi np mi sie sprawdzily :). jest troche rzeczy, ktore moga u nas nie przejsc za bardzo. ale tez jest duzo ktore nadaja sie do uzytku :D.
tez wsumie mysle, ze niektore te co mi nie wypalily, a raczej badziej zniechecily dziewczyny jak np otwieracz o tym kto wiecej klamie (ale to raz czy 2) pewnie zwalilem bo za dlugo ciagnalem ten temat. trzeba wsrod otwieraczy znalezc cos dla siebie pasujacego a wtedy nie ma problemu. grunt zeby to wygladalo naturalnie.

Genghis
09-07-2006, 12:07 PM
Naturalnie. A co dokladnie masz na mysli? Nie jestem pewien czy dobrze używam otwarc i negow. Otwrcia starm sie robic tak by brzmialy serio, a negi jakbym sie z nia droczyl. Tylko jakos mi trudno droczyc sie z dziewczyna po 2 minutach. Moze to jest ten problem o ktorym pisalem w poprzednim poscie?

jackm
09-11-2006, 12:53 PM
chodzi mi o to, ze jak np otwieralem przez "kto klamie wiecej" i wdawalem sie w dluzsza gadke, to odczuwalem po paru minutach niechec z drugiej str (wiec sadze ze zbyt dlugo bylem w A1 - otwieraniu, dlatego staram sie to skrocic do minimum i no otwierajac nie wdawac sie na ulicy w zbyt dluga gadke, a cala akcje ograniczyc do 2-3 minut)
a np staram sie negowac kiedy dziewczyna jest ladna i ona tego jest w pelni swiadoma. czyli widac po niej, ze uwaza siebie za niewiadomo co, a wszscy kolo niej skacza jak ja poznaja :D. a negowanie jej to dla niej cos nieczestego przez co to ja przyciaga. i np w negi staram sie dobrac w stosunku do pewnosci siebie kobiety :). poniewaz jesli nie jest taka jakas strasznie siebie pewna daje nega takiego wlasnie zaczepliwego ale nie chamskiego.
ale natomiast jesli dziewczyna wydaje sie taka strasznie pewna i mysli ze moze miec kazdego chlopaka to staram sie jej troche jednak pojechac i nie byc najmilszym :D, jak np wyjechanie z tekstem "masz meskie dlonie :D" heheh :).
lapiesz o co mi chodzi czy probowac jeszcze inaczej to pisac :)?
pozdr

Kwelity
09-12-2006, 08:46 AM
Mój skrzydłowy używa 'kto kłamie więcej' i powiem, że ten otwieracz jest średni. Musi być mocno rozbudowany, bo zazwyczaj dostaje: "czemu mnie o to pytasz?".
A jeśli chodzi o realia polsko-amerykańskie, to nie za bardzo u nas działa otwieracz na Wózek inwalidzki autorstwa Papy.
Czego używacie do otwierania?

Genghis
09-14-2006, 12:14 PM
jackm możesz więcj napisać takich negów. Ten jest genialny [nie mogę sie doczekać aż go wyprubóje!]
Co do otwieraczy to używałem "talk show" [jak do tej pory żadna nie odmówiła rozmowy na ten temat], perfumy na rękach i "czy mój kolega wyglada jak gej?"

jackm
09-15-2006, 12:42 AM
a tego "talk show" to nie znam :D. jak mozesz to napisz. z gory dzieki.
a negi to dobieram w zaleznosci od sytuacji i pewnosci siebie kobiety :). wkoncu nawet najpiekniejsza musi miec cos nie tak z wygladam, czego sie wstydzi :). np nie kazda dziewczyna ma dlugie naturalne paznokcie :D. zawsze mogla jej ciut szminka sie "rozmazac" ;)...
tylko z negami trzeba o tyle tez byc ostroznym, zeby nie negowac przecietnych, bo na ogol zdarza sie sporo osob, ktore po nich jada, wiec taka dziewczyna sie obrazi tylko. najlepiej negowac 8 i w gore :).
zawsze tez mozna wrzucic, jak gdzies czytalem juz :), tekst "masz racje nie powinnismy wiecej rozmawiac/spotykac etc" w sytuacji kiedy dziewczyna powie cos co mozna odebrac dwuznacznie :D.
tez np jak sie spotykasz z jakas i ona sie zali, ze np wlosy nie chcialy sie jej ulozyc za dobrze, mozna wtracic "no wlasnie widze :), ale nie chcialem mowic :D)"
itd itp :).
tez nie mozna dac za mocnego nega dziewczynie, ktore nie uwaza siebie za cos wielkiego i nikt jej nie dorowna.
bo jak powiesz, ot tak dziewczynie "masz meskie dlonie" to moze sie obrazic. musisz trafic do tego nega na strasznie pewna siebie i majaca niewiadomo jak wielkie mniemanie o sobie :D.
np gadasz z taka, jak ja raz mialem.
i w pewnym momencie gadki:
ja; "ale masz meskie dlonie..."
ona; " mam meski charakter to moge miec i dlonie!'' (udawala obrazona, a moze i nawet lekko byla, a zabrzmialo to jakbym mial juz lezec trupem :D)
ja; "(nie pamietam czy cos przed tym przypadkiem nie bylo, ale mniej wiecej po podobnej sytuacji powiedzialem jej) masz racje nie powinnismy wiecej sie spotykac :cool: " (spokojnym powolnym pewnym siebie glosem i przy konczeniu zdania usmiechnieciem sie jak typowy cwaniak).
ona; ":eek: " i wtedy musialem jakos cos nowego wrzucic bo z deka ja zatkalo i nie wiedziala co powiedziec :), heheh. wiec tez polecam sie przygotowac na to przy uzywaniu tego nega :).
tak samo jak np powie Tobie jakas, ze np "zachowujesz sie tak jakbys to niewiadomo ile mial dziewczyn" to mozesz jej odp "a co cie pociaga w takich facetach ktorzy to maja niewiadomo ile dziewczyn :)" (oczywiscie zakonczone lekkim usmiechem cwaniaka).
wsumie jak teraz to mniej wiecej opisuje to widze, ze ten usmiech przy konczeniu nega moze miec dosc spore znaczenie. mysle, ze tez to wiesz, ale napisze na wszelki wypadek. jak po negu bedzie udawac obrazona to nie przepraszaj jej, bo to pewnie jest rodzaj "shit testu". chyba, ze po niej widac ze juz sie na serio wkurwila to wtedy jakos musisz probowac troche to odkrecic jak byl neg za mocny, jesli z nia cos jeszcze chcesz :). bo jak nie to pamietaj ze tam jeszcze tysiace innych czekaja. hehe.
pozdr,
jackm

scyzoryk
09-15-2006, 01:09 PM
Kiedy przecztalem "GRE" to zdziwilo mnie ze ja sam uzywalem duzo otwieraczy czy sposobow z tej ksiazki nawet nie wiedzac ze ktos inny mogl wpasc na te same pomysly.
Np. sposob "Na Geja", dziala cuda z napiekniejsztmi kobietami, ale warunek jest taki ze musisz ja kreic tak zeby ona myslala ze nim jestes ale chciala zebys nie byl gejem. Tz. nie dotykasz jej, zadnego macania, i glupich zagrywek przez co najmniej 10 minut. Pozniej samo wyjdzie ze po prostu zartowales, bo jak tu przychdozisz to zawsze dziewczyny sie do ciebie przyczepiaja i nie mozesz sie od nich odpedzic i po prostu powiedziales ze jestes gejem, zeby ja poznac bez zadnych sexualnych podtekstow :) DZIALA!
Ja zawsze obserwuje laske przez 5 minut, i patrze kto sie przy niej kreci, jak wygladaja i co robia ze ich splawia. Pozniej ide po piwko obmyzslam na poczekaniu plan (najczesciej robie przeciwienstwo tych koleci co porwywali ja wczesniej). Jak juz plan mam gotowy to regula 3 sekund (zobaczy mnie i bez zastanowienia do niej ide). Wybieram rpzewarznie dziewczyny ktore stoja we 2 albo trzy. Podchodze z piwem i do jednej z nich (ale nie do tej ktora mi sie podoba) zagaduje jak bym znal. np. "czesc nie wiedzialem ze tu bedziesz, potryzmaj mi piwo (albo drunka), ja musze isc do np. do lazienki (kolegi, czy gdize tam cchesz) ale zaraz wroce to pogadamy wiecej. Tylko pamietaj zeby nie dac dojsc jej do slowa, i poprostu wreczy piwko i odejsc na 5 minut. One zaczna rozmawaic o tobie (kim jestes itd), i bedzie ciekawie. Wracasz i zaczynas rozmawaic o jakim stwoim znajomym, czy co kolwiek. Ona powie ci ze nie wie kim jestes, i ze to pomylka. Spojz na nia i powiedz" A no faktycznie, wow...wygladalas w tym swietle jak moja sliczna kolezanka. Przepros i sie przedstaw dla niej, i popros o przedstawienie reszty dziewczyn. Dla kazdej z nich wymysl jakis kaplemeny, Np. ladne imie, albo fajny usmiech, ale twojej "zdobyczy" nie mow kaplementu (bedzie miala nega) tylko sie przedstaw i mrugnij oczkiem i szylko wracaj do konwersacji z jej kolezanka (ta ktora trzymala ci piwo) Pamietaj zeby ciagle ignorowac ta dziewczyne ktora ci sie podoba. Zacznij opowiadac jak ci glupie ze to taka wpadka, ale ona jest naprawde tak samo ladna jak ta twoja "niby kolezanka" i ze to zapewne przeznaczenie ze sie pomyliles. Albo nawijaj inny badziew, nie wazne co i tak najgorsze masz za soba. Pozniej po jakis 5-10 minutach ignorowania twojej "zdobyczy", spojz na nia i na ucho powiedz jej jakis kaplement i zacznij gadac. Ona napewno bedzie zainteresowana i odwdzieczy sie ze dla niej porzuciles rozmowe z ta inna dziewczyna (dziewczynami).
Jak poderwac w tancu? Nic prostrzego :) Ja umiem tanczyc :) W okolo kazdej ladnej laski kreci sie grupka facetow co nie moga od niej oderwac oczu, czy rak. A ja robie odwrotnie. Jak tanczy w kolku to przechdoze przez sam srodek kolka (czasami lekko ja trocajac, zeby NAPEWNO mnie zauwalyla), nie spogladajac sie nawet na nia, i zaczynam tanczyc gdzie blisko (oby nie za blisko!!!), ale i oby nie za daleko (tak zeby widziaal ze jestes gdzies tam, ale nie przy niej). I koniecznie tancze do niej tylem. Z reguly zajmuje mi jakies 5 minut zanim laska zaczniej sie zastanawiac dlaczego nie krece sie przy niej. Widac, bo sie patrzy co 5 sekund. Jak tak to masz gotowe :) Ale jak nie zwraca uwagi, to dalej tancz tylem, ale podsun sie do niej i delikatnie popchnij ja twoim tylkiem, i udaj ze nie widziales nic. Tak zeby zwrocila na ciebei uwage :) Napewno cie zauwarzy :)
No u mnie dziala w 80%, ale ja jeztem bezwstydny i dobrze tancze :) Przydalo tez by sie jakos wyrozniac z tlumu, np zalozyc jakas zaruwiiasta koszule, albo jakis drobiazg zeby sie TROSZKE wyroznic.
Sebastian
ps. Sorki za ortografy ....

jackm
09-16-2006, 12:04 PM
Kiedy przecztalem "GRE" to zdziwilo mnie ze ja sam uzywalem duzo otwieraczy czy sposobow z tej ksiazki nawet nie wiedzac ze ktos inny mogl wpasc na te same pomysly.

chyba, duzo osob ma tak, ze podczas czytania uswiadamia sobie, ze nieswiadomie wiele rzeczy robili wczesniej i nie zwracali na to uwagi. np. ja mialem tak, ze negowalem dziewczyny nie majac pewnosci ze to jest neg i tak to dziala :). poprostu walilem to co mi wpadalo na jezyk.
m.in. "gra" czy np to forum, znacznie szerzej otworzyly mi oczy na te sprawy, i ilosc moich "zdobyczy" ze tak to okresle znacznie zaczela wzrastac. jak kiedys widzialem fajna panne na ulicy i zanim zdecydowalem sie zeby podejsc to musialem kilka min myslec :). teraz w takich sytuacjach nie mam problemu. a jak np jestem ze znajomym i mowi mi "ta fajna jest" to od razu biore wypycham go w jej strone i musi juz isc do niej, hehehe :). bez mozliwosci odwrotu :D.
z jednego z ostatnich moich wyjsc :).
A: "ty stary ona sie caly czas na nas patrzy"
B: "to idz do niej..."
A: "oj nie, czemu ty nie pojdziesz?"
B: "nie jestem dzis wylansowany..."
A: "ty ona teraz bedzie wysiadac [z autobusu]"
(biore za koszulke wypycham z busa)
B: "nie chcialem w autobusie to teraz idz ja zagadaj :D"
2 minuty pozniej
A: "ty dzieki stary, mam jej nr :D, hehe"
ps Genghis jak bedziesz to skrobnij ten otwieracz z "talk showem" :).

Genghis
09-18-2006, 06:06 AM
ps Genghis jak bedziesz to skrobnij ten otwieracz z "talk showem" :).
Jasne. Odrazu:
Po angielsku to sie nazywa the Maury Povich opener. Pytasz sie dziewczyny czy, na miejscu twojego kolegi przyjełaby zaproszenie do talkshow. Na ogół powiedzą tak. Wtedy zwracasz sie do koleżanki, i mówisz o tym że nie jesteś do końca pewien, ponieważ, to jest telewizja i jakos muszą nakrecać akcje. I wyjście moze sie okazać totalną porażką, pośmiewiskiem z kolegi... Itd kontynułujesz rozmowe.
Chętnie sie wypowiem, i zgodzę z tobą co do uśmieszku. Myślałem o nim od dawna, i także doszedłem do wniosku ze usmiech cfaniaka jest tym odpowiednim. Ta nuta ironii...
Co do Scyzoryka... Dobre metody!
Z przyjemnoscią mi sie czyta ten topic. Jakoś wolę was od Anglo jezycznych. Może źle chodze po forum?
Właśnie apropo wyróżniania sie. Macie jakieś pomysły? *
* Peacokc' kuje sie (pawjuje, sic!) czyli ubieram sie kolorowo, nosze naszyjniki, i czasem nosze czapke na tył do przodu ( w Krakowie niewielu chodzi z daszkami, w porówaniu do USA i niewielu z nich nosi do tyłu daszki (raz jak szedłem karmelicka i królewską (długie ulice w Krakowie) to każdy HB sie na mnie patrzył. Przynajmniej mi sie tak wydaje... Może poprostu robiłem z siebie debila... Oby nie :p)
.

jackm
09-18-2006, 06:59 AM
* Peacokc' kuje sie (pawjuje, sic!) czyli ubieram sie kolorowo, nosze naszyjniki, i czasem nosze czapke na tył do przodu ( w Krakowie niewielu chodzi z daszkami, w porówaniu do USA i niewielu z nich nosi do tyłu daszki (raz jak szedłem karmelicka i królewską (długie ulice w Krakowie) to każdy HB sie na mnie patrzył. Przynajmniej mi sie tak wydaje... Może poprostu robiłem z siebie debila... Oby nie :p)
.
jak masz jakas fotke i moglbys wstawic ja tu na forum to zawsze latwiej mozna byloby cos powiedziec na ten temat :).
co do czapki z daszkiem, to moge powiedziec ze wsumie moze zalezec to od czapki :P.
bo jesli nosisz z wygietym daszkiem i wielkim napisem "ADIDAS" etc. to moga w pewien podswiadomy sposob sie "bac". bo jak zauwazyles nasza kultura od kultury usa rozni sie znacznie.
tam czapki nosza hip hopowy w znacznym stopniu. u nas w czapce glownie mozesz zobaczyc dresiarza. albo jakiegos zlodzieja zeby nie za bardzo bylo wiadac mu twarz.
ja rowniez nosze czapki czasami, i jak np mam jakas to nie wyginam w niej daszka i nosze lekko przekrzywiona. a nie daszek prosto jak twarz leci. tak bardziej mam obrocona w bok ;). o jakies 20 stopni.
wazne tez jest do czego zakladasz ta czapke. bo jesli np do koszuli to w pewnym znaczeniu jestes osoba dosc powazna, ale ta czapka powoduje to ze taka bardziej na luzie. przez co podswiadomie mozesz dac sygnal, ze jestes wyzszej klasy i nie chodzisz w t-shirtach tylko.
ostatnim czasem nosze np luzniejsze spodnie, pasek z klamra :), do tego albo koszula (i nic pod nia, zadnych t-shirtow), czy polo i pod nie t-shirt. czasem wlasnie dorzucam albo czapke, albo okulary. t-shirty staram sie ograniczac :).
tak jakbys byl producentem muzycznym ;).
mam nadzieje, ze lapiesz cos z tego belkotu, hehe :).
ale najlepiej jakbys wrzucil tu jakas fotke lub kilka, czy linka do fot, wtedy byloby najlatwiej powiedziec co i jak :). bo wiesz zupelnie inaczej jest jak sie cos widzi, a zupelnie jak sie cos czyta. chyba ze nie bedziesz tu chcial wrzucic czy nie uda sie to wtedy napisz mi PW zebym maila podal i na maila mi puscisz, a ja napisze co bym zmienil.
pozdr,
jackm

Kwelity
09-18-2006, 08:28 AM
No, wrzuć swoja fotę i już bedziesz spalony na mieście ;]. Lepiej wrzucać foty wyplażowanych dziewczyn, a nie ;].
A co do wyróżniania się to już sie do tego przyzwyczaiłem. A czapka to u mnie mus.
A tak przy okazji. Trza poprosić admina, żeby nam zrobili dział na tym forum, a nie na jednym temacie lecimy!

jackm
09-18-2006, 10:27 AM
No, wrzuć swoja fotę i już bedziesz spalony na mieście ;]. Lepiej wrzucać foty wyplażowanych dziewczyn, a nie ;].
A tak przy okazji. Trza poprosić admina, żeby nam zrobili dział na tym forum, a nie na jednym temacie lecimy!
nie sadze zeby to forum bylo odwiedzane przez znaczna liczbe polakow, a co dopiero dziewczyn z polski :P.
a poza tym nawet jak sie bedzie wrzucac fotki poderwanych dziewczyn to i tak beda wiedzialy kto je wrzucil jesli sie tu zobacza, wiec na jedno wyjdzie :P. ale tak wsumie to jak czytam i pisze tutaj to nie spotkalem dziewczyny zadnej z polski.
co do zalozenia dzialu dla "polski" uwazam ze to jest dobry pomysl :D.
nawet moze pokusze sie do napisanie wiadomosci do ktoregos z nich :).
pozdr,

scyzoryk
09-18-2006, 01:19 PM
Ja zeby sie wyroznic z tlumu zakladam jednolite kolory i cos zupelnie nie pasujacego do tego, ale nie rarzacego glupota/szpanerstwem. "Pawiowanie" na maxa dziala jak poszukujesz "innych" dziewczyn, a na te normalne (czyt. wiekszosc) nie dziala za pozytywnie.
Ja np. ubieram sie caly na czarno (spodnie, koszula, buty, skarpetki, boxerki), i pod to zakladam jakas zarowiasta koszulke z krotkim rekawkiem, ktora da sie zauwazyc odrazu, ale nie jest tak ze na sile chcesz sie wyrozniac.
Albo ubieram sie w normalne dzinsy, jakas koszule (normalny kolor) i zakladam jakas odblaskkowa opaske na reke (taka jak wkladasz jak jedziesz rowerem). Ze jak jestem w klubie to jestem zauwazany i zapamietywany, ale nie tak ze kazdy pokazuje palcem co za debil. No a poza tym to fajny temat zeby otworzyc bajere.
Ale to 20% moich wyjsc, normalnie to ubieram sie jak kazdy inny czlowiek, kobiety bajeruje tancem, albo rozmowa i przewarznie sam, zawsze wychodzi lepiej niz wingmenem (moze nie mam za dobrego) 
Sebastian :)

jackm
09-18-2006, 01:39 PM
1 - napisalem do malibu wiadomosc z prosba o utworzenie w dziale "seduction in other languages" "polish" :D.
wiec panowie trzymajmy kciuki i liczmy na pozytywna odp. jesli ktos chce moze jeszcze napisac do niego, bo im wiecej chetnych tym wieksze szanse :D.
czemu jego wybralem? to nie wiem. wpadl mi jakos jako jeden z pierwszych moderatorow jak tu przegladalem i szukalem kogos :).
2 - jak sie uda to bedziemy mieli swoj wlasny watek, ze nie trzeba bedzie klepac wszystkiego w jednym temacie, a kazdy bedzie mogl zalozyc swoj watek na wlasne potrzeby :D.
3 - jesli sie nie uda, to najwyzej mozemy probowac gdzies otworzyc swoje wlasne forum, na styl tego tutaj, gdzie byloby wiele dzialow i kazdy moglby sie swobodnie wypowiadac w kazdym, a nie placac jak to jest na jednym z polskich forow o uwodzeniu.
4 - miejmy nadzieje, ze odp bedzie jednak poztywna i nie bedzie potrzeby samemu zakladac gdzies forum :D.
pozdr,

Kwelity
09-19-2006, 03:39 AM
Dobry pomysl. Jezeli odpowiedz bedzie negatywna, to najwyzej zalozy sie gdzies jakies forum na haslo czy cos.
Pzdr.

jackm
09-19-2006, 04:46 AM
pisalem tez do mastersa bo jak narazie malibu nie odp. ale mozna jeszcze poczekac :D.
pozniej wieczorem jak bede miec wiecej czasu to wezme jeszcze powysylam do kilku innych moderatorow tj tylu ilu znajde :P.
a zakladajac ze moze byc odp negatywna, to sie spytam z ciekawosci kto by mogl i bylby w stanie zalozyc forum na ten styl?
najlepiej z taka opcja zeby mogli byc ludzie zaproszeni przez uzytkownikow. a nie tak kazdy kto przypadkiem sie natknie, zeby forum nie obroslo w tandetne posty.
a wiele rzeczy mozna by np jakies artykuly i ciekawe posty z MM tlumaczyc i wrzucac u nas :D. przez co na pewno wzroslyby umiejetnosci nie jednej osoby :).
a np kazdy nowy uzytkownik by dostal marterial do przetlumaczenia :D. jesli by przetlumaczyl moglby zostac czlonkiem, oczywiscie pierw by sie przeczytalo w jakis sposob to zrobil :), bo takich na odwal sie to bysmy nie brali :).
pozdr,

Genghis
09-19-2006, 06:35 AM
http://tajemniceuwodzenia.pl/forum/index.php
Zamiast sie rozczepiac dołaczmy do grupy. Z kraka parę osob tam jest. A z poza więcej!

jackm
09-19-2006, 08:41 AM
http://tajemniceuwodzenia.pl/forum/index.php
Zamiast sie rozczepiac dołaczmy do grupy. Z kraka parę osob tam jest. A z poza więcej!
jesli to jest forum majace cos wspolnego z ksiazka roberta fingera "tajemnice uwodzenia" to ja juz wole pisac po ang tutaj niz tam sie wypowiadac. bo nie sadze zeby to forum bylo na wyzszym poziomie niz ta ksiazka.
tak wiec z gory powiem ze jesli ktos nie czytal jej to lepiej niech tego nie robi, bo nic sie nie nauczy, a raczej jak zaufa temu co tam jest napisane to bedzie miec wieksze problemy z PU. maxymalna strata czasu.

Kwelity
09-19-2006, 08:58 AM
Właśnie przeglądałem to forum. Troche śmieszni ludzie, z tego co zobaczyłem po avatarach (fotki profilowe)- jeden koleś to normalnie kopia Neila Straussa jak się patrzy ;].
Jakoś nie odpowiada mi tam klimat, ale może się jakoś przekonam.

jackm
09-19-2006, 10:26 AM
jesli chcesz na sile sie przekonac do forum, to nie wyjdzie. bedziesz myslal, ze jest fajne itp i to nic nie da, wrzucisz pare postow i na tym sie skonczy :P. ja raz do jednego probowalem i tak to sie skonczylo. wiec nie polecam wmawiania sobie, ze forum jest fajne, chociaz sie nie podoba :P.
pozdr,

Genghis
09-19-2006, 10:50 AM
jesli to jest forum majace cos wspolnego z ksiazka roberta fingera "tajemnice uwodzenia" to ja juz wole pisac po ang tutaj niz tam sie wypowiadac. bo nie sadze zeby to forum bylo na wyzszym poziomie niz ta ksiazka.
Nie jest. Nic nie widze na temat tej książki. A mimo to mozemy sie tam na chwile przenieść, nie?. Jednak na tym forum mimo wszystko zawsze będę ;p.
Mój sticky point to kontynuacja rozmowy po otwieraczach [ i negach] i izolacja celu. Jakies rady?
Edit. mimo wszystko jest coś Apropo Mystery Method. Rozkmincie to >>> http://republika.pl/zenith_pua/mrozone_otwieracze.html
jeszcze to! :
[set outside balcony overlooking the 1st floor of the bar]
FUP: Hey, do you guys have any condoms?
HB: [laughing, dirty look, whatever]
FUP: No, it's not what you think (you girls have a dirty mind). I wanna make a waterballoon to throw at my friends downstairs...
HB: No, we don't have any... blah blah blah
FUP:
Yeah, right. Okay, fine, don't give me one, I'll ask someone else. ...who here looks like they like to fuck alot?
-OR- "If you had a waterballoon, who would you target?"
-OR- "Okaaaaaaaaay... do you have any balloons?"
[ice is broken, conversation has been very easy at this point]

jackm
09-19-2006, 11:18 AM
ale jakos ogolnie, srednio mi sie ono podoba :P.
znam inne lepsze polskie, tylko jakies teraz robia sie skomplikowane zasady uzytkowania :D. tj mialo byc plate, teraz nie wiadomo, bo niby juz moge pisac. wiec zobaczymy jak sie sprawa tam potoczy :).
jesli wszystko bedzie wygladac ok, to dam wam znac tutaj.

jackm
09-19-2006, 11:30 PM
no to panowie jest szansa, ze uda nam sie stworzyc swoj wlasny kacik tutaj :D.
dostalem odp od jednego z moderatorow, ze wezma pod uwage co napisalem i byc moze stworza nam takie forum :).
tak wiec robmy wszystko, aby z ten temat szedl caly czas i nabieral coraz wiekszych obrotow :D. a wtedy byc moze zobacza, ze jak jest dosc spory ruch tutaj i wszystko calkiem spoko wyglada to powstanie w sekcji "Seduction in other languages" forum o nazwie "polish" :D.
pozdr,

Genghis
09-20-2006, 08:50 AM
n
tak wiec robmy wszystko, aby z ten temat szedl caly czas i nabieral coraz wiekszych obrotow :D. a wtedy byc moze zobacza, ze jak jest dosc spory ruch tutaj i wszystko calkiem spoko wyglada to powstanie w sekcji "Seduction in other languages" forum o nazwie "polish" :D.
Oby, oby.
Nie chce się narzucać, ale może ktos da rade mi pomóc z sticky pointami? W ostatnim poście wszystko opisałem!

jackm
09-20-2006, 12:07 PM
dobrze jakby chociaz pare osob by napisalo cos, to wtedy wygladaloby tak, ze to nie jest inicjatywa jednej osoby, a jednak zalezy ludziom z polski, na tym aby mogli sie rozwijac i samodoskonalic, nie tylko na swoich bledach ale takze na bledach innych w relacjach z kobietami. polecam pisac do hysterii bo na razie on jest jedynym (na 3 moderatorow, do ktorych poszla wiadomosc) i odpisal.
co do twojego sticky pointa to wsumie zalezy w jakim miejscu go masz, np na ulicy, czy w klubie badz w innym miejscu.
jesli na ulicy to przeprowadzasz szybka akcje, gadasz 2-3 minuty i probujesz zrobic #close. zeby pozniej wyciagnac ja gdzies i zaliczyc inne close'y.
jesli to jest klub. to musisz wrzucic jakis temat, bez roznicy co. np mozesz spytac sie o jakis jej naszyjnik czy pierscionek, czy cokolwiek :). chodzi o to zeby ponawijac troche. zeby wyizolowac, mozesz sie spytac czy pojdzie z toba po piwo, albo ze chcialbys z nia chwile pogadac sam na sam :) - jesli sie bedziesz jej podobal, badz bedzie ciebie lubic to zgodzi sie bez problemu. zalezy od tego jak rozegrasz wszystko wczesniej.
patamietaj, zeby podczas gadki z nia miec odpowiednia mowe ciala, nie machac rekami, nie stac ze zlaczonymi nogami itp :P. wzroc uwage czy jak ciezar kladzie na jednej nodze to czy przechyla sie w twoja str czy w druga, jak w twoja to masz juz plus :P.
itd itp.
pomoglo cos co napisalem, czy probowac cos jeszcze?

totencham
09-21-2006, 02:07 AM
co do negow, dwa moje ulubione :
ja : 'Chce Ci cos powiedzieć....(dluzsza pauza, panna mysli WTF?!) Masz...(pauza) szminke na zębach..'
drugi moj ulubiony, to jak rozmawiacie juz , ona nawija a ja sie smieje ,
'z czego sie smiejesze?!' - ' jak mówisz , to sliczznie rusza Ci sie nosek.., nie moge na to patrzec (smiech) ' , zalewa sie najczesciej rumiencami, i sprzedaje 'boksa' hehehe,
pozdrowienia panowie, sa szanse zebysmy stworzyli tu forum od podstaw ? bo do forum tajemnice uwodzenia nie jestem zbyt przekonany
pozdrawiam

totencham
09-21-2006, 02:21 AM
Jestem 'za' bysmy jak najszybciej rozpoczeli z wlasnym forum , bedzie to z korzyscia dla wszystkich mysle. alternatywnie mozna by zalozyc grupe na yahoo.com, na zaproszenia, czekam na wasze opinie, pozdrowienia

Kwelity
09-21-2006, 04:56 AM
No racja, racja. Im szybciej coś się założy, czy tam jakis administrator zrobi nam tu dział tym lepiej, bo pisanie wszystkiego w jednym temacie jest baaardzo niewygodne.

Kwelity
09-21-2006, 04:58 AM
A jakie macie sposoby na otwieranie w bardzo głośnych klubach / dyskotekach?

totencham
09-21-2006, 09:35 AM
przyznam szczerze, ze nie jest to moja najmocniejsza strona. ostatnio stestowalem w pubo-klubie opener( zreszta swietny) na dziewczeciu, ktore siedzialo przy naszym stoliku
ja : ' Ciebie jeszcze nie znam'
pauza, ona cos w stylu 'WTF?!'
usmiech
ja : 'jak masz na imie? Fajnie cie poznac,jestem Bartek'
pozdrawiam

Kwelity
09-21-2006, 11:22 AM
Hyhyh, przyznam, że dobre.
Ja ostatnio otwieram na:
PUA: Ej, dziewczyny, powiedzcie 'małpka'
HB's: Małpka (śmiech) / Ale czemu mamy to powiedzieć?
PUA: (jeśli druga opcja). To pytanie retoryczne? Myślicie, że mam na to jakąś racjonalną odpowiedź?
HB's: (śmiech)

jackm
09-21-2006, 12:16 PM
co do powstania tutaj forum "polish". nie dostalem nowych wiadomosci. jak ktos moze niech napisze do tego moderatora o ktorym wspomnialem w jednym z wczesniejszych postow i ktory mi odpisal. to wtedy bedzie jakas szansa wieksza. bo jesli tylko ja napisalem to moze olac, gdyz to jest w pewnym sensie chec jednej osoby, a u nas nie doczytaja sie tego bo nie znaja polaka. tak wiec kto moze niech napisze. a im wiecej osob to zrobi tym sadze, ze mamy znacznie wieksze szanse.
i tez taka mala sprawa. nie starajcie sie pisac kazdej mysli w nowym poscie. styknie jak zrobicie akapit. bo nie o to chodzi zeby chyba nabijac licznik, i pisac zbedny post, jak moze to byc w jednym :P. chyba ze ktos zapomnial i potem dopisze to inna sprawa. ale starajcie sie to kontrolowac ;). bo jak beda patrzec, ze mamy tu burdel w postach to z pewnoscia to ich bardziej zniecheci niz zacheci. skoro nie mozemy dac zbytnio rady w jednym temacie to co dopiero jak bedziemy miec kilka :P...
pozdr,
jackm

totencham
09-21-2006, 12:51 PM
puscilem wiadomosc do jednego moderatora, pomysl na yahoo.com odpada? pozdrawiam

Genghis
09-21-2006, 01:02 PM
Nigdy nie mów nigdy. Napisałem do Hysteri, poczeakmy, zobaczymy. Chyba aż tak sie wam do lasek nie spieszy? Neo sapiens nisi patiens.
Tak na ulicy. Tam mam nawiecej excusy'ów. Nie potrafię podejść do idącej gdzieś babki [moze też chodzi o to że nie zobaczyłem na ulicy krakowa, dziewczyny ktora by mi sie naprawde podobała] W klubach nie mam problemu.

co do twojego sticky pointa to wsumie zalezy w jakim miejscu go masz, np na ulicy, czy w klubie badz w innym miejscu.
jesli na ulicy to przeprowadzasz szybka akcje, gadasz 2-3 minuty i probujesz zrobic #close. zeby pozniej wyciagnac ja gdzies i zaliczyc inne close'y.
Niestety nie rozumiem :/ . Co to close'y?

jackm
09-21-2006, 02:06 PM
close'y to domkniecia. tj ze konczysz akcje biorac nr od panny, calujac, przelatujesz ja.
co do podejsc na ulicy, to polecam pierw do takich srednich zeby sie wprawic w samych podbijaniu. bo jak cos spieprzysz to nie bedziesz zalowac, a chodzi o to zeby pocwiczyc, a tez i na pewno zrobisz takiej dziewczynie przyjemnosc ze podbiles do niej ;). nie musisz wtedy konczyc, biorac nr. starczy zeby pocwiczyc podejscie. zeby zlapac pewnosc siebie. a takze wylapac moment kiedy przejsc z A1 do A2 i A2 do A3 itd.
lepiej sie zaciac przy takiej, przy ktorej ci wszystko jedno niz przy takiej ktora bys chcial na serio wyrwac. a nawet jak od jakiejs wezmiesz nr to wkoncu nie musisz dzwonic :D.
a jak bedziesz robic to na ulicy korzystaj z reguly 3 sekund. jak tylko zauwazysz jakas panne, (nie musi byc zajebista) podejdz i zagadaj. a zobaczysz ze nie bedziesz mial czasu zeby sie zestresowac. idz na zywiol ;), a bedzie dobrze. podbijesz do kilku i sie wprawisz stary.
pozdr,

Elwis
09-22-2006, 10:36 AM
hej elwis jestem z lubina i poszukuje od dluzszego czasu jakiegos spoko forum gdzie by doswiadczen moznabylo troche wymienic licze ze to sie nada:cool:

jackm
09-22-2006, 12:20 PM
to wymieniaj :D.

Genghis
09-22-2006, 11:58 PM
legonz...
Hysteria mówi że do niego mamy się zwracać. To do roboty! ;p
Dzięki za radę jackm. Będę miał ją w sercu przed następnym setem na ulicy! :D

jackm
09-23-2006, 12:05 AM
legonz...
Hysteria mówi że do niego mamy się zwracać. To do roboty! ;p

do legonz'a mamy pisac? dobrze lapie? bo jak tak to puszcze jakas wiadomosc mu :).
pozdr,

tier
09-23-2006, 07:47 AM
Cześć... :)
Wg mnie forum forumem, bardzo przydatne, chociaż nie wiem czy wyjdzie, to raz, bo mało nas Polski tutaj (przynajmniej tak mi się wydaje), a dwa, nie odpowiada mi (i to cholernie :) ) spolszczanie angielskich nazw w, często, bzdurny sposób, typu "wypas/plażowanie". Normalnie nie moge czytac o "lachonach", o tym, że koleś ją "zanegował", albo takie tam. Prof. Miodek by sie pochlastał :D
...dobra, pogadałem o bzdetach, może mało waznych, ale zawsze...
Teraz punkt drugi, może ciekawszy: czy ktoś kto to wszytko czyta jest z Lublina? Na gg zgłosił się do mnie "ten co się zgłosił i woli Jugglera" mamy się ustawić na współne ćwiczenia w październiku, ale jak narazie tyle go widziałem. Pisać ludziska, jeśli istniejecie!
Punkt trzeci: a może by tak, nie wiem, połażić samemu (spoko, łaże sam, dopiero zaczynam, ale staram się chodzic na sarga sam, nie zmnienia to postaci rzeczy, że patrz punkt drugi :) ) ...kont-> połazic samemu kilka tygodni, moze dłuzej, ze 2 miesiące, żeby poćwiczyć, a pózniej mały zlocik i po krótkiej praktyce trochę konstruktywnej krytyki pod adresem bliżniego...i znowu samemu, itd :) ?
Albo weźcie wszyscy przeprowadźcie się do Lublina! O! To pomysł dobry! :P
Pozdrawiam!

jackm
09-23-2006, 08:43 AM
[QUOTE=tier;161882]
Teraz punkt drugi, może ciekawszy: czy ktoś kto to wszytko czyta jest z Lublina? Na gg zgłosił się do mnie "ten co się zgłosił i woli Jugglera" mamy się ustawić na współne ćwiczenia w październiku, ale jak narazie tyle go widziałem. Pisać ludziska, jeśli istniejecie!
[QUOTE]
Elwis jest z Lublina :D, probuj sie z (tego co tu widac po zaznaczonej plci) to z nia sprobuj sie ustawic. Kobieta wing duzo daje. A na pewno ulatwi kontakt z innymi dziewczynami.
[QUOTE=tier;161882]
Albo weźcie wszyscy przeprowadźcie się do Lublina! O! To pomysł dobry! :P
[QUOTE]
A co do tej czesci to nie uwazam przeprowadzki do Lublina za szczyt moich marzen :P.
Jak cos wpadaj do Wawy, bo mozna calkiem niezle sarge odstawic ;).
pozdr,
jackm

tier
09-23-2006, 09:30 AM
A co do tej czesci to nie uwazam przeprowadzki do Lublina za szczyt moich marzen :P.
jackm
Uznam to za Neg'a :P
W Wawie juz Was kilku jest, teraz proponuję załozyc placówke zamiejscową :)

Elwis
09-23-2006, 11:20 AM
małe wytłumaczenie z mojej strony musiałem cos zle zaznaczyć(bo ogolnie od niedawna mam neta i czasem walne coś głupiego)przez przypadek wlasnie mi uswiadomiliscie ze se plec kobiete wybralem sorki wiem, siara, musze to zmienic:p wiec dla wszystkich jestem facetem....a i jestem z lubina to na dolnym śląsku

elvis2
09-23-2006, 01:15 PM
dobra to dalej ten sam elwis z lubina tylko konto nowe założylem bo nie wiedziałem jak płeć zmienić....mysle ze juz nie bedzie takich wpadek. ale przechodzac co rzeczy znam terminologie z "gry" bo nie dawno czytalem ale moze mi ktos wyjasnic co opisuja "A1 A2" i inne cyfrowo literowe skróty bo z ksiazki tego nie kojarze..

elvis2
09-23-2006, 01:23 PM
gdzies mi mignal post kogos kto szuka ludzi z okolic opola. lubin to moze nie za blisko ale tez nie taki straszny kawal drogi. słyszalem tez ze w opolu niezle sa pastwiska (w lubinie z tym biednie troche:( ) wiec mysle ze mozna by sie zgadac kiedys na jakies wspolne plazowanie

jackm
09-24-2006, 12:22 AM
dobra to dalej ten sam elwis z lubina tylko konto nowe założylem bo nie wiedziałem jak płeć zmienić....mysle ze juz nie bedzie takich wpadek. ale przechodzac co rzeczy znam terminologie z "gry" bo nie dawno czytalem ale moze mi ktos wyjasnic co opisuja "A1 A2" i inne cyfrowo literowe skróty bo z ksiazki tego nie kojarze..
to A1 itd to jest M3 Model. Mozesz poczytac o tym gdzies na forum.
To sa fazy podrywania. Ktore wg mystery'ego dzieli sie na 3 czesci:
-Attraction.
-Comfort.
-Seduction.
A każda z tych faz ma jeszcze swoje podfazy. Attraction: A1, A2, A3. Comfort: C1, C2, C3. Seduction: S1, S2, S3.

elvis2
09-24-2006, 02:35 AM
dzieki już kminie:) mniej wiecej wiem o co chodzi choc nie rozgraniczalem tego na te wszystkie fazy, pewne rzeczy jakos tak automatycznie wchodzily, ale i tak zapoznam sie z tym dokladniej bo pewnie cos pomijalem:p w kazdym razie jesli poruszyc jakis problem dotyczacy wypasu to ja zawsze najwiekszy problem mialem z dobrym rozegraniem pierwszej randki...zdobycie numeru i umowienie sie nigdy nie bylo jakies za trudne ale pozniej przychodzilo pierwsze sotkanie i tez bylo milo zabawnie czesto dlugo( laski lubily ze mna siedziec nawet po pare godzin) i nie wiedzialem czemu umowienie sie na drugie spotkanie czy popchniecie calego zwiazku do przodu stawalo sie prawie niemozliwe:( teraz dochodze do wniosku ze moglem byc poprostu malo orginalny i moze tez za bardzo robilem z tego kolezenskie spotkania no i tak tez bylem traktowany.... mam teraz pare innych pomyslow ktore mam zamiar wykorzystac na spotkanku we wtorek ale jestem ciekaw jak wy to rozgrywacie na pierwszym spotkaniu????

elvis2
09-24-2006, 03:08 AM
jescze jedno: zna ktos jakes ksiażki(najlepiej przetlumaczone na polski i latwe do kupienia) typu gra choc bardziej koncentrujace sie na samych metodach np mystery method??

Optic
09-24-2006, 10:51 AM
gdzies mi mignal post kogos kto szuka ludzi z okolic opola. lubin to moze nie za blisko ale tez nie taki straszny kawal drogi. słyszalem tez ze w opolu niezle sa pastwiska (w lubinie z tym biednie troche:( ) wiec mysle ze mozna by sie zgadac kiedys na jakies wspolne plazowanie
Cze, Elvis
tu Optic po krotkiej wakacyjnozapracowanej niedyspozycji. :)
To ja jestem z Opola. Fajnie, ze Ci "mignalem" :D To do rzeczy.
Na poczatku wyjasnienie - jestem jeszcze AFC ale pracuje nad tym. Jest niestety problem - glownie przez moj magiczny sticky point: A2. Nie moge odpalic DHV! :(
Stad tez bylo moje pytanko, czy ma ktos jakies sprawdzone DHV. A1 mam dosc rozpracowane, ale potem katapulta. :(
Dlatego szykalem kogos, kto by mnie oswiecil. :)
Pozdr
Optic

Optic
09-24-2006, 11:08 AM
Cze,
oh, pieknie sie rozkrecil wateczek przez ostatnie tygodnie. A wygladal na zdechly. :)
Ale do rzeczy.
PANOWIE,
padlo pytanie o zastosowanie openerow na rodzimym gruncie.
Otoz, niewiele dziala tych, ze znanego nam wszystkim manuala (http://rapidshare.de/files/30492452/...b_11.08.06.zip).
No coz, trzeba im przyznac, ze sa dosc... ekstrawaganckie, jak na polski konserwatyzm. :)
Dlatego chyle czola przed opisami pierwszych stricte polskich openerow.
Co wiecej probowalem kilkakrotnie z ESP i... tez lipa. Jesli wg. podrecznika ponad 80% kobiet ma podobne skojarzenia, to chyba wlasnie te pozostale 20% stanowia Polki. Z testu 5/10/15 na kilkanascie prob wyszla... jedna!
A ze to element DHV to w tym momencie stasuje stara dobra katapulte. :(
Ktos ma jakas rade?
I jeszcze jedna mysl mi chodzi po glowie.
Czy ktos z Was przerabia juz NLP? Ja dorwalem ostatnio swietny podrecznik wprowadzajacy. Polecam za grosze tu: http://www.allegro.pl/item128778682_nlp_wprowadzenie_do_programowania_ne urolingwistycz.html
Jakos tak po lekturze czlowiek lzej do tego wszystkiego podchodzi... :)
Udanych lowow!
Optic

Optic
09-24-2006, 12:00 PM
jescze jedno: zna ktos jakes ksiażki(najlepiej przetlumaczone na polski i latwe do kupienia) typu gra choc bardziej koncentrujace sie na samych metodach np mystery method??
Moze to nie do konca Ci o to chodzilo, ale byla pewnego razu niewielka ksiazeczka autorki Cathy Hopkins "Sposob na dziewczyny: poradnik dla mezczyzn" ("Girl Chasing. How to improve your Game"). Czytalem to jeszcze w ogolniaku albo i wczesniej. Teraz juz chyba nie do kupienia (choc radze sprobowac). Ksiazeczka to poradnik ale niesamowicie satyryczny. Sposoby tam opisane to n.p. "na porshe", "na sado-maso" itd itd. Ale, co ciekawe, teraz gdy siegne pamiecia to bylo tam kilka totalnie istotnych i bystrych rad (podawanych przez autorke, badz co badz - kobiete), ktorymi by zaden PUA nie wzgardzil. :D
Z tego co pamietam, byla tam rozlozona na czynniki pierwsze metoda "na pierwotniaka", fool's mate, czyli to, czego sie raczej unika, ale czasem skutkuje. I to wszystko z totalnym jajem! :D
Jakby nie patrzec doskonaly relaks jesli juz ci szumi w glowie od roznych pick-up lines, DHVs, M3 Model, NLP, ESP, shit-testow, bitch-shield'ow i LMR'ow, a za razem nie chcesz "wypasc z tematu". :) Polecam!
Gdzies mi w koncu ta ksiazeczka zginela i czuje sie przez to doprawdy mentalnie ubozszy.
Pozdr
Optic

Optic
09-24-2006, 12:12 PM
jesli poruszyc jakis problem dotyczacy wypasu to ja zawsze najwiekszy problem mialem z dobrym rozegraniem pierwszej randki...zdobycie numeru i umowienie sie nigdy nie bylo jakies za trudne ale pozniej przychodzilo pierwsze sotkanie i tez bylo milo zabawnie czesto dlugo( laski lubily ze mna siedziec nawet po pare godzin) i nie wiedzialem czemu umowienie sie na drugie spotkanie czy popchniecie calego zwiazku do przodu stawalo sie prawie niemozliwe:(
Moze nie jestem jeszcze dosc kompetentny, zeby cos Ci doradzac, ale...
Bouncing + Time Bridge, moj drogi przyjacielu! :) Powaga.
To - wbrew pozorom - powszechny sticky point w C2. Krotko mowiac: po prostu ja wymecz, a na koncu wyladujcie na lawce w parku + *close. :) Uwazaj tylko na Buyers Remoire i wlasnie przebrnales przez C3. Teraz S1 albo Time Constraint jesli nie masz miejscowki. :)
OK, a teraz powiedzcie mi dlaczego ja to wszystko wiem, a nic z tego nie ma?!?! :D
Najlepsze jest to, ze nie mam problemow z Podejsciem, od C1 do konca tez mi idzie (choc ostatnio poleglem na LMR - chlodnik moja HB8+ za bardzo zmrozil :P ) a wszystko zawalam przez brak dobrego DHV.
Pomocy! :)
Pozdrufka
Optic

Optic
09-24-2006, 12:19 PM
OK, jeszcze jeden i starczy na dzis :)
Mam powazny dylemat.
Pytanie brzmi: !friend (lub - jak mowi moja siostra: przyjaciolka-cos-wiecej) - miec czy nie miec.
Ktos byl/jest w podobnej sytuacji?
Warte zasobow?
Pozdr
Optic

Optic
09-24-2006, 12:28 PM
...jeszcze jedno pytanie, o ktore zawsze chcialem spytac:
Czy ma ktos w posiadaniu Posuwnik, czyli "The Venusian Arts Handbook?". Mam na mysli, czy wydal ktos te 70 dolcow i moze podzielic sie z nami swoimi odczuciami dot. lektury? :)
Co sadzicie o stuffie D. DeAngelo? Cena konkurencyjna... :D
Pozdr
Optic

elvis2
09-24-2006, 01:51 PM
w wypasie świadomym czyli że wszystko co robie robie swiadomie a nie intuicyjnie siedze naprawde krótko a to forum to tak naprawde moja pierwsza stycznosc z jako taka spolecznoscia:) znajduje tu sporo ciekawych odpowiedzi choc nie moge przeskoczyc blokady jaka jest stosowany tu jezyk skrotow:( tylko niektore z nich kojarze z gry badz z innych stronek ale potrzebowalbym dokladnego wyjasnienia posczegolnych elementow M3 modelu wiec bardzo prosze jesli komus chcialoby sie pobawic to zeby wypisal mi tutaj nazwy posczegolnych krokow najlepiej po polsku (bo choc nawet se radze po angielsku to czasem zdarzy mi sie cos banalnego pomylic i pozniej mam problem) albo chociaz adres jakiejs stronki gdzie jest to opisane. i nie moge rozkminic jescze jednego skrotu DHVtez prosilbym o wyjasnienie. sory ze na razie taki ciemny jestem ale szybko sie ucze wiec jesli skumam te wszystkie wasze nazwy to bardzo ulatwi komunikacje i mysle ze tez podziele sie z wami kilkoma niezlymi radami i spostrzezeniami:p

elvis2
09-24-2006, 01:56 PM
Moze nie jestem jeszcze dosc kompetentny, zeby cos Ci doradzac, ale...
Bouncing + Time Bridge, moj drogi przyjacielu! :) Powaga.
To - wbrew pozorom - powszechny sticky point w C2. Krotko mowiac: po prostu ja wymecz, a na koncu wyladujcie na lawce w parku + *close. :) Uwazaj tylko na Buyers Remoire i wlasnie przebrnales przez C3. Teraz S1 albo Time Constraint jesli nie masz miejscowki. :)
OK, a teraz powiedzcie mi dlaczego ja to wszystko wiem, a nic z tego nie ma?!?! :D
Najlepsze jest to, ze nie mam problemow z Podejsciem, od C1 do konca tez mi idzie (choc ostatnio poleglem na LMR - chlodnik moja HB8+ za bardzo zmrozil :P ) a wszystko zawalam przez brak dobrego DHV.
Pomocy! :)
Pozdrufka
Optic
hej sory stary ze trzeba mi jak dziecku tlumaczyc ale pogubilem sie zdeczka w tym twoim tlumaczeniu wez mi to jescze raz bez tych skrotow wszystkich przetlumacz to bede mogl wyprobowac na 2 HB w tym tygodniu z ktorymi sie ustawilem bede naprawde wdzieczny
pozdro elwis:D

Optic
09-24-2006, 03:52 PM
hej sory stary ze trzeba mi jak dziecku tlumaczyc ale pogubilem sie zdeczka w tym twoim tlumaczeniu wez mi to jescze raz bez tych skrotow wszystkich przetlumacz
Hej, Elvis :)
Ok, spoko, kumam. Juz klaruje.
Od wiosny siedze i czytam chyba wszystkie mozliwe posty na tym forum, to kminie co nieco ze skrotow. :)
Step one: http://www.theattractionforums.com/forum/showpost.php?p=42075
Step two: http://us.geocities.com/cma_genius/PUAdictionary.html (bigg respect to Vincent Chase)
Step three: http://www.fastseduction.com/guide/
No a na temat modelu M3... hmmm... Moze tu: http://www.theattractionforums.com/downloads/Chapter_31.pdf
Ale to wszystko nie jest az tak wazne! Najwazniejsze jest zeby sie dzielic doswiadczeniem. :)
Ale zanim przejrzysz te linki: sluchaj, masz jakies sprawdzone gadki na wkretacze HBs? Albo cokolwiek, co by mozna bylo podrzucic, zeby nie wyskakiwac od razu z zabawa w Szescian? :P
Pozdr.
Optic

Optic
09-24-2006, 04:20 PM
wez mi to jescze raz bez tych skrotow wszystkich przetlumacz to bede mogl wyprobowac na 2 HB w tym tygodniu z ktorymi sie ustawilem bede naprawde wdzieczny
Ano tlumacze. :)
Druga randka, to przewaznie kontynuacja fazy C (C2 scislej, czyli rozbudowywanie wiezi). Mystery wymyslil sobie to tak:
warto w tej podfazie czesto zmieniac lokacje (Bouncing) tak, zeby HB wydawalo sie, ze "ile to wy juz razem przeszliscie i jak dlugo sie znacie". Ponadto zamiesza to nia i nie pozwoli nigdy przejac kontrole (zanim sie wczuje w lokacje na dobre - Ty ja zmieniasz, jedyne co jest pewne i stale to Ty przy niej). A wiec Bouncujesz sobie z nia od knajpy do knajpy az robi sie pozno (albo koncza sie knajpy) i wtedy niby-idac do niby-kolejnej niby-lokacji przysiadacie sobie na laweczce, stajecie przed wystawa sklepowa czy gdziekolwiek. Zapuszczasz "Magiczny trojkat" (w skrocie: patrzysz raz w jedno oko, raz w drugie, raz na usta), w miedzyczasie walisz jakas wate slowna + potezne kino no i masz *close. Pamietaj, ze tu jest zasada 30 sekund (jesli teraz jej nie *domkniesz - juz tego nie zrobisz). Ale strzez sie! Czyha na Ciebie Buyers Remoire - w skrocie: nie odstawiaj pettingu na ulicy (delikatnie muskaj i glaszcz, ale nie ugniataj i nie wpychaj jej rak pod sukienke :D ). BM jest chyba opisany w samplowym 3 rozdziale Venusian Arts Handbook. Mystery strescil go tak: Wolisz jeden wieczor pettingu, czy niezliczone wieczory porzadnego seksu? Do pettingu zostaly do przebrniecia jeszcze 2 podfazy (C3 i S1) a ze faza S jest juz w sypialni... Sam rozumiesz. :)
Wracajac do tematu.
Jesli nie masz miejscowki albo cos kwasi, siegnij po Time Constraint (w polskim tlumaczeniu "Gry" to byla chyba Zegarynka?), ktora wprawdzie stosuje sie raczej w A1, ALE ja zapodaje ja rowniez (na wszelki wypadek) na pierwszej randce (ale tak niezobowiazujaco, nie wprost, jak w A1, tylko mimochodem: "Rano jade odebrac siostre z dworca", "Rano jade z psem do weterynarza" - to fajnie zapodaje od razu temat:
O: O 8 rano jade z psem do weterynarza...
HB: A co mu jest??
O: [kontynuuj]
Zawsze jak wyladujecie u Ciebie, a nie masz psa, mozesz powiedziec, ze jest w kwarantannie. :D
O: O 7:40 rano odbieram siostre z dworca...
HB: A skad przyjezdza/dokad jedzie/skad wraca itp.
O: [kontynuuj]
UWAGA: Musisz miec siostre. :D
No i gdy cos sie nie klei, katapultujesz sie, zwalajac na Zegarynke.
EWENTUALNIE:
Jak wyladujecie u Ciebie (albo u niej, hehe), mozesz powiedziec, ze "wizyte psa przelozysz"/"siostra sobie poradzi". :)
A jak wszystko zre - lecisz kolejne etapy, az do S3 - SCORE! :D
Pozdr
Optic

jackm
09-24-2006, 10:23 PM
Optic widze, ze w monoglog wpadles :P. jak bede pozniej to tam cos postaram sie poradzic ;).
pozdr,

Kwelity
09-25-2006, 04:34 AM
Ej, Optic: Venusian Arts Handbook to nie jest 'posuwnik' ;]
Ja posiadam ebooka VAH. Jest do sciągnięcia z <PM>

elvis2
09-25-2006, 06:55 AM
no dzieki optic za wyjasnienia mysle ze juz wiem co i jak:) a jezeli pytasz co ja daje przed szescian to nie wiem czy to taka rewelacja i pewnie to znasz ale przy paru ostatnich razach dzialalo ok a wiec zaczynam od otwieracza na zazdrosna przyjaciolke, w miedzyczasie jakies negi( moj ulubiony to z marszczacym sie noskiem przy mowieniu) zegarynki i zaraz po tym nagle dostrzegam ze ma ciekawy usmiech i mowie ze czytalem o typach usmiechu a ona ma typ C (ciekawosc zawsze gubi laski wiec nie wytrzyma zeby nie zapytac co to zanczy) tu wrecasz co tam chcesz ale ja ostatnio mowilem ze jest spontaniczna nie znosi ograniczen i jak sie usmiechnie to rozbraja wszystkich oczywiscie przytaknie wiec mowie o swoim przeczuciu co do niej ze odgdne jej osobowosc a wiec standardowy szcescian troche waty nudowej i jakos ja dotad zawsze domykalem z numerem:) pewnie to bardzo niedoskonale podejscie ale nawet skuteczne. jasli ktos mialby jakies ciekawe uwagi co do takiego schematu to chetnie poczytam

elvis2
09-25-2006, 07:00 AM
a jescze jedno wybaczcie wszyscy ale ze czytalem tylko polska wersje gry to bede stosowal polskie skroty mi sie nawet wkrecaja choc slyszalem i negatywne opinie na ich temat

tier
09-25-2006, 07:32 AM
(...) 'posuwnik' ;]
Ja posiadam ebooka VAH. Jest do sciągnięcia z www pua.aspnet pl
Haha! :D "posuwnik" :D
Stronka wygląda całkiem profesjonalnie, z punktu widzenia amatora!
Zastanawiałem się nad Jugglerem i podejściem do sprawy "żadnych openerów", tzn podchodzisz bezpośrednio i zaczynasz rozmowę, bez gimnastyki z A1 do A2 (mniej więcej tak widzę Juggler'a, jeśli chodzi o tą "część").
Sens w tym jakiś jest, wg mnie, bo pokazujemy wtedy, że mamy na tyle pewności siębie i charakteru, że możemy to zrobić bez przykładowego "sorry, która godzina, aha btw...".
Openery działają, może nie super, ale to kwestia tego, że za mało setów otwieram. DHV tez się sprawdza, i tak samo jak wcześniej, staram się ćwiczyć.
Opinie?

Genghis
09-25-2006, 07:41 AM
legonz sie zgodził na Polską pod stornę! Czekajmy aż nastąpi modyfikacja :P

totencham
09-26-2006, 06:19 AM
co do De Angelo - jego Double Your Dating jest rewelacyjne!!
osobiscie cenie najbardziej wlasnie De Angelo oraz Jugglera, jego handbook tez b. dobry
pozdrawiam serdecznie
i czekam az utworzy sie forum Polish
hej

Optic
09-26-2006, 06:43 AM
Ej, Optic: Venusian Arts Handbook to nie jest 'posuwnik' ;]

Hej,
no to wlasnie chcialem wyklarowac, co to jest, bo jeszcze tego nie widzialem.
Dzieki za link! :)
Pozdr
Optic

Optic
09-26-2006, 06:46 AM
jezeli pytasz co ja daje przed szescian to nie wiem czy to taka rewelacja i pewnie to znasz ale przy paru ostatnich razach dzialalo ok a wiec zaczynam od otwieracza na zazdrosna przyjaciolke, w miedzyczasie jakies negi [...] ja dotad zawsze domykalem z numerem:)
Hej, no wlasnie o to mi chodzilo! :)
Ja tez czekam jeszcze na jakies sprawdzone linie DHV.
Elvis, nie moge sie doczekac, zeby zobaczyc Cie na polu. :)
Pozdr
Optic

Optic
09-26-2006, 06:48 AM
Optic widze, ze w monoglog wpadles :P.
Hej,
korzystalem z dostepu do neta, bo... nie mam podlaczenia na stale. :( Wiec jak juz jestem, to musz sie wygadac. :D
Wybaczcie.
Pozdr
Optic

Optic
09-26-2006, 06:56 AM
Zastanawiałem się nad Jugglerem i podejściem do sprawy "żadnych openerów"
Wiesz, Mystery twierdzi, ze "Cale MM mowi o tym, jak przyciagnac uwage, a nie uwodzic, jestesmy wiec przyciagaczami (Attracters) nie uwodzicielami (Seducers)." Wedlug Niego faza A jest najwazniejsza, nie przejdziesz do C, jesli nie zrobisz A. A nie przejdziesz do A2, jesli nie zrobisz A1. Itd.
No nie latwo byloby odrzucic te bazowe zasady, ale - jak juz wczesniej doszlismy do wniosku - Mystery Method nie dziala w 100% w Polsce.
Wymaga modyfikacji.
Zabierzmy sie wiec do dziela.
Tier: testowales model "bez A1" na polu?
Pozdr.
Optic

tier
09-26-2006, 07:34 AM
Testowałem i rezultaty mieszane....
Ni w te ni we w te... :)
"Cześć, jestem Tier" ..albo cos podobnego..
Ale co potem? Muszę mieć coś do powiedzenia, bo się zakończy na "A ja HB xyz, narazie" i backturn :). Z racji tego, że mam "Zazdrosną dziewczynę" i "Kto kłamie więcej" przetrenowane najlepiej, to pierwsze co zaczynam mówic to właśnie to :). Więc to jest czyste MM.
Z drugiej strony, kilka, ale dokładnie kilka, nie więcej, niz 10(na jakieś 50), razy zdarzyło się, że:
HB xyz: Hey, jak tam sie impreza podoba? bla bla bla (żadko trafiam na "flirciary", więc zaczynały zawyczaj, że lokal taki śmaki, fajna muzyka, sratatata, nic nie związanego z IOI). Czyli same coś tam wnośiły do tego 90/10, ale akurat nie to co trzeba :p
Wolę MM i openery, chociaż uważam, że jakby nagle, nie wiem, SHB21,4 się zjawiła, to uznała by openera za brak pewności siebie i odwagi z mojej strony. Nic to, "ze fild iz ze anser", więc postaram się sprawdzić, jak będą okazje.
Chyba, że nie o to chodzi Jugglerowi. Na niewielkie usprawiedliwienie dodam, że czytałem jedynie jego posty z fastseduction.com.

elvis2
09-26-2006, 11:42 AM
to moze nie jest zgodne z regulami wypasu ale czy sa jakies metody na splazowanie dziewczyny ktora zna sie juz dosyc dobrze?? chodzi mi o dobre kolezanki z ktorymi relacje byly ( niestety) zawsze tylko kolezenskie... fajnie bybylo jezeli ktos znlby pare takich motywow bo moim pechem jest to ze mieszkam w niezaduzym miescie gdzie jakos ciezko mi spotkac jakas zupelnie nowa HB a co gorsza pare naprawde swietnych i dodatkowo nawet wolnych jest z mojego towarzystwa i znamy sie dosc dlugo...jezeli ktos zna sposoby jak rozkochac w sobie kolezanke bede wdzieczny:p

jackm
09-26-2006, 10:58 PM
to moze juz niedlugo ruszy nam to forum :D.
a co do wyrywania panien, ktore sie zna to, tez mozna :D. jak sie chce to sie da ;), tylko trzeba sobie dobra rozgrywke zaplanowac, wiedziec co robic. i przede wszsystkich sprawiac wrazenie osoby, ktora wie ze tego chce, nawet jesli nie jest do konca pewna.

tier
09-26-2006, 11:38 PM
Badz new Elvis. Oryginalny. Utrzymuj dlugi kontakt wzrokowy [to pomaga, uzna cie za bardziej atrakcyjnego]. Twoj comfort to powinien byc smiech.
Zgodzę sie z "bądż new Elvis".
Ale podstawa tutaj to wg mnie będzie SOI
Kontakt wzrokowy i uśmiech (śmiech, odpada, bo zostaniesz "jaki on zabawny" albo "dancing monkey" jak to ktos powiedział: dwie śmieszne rzeczy na godzinę, więcej nie)? Hmmm...to w sumie chyba standard za każdym razem, więc wg mnie mało wnosi do poprawy sytuacji...
Chyba, że nie standard, wtedy wnosi dużo... :)
PM, bo mi linków nie chce wstawic....

legonz :
We're starting to transition from just language lairs to location lairs where you can talk in Polish in addition to meeting up in search of wingmen or setting up meetings. You guys are going to be the very first Mystery Lair.
Znaczy co? Darmowe piwo? :p
Nie, dobra, na poważnie...
Super!!
......darmowe :D

XNoob
09-27-2006, 02:15 AM
Hello,
Tzn, że będzie dobrze :). Narazie topic jest sticked :P.
A tak w ogóle to ja się przywitowywuję, kolejny JAW z wwa na forum się pojawił ;).
Od razu z pytaniem. Ktoś na naszym podwórku realizował newbie mission? Jakieś spostrzeżenia?
A gdybyście tak wyobrazili sobie siebie w hipermarkecie, nieopodal absolutnie atrakcyjnego dla was HB, który robi sobie zakupy, to co musielibyście zrobić żeby wejść z nią w dobrą interakcję? :) Pamiętając że target ma wbudowany bitchshield charakterystyczny dla naszego narodu, oraz zupełnie inny cel - zakupy, a nie poznawanie obcych ludzi, hmm?
pozdro

tier
09-27-2006, 03:34 AM
Cześć X! :)
Newbie mission to mozna zrobić na 2 sposoby...
1. 3 set'y na godzine, 4 godzinny dziennie, kilka dni w tygodniu, przez kilka tygodni....
Jesli ktos chce zostac PUA, tzn na poważnie, tak jak Mystery m&#243;wił: "Your lifestyle is gonna have to change. Are You a pick up artist? What does PUA do? Oh, thats right, he picks up!" to zdecydowanie polecam, poniewaz celem newbie mission (jednym z wielu, ale chyba dosyc istotnym), nie jest poznawanie kobiet dla kobiet, ale zauważenie pewnych powtarzających się schemat&#243;w w interakcjach z nimi.
2. Można newbie mission, że tak powiem, rozciągnąć w czasie, tzn podchodzisz do set&#243;w ja wiem, 7 razy na z dni (np) ale żeby juz spr&#243;bować się dostać jak najdalej w A, C, S. Czyli podchodzisz do dziewczyny z ustalonym celem poderwania jej, a nie obserwacji i nauki.
Ja mam trochę tego trochę tego. Ujme tak, rzadko wychodzę i robię punkt pierwszy, cześciej punkt drugi. Albo jeszcze inaczej: przyjemne (2) z pozytecznym (1).
Og&#243;lnie jakaś forma NM jest bardzo przydatna. Bardzo.
A co do samej sytuacji: uzywaj tego co masz opanowane. :)

Optic
09-27-2006, 04:23 AM
Testowałem i rezultaty mieszane....
Ni w te ni we w te... :)

Hej,
wiesz co? Gdzies w FAQu jest cos takiego:
Q.: What iz de best opener? (czy tam "most universal", czy jakos tak)
A.: "Hi."
Wlasciwie to wszystko co wymamroczesz do HB przy podejsciu to JEST otwieracz. Wg mnie rozpoczecie gadki, twierdzac, ze sie nie otwieralo to hipokryzja. :)
Przeciez w koncu nie istotne jest to, co powiesz, ale JAK powiesz. I tak nigdy HB nie pamieta tego pierwszego zdania... :D
Pozdr
Optic

Optic
09-27-2006, 05:25 AM
to moze nie jest zgodne z regulami wypasu ale czy sa jakies metody na splazowanie dziewczyny ktora zna sie juz dosyc dobrze??
Hej,
No ja mam to juz za soba. Niestety.
Dlaczego niestety? Coz, wez pod uwage jedno - NIGDY nie bedziecie znowu takimi dobrymi znajomymi. A nawet mozecie rozstac sie na zawsze. Wiec pomysl sobie, czy warto ja skolowac i stracic, czy lepiej niech bedzie jak jest a pracowac nad innymi, biednymi, nic nie podejrzewajacymi kroliczkami. :>
Ale do rzeczy.
Z moja kumpela HB8 (nazwijmy ja "Jenny") bylismy juz od dawna w friends zone. Od bardzo dawna. Ale problem byl taki, ze niemal od poczatku mnie krecila. Pomine czesc z naszymi relacjami przez 5 lat.
Kiedy okazalo sie, ze wyjezdza daleko na stale, trzeba bylo rzucic sie na gleboka wode.
Podczas wspolnego pikniku byla sposobnosc.
1. Podczas gdy wszyscy robili sobie rozne fotki: glupie, smieszne, grupowe, pojedyncze itd. zapodalem z nia klasyczna fotosekwencje (gdzies w General Techniques to jest opisane), w skrocie - robisz sobie z nia serie fotek, na ktorych jestescie na zmiane uhahani po pachy, obrazeni albo smutni, dobrze jest zrobic pare z glupimi minami, przytuleni, potem znowu jakies mniej intymne, np. jakies glupie miny, a potem z buziakiem (w usta, moj drogi ;) ale bez jezyczka! Przyjdzie na to czas...). Od tego momentu nie przestajesz kino. Jakkolwiek. Mozecie sie nawet szamotac.
========
CEL:
Fotosekwencja i kino nie musi miec sensu merytorycznego, ale musi rozpalic jej emocje. Zmus ja, zeby pozujac do fotek przeleciala po wszystkich znanych sobie emocjach. I nagle... poczuje sie, ze nigdy jeszcze nie byliscie tak blisko.
========
No to czas na separacje.
Wez ja na spacer, czy chocby odprowadz do kibla. Podczas tego zacznij nawijac... czekaj, siegne po slownik z polskiej "Gry"... Transslowa. :) Caly czas silne kino. Zreszta co stoi na przeszkodzie, zebys sie uwiesil na niej albo objal ja (po przyjacielsku, hehe) ramieniem. Powiedz, ze nie sadziles ze taki smak maja jej usta, sratatata, ze nie wyobrazales sobie nigdy jak caluje (to nie klamstwo - to flirt!), ale teraz zaczales, sratatata... Badz przy tym zmieszany ale pewny siebie i - uwaga - powazny. Jesli nagle po tych wyglupach spowazniejesz - znowu szarpniesz jej emocje. Mysle ze nie powinno byc problemu zebyscie znowu sie cmokneli (ale tak, zeby reszta paczki nie widziala - po to ja odseparowales, nie?) + wiecej kino ale nie odstawiaj pettingu. Wroccie do reszty, ale nie przestawaj jej glaskac, dotykac, byle dyskretnie. Gap sie na nia tak, zeby miala tego swiadomosc, ale nie odcinaj sie od towarzycha.
Jesli po tym nie bedzie podniecona, TO PO CZYM!? :D Odprowadz ja po imprezie do domu, no i dalej masz standardowa kontynuacje Modelu od C3 do S3.
Wprawdzie nie mam az tylu przyjaciolek, zeby to skutecznie wyprobowac w polu, ale ten najwazniejszy raz zadzialalo. Rozbilem sie dopiero o LMR (S2) czyli jeden z dwoch moich sticky pointow. Z drugiej strony nie zalezalo mi az tak bardzo na S3, bo zamierzony cel osiagnalem po wielokrotnym * i macanku w S1. :) Na S3 mi nie pozwoliloby sumienie. :P Niewazne.
Some additional issues:
Najwazniejszy handicap jaki mialem to to, ze mialem miejscowke na faze S. Drugi, ze moja miejscowka byla po drodze do niej.
No i tyle. Nie wiem, jak moglbym Ci jeszcze poradzic. :)
Good luck!
Napisz po wszystkim FR. :D
A moze i ja z tego zrobie porzadny FR?
Wasz
Optic

Optic
09-27-2006, 05:58 AM
A gdybyście tak wyobrazili sobie siebie w hipermarkecie, nieopodal absolutnie atrakcyjnego dla was HB, który robi sobie zakupy, to co musielibyście zrobić żeby wejść z nią w dobrą interakcję? :) Pamiętając że target ma wbudowany bitchshield charakterystyczny dla naszego narodu, oraz zupełnie inny cel - zakupy, a nie poznawanie obcych ludzi, hmm?
Wlasnie mi wpadl do glowy opener na ta okazje:
bierzesz jakies beztluszczowe wiory do jedzenia, jakies platki czy cos, podbijasz i mowisz:
X: Hej, moge Ci zadac pytanie?
HB: Wal.
X: Potrzebna mi kobieca opinia. Moja chora kumpela sasiadka w ciazy wyslal mnie po jakies zdrowe wiorki do mleka czy cos takiego. Ja sie na tym nie znam, bo jem tylko niezdrowe rzeczy. (Teraz jesli HB jest 8+ to dodajesz, obcinajac z gory na dol: "Noooo... chyba ze ty tez sie niezdrowo odzywiasz..."). Czy to moze byc?
HB: Jasne.
X: Ok, dzieki. (odwracasz sie ale nie odchodzisz - pauza pauza pauza) A czy to normalne ze baby w ciazy chca lody i salatke z kiszonych ogorkow?
HB: Sratatata *albo* Czemu mnie o to pytasz?
X: Bo wydawalo mi sie to tak glupie, ze myslalem ze sie przeslyszalem jak mi mowila co mam kupic... + rozpierdzielajacy usmiech.
HB: *costamcostamcostamcostam*
I zjezdzasz na inny temat, czyli DHV.
I tu dla mnie zaczynaja sie schody. :P :D
GOD! I LOVE IT! Ide dzisiaj to wyprobowac w polu, w markecie. :)
Wasz,
Optic

elvis2
09-27-2006, 06:51 AM
dzieki za rady w sprawie tych znajomych HB. mam pare na ktorych chcialbym potestowac:D na szczescie nie sa to moje przyjaciolki( na przyjaciolki to sie nigdy nie nadawaly) tylko dobre kolezanki z paczki wiec mysle ze nie bede mial wyrzutow sumienia jak cos spapram a naprawde mam ochote zaryzykowac bo sa tak z HB 8+ minimum:p

XNoob
09-27-2006, 08:17 AM
Fajny opener Optic, czekam na jakieś FR z jego użyciem :D.
Orientujecie się czy jacyś PUA z forum grasują w warszawskich klubach?

tier
09-27-2006, 12:07 PM
(...) Badz przy tym zmieszany ale pewny siebie i - uwaga - powazny.(...)
Dobra robota Optic! :)
Tylko pytanie mam o to "zmieszany, ale pewny siebie". M&#243;głbys coś skrobnąć?
Dzięki z g&#243;ry :)

Fakt! Super uczucie jak sie takie rzeczy robi! :)

Optic
09-28-2006, 01:03 AM
Tylko pytanie mam o to "zmieszany, ale pewny siebie". Mógłbys coś skrobnąć?

Jasne. :)
Mialem na mysli taki wyraz twarzy, w ktorym mowiac o co ci chodzi patrzysz w glebe, ale od razu jak sie wyslowisz, jakby podkreslajac to, co wlasnie powiedziales, wbijasz w nia wzrok i lekko (pewniacko) sie usmiechasz (ale nie smiejesz - Cocky & Funny miales byc wczesniej), wymuszajac na niej tym reakcje.
Czyli wlasciwie powinienem napisac "troche zmieszany, ale po tym od razu max pewny siebie. To ja totalnie zeswiruje! :)
Pamietajcie, moi drodzy, bawcie sie jej emocjami - to wytrych, co ja mowie: LOM do jej serca. :D

tier
09-28-2006, 02:06 AM
Jasne. :)
Mialem na mysli taki wyraz twarzy, w ktorym mowiac o co ci chodzi patrzysz w glebe, ale od razu jak sie wyslowisz, jakby podkreslajac to, co wlasnie powiedziales, wbijasz w nia wzrok i lekko (pewniacko) sie usmiechasz (ale nie smiejesz - Cocky & Funny miales byc wczesniej), wymuszajac na niej tym reakcje.
Czyli wlasciwie powinienem napisac "troche zmieszany, ale po tym od razu max pewny siebie. To ja totalnie zeswiruje! :)

Dokładnie, C&F odpuszczamy w momencie zakończenia fazy A.
Tylko jedno pytanie, bo rozumiem w jaki sposób to robisz teraz, ale nie do końca rozumiem dlaczego. A dokładnie rzecz biorąc:
Jakiego typu emocje (jedną emocję? :)) wyzwala w niej to, że mówiąc ze spuszczonym wzrokiem pokazujesz się od strony "nie mam odwagi spojrzeć Ci w oczy" w momencie w którym juz chcesz przejść z C do S? Jak juz przechodzisz, to wydaje mi się, że w S nie ma miejsca na wątpliwości (Twoje) i pokazanie dziewczynie czegoś takiego przeszkadza (LMR??).
Mam nadzieję, że to jakiś sens ma! Sprawdzę w działaniu takie zagranie jak proponujesz i się wypowiem, z tym, że chciałbym zrozumieć co stoi za samym zagraniem (push - pull??).

Pamietajcie, moi drodzy, bawcie sie jej emocjami - to wytrych, co ja mowie: LOM do jej serca. :D
Emocje, emocje, emocje! Twórzcie je wewnątrz siebie, przekazujcie głosem i body language i słowami (wydaje mi się, ze w dobrej kolejności ustawiłem)! Push - pull, active disinterest, mini-freez + spojrzenie głęboko "romantycznie w oczy". Jakie emocje? Każde!
Może poza pogrzebami! :p
Im więcej tym lepiej! Musimy się nauczyć (ze mną włącznie) nie tylko jak robić A1>A2 itd, ale jak w to wszystko umiejscowic w JEJ uczuciach.
Pamiętajcie równiez o jednym, całe to PUA, playerowanie, wypaszanie, plażowanie ma być zabawą i przyjemnością dla OBYDWU stron, nie tylko dla Nas.
Pozdrawiam!

XNoob
09-28-2006, 02:42 AM
(...)
Pamiętajcie równiez o jednym, całe to PUA, playerowanie, wypaszanie, plażowanie ma być zabawą i przyjemnością dla OBYDWU stron, nie tylko dla Nas.

Hmm, ale to Ty masz magic stick, U are the prize. Więc może nie do końca tak? ;).
Btw wypaszanie czy może wypasowywanie? :D

Optic
09-28-2006, 02:59 AM
Jakiego typu emocje (jedną emocję? :)) wyzwala w niej to, że mówiąc ze spuszczonym wzrokiem pokazujesz się od strony "nie mam odwagi spojrzeć Ci w oczy" w momencie w którym juz chcesz przejść z C do S? Jak juz przechodzisz, to wydaje mi się, że w S nie ma miejsca na wątpliwości (Twoje) i pokazanie dziewczynie czegoś takiego przeszkadza (LMR??).

Kurna, Tier, to mi pojechales po rajtach. :P :)
Mysle ze mialo to jakas watla koneksje z komunikatem: "hej, to ja - stary, poczciwy Optic, ktorego nagle trafilo, ze zeswirowal na twoim punkcie!"
Obawiam sie, ze cwaniakujac zamiast tego, dostalbym cos w rodzaju: "Gon sie, Optic! Podwalasz sie do mnie, czy co?".
Ja rozumiem, ze normalnie nie tedy droga, ale skoro zna sie kogos juz 5 lat... Mysle ze jest to do wybaczenia. Wlasciwie mysle, ze moznaby z tego zrezygnowac.
Kurcze, musze skolowac jakas kumpele i wyprobowac na niej: cwaniak-all-tha-way. :D
BTW: Jak u Was w polskich warunkach wyglada walka z LMR? Ja, niestety, ostatnie 2 razy, kiedy dociagnalem do S2, poleglem wlasnie w tym miejscu. (Pragne podkreslic, ze nie zawsze jednak probuje dociagnac do S)...
Suggestions?
Wasz,

tier
09-28-2006, 03:18 AM
Kurna, Tier, to mi pojechales po rajtach. :P :)
Ja się tylko dopytuję! :) W żadnym wypadku nie atakowałem!
Nie kopię........leżącego ;p

BTW: Jak u Was w polskich warunkach wyglada walka z LMR? Ja, niestety, ostatnie 2 razy, kiedy dociagnalem do S2, poleglem wlasnie w tym miejscu. (Pragne podkreslic, ze nie zawsze jednak probuje dociagnac do S)...
Suggestions?

U mnie nie wygląda, bo do S nie doejchałem, ponieważ: raz narazie mam na koncie koło 40 -50 set&#243;w otwartych, więc rzucać na głęboką wodę to się nie zamierzam, a dwa jestem w LTR, więc trochę tak nie fair bym się zachował.
Pytanie wyszło z czystej logiki, tzn w jakim celu demonstrować brak siły charakteru w S? I tylko tyle. :)

Hmm, ale to Ty masz magic stick, U are the prize. Więc może nie do końca tak? ;).
Btw wypaszanie czy może wypasowywanie? :D
Krowy na pastwisko? :)
Podryw proponuje i juz, im prościej tym lepiej, juz i tak wystarczająco dużo jest termin&#243;w angielskich.

Optic
09-28-2006, 04:59 AM
Nie kopię........leżącego ;p
Heh, cheers, Mo'. :)

U mnie nie wygląda, bo do S nie doejchałem, ponieważ: raz narazie mam na koncie koło 40 -50 setów otwartych, więc rzucać na głęboką wodę to się nie zamierzam, a dwa jestem w LTR, więc trochę tak nie fair bym się zachował.
No to jestem wlasnie akurat w podobnej sytuacji. Na szczescie pare razy dociagnalem do S zanim nastaly czasy LTR. Ale tylko 2x dobilem S3, bo rozkladam sie na LMR. :(

Pytanie wyszło z czystej logiki, tzn w jakim celu demonstrować brak siły charakteru w S? I tylko tyle. :).
Miej na uwadze wyjatkowosc sytuacji, kiedy nie musisz juz udowadniac, jaki jestes zabawny, jakie masz bogate wnetrze, jaki jestes uczciwy i w ogole zajebisty. Poniekad to i latwiej, ale z drugiej strony - wyrwac sie z friends zone to chyba spore wyzwanie? :) Reasumujac: nie musisz martwic sie pokazaniem slabosci, bo masz i tak juz spory zapas polaczenia z celem. DLV w tym przypadku moze ci pomoc w takim sensie, ze cel uwierzy, ze nie chcesz z premedytacja zaciagnac ja do wyra, tylko - oopsie! - jakos sama sie w nim znajdzie.
Jak myslisz?
Wasz,

jackm
09-28-2006, 10:37 AM
Wasz,
Optic
i jak poszlo :D? w ogole widze, ze to forum zaczyna nam szalec, rano wychodzilem to nie bylo duzo nowych postow :P, teraz wrocilem niedawno to prawie cala strona poleciala. hehe.

tier
09-28-2006, 01:45 PM
OK, teraz panowie mały insight nt. Aproach Anxiety....
Jestem z deka nadźgany, więc wybacznie literwóki... :)
Godzina 20, siedze sam w knajpie, piwko numer jeden....
Ale padaka, nie ma lasek fajnych....
20:30....oooo... siadają fajne panny...
Ale eeee... tam, ja moge otworzyć, otworzyłem w końcu 50 set'ów...
Głos w głowie: boisz się, AA, otwieraj...
Nie, nie boję się, jakie AA..
Godzina 21, panny po kilku AI wychodzą...
Godzina 21:10, w kanjpie numer 2:
Fajne panny, ale co tam, otworzyłem już 100 set'ów (serio, pomnozyłem liczbe piw przez otwarte set'y, jakby co to Leżajsk jest naprawdę dobry :) )
Godzina 22:
Sam do siebie: pijesz trzecie piwo, nie zrobiłeś nic...
No i co z tego, jak sie pojawią super panny to zacznę działć....
Wracam do domu, a tu nagle SHB...
Łaaaaaa, zaponmij człowieku, zjedze cię i wysra...
A teraz siedzę i piszę...
Wnoski, panowie, wnioski...
1. Tzw. "warm up sets". Jak w matematyce, warunek konieczny, bez tego będzie trudno, nawet bardzo.... Otwórzcie w drodze do knajpy/lokalu kogokolwiek, nie wiem, ekspedientkę, panny które idą w przecinym kierunku, KOGOKOLWIEK!!!!
2. Alkohol: nie pijcie...nie zależnie od "mocy łba" NIE PIJCIE ALKOHOLU. Wyjątek stanowi dyskusja z kumplami o polskiej polityce :D
3. To, że w danym secie nie ma panny, która Wam się podoba to nic, obiżcie standardy, nie idziecie szukać miłośći życia swego, tylko ĆWICZYC i OBSERWOWAĆ reakcje dziewczyn na to co powiecie/zrobicie. Idziecie ćwiczyć w jednym celu: być w 100 procentach przygotowanym na to, że wejdziecie do knajpy, poznacie panne w której sie zakochacie (na poważnie mówię, jak ktoś wie co to miłość to zrozumie) i "wyrwiecie" ją właśnie dlatego, że chodziliście poknajpach, obniżyliście standardy, i ćwiczyliście!!
4. Wing i temu podobne.....Niedługo ma się zjawić w Lublinie jeden z "naszych", na 100 procent to pomoże, jak będziemy chodzili we dwóch, bo jeden drugiemu powie: otwieraj Ty teraz, powiem Ci co zrobiłeś żle.....
Nie liczcie na to, że sami, bez spojrzenia drugiego PUA Wasz game będzie "tight". Zauważycie jeden błąd, drugi, ale pięciu innych nie zauważycie. Jeśli nie macie nikogo z "naszych" klimatów, to powidzcie jednemu Waszych AFC kumpli, zeby Was zachęcał do otwirania setów (odradzam tylko chwalenie się i informowanie AFC znajomch o tym co robicie).
Rzecz kolejna, szczerze proszę o nie tyle zachętę, co o krytykę typu: "jeśli byłeś poza domem to ile dziewczyn otworzyłeś? " Bluzgać można, z polibudy jestem :)
Z głęboko alkoholowym pozdrowieniem
tier

Genghis
09-28-2006, 09:38 PM
Co do metod podrywu, proponujewprowadzic zasade jaka stosuja nasi anglo jezyczni przyjaciele: Najpierw sprawdz czy metoda dziala, potem ja opisz.
Co do tego co Tier napisa... Mi jedno piwko pomaga. Prawie nie mam excuse'ow. Ale kazde kolejne to gwozdzdo trumny :p. Mimo to zgodze sie z toba ze nalezy robic rozgrzewke przed kazdym Sarginem!

jackm
09-28-2006, 11:31 PM
(...)
Głos w głowie: boisz się, AA, otwieraj...
Nie, nie boję się, jakie AA..
Godzina 21, panny po kilku AI wychodzą...
(...)
Sam do siebie: pijesz trzecie piwo, nie zrobiłeś nic...
No i co z tego, jak sie pojawią super panny to zacznę działć....
Wracam do domu, a tu nagle SHB...
Łaaaaaa, zaponmij człowieku, zjedze cię i wysra...
Rzecz kolejna, szczerze proszę o nie tyle zachętę, co o krytykę typu: "jeśli byłeś poza domem to ile dziewczyn otworzyłeś? " Bluzgać można, z polibudy jestem :)
tier
Powiem stary krotko. Spierdoliles :D. Jedyna rzecza, ktora mi sie z tego postu podoba to sa Twoje wnioski, ktore z tego co widac dopiero wyciagnales. Jeszcze tez robisz sobie excuzy. Jesli widzisz panne jakas, nawet srednia. Probuj, poniewaz nawet jak wezmiesz od niej nr to nie musisz dzwonic, ale za to masz jedno podejscie to przodu i wpewien sposob wzbogacasz sie. Zdobywasz, cos nowego. Mozesz zawsze sprobowac nowego openera, ktory do tego moze okazac sie zajebisty na inne panny. A nawet jesli cos zwalilbys z taka to przeciez nie bedziesz plakac, zalowac, smucic sie etc :D.
Z Twojego posta wyszlo mi, ze zmarnowales 3 okazje, a do tego w najbardziej negatywnym znaczeniu - przegrales z excuzami. Licze na to, ze dzis sie poprawisz i zaliczysz co najmniej 4 podejscia, ktore sprobujesz zakonczyc minimum #close'em ;). A wieczorem wypijesz sobie pare piw i znowu cos tu splodzisz :D.
pozdr,
jackm

Optic
09-29-2006, 02:29 AM
i jak poszlo :D?
Srednio. :P
Za malo podejsc zaliczylem. :(
Ale na weekend zapowiaqdaja sie warsztaty. Robimy u mnie maly zjazd i ruszamy w miasto.
W poniedzialek pelny raport. :D
Wasz,

Optic
09-29-2006, 02:41 AM
2. Alkohol: nie pijcie...nie zależnie od "mocy łba" NIE PIJCIE ALKOHOLU. Wyjątek stanowi dyskusja z kumplami o polskiej polityce :D

Tier, chlopie, to zasada NIEZLOMNA. :) Alkohol pozbawia cie ostrosci umyslu i wzmaga ten okropny glos we lbie podczas AA.
Co do AA - marza mi sie warsztaty, stricte w temacie Podejscia. Ja wiem, ze robie bledy, znam wszystkie zasady, wiem jak to zrobic i jak to powinno wygladac. A jednak kazde podejscie jest inne. No nie moge wprowadzic do Podejsc pierwiastka przewidywalnosci, sa niepowtarzalne. Dopoki nie beda powtarzalne, doputy nie beda metoda. :(
Co radzicie?
To jak, bawi sie ktos z Was w NLP?
Wasz,

Optic
09-29-2006, 02:43 AM
Co do metod podrywu, proponujewprowadzic zasade jaka stosuja nasi anglo jezyczni przyjaciele: Najpierw sprawdz czy metoda dziala, potem ja opisz.
Swieta prawda.
No to ja zamykam sie i do zobaczenia po weekendowym szybkim kursie.
Trzymajcie kciuki!
Wasz,

Kwelity
09-29-2006, 03:40 AM

Ja w to inwestuje. Tzn. kupiłem sobie książke Bandlera i Grindera.
Ale powiem Ci, że wole Mystery Method.
A co do AA, to kurde, mam z tym wielkie problemy.
A alkoholu to już od 2 miesięcy nie pije ;]

XNoob
09-29-2006, 08:15 AM
Imho NLP do niczego nie prowadzi, co więcej można nabrać przekonań, że to działa i zacząć używać swoistej nowomowy :p . MM promuje podejście natural, które jest najlepsze. Wbicie NLP (a tutaj to w sumie NLS czyż nie?) w rame to cholernie dużo czasu, a nawet doskonale skalibrowane jest dziwne.

jackm
09-29-2006, 12:20 PM

Ja ciagle sie zbieram zeby sprobowac NLP, bo mam pare e-bookow na ten temat, ale jakos nie mam czasu obczaic to, a do tego mam jeszcze pare lepszych od NLP ;). Wiec nie wiem kiedy i czy zabiore sie za to.
Ale ogolnie to tam zielone pojecie mam na ten temat, a propos NLP to duzo ksiazek Ross'a sie opiera na tym, wiec jesli ktos chce poczytac to na pewno u niego znajdzie wiele rzeczy na ten temat, czy tez roznych wzorow.
pozdr,

Optic
10-02-2006, 02:26 AM
Czesc, dziewczyny! :)
To byl pracowity weekend. :)
Jak Wam pisalem w piatek, zapewne nie ja jeden przeznaczylem ten czas na doskonalenie Gry. Skoro tak pieknie sie nam nasz polski akcent na tym forum rozwinal, wiec z duma i wrodzona skromnoscia przedstawiam Wam dorobek ostatnich 50 godzin. :)
Piatek:
Pojechany po rajtach przez niektorych (nie bede pokazywal palcem ;) ), postanowilem przeznaczyc ten wieczor na dokladniejsze przetestowanie marketowego openera "na wiory". Kierowany zwem natury, udalem sie po zarcie na weekend do reala. Tu chce podkreslic, ze - bedac w koncu zwyklym gosciem kupujacym zarcie - srednio sie wylansowalem (ale - hola - najwazniejsze elementy zachowalem - i tak bylem najlepiej odpicowanym gasciem w markecie! :D ). Po prostu - bedac kongruentnym ze swoja baja - nie ubralem ciuchow jak do klubu: ot, lniane biale spodnie, biala obcisla koszulka (w ktorej mi stercza sutki :D ), wisior na szyi, czerwone buty. No, obligatoryjnie wymyty i wypachniony! :) No i w takim opakowaniu wbijam na market.
1. Kroliczek - nie chcialem lazic i szukac, tylko jak najszybciej cos otworzyc. Patrze: stoi znudzona hostessa 6+ (hired gun, ale i to dobre na rozgrzewke). Tu drobna uwaga: hostessa byla od innego szajsu, niz platki, zeby nie potraktowala mnie schematem, wciskajac mi swoj towar!
Kuknela na mnie, wiec podejscie (leje na regule 3 sekund bo nie miewam AA, wiec startuje od razu): kat podejscia wzorowy, odleglosc, lean back, glowa na ramie, intonacja, pauzy, emocja w glosie, bez gestykulacji - wszystko by the book:
O: Hej, mam do ciebie pytanie...
6+: Tak?
O: Moja sasiadka w ciazy wyslala mnie po jakies zdrowe wiorki do mleka. Moze ty sie na tym znasz?
6+: Chyba tak.
O: To swietnie, bo ja nie mam pojecia - sam raczej jem niezdrowe rzeczy. (+ banan na ryju). /Krolik sie smieje, juz nie jest znudzona/ Myslisz, ze moga byc takie (pokazuje jakies wiory, ktore mam w koszyku)?
6+: Te nie beda zle, ale lepiej wez jej takie-srakie (nie pamietam dokladnie).
O: Czemu?
6+: Bo sa lepsze, sratatata ...
O: Aha, dzieki! /Dwa powolne kroki, pauza. Krolik sie zaczyna odwracac/
O: Hej, a czy to normalne, ze ona chciala lody i salatke z kiszonych ogorkow? (+banan)
/Krolik zaczyna sie smiac, odwraca sie do mnie na dobre, tylem do swojej budki - zalapala).
6+: Jak Twoja kobieta bedzie kiedys w ciazy to sie sam przekonasz!
/Uznalem ja za otwarta, wiec katapulta - usmiech, oczko, pa!/ Nie przyszedlem w koncu tu szukac lasi tylko przetestowac opener. :)
4 nastepne podejscia tez otwarte w podobny sposob. Schemat generalnie identyczny. Tylko odpowiedzi na moje ostatnie pytanie byly rozne. (np.: "Co ty, nie wiesz ze kobiety w ciazy tak maja?", ja na to: "Nie wiem - nigdy nie bylem ani kobieta ani w ciazy!") Itd. itd. Ogolnie Cocky & Funny.
Po tym olalem reszte i pojechalem do domu bo juz bylem na maxa glodny.
KONKLUZJA:
Opener dziala, ALE - jak to bywa z sargem w dzien, zajebiscie trudno jest przejsc do C1, bo nie ma na to lokacji, tym bardziej w srodku marketu. Jesli juz traficie na jakas SHB10 to smialo zapodajcie jej opener "na wiory". Jak nie zacznie sie po nim smiac, to bedzie cos z nia nie w porzadku. Musicie tylko byc slodcy i C&F. :) Niech tylko ktos zmajstruje do tego jakies DHV backstory. :)
Sobota:
Rano sie okazalo, ze moje Skrzydlo utknelo, wiec wieczorny sarge zapowiadal sie na solo.
* Przygotowania:
Zarezerwowalem stolik najblizszy baru w najbardziej fancy knajpie w Opolu (ktora jest moim drugim domem, jak sie domyslacie) na 20:00. Godzine wczesniej, zatem, odpowiednio zlansowany, wyszedlem na miasto, by miec troche czasu na Warm-Up:
*Warm-up:
Tego dnia odpalalem najbanalniejszy chyba pod sloncem opener, ktory postanowilem sobie podszlifowac. Jest swietny na rozgrzewke przed wizyta na docelowych pastwiskach - "Hej, nie wiecie gdzie jest Maly Rynek?". Caly pic polega na tym, ze w wiekszosci miast jest cos, co ludzie nazywaja Malym Rynkiem, tylko nikt nie wie, gdzie to dokladnie jest (wyjatkiem jest Krakow, gdzie WSZYSCY wiedza gdzie jest Maly Rynek - Shisha Bar! GOD! I LOVE THIS PLACE!! ;D ). Teraz zwroccie uwage na idiotyczna wrecz prostote tego openera: no kto Wam nie wskaze drogi, jesli o nia zapytacie?? :) Ogolnie schemat byl taki:
1. Pytam gdzie jest Maly Rynek.
2. Set zaczyna odpowiadac, opisujac droge.
3. Jesli pierwszy zaczyna odpowiadac Cel, a jest to HB8+ - rzucacie nega: "Czekaj, mow wolniej, bo nie moge cie zrozumiec!"
4. Pytam: "A czy wy w ogole jestescie stad, bo jak do tej pory kazdy, kogo pytalem opisywal mi inne miejsce..." Jesli nie sa stad, to macie nowy watek: "A skad jestescie, pierdu pierdu."
5. Odpalam DHV + TC - wpadlem na swietnie pasujace backstory, ktore laczy oba elementy. Najpierw pytanie: "A jest tam jakis sklep z ubraniami (spozywczy, knajpa, cokolwiek), bo mialem sie tam zaraz spotkac ze znajomym, ktory ma dla mnie robote." TC - set dowiaduje sie, ze jestem tam z kims umowiony, wiec mam tylko chwile. I slysze na to najwazniejsze pytanie: "A czym sie zajmujesz?" no i odpalam DHV backstory: Ogolnie jestem fotografem. Akurat jezdze po kraju i odwiedzam znajomych, wlasnie zatrzymalem sie w Opolu i moj znajomy dal mi kontakt do goscia, z ktorym mam sie spotkac. Gosc chce zamowic u mnie plener - fotki jego wraz z jego motocyklem. Wiecie, to ponoc taki szajbus na punkcie swojego motoru, chce jakies plakaty itd. No i zaczyna sie DHV-baja: Kroliki zaczynaja wypytywac: a jakto tak sobie jezdze? a skad znam tyle osob w calej Polsce itd. itd. Backstory ma fajne DHV-spikes:
- Fotograf - fajne zajecie. Jestem wrazliwy na sztuke, ta robota zawsze sie kojarzy z tym, co rajcuje Kroliczki - w koncu kazda kiedys chciala byc lub jest modelka!
- Duzo podrozuje - jestem zaradny, spontaniczny i mam duzo przygod, znam sporo ciekawych miejsc
- Mam duzo znajomych - social proof.
Pic w tym, ze cale backstory jest doskonala podkladka dla IOIs Kroliczkow, ktore nagle zaczynaja nimi sypac: Gdzie sie zatrzymales? Ile masz lat? Jak masz na imie? Skad masz tyle kontaktow? itd. itd. Najlepszy jaki dostalem, to: "To chyba nie masz dziewczyny, skoro tak ciagle jezdzisz po Polsce?".
Czujecie? :D
Malo tego: moja baja daje tez fajna podkladke dla mnie: plynnie moge wyjechac z "Zazdrosna dziewczyna", lekko modyfikujac: "Kumpel-fotograf ma dziewczyne, ktora jest szalenie zazdrosna o jego wspolpracownice - modelki. Nie uwazacie, ze to troche idiotyczne?". :)
*A jak to wygladalo w praktyce?
Set # 1 - 2-set - laski siedzace przy stoliku w ogrodku piwnym na Rynku:
- "Gdzie Maly Rynek?" opener
- TC - "Jestem umowiony ze znajomym"
- Neg - po 2-3 min
- DHV backstory - po 4 min
- Shit-test - tuz po mojej baji "Cos bajerujesz!"
- IOI #1 - "Skad jestes?"
- Odpowiadam (ja naprawde nie jestem z Opola, tylko z gor) - okazja do zapodania kolejnej DHV Backstory - korzystam
- Active Disinterrest tuz po jej IOI - niech sie, kurna, bardziej postara! :D Ale wszystko C&F.
- IOI #2 - "Gdzie mieszkasz w Opolu?"
- M2F-IOI #1 - Bait, Hook, Reel, Release
- Haha, hihi, pierdu pierdu
- Katapulta - koniec A po 7 min
Set # 2 - 2-set - Kroliczki idace same przez Rynek:
- "Gdzie Maly Rynek?" opener
- TC - "Jestem umowiony ze znajomym"
- Opisuja droge.
- Bez Nega, raczej probuje C&F. Probuje hard: "Nie idziecie w tamta strone?"
- A1 PERFECT - Odprowadzaja mnie na Maly Rynek
- IOI - "Skad jestes?"
- Odpowiadam, DHV
- Pytam: "Skad sie znacie?" - Multithread
- DHV Backstory
- "Zazdrosna dziewczyna", polaczone z kolejnym DHV. Spikes to: Mam dobre kontakty, pracuje z modelkami, z ktorymi sie kumpluje, czasami pracuje w studiu dla agencji, czyli ktos kupuje moja prace, wiec musze byc niezly w tym, co robie.
- IOI #1 - Ah-jaki-ty-fajny-i-ogolnie-zajebisty. :D
- M2F-IOI
- IOI #2 - "Jak masz na imie?" - Odpowiadam, Set sam sie przedstawia.
- M2F-IOI - to ciekawe: mowie, ze "kurcze, pokrzyzowalem pewnie wam plany na wieczor, bo mnie teraz oprowadzacie po miescie", a cel na to, ze "wlasnie wrocil z Wrocka". A ja: "Co tam robilas, pewnie studia". Ona: "Tak, koncze prawo", ja na to, ze "Taaak?? Moja ostatnia dziewczyna studiowala prawo - nawet nie powinienem teraz z Toba gadac!", ona: "Dlaczego??", a ja: "Bo moj zwiazek z nia byl totalna porazka." (+banan). Bait, Hook, Reel, Release. :)
- IOI # 3 - "To chyba nie masz dziewczyny, skoro tak ciagle jezdzisz po Polsce?"
- M2F-IOI.
- Odwolanie do TC
- I tu najwieksza tajemnica tego otwarcia: Proba #close - PUDLO!
O: Fajnie by bylo jeszcze sie spotkac i pogadac.
HB: No my tu czesto jestesmy na Rynku.
O: Jakbysmy mieli jakis kontakt ze soba, to byloby latwiej sie spotkac.
HB: Jak bedziesz chcial sie spotkac, to szukaj nas na ogrodkach.
NO I LIPA! Wedlug naczelnych zasad, nie poprosze jej wprost o numer. Choc moze powinienem byl, ale wtedy nie byloby to prawdziwe #close, prawda? :(
- Katapulta - koniec A po 12 min
Potem jeszcze kolejne 3 podejscia mialem na rozgrzewke, ale mniej ciekawe albo bardzo schematyczne. W kazdym razie za kazdym razem (poza jednym, gdzie zaliczylem EBD) przechodzilem kompletne A.
Poszedlem do knajpy.
Co bylo w knajpie?
To temat na osobny post, bo w tym juz i tak sporo wypocilem. :D
FR z knajpy zapodam jutro - podpowiem na zachete ze dobilem do S2. :) Gdzie, jak niemal zwykle, poleglem. :P
Z pozerajaca wrecz niecierpliwoscia czekam na Wasze FR z tego weekendu. :)
Gratuluje tym, ktorzy doczytali az dotad. :D
Ad. Issues: Faktycznie zajmuje sie polprofesjonalnie fotografia (po prostu robie fuchy, jak ktos u mnie zamowi) ale tego wieczoru NIE MIALEM PRZY SOBIE SPRZETU. Cale story to mogla byc totalna baja, z ktorej moze skorzystac kazdy!
Wasz,

elvis2
10-02-2006, 03:17 AM
Hej!
Mój weekend tez był pracowity,ale niestety nie chodzi tu o pracowity wypas:mad:
przez jedna taka dużą przymusowa robote przepadly mi warsztaty w opolu ale tudno... na szczescie w sobote wieczorem wyrwalaem sie chociaz na impreze do kumpla liczylem ze moze tam cos chociaz potrenuje ale spotkalem tylko pare albo dobrze mi znanych malo atrakcyjnych kolesian i pare niezlych z chlopakami( tak wiec nie zbyt zachecajace obiekty treningowe) na cale sczescie ok 22 pojawila sie jedna nowa tak z 7 wiec calkiem niezle. poniewaz bylem po dwuch wypitych ze znudzenia bronkach postanowilem nie mieszac sie w dluzsza rozmowe tylko wykorzystac wyuczone schematy wiec zazdrosna przyjaciolka, neg , usmiech typu c, szescian troche waty ponawijaliscmy i chcialem myknac z numerem... tu jednak po raz kolejny zauwazylem pewien problem: juz ktorys raz mialem sytyuacje ze jak mowie "ze mielibysmy o czym pogadac fajnie by bylo sie spotkac" dziewczyna mowi "no jasne" ale jakos nie kmini ze powinna dac swoj numer:confused: naprowadzam wiec ja dalej "co moglibysmy zrobic zeby sie jescze spotkac?" zero pomyslow...jestem wiec zmuszony zlamac zasade mowiac" mam pomysl daj mi swoj numer" oczywiscie dostaje go tylko nie wiem czy cos zdymalem czy to laski jakies niekumate...

elvis2
10-02-2006, 03:24 AM
no i odpalam DHV backstory: Ogolnie jestem fotografem. Akurat jezdze po kraju i odwiedzam znajomych, wlasnie zatrzymalem sie w Opolu i moj znajomy dal mi kontakt do goscia, z ktorym mam sie spotkac. Gosc chce zamowic u mnie plener - fotki jego wraz z jego motocyklem. Wiecie, to ponoc taki szajbus na punkcie swojego motoru, chce jakies plakaty itd. No i zaczyna sie DHV-baja: Kroliki zaczynaja wypytywac: a jakto tak sobie jezdze? a skad znam tyle osob w calej Polsce itd. itd. Backstory ma fajne DHV-spikes:
- Fotograf - fajne zajecie. Jestem wrazliwy na sztuke, ta robota zawsze sie kojarzy z tym, co rajcuje Kroliczki - w koncu kazda kiedys chciala byc lub jest modelka!
- Duzo podrozuje - jestem zaradny, spontaniczny i mam duzo przygod, znam sporo ciekawych miejsc
- Mam duzo znajomych - social proof.
Pic w tym, ze cale backstory jest doskonala podkladka dla IOIs Kroliczkow, ktore nagle zaczynaja nimi sypac: Gdzie sie zatrzymales? Ile masz lat? Jak masz na imie? Skad masz tyle kontaktow? itd. itd. Najlepszy jaki dostalem, to: "To chyba nie masz dziewczyny, skoro tak ciagle jezdzisz po Polsce?".
Czujecie? :D
Malo tego: moja baja daje tez fajna podkladke dla mnie: plynnie moge wyjechac z "Zazdrosna dziewczyna", lekko modyfikujac: "Kumpel-fotograf ma dziewczyne, ktora jest szalenie zazdrosna o jego wspolpracownice - modelki. Nie uwazacie, ze to troche idiotyczne?". :)
niezle takie DHV backstory w sumie jescze przy podejsciu nic takiego nie probowalem i tak sie zastanawiam nad jakims najlepiej prawdziwym bo lepiej mowic odpowiednio zmodyfikowana prawde niz calkiem sciemniac i mysle czy np pisanie wierszy :p lub gra na perkusji( niestety poczatkujaco na razie) sie nadadza...

Optic
10-02-2006, 04:42 AM
Hej!
przez jedna taka dużą przymusowa robote przepadly mi warsztaty w opolu

No, szkoda, Elvis, bo przydalby mi sie Wing... Mialem tez niezle routines (schematy?) dla nas. I wszystko wedlug "Wing Rules by Mystery" http://www.theattractionforums.com/forum/showthread.php?t=11934 :)

jakos nie kmini ze powinna dac swoj numer:confused: naprowadzam wiec ja dalej "co moglibysmy zrobic zeby sie jescze spotkac?" zero pomyslow...jestem wiec zmuszony zlamac zasade mowiac" mam pomysl daj mi swoj numer" oczywiscie dostaje go tylko nie wiem czy cos zdymalem czy to laski jakies niekumate...
Ja wlasnie tez na to nie mam reguly. Czasem Kroliczek sam wyskakuje z numeru a czasem naprowadzam ja a ona nic. Oczywiscie nie bede hard-try, bo nie w tym rzecz.
I tu pytanie, kto ma skalibrowane do perfekcji #close na rodzimym gruncie? ;) Jakies sugestie?
Wasz,

XNoob
10-02-2006, 09:48 AM
Jacyś pro z was. Chyba trzeba zrobić te newbie miessions ehh :P .
Btw nie czujecie się nieswojo puszczając ściemnione bajki? :)

Optic
10-03-2006, 03:21 AM
Hej! :)

Jacyś pro z was. Chyba trzeba zrobić te newbie miessions ehh :P .
To jeszcze nie zrobiles?? :P

Btw nie czujecie się nieswojo puszczając ściemnione bajki? :)
A kto powiedzial, ze to sciema? Jesli otwierasz na "Zazdrosna dziewczyne" to sciemniasz? Oczywiscie ze tak, ale kto Ci to wypomni? Jesli otwieram na "Maly Rynek" to kto powiedzial, ze ja naprawde nie chce wiedziec, gdzie on jest? :)
Zreszta - czym, Ty sie przejmujesz? Chcesz zachowac moralna czystosc i uprawiac MM? :D A co z cudzolostwem? :D
Obiecuje Ci, ze dobrze urobiony Krolik nie wypomni Ci, ze ja sciemniales. No i ostatecznie - dlaczego mialaby sie dowiedziec, ze to sciema?
Na koniec najwazniejsza sprawa: BELIEVE YOUR OWN SHIT! :D Musisz byc kongruentny ze swoja baja - jesli nie chcesz klamac, zrob to naprawde! :)
Powodzenia.
BTW: Nie macie wrazenia, ze to forum troche zdechlo? :(
Wasz,

tier
10-03-2006, 11:17 PM
BTW: Nie macie wrazenia, ze to forum troche zdechlo? :(
Nie.
Dostałeś głos na moda jakby co!
Chyba, że jest tu ktos kto się zna na Vbb i tym podobnych....
Jakby co to ja tez moge być modem :D
Niedługo Wam coś napiszę bo w kilka ostatnich dni dużo "zobaczyłem"!
Do "niedługo" :)

Optic
10-04-2006, 03:47 AM
Dostałeś głos na moda jakby co!
Dzieki, Ty tez. :D

Niedługo Wam coś napiszę bo w kilka ostatnich dni dużo "zobaczyłem"!
Do "niedługo" :)
No czekamy, czekamy! Czemu nie dzisiaj!? :)
Wasz,

Optic
10-04-2006, 03:55 AM
Zaraz wrzuce moj kolejny FR, ale juz na nowiusienkie forum - Polish. :)
See You there!
Wasz,

Oskis
10-07-2006, 02:39 PM
Ej to kto jest w koncu najlepszym kandydatem na moderatora?

mate
10-15-2006, 04:55 AM
Siema
Widze ze Polski :) bardzo dobrze trzeba przeniesc cos na nasze realia
Jestem WSN'em ale na dobrej drodze od lutego b.r domknolem 8 panienek z cmokiem (wszystkie nie mniej niz 7+), 12 panienki na numer(nie mniej niz 8).
Szukam rad ale i sam sluze pomoca :) pozdrawiam...
Wujek Mate

Zefir
10-16-2006, 01:03 PM
Siema wszystkim...
Nie bede sie chwalil co i jak i jakie mam sukcesy dopiero zaczynam zabawe do tej pory nie mialem problemow z kobietamy ale chce byc dobry zawsze w tym co robie a ze Mate pokazal mi ksiazke postanowilem cos dodac z tego do swojego podrywu i tak wlasnie dzieki niemu tu trafilem i za to dzieki:rolleyes: bo nie doczytajac ksiazki do konca domknalem na ostaniej imprezie 2 panie z calusem i nr telefonu co mi porawilo humor i zachecilo do dalszej zabawy :D

Optic
10-17-2006, 02:50 AM
bo nie doczytajac ksiazki do konca domknalem na ostaniej imprezie 2 panie z calusem i nr telefonu co mi porawilo humor i zachecilo do dalszej zabawy :D
Hej!
Ktora to ksiazka zrobila z Ciebie lepszego czlowieka? :)
Napisz, jak Ci poszedl Newbie Drill!
Czekam z niecierpliwoscia.

Zefir
10-17-2006, 09:06 AM
Czy ja kiedts gdzies napsialem ze jakas ksiazka zrobila ze mnie lepszego czlowieka ?:p Fakt byla taka ksiazka w dziecinstwo jak przeczytalem Hobbita od ktorego zaczalem wogole czytac ksiazki bo wczesniej bylem zupelnie anty :D
A we wczesnijszym, poscie chodzilo mi oczywiscie o ksiazke GRA
A jak mi poszlo z tymi dziewczynami napisze oczywiscie nie ma sprawy ale jak znajde troche wiecej czasu narazie zbytnio go nie mam wiec sie nawet za to nie biore bo nie lubie robic rzeczy ktorych wiem ze nie skoncze, ale Optic nie ma martw sie napisze :P

john_doo
10-28-2006, 09:54 AM
Witam! Niedawno trafilem przez przypadek na "gre" Neila Strauss'a i po nitce do klebka znalazlem sie tutaj. Nie jestem moze jakis gargamel w kwestii appearance:D, jestem z to napewno WSNem... moje kontakty z kobietami psuja sie w fazie ich zainteresowania, wynika to z wyniesionego z domu systemu wartosci i niskiego mniemania o sobie. Dodam jeszcze ze nie mam odwagi zagadywac do obcych dziewczyn, paralizuje mnie przenikliwy strach. Mam nadzieje ze nie jest za pozno by odmienic moje losy. W zwiazku z tym moje pytanie, jaki program dla niesmialego nooba? Z gory dzieks za pomoc :D pozdrawia john_doo z warszawy

Optic
10-30-2006, 03:38 AM
jaki program dla niesmialego nooba?
Hej, witaj na forum! :)
Na calym Forum roi sie od opisow Newbie Mission. Proponuje zaczac od skorzystania z funkcji "Search" i wpisania "Newbie Mission".
Polecam tez watek "Approach Anxiety", a wszczegolnosci ten post:
http://www.theattractionforums.com/forum/showpost.php?p=181122&postcount=9
:D
Kazdy z nas zaczynal od zera.
Nie ma moze jeszcze wsrod nas prawdziwych PUA (bo na to miano trzeba sobie zasluzyc), ale kazdy robi co w jego mocy.
Boisz sie zagadywac do obcych lasek?
Wyjdz na miasto i kazda napotkana pytaj o droge albo godzine. Powtorz to 100 razy, az do znudzenia. W knajpie zacznij podchodzic do lasek i pytac, czy nie wiedza jak dotrzec do innej knajpy. Cokolwiek! Nie licz na wynik,. nie mysl, czy jeszcze jestes w A1, czy juz w A2, tylko pytaj, sluchaj odpowiedzi i idz do nastepnej.
Szybko przejdziesz do klasycznych openerow. :)
Powodzenia.
Wasz,

OverQualify
10-30-2006, 10:48 AM
Cześć, na poczatku chiałem sie ze wszystkimi przywitać i cos o sobie powiedizec zeby uniknac późniejszych pytań przy postach, jestem OverQualify a raczej cały czas dąrze do tego zeby takim byc. Mam 21 lat jestem z Lublina, jestem zaocznym studentem a także pracuje jako magazynier, jeśli chodzi o wyglad to oceniłbym sie na 8,5. Odkąd przeczytałem GRE zapragnąłem przemiany jakiej dokonał ze sobą Style (chyba zreszta jak kazdy z was) i oto nadszedł ten czas. Mam nadzieje ze mi w tym pomorzecie, swoim doswiadczeniem i radami.
Jak ktos to przeczyta to niech zostawi ślad bo nie wiem ile osób regularnie tu zaglada. POZDRO
I NIECH TO FORUM ZACZNIE SIE GOTOWAC OD POSTÓW

mariohi
10-30-2006, 05:02 PM
Witam wszystkich , miło widzieć ,że sie tak społeczność rozwija, byle tak dalej. Jak jest ktoś z Birmingham i ma ochote na wypad na Broad st. to prosze na priva.
Pzdr

tier
10-31-2006, 01:12 AM
Cześć!
Witamy na polskim forum MM!
Mówisz, z Lublina jesteś?
Spoko, to w sumie będzie nas z Lublina już trzech :)
Często bywasz na forum? Trzeba by złapac jakąś formę kontaktu i się ustawić na spotkanie :)
Hey!

OverQualify
10-31-2006, 11:23 AM
O witam! Super ze jest ktos z mojego miasta :) Ciesze sie ze nie jestem sam. No myśle ze jakies spotkanie a w rezultacie wsp&#243;lne plazowanie to świetny pomysł. kto jest jeszce z Lbnu? moj numer gg 2940706
Mam nadzieje ze od teraz bede regularnie skladał wizyty i raporty tylko nie wiem jeszce w kt&#243;rym dziale. pozdro
ps. Kto jest jeszcze z naszego miasta?

john_doo
11-01-2006, 12:44 AM
Boisz sie zagadywac do obcych lasek?
Wyjdz na miasto i kazda napotkana pytaj o droge albo godzine. Powtorz to 100 razy, az do znudzenia. W knajpie zacznij podchodzic do lasek i pytac, czy nie wiedza jak dotrzec do innej knajpy. Cokolwiek! Nie licz na wynik,. nie mysl, czy jeszcze jestes w A1, czy juz w A2, tylko pytaj, sluchaj odpowiedzi i idz do nastepnej.

Dzieki za odpowiedz, podswiadomie zaczalem to robic zanim trafilem na jakiekolwiek posty :D Opowiem w takim razie o moich doswiadczeniach. Na poczatku ciezko bylo mi uwierzyc w jakiekolwiek metody dot. podrywania. Przeczytalem gre i mnie zatkalo... Jak nimi sie latwo manipuluje! Zastosowalem w ramach eksperymentu numer od 1 do 10 na mojej bylej i zgadnicje co! Kopara jej opadla... Moja przemiana w John'a Doo trwa juz 2 tygodnie obym pozostal w tym niezlomny :) Pomoge w tlumaczeniu co ciekawszych postow, dosyc biegle wladam angielskim to moze sie przydam do czegos. Pozdrowienia!

OverQualify
11-01-2006, 07:36 AM
To świetnie ze bedziesz tłumaczył bo ja troche liznałem ang ale nie na perfect i niekt&#243;ryych nie rozumiem, jak bedizesz mial jakies tłumaczenia to ja z niecierpliwością czekam tez niedawno zaczałęm pozdro

AleX_Lang
11-01-2006, 08:51 AM
Cześć wszystkim
Ciesze sie ze tutaj trafilem. Jestem AleX, mieszkam w Środzie Wlkp, 30 km od Poznania. Społeczeństwo poznałem niedawno, bo na początku września 2006 r. Tłumaczyłem klika tekst&#243;w, m.in. Newslettery Badboya i niekt&#243;re posty o tematyce Street Sarging (pochodzące z Mystery Forum ;))
Jestem wsp&#243;łzałożycielem forum "Seduction Poland" (seductionpoland . pun - bez spacji, na koncu dopiszcie pl).
Tam r&#243;wnież znajdują się moje artykuły. Udzielają się tam jedni z najlepszych w Polsce (jeżeli chodzi o klasyfikacje na podstawie TU, czyli tajemniceuwodzenia.pl/forum).
Swoją wiedzę staram się ciągle poszerzać, ale r&#243;wnież stosować w praktyce.
Pozdrawiam ;)

Optic
11-02-2006, 02:26 AM
Cześć wszystkim
Ciesze sie ze tutaj trafilem.
Hej! :)
Witamy na Forum.
Rowniez cieszymy sie, ze tutaj trafiles i wierze, ze Twoja obecnosci bedzie miala spory wplyw na Gre niejednego z nas. ;)
Robisz kawal swietnej roboty na swoim forum!
Wasz,

ChinczykZ
11-06-2006, 01:28 PM
Witam.
Narazie zgrubsza przelecialem to forum. Zdziwko mnie chapło nie powiem jak zauwazylem ze jest tu aż tyle rodaków.
Swoja przygodę zaczołem dwa lata temu. Jestem zadowolony ze swoich postepow jednak jak kazdy sie jeszcze ucze.
Ponad to jestem moderatorem na www. silesiastyle.pun.pl zapraszam.

Optic
11-07-2006, 02:39 AM
Ponad to jestem moderatorem na www. silesiastyle.pun.pl zapraszam.
Witam serdecznie na MM! ;)
Ciesze sie jak diabli, gdy dolacza do nas Admin innego rodzimego PU-forum, bo zawsze wiaze sie to z polaczeniem sil i coraz lepszym dostosowywaniem Gry do naszych warunkow. :)
Pozdr,

asesor
11-07-2006, 03:03 AM
Serdeczne wszystkich witam, jestem Asesor, trafiłem tu za pośrednictwem książki pt. "GRA".
Mam nadzieje że moja obecność na tym forum będzie owocna i znacznie pobudzi moje kontakty towarzyskie. A teraz już zabieram się do czytania.
Pozdrawiam

Manson
11-26-2006, 04:08 AM
Witam wszystkich.
Trafilem tutaj, zapewne jak wszyscy z was, za posrednictwem znanej wszystkim tutaj pozycji ( w sensie ksiazki) :)
Moim celem jest uskutecznianie MM, odwolujac sie do waszych porad i opinii. Sam takze nie omieszkam, po nabyciu nieco wiekszego doswiadczenia w dziedzinie Wypasu (stosujac juz poznane, profesjonalne metody :] ) zamieszczac wlasne raporty, porady, spostrzezenia etc. Mam nadzieje ze polska czesc forum MM urosnie w sile :)

jackm
11-26-2006, 02:04 PM
radzilbym zaczac od pisania poczatkow swoich, tj kazda akcje, jak wykonasz teraz, to szybciej dojdziesz do tego co jest zle i bedziesz mial opinie osob ktore juz osiagnely pewien poziom.
pozdr,
jackm

Optic
11-27-2006, 04:05 AM
radzilbym zaczac od pisania poczatkow swoich, tj kazda akcje, jak wykonasz teraz, to szybciej dojdziesz do tego co jest zle i bedziesz mial opinie osob ktore juz osiagnely pewien poziom.

Hah, swiete slowa - FR to nie tylko chwalenie sie zdobycza, ale przede wszystkim odkrywanie i naprawianie swoich slabosci!
Wszyscy zdajemy sobie przeciez sprawe, ze lepiej uczyc sie na cudzych bledach, a takich FR dostarczaja mnowstwo. Spojrzcie na oryginalne forum FR - jaki jest tam odsetek Lay Reportow do pozostalych? ;)
Wasz,

Korsarz
11-30-2006, 09:48 AM
Witam wszystkich przyszłych PUA!
Jestem z Wrocławia, mam 24 lata, szkolę się w 'sztuce' od 4 miesięcy.
Od 2 tygodni wprowadzam w życie to czego się nauczyłem - efekt mnie poraził skutecznością, mimo iż byłem przygotowany na dobry odbi&#243;r. M&#243;j teren działań to najczęściej campusy ;)
Z początku miałem kilka porażek, za szybko probowałem przechodzić do właściwej gry, większość celi płoszył się. Stopniowo zdobywałem opanowanie, pewność siebie i podejście 'na luzie' i wtedy pojawiły się pierwsze efekty :)

Remote
11-30-2006, 10:04 AM
Witaj! :)

Stopniowo zdobywałem opanowanie, pewność siebie i podejście 'na luzie' i wtedy pojawiły się pierwsze efekty :)Nic tak nie paraliżuje Królika, jak pewność siebie - osobiście najbardziej lubię, jak np. pociągne jakąś lasie, a ona leci jak latawiec (mało która się opiera).. :p Pod wpływem "szoku", możesz nawet wyjechać z #close.. :eek: :D
PS: Może jak się z Optic'iem wybierzemy do Wrocka, to wylecimy na wspólny sarge.. :cool:
Pozdrawiam,
~ Remote

Korsarz
11-30-2006, 10:32 AM
Nic tak nie paraliżuje Królika, jak pewność siebie - osobiście najbardziej lubię, jak np. pociągne jakąś lasie, a ona leci jak latawiec (mało która się opiera)
Ostre :D

PS: Może jak się z Optic'iem wybierzemy do Wrocka, to wylecimy na wspólny sarge.. :cool:

Czemu nie, gorących niuni tutaj dostatek, tylko działać :)

Optic
11-30-2006, 09:58 PM
Witam wszystkich przyszłych PUA!
Jestem z Wrocławia, mam 24 lata, szkolę się w 'sztuce' od 4 miesięcy.

No witam na Forum! ;)
Wroclaw - to moje rejony! Wreszcie poludniowy-zachod zaczyna brac sie do roboty! :D
Masz, Korsarz, dobry poczatek. Swietnie, ze poznales teorie, jednak ona to nie wszystko - teraz czas na strojenie. ;) Mam nadzieje, ze sie kiedys spotkamy na Polu.
Tymczasem smialo wrzucaj na Forum co Cie trapi.
Wasz,

timmy
12-01-2006, 12:57 PM
Witam panowie
Jestem z Lublina.. 4 miesiące nauki.. troszkę inne style mieszam niż pewnie wielu z was ( z Mystery'ego świadomie nie używam praktycznie nic ). Dość skutecznie ustanawiam rapport i attraction ( naprawdę naprawdę - dziewczynki głupieją.. chcą mnie dotykać.. dają masssę IOI's - zupełnie jak to David DeAngelo przedstawił w "Cocky Comedy" ).. Na razie utknąłem na kiss close :/ Ale na brak praktyk nie narzekam więc okazji na rozw&#243;j nie zbraknie :)
Pozdro

Optic
12-02-2006, 04:48 AM
Na razie utknąłem na kiss close :/ Ale na brak praktyk nie narzekam więc okazji na rozwój nie zbraknie :)
Witam serdecznie na Forum! ;)
Nie ustawaj w treningu - trzymam kciuki!
Respekt.

Optic
12-12-2006, 02:33 AM
Hej,

witam najnowszych Czlonkow naszej Spolecznosci! ;)

Przypominam tylko krotko, zeby zwracac uwage na Zasady Forum, ktore zaakceptowalismy, a w szczegolnosci:
1. Nie publikowac na Forum prywatnej korespondencji. - Privacy
2. Nie prowadzic publicznej debaty na sprawy prywatne, nie dotyczace Spolecznosci (zamiast tego czesciej uzywac PM) - Misposting
3. Nie obrazac publicznie innych uzytkownikow (indywidualnie i uogolniajac) - Flaming
4. Nowe tematy umieszczac w oddzielnych watkach, a nie podczepiac ich do istniejacych - Misposting
5. Nie wspominac o pirackich materialach - Copyright
6. Nie ujawniac danych innych Czlonkow Spolecznosci - Impersonation

Oczywiscie nie twierdze, ze jest cos nie tak - na szczescie niemal wszystko na naszym Forum jest git. ;)

Wasz,

Korsarz
12-12-2006, 03:32 AM
Stesknili sie ludzie za forum :)
Niedługo opisze sw&#243;j sarge z HB9 (19Y), jestem w chwili obecnej na 4 godzinie ;)

Yar
12-13-2006, 09:56 AM
Yar.
Zaprezentowałem się na głwnym prezentacyjnym Mystery'owym wątku :>

pozdro

Remote
12-13-2006, 10:26 AM
Witaj, witaj.. :)

Czytałem tamten post i przypomniały mi się czasy, kiedy to podobnie bawiłem się w Internecie z lasiami. Według mnie, nie ma sensu taka zabawa, chyba że na kr&#243;tką metę.. ;) Kiedyś latałem za każdym takim kr&#243;likiem OnLine, a teraz każdy taki Kr&#243;lik będzie latał za mna w Real'u (nie w markecie! :D).. :cool:

Pozdrawiam i Życzę wieli raport&#243;w, oraz post&#243;w!
~ Remote

experience
12-14-2006, 10:52 AM
Witam.. :cool:

Trochę nietypowo zacznę:
Nie jestem tu nowy.. :D

Po prostu miałem wcześniej nieaktualnego maila i przez pomyłkę wpisałem nowego maila do profilu, wcześniej nie konfigurując poczty i mail potwierdzający zmianę nie doszedł. Z tego powodu nie mogę aktualizować profilu, ani pisać post&#243;w na tamtym koncie.. :D Wcześniej byłem Remote, a teraz jestem experience - będę kontynuował to, co pisałem wcześniej pod nowym nick'iem.. :D

Pozdrawiam,
~ experience

TRINKET
12-17-2006, 02:37 PM
Witam wszystkich !

Ci, ktorzy czytali posty Yar'a troche juz o mnie slyszeli zapewne.Marcin z Gdanska z jego opowiesci to ja.
Od tej pory wkraczam tu oficjalnie jako TRINKET.
to wlasnie Yar jakis czas temu pozwolil mi przeskoczyc o cale lata swietlne w kwestii plazowanie wciskajac mi w rece "GRE" a ze trafila na podatny grunt no to sie zaczela niezla jazda... co postaram sie tu szczegolowo prezentowac

Optic
12-18-2006, 03:22 AM
Witamy, Trinket, w objeciach MM! :)

Nie poprzestawaj na "Grze", tym bardziej, ze nie jest to podrecznik, a jeno fabularyzowana biografia...
Lap za jakis dobry podrecznik, odpalaj Newbie Mission i dolaczaj do dyskusji. :D

Wasz,

red_zer0
12-19-2006, 01:00 PM
Uwaga nowy Kr&#243;l nadchodzi!

Taaa...nie ma to jak pewność siebie;) Tak więc na początek gorąco witam wszystkich użytkownik&#243;w i admin&#243;w. Mam nadzieję, że wsp&#243;lnie zdobędziemy szczyty męskiej fantazji. Po kr&#243;tce się przedstawie:
wzrost: 176cm
kolor włos&#243;w: blond
kolor oczu: szaro-niebieskie
z: Będzina, czyli reprezentacja zagłębia;)
Z grą zapoznany jestem od niespełna dw&#243;ch miesięcy więc wiem jeszcze niewiele. Pozdrawiam - red

Yar
12-19-2006, 01:27 PM
Tyyy, to Ty normalnie ładny chłopiec jesteś ;)
Witamy

red_zer0
12-20-2006, 12:08 AM
Nooooo, poprostu pienkny;) Wagę ukryłem celowo:P

Remote
12-20-2006, 05:23 AM
No, no.. Widzę, że sami killerzy się zbieraja.. :D

Pozdrawiam,
~ Remote

HB10
12-20-2006, 12:27 PM
Witam wszystkich!
Po moim nicku pewnie zastanawialiście się c&#243;ż on znaczy. Tak, panowie, na polskie forum zawitała kobieta! Heteroseksualna dodam, więc nie będzie między nami walki o kr&#243;liczki :D Nie jestem tutaj r&#243;wnież po to, aby dowiedzieć się jak uchronić moją cnotę przed takimi jak wy :P Chciałabym, żeby nawiązała się między nami wsp&#243;łpraca. Jeśli coś was ciekawi bijcie do mnie jak w dym. Postaram się wprowadzić na forum kobiecy punkt widzenia, co mam nadzieje - wam, jak r&#243;wnież i mnie, w jakiś spos&#243;b pomoże. Jeszcze tylko pragnę podziękować moderatorom za założenie polskiego działu na forum MM, bo mam już dość AFC. To tyle – pozdrawiam HotBabe.

Remote
12-20-2006, 12:51 PM
Witam na Forum! :)

W sumie nie kręcą mnie HB10, więc nic Ci nie grozi z mojej strony.. :cool:
Lecz jeśli chodzi o rady, to jak najbardziej są mile widziane - każdy "para rąk" się przyda - nawet do przeprowadzenia self-kino.. :p

PS. Skąd taka samoocena na HB10? :p

Pozdrawiam,
~ Remote

HB10
12-20-2006, 12:55 PM
Użyłam otwieracza kt&#243;ry wyglądał następująco:
Podchodziłam do facet&#243;w w supermarkecie i pytałam na ile ocenili by mnie w skali 1-10. Wyciągnęłam średnią i oto jestem. Swoją drogą musisz mieć niską samoocenę skoro boisz się plażować na HB10. Nie łam się, przełam się;)

Manson
12-20-2006, 01:26 PM
Witaj w jamie lwa :] Swoja droga przypomina mi sie fragment "Gry", kiedy w czasie warsztatow bodajze Davida di Angelo, w przerwie, do hotelu, w ktorym to odbywaly sie te warsztaty weszla matka wraz z dwiema corkami :D
Pozdrawiam.

TRINKET
12-20-2006, 01:30 PM
witam! HB10 :)
moze cos wiecej o sobie przedstawisz .....?

red_zer0
12-20-2006, 01:33 PM
Mnie bardziej przypomniał się fragment gdzie podczas projektu hollywood z jakimiś azjatami przyjechała ich siostra. Tam to była jaskinia lwa :D Tak czy inaczej witamy na forum ;)
Swoją drogą Manson ciekawe, że żebyś się odezwał musiała wpaść tu kobieta :D Z Ciebie to musi być niezły sargin :D

skycrawler
12-20-2006, 02:47 PM
witam wszystkich!!! na forum trafilem jakos przypadkiem, zainteresowalo mnie na tyle ze przeczytalem kilka ksiazek z tematyki. Dla mnie temat PUA sluzy glownie zeby nabrac pewnosci siebie, latwiej stosowac kino (jak to sztucznie brzmi) gdy wiesz ze tak trzeba, z czasem staje sie to naturalne. Ale nie trawie kolesi ktorzy zeruja tylko na gotowe openery czy zwroty. NIE MA GOTOWEGO TEKSTU na otwarcie kobiety. Sa rozne kobiety tak jak i rozne teksty, dlatego trzeba dopasowac wszystko do sytuacji. Wiekszosc spolecznosci AFC to ludzie wrazliwi i inteligenti (na ironie tluki zwykle nie maja problemow z kobietami) dlatego dziwie sie ze nie potrafia sami wymyslec jakiegos tekstu. Wazne zebysmy wychodzili w teren i pisali field raporty, zamiast godzinami siedziec przed kompem i czytac posty na wszystkich forach kiwajac glowami. A swoja droga - nie wierze zeby HB10 byla kobieta, i co nie napisze i tak mnie nie przekona ;) poki co polskie MM sklada sie z samych AFC, w odroznieniu od anglojezycznego w ktorym jest mnostwo PUA. (moze poza remote i kilkoma ludzmi obcykanymi w orginalnym forum). Ja sam jestem totalnym AFC (23 lata, nigdy nie mialem dziewczyny, chociaz bardzo mnie lubia i jestem ich kumplem i wogole mam kolezanki HB9 z ktorymi flirtuje ale nic nie wychodzi). Nie chce nikogo urazic, ale to ze ktos ma cala teorie w glowie nic nie znaczy. Sam dosyc szybko wszystko przeczytalem, moge nawet odpowiadac na czyjes posty jak profesjonalny PUA (bo praktycznie kazdy temat jaki sie pojawi byl juz gdzies poruszany na MM) ale to nic nie zmieni, bo fakt jest taki ze nie mam i nigdy nie mialem dziewczyny. Ale jestesmy tu po to zeby nawzajem dodawac sobie odwagi :D trzymajcie sie wszyscy i powodzenia w polu :D

Yar
12-21-2006, 01:38 AM
Witaj Skycrawler.
Jesteś inteligentnym człowiekiem, masz nieco racji. Niemniej nie zgodziłbym się że nie można używać tego samego otwieracza na wszystkie laski. Można, co więcej, jak masz silną ramkę, wciśniesz jej prawie wszystko. Niemniej, podobno to co odrżnia dobrego PUA od bardzo dobrego PUA to to, że ten ostatni jest bardziej twrczy.
Ja w twoim wieku rwnież nie miałem dziewczyny. Pierwszą miałem w wieku 25-26 lat, a dziś w wieku 32 jestem po 2- 3 związkach, okresach samotności, i 35 babkach 'zaliczonych'. Niemniej skupiam sie na słabych elementach mojej gry, czyli np klubie. Chcę się dalej rozwijać, zresztą aby zdobyć 'tą jedyną', trzeba być dobrym z kobietami generalnie.

Do HB10:
Jeśli jesteś facetem, to kurna przyznaj się, i to natychmiast!
Jeśli jesteś kobietą, miej jaja i potwierdź, że jesteś.
Kłamstwo ma krtkie nogi i prędzej czy pźniej się okaże, jak jest.

pozdro
Yar

Yar
12-21-2006, 03:16 AM
Dobra, wiadomo że nikt nic nie musi.

Powypasać razem? Chyba każdy jest z innego miasta.

Myślę że konstruktywne mogłoby być, jakbyś czytała nasze Field Reporty i wytykała nam błędy.
Wogle ciekawe czy Ty nam dobrze życzysz czy chcesz ochronić te biedne dziewczyny przed naszym podrywem?
Może przed nieudacznymi podrywami chcesz je ochronić? :)
Wątki: FR - sarging na polskich Krliczkach, Trinket&Yar oraz Banterowy Otwieracz - my favourite - z ostatniego tygodnia :>

HB10
12-21-2006, 03:27 AM
Dokładnie Yar! NIEUDACZNYM PODRYWOM M&#211;WIĘ STANOWCZE NIE! Trochę pikanterii w życiu każdej kobiety jest potrzebne. Co do wsp&#243;lnego wypasania, kto wie, może zdarzy się okazja, chociażby z facetami z pobliskich miast. FR oczywiści postaram się przeczytac i dać wam znać co jest nie tak. Na razie wrzucam sw&#243;j i mam nadzieję, że wy r&#243;wnież będziecie w stanie mi pom&#243;c.

skycrawler
12-21-2006, 06:48 AM
w takim razie witamy HB i liczymy na wsparcie, miejmy nadzieje ze obdarzysz nas kilkoma konstruktywnymi uwagami

Optic
12-21-2006, 07:59 AM
Witam wszystkich!
Jeśli coś was ciekawi bijcie do mnie jak w dym. Postaram się wprowadzić na forum kobiecy punkt widzenia, co mam nadzieje - wam, jak rwnież i mnie, w jakiś sposb pomoże. Jeszcze tylko pragnę podziękować moderatorom za założenie polskiego działu na forum MM, bo mam już dość AFC.
Czesc HotBabe! ;)

Od razu gdy przeczytalem Twoje Intro przyszedl mi na mysl jeden z maili, ktore otzrymal David D. (potem cytowal go na swojej grupie mailowej) o tym, jak pewien facet wraz z siostra odkryli DYD i postanowili zmienic swoje zycie: on postanowil przestac byc Wussie, a ona - przestac spotykac sie z Wussie. :D
Mam nadzieje, ze my i MM uchronimy Cie od przyszlych katastrof i rzesz AFC podbijajacych jak pszczoly do miodu na kazdej imprezie.

Czas odmienic swoje zycie. ;)

Witam.
Wasz,

rep
01-03-2007, 03:51 PM
Witam szanowne towarzystwo,

Ten post jest napisany bardzo chaotycznie, ale nie chce mi sie w nim nic zmieniac, wiec musicie sie skupic bardziej niz zwykle ;)

Wiek 25 lat, w PUA szukam glownie budowania pewnosci siebie i budowania emocjonalnego polaczenia z kobieta, w ogole drogi do wewnetrznego rozwoju, po tym reszta sama do mnie przyjdzie. Poczytalem troche, popatrzylem z perspektywy czasu, kiedy mi wyszlo z kobieta a kiedy nie, moja glowna przyczyna porazki w takich wypadkach byl brak sztywnej ramy, ale ucze sie szybko. W sumie interesuje sie tym od bardzo niedawna, ale z tego co przeczytalem i wysluchalem wszystko idealnie do siebie pasuje, pasuje do tego czego jak na razie doswiadczalem.

Czasem po prostu musze dostac kopa lub miec jakis empiryczny dowod. Teraz kiedy wiem, ze wszystko rzadzi sie takimi, a nie innymi mechanizmami, jest mi o wiele latwiej wprowadzic wszystko w zycie. Potafie zauwazyc te wszystkie zaleznosci.

Najlepszy dowod to dowod na wlasnej skorze kiedy to ostatnio pojechalem do innego miasta zabawic sie z nastawienien nie tyle zeby otworzyc maksymalna ilosc razy itp. Zwracalem uwage glownie na attraction, jak kobiety na mnie reaguja, czy dostaje IOI, patrzylem na wszystko siwadomie i podswiadomie poprzez pryzmat calej naukowej strony bycia PUA. Tzn. np. musi byc kino, wczesniej o niczym takim nie myslalem, a moze nawet podswiadomie balem sie blizej dotykac nowo poznanej kobiety bojac sie reakcji. Tak, tak, podstawowy problem. Ale zaczynam sie stosowac do zasady numer jeden czyli pierdol otoczenie i pierdol to co ludzie mysla. Daje pozytywne efekty, np. umiem tanczyc (nie tance standardowe itp. bo bym sobie nogi polamal, gdyz nigdy tego nie robilem, chociaz "w parze" sobie poradze ;). Jakis house, a szczegolnie r'n'b itp. gdzie mozna swietnie i rytmicznie ruszac biodrami i byc blisko z laska. To ze umiem tanczyc, widac po laskach ktore zaczynaja jakos dziwnie blisko mnie sie ruszac, w Andrzejki uslyszalem od "kumpla" - nie tancz jak pedal bo wszystkie laski sie zbieraja kolo ciebie. Po pierwsze, on nie jest juz moim kumplem, po drugie jak nie bylem mocniej pijany to nie tanczylem tak jak chcialem, oczywiscie dlatego, ze balem sie reakcji otoczenia. Od ostatniej imprezy mam to gleboko w dupie, kazda ciota w klubie moze myslec ze tancze jak pedal, jednoczesnie patrzac jak ja sie ruszam z laska.

W ten wieczor otworzylem cztery laski, wszystkie pozytywnie, od dwoch chcialem numer, obie daly. Jestem zadowolony, ale moj inny problem to alkohol. Wiem, ze trzeba najlepiej to wszystko robic bez niego, ale zdecydowalem to robic malymi krokami, bede sukcesywnie zmniejszal jego ilosc, podchodzac do tematu tak samo, az osiagne porzadany poziom. Z checia opisalbym FR, ale z powodu tej jebanej wodki nie pamietam wiekszosci szczegolow, a przeciez o szczegoly chodzi w FR.

Trzymac rame chlopaki.
Pzdr.

Remote
01-04-2007, 01:13 AM
(...) Ale zaczynam sie stosowac do zasady numer jeden czyli pierdol otoczenie i pierdol to co ludzie mysla. (...)Widać stary, że będą z Ciebie ludzie.. :D
Tak trzymać - zajebiście mi się podoba, że nawet pisząc masz wszystko w dupie - jesli utrzymasz ten stan, to nie tylko będziesz miał mniej powodw do niepokoju, ale i będziesz bardziej zadowolony z każdego (własnego) kroku.. :D

Witak w Polish Community! :D

Pozdrawiam,
~ Remote

Marowin
01-04-2007, 07:03 AM
Witam all!
Interesuję się technikami NLS od ok. 2 miesięcy. Troche już przeczytałem m.in. GRA, MM, teoria Badboya, A&D. Trochę już przeglądałem to forum i stwierdziłem, że warto się tutaj zarejestrować i w miarę możliwości być aktywnym. Mam nadzieje, że forum okaże się przydatne, ze swojej strony mogę powiedzieć iż postaram się przekazać swoją wiedzę i spoztrzeżenia. Praktyki mam raczej mało, ale za to więcej teorii, jakiej? To się okaże ;].

pozdrawiam
Marowin

Optic
01-04-2007, 07:21 AM
Swietnie!
Liczymy w takim razie na wiele cennych rad i... moze tez sam wyruszysz w Pole? ;)

Witamy na Forum.

Wasz,

Marowin
01-05-2007, 11:40 AM
W pole zdarza się, że wyruszam (rzadko ale zawsze) niestety niemam skrzydłowego, jedynie niewtajemniczeni kumple ;/. Zanim podejde to mnie spalą ;/, ale samemu poprostu nie chce mi się wyruszać bo nudy.

Yar
01-07-2007, 11:08 PM
Marowin, więc co, tylko dlatego że nie masz skrzydłowego - chcesz zatrzymać się w miejscu? ;)
Wielu wychodzi samemu, są o tym posty i artykuły.
Miej zasadę: 'ja jestem tu, kurwa, imprezą' ;)

Remote
01-08-2007, 09:13 AM
Miej zasadę: 'ja jestem tu, kurwa, imprezą' ;)(c) by Yar.. :D

W Polu kieruje się jeszcze jednym:
Klub traktuj jak sklep z obuwiem, a Krliki jak trepy ktre przymierzasz.. :D :D :D

Pozdrawiam,
~ Remote

drum22
01-19-2007, 10:36 AM
Witam nowa osoba z dolnego śląska

Mr Q
01-21-2007, 02:18 AM
Witam wszystkich artystw sztuki podrywania!!!. Hmmm może kilka słw o sobie: tak wiec jestem skrzydłowym Tikanova :) często chodzę na imprezy i na parkiecie radzę sobie całkiem nieźle ;) to jest mj żywioł!! wtedy nie ma żadnych oporw i jestem wstanie zakręcić nie jednym krlikiem :cool: Jednak po za parkietem jest znacznie gorzej dlatego zdecydowałem się na poszerzenie horyzontow :rolleyes:

Yar
01-22-2007, 02:50 AM
Hej wszystkim nowym.
Mr Q, ależ chętnie przeczytamy o Toich wyczynach na parkiecie - bez kitu. To też jest spos&#243;b na podryw.

pozdro
Yar

Clayman
01-24-2007, 07:58 AM
Witam wszystkich.
Poki co doskonale sie glownie w sztuce uwodzenia na ulicy. Staram sie obiektywnie patrzec na to co robie, znalezc jak najwiecej bledow i cwiczyc dalej : ) (Jak to okrutnie brzmi - cwiczyc)
Mam nadzieje, ze bedzie sie nam dobrze razem pracowalo :)

Fallen999
01-26-2007, 02:23 PM
Witam wszystkich,

Na początek napisze coś o sobie. Jak widać m&#243;j nick to Fallen999.. no niestety jak się okazało jakiś koleś z Danii ma już nick 'fallen' (&**3$!!!) i musiałem sobie dodać ten cholerny kierunkowy :-) Na innych forach występuję pod tym nickiem i nie chciało mi się kombinować...ale do rzeczy - wstępuję w wasze szeregi ponieważ ... właśnie dlaczego?..też sobie zadaje to pytanie. Może jestem zwykłym AFC, a może po prostu chcę zdobyć władze nad światem ( a raczej kobiecą połową ) :) Jak większość z was ( a może nie ) zainteresowałem się światem PU po przeczytaniu Gry. I co tu dużo m&#243;wić ..ta książka otworzyła mi oczy. Wracając do doświadczeń z 20 wiosen kt&#243;re przeżyłem... zdałem sobie sprawę co robiłem źle ( a co czasem dobrze ) w kontaktach z kr&#243;likami. Powiem tyle: mocno się zdziwiłem :D

Od tego czasu sporo czytałem na temat Mystery Method oraz innych..ale właściwie stoję w miejscu ( a dodam , że to dopiero początek). Z motywacją zrobiło się krucho. Zacząłem zadawać sobie pytania typu: Ok...może u głupich amerykan&#243;w ( sorry jeśli kogoś obrażam...ale po licznych wykładach z historii i kultury USA mam wyrobione zdanie) to działa ...ale czy u nas ? (inna mentalność etc.) Musiałem zobaczyć...żeby uwierzyć. I tak spotkałem Optic'a i Remote'a. W ostatnią sobotę miałem przyjemność poznać tych pan&#243;w. Nie ukrywam, że wybrałem się na to spotkanie z czystej chęci zestawiania realii z książki z rzeczywistością. O całym wieczorze możecie poczytać w poście Remote'a (FR: Fallen i Sobotni wiecz&#243;r)... nie będę się o tym rozpisywał. Nie chcę też powiedzieć, że byłem pod ogromnym wrażeniem...bo z pewnością stać ich na więcej... jednak uświadomiłem sobie, że MM to jak najbardziej realna "metoda" ( za co im dziękuję). Dziś, jako RAFC postawiłem sobie za cel zostać PUA. Wiem, że nie będzie to takie proste. Pierwotnie myślałem, że wystarczy wgrać sobie do głowy całe "oprogramowanie" MM ..i ruszyć na niszczenie systemu jak Neo z matrixa :-) Okazało się to jednak złudną nadzieją. Teraz pracuje nad tym, żeby przygotować sobie materiał na 10 min. kontrolowanej gry. "Kontrolowanej" :-) ..oczywiście gry nigdy nie da się w pełni kontrolować..ale mając wystarczająco materiału jest szansa , że nie wypadnę już po pierwszej minucie. Choć i tak wszystko zależy od tego "jak" a nie "co" użyje. Kolejna sprawa to DHV. Czytałem pierwsze posty Optic'a w tym dziale i widzę, że on też miał problemy z DHV...a facet sobie radzi i to nieźle.. wiec wszystko jest do przejścia ( nawet mam już kilka pomysł&#243;w..i nie są to bynajmniej skoki spadochronowe ;) ) Ostatnia sprawa to jak stać się samcem alfa. Raczej mi się to nie uda...ale przecież zawsze można stać się emulatorem samca alfa :D (niczym program udający inny program).... To tyle na początek.

Pozdrawiam
~Fallen

♥ Lava ♥ Lair ♥ Opole ♥
Southern Attraction Commando

Remote
01-27-2007, 12:31 AM
Witaj Fallen!
:D:D:D

Ostatnia sprawa to jak stać się samcem alfa. Raczej mi się to nie uda...ale przecież zawsze można stać się emulatorem samca alfa :D (niczym program udający inny program).... To tyle na początek.Jeśli chodzi o bycie Alfa, to nie trzeba wiele.. :cool:
Na forum "NLP Polska" poczytaj trochę o "modelowaniu" (DTI) i na poczatek powinno wystarczyć.. :D
Przykładowy topic: http://www.nlppolska.pl/forum/viewtopic.php?t=92

A jak będziesz gadał z Optic'iem, korzystaj z:
http://www.jerycho.net/index.php?name=News&file=article&sid=14 :D

Super, że w końcu tutaj trafiłeś - grzeb, czytaj i przede wszystkim działaj i czyń cuda! :D

Pozdrawiam,
~ Remote

Tomy soprano
01-29-2007, 10:51 AM
witam wszystkich
jestem tu nowy ale o wypasie juz troche kumam:)
chcialbym sie dowiedziec najlepiej wszystko:)
jakie zasady panuja na forum i najwazniejsze jak pisac w tematach ktore juz ktos otworzyl. pozdrawiam

Remote
01-29-2007, 11:32 AM
Podstawową zasadę już złamałeś: korzystaj z SZUKAJKI (http://www.theattractionforums.com/forum/search.php)! :D
Ponad to, na grze są przyklejone tematy z ktrymi (naprawdę) warto się zapoznać.. :p

Pozdrawiam,
~ Remote

Optic
01-30-2007, 02:54 AM
Kolejna sprawa to DHV. Czytałem pierwsze posty Optic'a w tym dziale i widzę, że on też miał problemy z DHV...a facet sobie radzi i to nieźle.. wiec wszystko jest do przejścia ( nawet mam już kilka pomysłw..i nie są to bynajmniej skoki spadochronowe ;) )
Hehe, te skoki to tylko skrajny przyklad, ktory mial Ci tylko otworzyc oczy. To, kim jestes zalezy od Ciebie. Fallen, masz wszystko, co Cie predesygnuje do najlepszego DHV, jakie facet moze miec. Sam na poczatku uwazalem, ze DHV to ciekawe (czesto zmyslone albo koloryzowane) historyjki. Blad! DHV to Ty: Twoj BL, Twoj wyglad, Twoje poczucie humoru, Twoj spokoj i pogoda ducha, Twoj SV, a przede wszystkim - Twoj komfort bycia ze soba samym, tym jedynym w swoim rodzaju Fallen'em! Wowczas kazda, najwet najzwyklejsza historyjka nagle okaze sie wytrychem do kazdego setu, a w koncu dostrzezesz, ze wcale ich nie potrzebujesz. Wystarczy ze jestes. Jak pisze Juggler: "Gdy jestes przy kobiecie, powinna sie ona czuc, jakby opadal na nia snop jasnego swiatla. Gdy sie od niej odwracasz - powinna czuc jakby ja ogarnial straszliwy mrok."

Ostatnia sprawa to jak stać się samcem alfa. Raczej mi się to nie uda...ale przecież zawsze można stać się emulatorem samca alfa :D (niczym program udający inny program)....
Blad po raz drugi! ;) Fallen, Ty bedziesz Alfa. Juz prawie nim jestes, tylko jeszcze musisz ukierunkowac swoja energie. ;) Przyklad? Jako jedyny z NLP-Polska odwazyles sie do nas podejsc, otworzyc nas i wniesc do naszego setu swoja energie. Jeszcze troche i bys nas wyAMOGowal. :D

To tyle na początek.
Dobry poczatek, podkreslam.

Wasz,

Tomy soprano
01-30-2007, 03:08 AM
:D :cool: witam wszystkich, mieszkam w Czestochowie i interesuje sie wypasem.:cool: :D

EtPlayer
02-02-2007, 02:52 PM
Witam wszystkich graczy. Zainteresowalem sie wypasem po przeczytaniu "Gry" Neila Straussa. I choc uwazam ze jest troche naciagana to i tak jest zajebista dawka POTRZEBNEJ wiedzy. Oprocz tego "48 praw wladzy", "Obudz w sobie olbrzyma" (w trakcie czytania) i "Dlaczego mezczyzni nie sluchaja a kobiety nie umieja czytac map". Ta ostatnia to troche pod kobiety napisana :).

Po przestudiowaniu forum doszedlem do wniosku ze warto sie zarejestrowac.
Moim marzeniem jest Podrozowanie po Polsce (narazie) i poznawanie wielu ciekwaych ludzi ktorzy wniosa cos dobrego do mojego zycia. Ale to w przyszlosci. Narazie w praktyce mam niewiele, planuje wykonac "demonic confidence", nauczyc sie paru ciekawych tekstow i wyruszyc w miasto... Podpicuje postawe i bedzie ok...
Pozdrawiam, Igor

Optic
02-03-2007, 04:22 AM
Sluchaj...dlaczego wiec nie chcesz juz teraz wykonac pierwszego ogromnego kroku ku realizacji tego?... przeciez i tak bedziesz to robil w przyszlosci. ;)
Twoim marzeniem jest podrozowanie?... wiec nie marz.
Przyjedz w przyszly weekend do Spizu...nie tylko bedzie to podroz...poznasz tez sie z nami. ;)

Wasz,

EtPlayer
02-03-2007, 03:05 PM
Dzisiaj był moj dzien. I wiecie co? Sprawie, ze nastepne bedą takie same, jak nie lepsze. Jak tego dokonam - to juz moja slodka tajemnica :).

Niestety jest jedna rzecz, ktora mnie ogranicza: wiek (16 lat). Dlatego jak wiadomo - kiepskie mozliwosci logistyczne. Chetnie bym Was poznał ( Optic, Remote i inni, kt&#243;rzy są z Opola i Śląska). Poki co moge się spotykac z Warszawą i okolicami. Szkoda ze moi kumple ciągle sie wykrecaja, bo mamy naprawde niezle pole do dzialania - np centrum (a raczej centra) handlowe w Markach ( gdzie wybor jest ogromny - od m1 po makro :P przez praktiker i ikea, ale koniec tej reklamy). Takze jak ktos ma orientacje i zdrowe podejscie do podrywu - chetnie sie spotkam. Od razu dziekuje zlodziejom :P.

Btw Jaka jest wasza opinia? 16lat = dzieciak, czy moze 'wspanialy' wiek? :) Oczywiscie mozecie mnie uwazac za gowniarza, ale ja swojego podejscia do wypasu nie zmienie. Napiszcie swoje opinie o ile moderator nie uzna tego za offtop czy spam :).
Pozdrawiam

red_zer0
02-04-2007, 10:47 AM
Primo: Optic:
Nie wiem czy to coś zmienia ale wstępnie umawialiśmy się na weekend za dwa tygodnie, nie w najbliższy. W przyszły może byc problem z miejscem, a co gorsza z nagłośnieniem - jest koncert, może być za głośno.

Secundo: ETPlayer:
Myślę, że wiek, tak jak wzrost nie gra roli. Dziewiętnastoletni znajomy, f-close 28 latkę. Sam mam 19 lat a plażowałem dziewczyny 2-3 lata starsze. To chyba nie robi r&#243;żnicy. Co do offtopu, może mod przerzuci rozmowę tam gdzie uzna, że jest stosowniejsza.
Pozdrawiam

Cycu tu Cycu Tam
02-05-2007, 03:10 AM
Przecież... Ja jestem taki niewinny... !! Czynie tylko zło i występek..

To cały ja;)

Optic
02-05-2007, 07:30 AM
Chetnie bym Was poznał ( Optic, Remote i inni, ktrzy są z Opola i Śląska).
Nie ma sprawy - jestesmy otwarci na propozycje. ;)

Btw Jaka jest wasza opinia? 16lat = dzieciak, czy moze 'wspanialy' wiek? :)
Wielu znakomitych PUA zostalo seryjnymi mistrzami przed 20-tka. Przed Toba jest cos pieknego, czego Ci zazdroszcze - nie musisz przeramowywac swojego swiata, bo on wlasnie w tym momencie sie ksztaltuje. Wez go po prostu w swoje rece teraz, to nie bedziesz musial go sobie przywracac.

Napiszcie swoje opinie o ile moderator nie uzna tego za offtop czy spam :).
Pozdrawiam
Ten watek jest jak najbardziej wlasnie do tego, bysmy mogli sie poznac. ;)

Heh, i troche wiary w swoja wartosc i wartosc tego co masz do powiedzenia, bo inaczej Kroliki Cie zjedza na Polu! :cool:
Po co maja Cie ludzie sluchac, skoro sam uwazasz to za offtopic albo spam? ;)
Kumasz?

Wasz,

Remi
02-06-2007, 12:28 PM
Hola!
Nie myślałem, że istnieje takie forum w języku polskim! Fajnie, że tu trafiłem.

Jestem Remi. Swoją (poważną) przygodę z dziewczynami zacząłem w sierpniu 2006. Po wieloletnim paśmie niepowodzeń (5 suk zrobiło ze mnie wała, właściwie to 6, ale tej jednej to nie mam tego za złe bo to ona pomogła mi zrozumieć błąd) postanowiłem coś zrobić ze sobą. Widziałem przeciętnych facetw z superlaskami i zaczynałem się zastanawiać, "do cholery, jak ten spaślak (brzydal, pierdoła) to robi?". Słyszałem wcześniej o NLP, ale porządne materiały na ten temat były bardzo drogie. W necie natknąłem się na człowieka o nazwisku DeAngelo. Zapsiałem się na jego listę mailową. Po kilku mailach stwierdziłem, że to jest to! Kupiłem "Double Your Dating", a nastepnie "Attraction isn't a choice" (ebooki). Po przeczytaniu pierwszej, zatkało mnie - zostałem określony mianem: "WUSSY" (pźniej przeczytałem 'Grę' N. Straussa i dowiedziałem się, że to po polsku brzmi: WSN). Gdy pierwszy raz poszedłem wykorzystać wiedzę z DYD (osiemnastka kumpla)otworzyłem jedną parkę dziewczyn. Gdy wstałem rano po imprezie, stwierdziłem, że zrobiłem z siebie idiotę. One cały czas się śmiały, a ja nie. Powiedziały mi raz, że jestem naprawde zabawny (czy coś w tym stylu), a ja odpowiedziałem, że zaczynają zamulać rozmowę tymi komplementami. Stwierdziłem - jestem idiotą. Pomimo mojego idiotyzmu miałem dwa #domyki fajynych lasek. Po przemyśleniach stwierdziłem, że to jest to! A poźniej się zaczeło, telefony, spotkania, coś dotychczas niespotykanego w moim WUSSY-życiu. Sposrd tych dwch ebookw,ktre przeczytałem, polecam "Attraction isn't a choice" - to kompletna biblia, bo w "DYD" więcej jest napisane, ile to czasu zajęło Davidowi osięgnięcie stanu sztukmistrza i ile to lat pracował nad metodami, niz konkretnych informacji. Kolejne imprezy były podobne, lądowałem z #-ami i *-ami. Potem nadszedł czas zemsty, własciwie to było głupie ranienie niewinnych dziewczyn, ale musiałem to zrobić, żeby odreagowac po tylu latach niepowodzeń. 5 dziewczyn, 5 *domykw, 5 #domykw, setki kłamstw i obietnic. Kończyło się na drugi dzień (Jedna tylko trwała 4 dni), Pewnie nie wszystkie cierpiały (o ile kobieta ma jakieś uczucia - ja takowych nigdy nie odkryłem - to co one nazywają miłością to dla nich świetna zabawa, takie układanie klockw, ktre rozwalą, za parę minut), ale ja miałem satysfakcję z tego, że ja to skończyłem, a nie one. Nie żałuje tego. Zresztą nie były to jakieś dziesiątki, tylko takie 5/6/7 - w sumie to nic trudnego, żadne zadanie - takie puzzle z 30 elementw. Z dziesiątkami, albo by mi się to nie udało(nie jestem jeszcze jakims mistrzem uwodzenia), albo postąpiłbym głupio zostawiając takie sztuki na pastwę WUSSYCH z imprezy. Mam nadzieję, że będę się dalej rozwijał w tym kierunku, przeczytałem dopiero co "Grę" i zaczynam Mystery's Method - venusians arts handbook. Postaram się opisać na tym forum parę moich przygd.

Pozdro.

PS.: Sory, że na razie jestem bardziej pzrekonany do metod Davida DeAngelo - ale Mysterego, tak naprawdę dobrze jeszcze nie przestudiowałem.

Remote
02-06-2007, 12:49 PM
Witaj Remi! :cool:

Od razu spodobał mi sięTw&#243;j styl pisma - będą z Ciebie ludzie.. ;)
Widać, że trzymasz swoje życie w garści i kroczysz po świecie jak Krasnale w "Śrudziemu" - to niewątpliwie plus, bo nie zrazisz się porażkami.. ;) Super, że masz Avatara, że znasz biblie DeAngelo i że tutaj zawitaleś - wierzę, że wiele wniesiesz do Społeczności.. :cool:

PS. Chyba jeszcze nikogo tak nie powitałem.. :D

Pozdrawiam i Życzę sukces&#243;w! :)
~ Remote

CMK
02-06-2007, 02:12 PM
Od dawna interesuje się trenerstwem... po kiklu spotkaniach z zawodowcami coraz częściej pojawiało się pojecie NLP.... moja reakcja ->co to *&^&% jest?! I tak podczas wędrwek po internecie celem poszerzania swojej wiedzy tydzień temu po obejrzeniu kilku filmikw z cyklu Badboy i inni PUA w akcji uświadomiłem sobie, że
"Jedyny sposb na to, by zmądrzeć, to grać z mądrym przeciwnikiem."... i tak krok po kroku znalazłem "tą jaskinię lwa" hieh hieh hieh mam nadzieje, że dzięki wam chłopaki będę jeszcze lepszy w tym co robie :)

18 lat
Daniel
Krk/Myślenice/okolice ;-P (może jakaś ustawka?!)
ostatnio szukam ciekawej 25-27 ale nie ma -> chyba wyginęły :-/
po co mi to całe bycie PUA (czy jakoś tak nie bawi mnie używanie tej terminologii) -> im bardziej pewny siebie tym lepiej a w końcu "trening czyni mistrza".... ale jednak najważniejszym powodem jest ogromna ilość zabawy przy całym tym shit-cie hieh hieh hieh

Pozdro dla was "prawdziwi playerzy :cool: " :p (dopki nie zobaczę kogoś w akcji jakoś mnie nie przekonuje: "podchodzę do stada..." -> wystarczy dobra wyobraźnia i trochę skrtw w stylu HDL ODS ADHD BSE :p )

Aha. pożyczyłbym się od kogoś "Gry"?!
383543
dlcmk11@yahoo.com

dr_naturalz
02-13-2007, 08:22 AM
Czesc Wam Ja dopiero zaczyam tzn. teroia jest ok nio codziennie starm sie cwiczyc wiec wszelkie uwagi beda cenne mieszkam w szczecinie.

Soulstar
02-18-2007, 04:11 AM
Witam wszystkich! Jestem Soulstar i siedzę w temacie od niedawna. Ucieszył mnie niezmiernie fakt, że istnieje tego typu forum w naszym języku, postanowiłem się przyłączyć. Swoją przygodę z PUA zacząłem jakiś miesiąc temu, kiedy to natknąłem się na artykuł o Style'u i jego "The game" w jednym z męskich czasopism;) Następnie krok po kroku docierałem do coraz to nowych źrdeł, zacząłem gromadzić wszelkie materiały podchodzące pod ten temat odwiedzać strony itd, aż wkońcu dotarłem tutaj. Na dziś dzień posiadam wiele informacji i muszę przyznać, że jak na miesięczniaka odwaliłem kawał dobrej roboty. W sumie nic dziwnego, psychologia od zawsze leżała w polu moich zainteresowań, socjologia, ktrą studiuję rwnież okazała się przydatna, dzięki czemu z wieloma zagadnieniami zetknąłem się już wcześniej. Pki co skupiam się na teorii, (czytam wszystko co ma jakikolwiek związek z tematem) oraz na samodoskonaleniu. Nie zdążyłem jeszcze zapoznać się w wyczerpującym stopniu z treścią tego forum, jednak kilka rzeczy zwrciło moją uwagę:

1) po pierwsze, lista lektur jest pozbawiona kilku niezbędnych moim zdaniem pozycji, tak oto przedstawia się moja:
- "The game" - wiadomo,
- "Wywieranie wpływu na ludzi" Cialdiniego,
- "Mzg kobiety" Brizendine Louann - naprawdę polecam, jest to publikacja, ktra wywołała burzę wśrd naukowcw i nie tylko ,
- "Double your dating" David de Angelo,
- "Mowa ciała" Andy Collins,
- "Venusian Arts Handbook" Mystery'ego,
- "Pick up 101" Lance Mason,
- "Speed seduction" Rossa Jeffriesa,
- "Programowanie neurolingwistyczne" niestety mam to w wersji e-book, więc nie znam autora...
- "Psycho-manipulacje" Witkowski Tomasz,
- The Juggler Method - Seduction Manual
- Swingcat - Real World Seduction
- Thundercat - The Art of Approaching
i wiele wiele innych:D PIERWSZE 3 POZYCJE UWAŻAM ZA DZIEŁA SZTANDAROWE W TEJ DZIEDZINIE, reszta w zależności od upodobań;)
Chciałbym jednocześnie zaznaczyć, że naszym zadaniem nie jest ocenianie książki tak jak niektrzy to robią lecz poznanie wszelkich możliwych punktw widzenia. O GRZE tez czytałem, że jest totalnym dnem itd, możliwe i co z tego??? dla mnie ta pozycja stała się punktem wyjścia nowego rozdziału życia i choćby za to ją sobie cenię ponad wszystko...
2) Kolejną rzeczą, ktrą zauważyłem jest brak krytycznego podejścia i zdystansowania. Gdzieś na tym forum ktoś zadał pytanie czy te wszystkie techniki nadają się na polskie warunki - otż wiadomo, że polska mentalność jest zupełnie odmienna od tej zza oceanu ale przecież na tym polega cała zabawa - na wypracowaniu odpowiedniego systemu i dopasowaniu go do istniejących warunkw. Kto uważnie czytał Grę ten sam najlepiej wie, że każdy schemat, każdy element powinien być bardzo elastyczny, nie można przecież sztywno trzymać się ram i kopiować. Trzeba dodać coś od siebie, dostosować technikę do własnej osoby i otoczenia... To tyle ode mnie:D

Na koniec mam jeszcze kilka pytań:
1) Poszukuję kogoś w temacie z Leszna lub okolic,
2) Czy są dostępne polskie przekłady DYD SS i innych takich, bo ja mam tylko Grę po polsku?,
3) Czy jest ktoś w posiadaniu większych zasobw video?,
4) Czy zna ktoś inne pozycje książkowe warte uwagi?
5) Czy istnieje juz jakaś tego typu organizacja w Polsce, chociażby wirtualna?

kontakt: groovebeatles@wp.pl
POZDRAWIAM!

Optic
02-18-2007, 05:24 AM
Witam serdecznie!
Ciesze sie, ze do nas trafiles.

Krotko na dwa tematy, ktore zapodales:
Jak najbardziej sie z Toba zgadzam, co do pozycji wartych przeczytania. Niewatpliwie jest ich kilkadziesiat/kilkaset. Dlatego dla przejrzystosci tematu, nie omawiamy tu methodbook'ow roznych PUA - wiadomo, ze najlapiej by bylo, by kazda przeczytac. Dlatego skupilismy sie na pozycjach, ktore z roznych powodow moga nie przyjsc innym do glowy.
Nawiasem, sam polecam Cialdiniego - rowniez mialem z tego podrecznika zajecia na studiach. Warto o niej slowkoi napisac i mamy nawet od tego osobny watek. ;)

1) Przejrzysciej bedzie, gdy poszczegolne pytania zadasz w odpowiednich dla nich watkach. Ale to tak na przyszlosc. :)
2) Nic mi nie wiadomo o polskich przekladach tych eBook'ow. Niestety. Autorzy wychodza z zalozenia, ze jesli juz ktos trafil na ich ksiazke, to zna na dosc angielski, by ja zrozumiec. Zawsze tez mozna sie poduczyc jezyka, a daje to potezne DHV...
3) Tak.
4) Tak - opisujemy je tutaj (poza methodbookami):
Ksiazki - Top Ten (http://www.theattractionforums.com/forum/showthread.php?t=26901)
A takze tu znajdziesz najwieksza baze recenzji i porownan ksiazek w jakimkolwiek stopniu odnoszacych sie do Gry:
Community Products (http://www.theattractionforums.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
5) Sporo. Sa organizacje prowadzace kursy i szkolenia (mniej lub bardziej wiarygodne), jest kilka polskich forow godnych uwagi, sa tez lokalne projekty, ktore prowadza wlasne dzialania, sarge i dziela sie doswiadczeniami - czasem sa to po prostu grupki wingujacych sobie kolesi, a czasem sa to calkiem przyzwoite lairs, niczym Bristol|||||||||. I tak jak nasza Lava Lair Opole. ;) Warto poszperac w sieci - nie rezygnuj.

Wasz,

Soulstar
02-18-2007, 06:04 AM
Ok, dzięki bardzo, jestem ż&#243;łtodziobem, ale szybko się uczę i z pewnością postaram się więcej nie bałaganić;)

http://images.google.pl/images?q=tbn:fPNTRdp3LxTY1M:http://images.deeep.net/category/2714.jpg

Szakal
02-18-2007, 10:49 AM
Aye !! :D

A tak postanowiłem się wreszcie zarejestrować :)

Pozdro dla wszystkich z Polski :)

Szakal

Optic
02-18-2007, 02:57 PM
Hej!
Ciesze sie, ze jestes z nami! ;)

Wasz,

Szakal
02-18-2007, 03:15 PM
Siemka Optic,

Cieszę się że wiara z Polski ostro tutaj działa, trza pokazać innym że centrum PU w Europie jest właśnie u nas :P :P :P :P

Pzdr,
Szaq

EtPlayer
02-19-2007, 06:39 AM
W koncu to u nas sa najpiękniejsze kroliki :)

Remote
02-19-2007, 12:00 PM
Witam, witam.. Wszystkich nowych zapaleńc&#243;w.. :)

@Szakal: czemu nie wklepałeś swojej strony w profilu? :p

Pozdrawiam,
~ Remote

Szakal
02-19-2007, 12:14 PM
siemano remote,

nie zaglądałem tu głęboko do profilu w konfig jeszcze
kt&#243;rej ?? osobistej ??
bloga jeszcze nie skończyłem, tak jak oba fora też jeszcze niedokończone :P

spoko się dorzuci :P i to forum na swojej stronce też polecał będę :P

właśnie dorzuciłem :P

Doncastor
02-22-2007, 12:14 PM
Witam wszystkich!!!
Postanowiłem zarejestrować się na forum ponieważ zaczynam wprowadzać w życie całą teorię, kt&#243;rą do tej pory zdołałem "wciągnąć". Postaram się opisać tutaj moje wszystkie poczynania, sukcesy i porażki (mam nadzieję, że tych drugich będzie jak najmniej).
Nie chce tu rozpisywać się nad moją biografią, generalnie powiem, że nie mam na koncie prawie żadnego doświadczenia w wypasie, muszę to w końcu zmienić i jestem bardzo zdeterminowany. A więc panny przygotujcie się na moje nadejście...

p.s. dzisiaj zacząłem Demonic Confidence, nie będę opisywał mojego pierwszego dnia bo to nie ten temat, ale powiem, że bawiłem się świetnie i polecam każdemu, ciekawe co będzie jutro...

Pozdr.

iks
02-25-2007, 05:04 AM
Witam wszystkich.
Skoro jestem nowy na tym forum to powinienem chyba cos o sobie napisac :P
Jestem mlody - mam 18 lat. PU zainteresowalem sie stosunkowo niedawno, bo jakies 5 miesiecy temu, ale dopiero teraz zaczalem nad soba pracowac.

Od zawsze lubilem poznawac dziewczyny. Z tego co patrze teraz w przeszlosc, zawsze gdy jakies otwieralem udawalo mi sie je zainteresowac soba i to dosyc intensywnie, ale potem juz bylo gorzej. W pierwszych etapach bylem alfa, ale jak dochodzilo do czegos wiecej stawalem sie uleglym frajerem. I nie widzialem swojego bledu, nie wiedzialem dlaczego kazda mnie traktowala tylko jak "dobrego przyjaciela".

I dalej bylbym pewnie taki, gdyby nie moj znajomy. Kiedys zaczepilem jakies panienki w szkole, pogadalem troche z nimi. Gdy odeszly moj znajomy zaczal mowic ze nie ladnie je zakrecilem i ze nie myslal ze interesuje sie PU. Nie wiedzialem o co mu chodzi :P Ale dal mi troche materialow i teraz juz pracuje nad soba. Zrozumialem jakie bledy popelnialem i dostrzeglem w przeszlosci tyle zmarnowanych akcji ze az mi przykro :P

Teraz naszczescie juz jest lepiej, poznaje wiecej dziewczyn niz kiedys i nie traktuja mnie juz jak tylko przyjaciela :P Ale zeby zostam PUA jeszcze przedemna daleka droga........

bartek
02-26-2007, 12:06 PM
to ja r&#243;nież witam wszystkich

Maslow
03-01-2007, 07:21 AM
Więc kolej i na mnie :D. Witam wszystkich, mam 18 lat i jestem z Zabrza. PU zainteresowałem się z miesiąc temu, od tego czasu dostałem hopla na tym punkcie:cool: czytam, oglądam, imprezuje. Nie miałem raczej problemu wyrywać lasek (hm to raczej one mnie zaczepiały ale same UL :mad: ) ale zawsze marzyłem o tych pięknych. Największym moim problemem to troche mała pewność siebie, ale powoli się zmienia, pracuje nad ciałem i oglnie Body Language. Jedyna rzecz ktra mnie niepokoi to że przyjaciele tak jakby nie popierają mojej zmiany, hm moze to tylo moje odczucie ale woleli żeby było po staremu, ALE JA MWIE NIE!!!:D
I nawet zrezygnowałem z alkocholu:eek: ( teraz tak od czasu do czasu) kiedyś dużo piłem, bo po alkocholu nie przejmowałem sie MATRIXEM, robiłem co chciałem byłem alpha, wyrywałem laski i one to lubiały.
Chce się nauczyć być w takim stanie bez pomocy alkocholu:

No to na tyle
Pozdrawiam wszystkich PUA.
Maslow

Optic
03-02-2007, 01:40 AM
Witaj, Maslow!

Po pierwsze: siewtnie, ze w ten sposob potraktowales alkohol - on blokuje logicza polkule mozgu. To dlatego latwiej Ci sie wyrywalo laski: byles zywiolowy, spontaniczny i pewny siebie. Teraz musisz sie tego nauczyc bez dopalaczy. :)

Jesli chodzi o przyjaciol - zawsze sie tak dzieje. Jest na ten temat doskonaly artykul na fastseduction.com. Polecam.

Wasz,

bluebrake
03-02-2007, 02:17 AM
jestem w szoku:Djeszcze niedawno jak bylem na tym forum to musialem sie pogodzic z tym ze wszystko po angielsku i po niemiecku, a tu prosze mila niespodzianka. moge sie udzielac nie kaleczac angielskiej gramatyki:Dpolak potrafi:D

Gattsu
03-02-2007, 05:36 AM
Yellow, tu Gattsu z Pomorza, konkretnie z Koszalina
jeśli ktokolwiek kotwiczy blisko mnie, daj znać, odezwij się
Czy Ktoś zbiera ekipe do wsp&#243;lnego wypasu?
To dla nas ważne by się integrować w realu jak najczęściej.
Ps. Dobrze być w waszym gronie.

Optic
03-02-2007, 07:45 AM
jestem w szoku:Djeszcze niedawno jak bylem na tym forum to musialem sie pogodzic z tym ze wszystko po angielsku i po niemiecku, a tu prosze mila niespodzianka.

No witam Kedzierzyn! :D
Widze ze powolutku ujawniaja sie Gracze takze z naszych okolic. ;)

Wasz,

xequo
03-05-2007, 10:13 AM
witam
teraz moja kolej :P
mam 18 lat i jestem z bytomia, a z pu zetknalem sie przez przypadek dwa miesiace temu :)

vekan
03-09-2007, 01:22 PM
Witam wszystkich plażerw.

Optic
03-09-2007, 05:28 PM
Czesc Vekan,
moze sloweczko o sobie? ;)

Wasz,

Hoplite
03-28-2007, 05:32 AM
Tytułem wstępu - piszę tutaj, bo nie mogłem odpowiedzieć na topic "zaprezentuj się" - nie wiem dlaczego. Jeśli coś zrobiłem źle to prośba do moda o przeniesienie tego posta właśnie tam.

Witam wszystkich PUA i aspirantw :) W zasadzie mnie dopiero dni dzielą od absolutnej nieświadomości istnienia "GRY", nie tylko mwiąc o książce :) Pewna rozmowa dopiero otworzyła mi szerzej oczy i sprawiła że zrozumiałem jak wiele zależy od nas samych. Zawsze starałem się kierować maksymą Seneki:"Imperare sibi maximum est imperium" - panować nad sobą to najwyższa władza, dopiero niedawno jednak poznałem jej ciekawsze (a może jedyne prawdziwe?) znaczenie, czyli - panując nad sobą panujesz nad innymi :-)

Nie mwię że wcześniej byłem, jak to ktoś określił w ktrymś z tutoriali ktre przekartkowałem w ciągu dni ktre minęły odkąd się obudziłem, "spoconym wypłoszem" :) Był czas, a konkretnie rok, że nie brakowało nic, a i dlatego że nic nie brakowało, i do niczego (i nikogo) się nie przywiązywałem. W ten sposb miałem jeszcze więcej :) Efekt był taki, że f-close w przeciągu roku miałem ok 20, nie zliczałem ich zresztą wtedy, nie znałem całej nomenklatury otwarć, domknięć, bawiłem się nieźle i oglnie było śmiesznie, w końcu jak znajomość trwała zwykle do tygodnia, nie zdążyłem przestać być alfa. Wszystko robiłem po swojemu, czasem się udawało a czasem nie, ale - jak to mwił Eryk ze Sztosu "grałem żeby grać". Potem studia przerwałem, skończyła się więc taka wolność ktra grze bardzo słuzyła. Z kolei nie znając zasad, łatwo zapomnieć jak do tego się dochodzi i popełniać wiecznie te same błędy. Teraz wszystko powoli staje się jasne - że i tą sferę łatwo zamknąć w sztywne reguły i desenie, do ktrych tylko podmieniać elementy, coś jak generator przemwień, ktry gdzieś kiedyś widziałem w necie :P

Lektura postw, tutoriali, książek (na "the game" dopiero czekam - wyrozumiałość dla świeżaka) otworzyła mi oczy na wszelkie shittesty, ktre nierzadko łykałem, co też nierzadko gruntownie zrypało nastrj przynajmniej do końca dnia. Swojego czasu byłem w niemal 3letnim zwiazku. Zastanawiałem się, co jest nie tak, skoro wszystko z mojej strony jest si - starałem się nie dawać powodw do zazdrości, pamiętać o datach, pomagać i zawsze być gdy może mnie potrzebować. Nie oglądałem się na inne laski, byłem zakochany; nie trafiłem może całkowicie pod pantofel, ale teraz to widzę zupełnie inaczej :) Było podobnie do tego, co napisał iks - tak jak pewnie u wieeelu facetw. Jak wspomniałem: jedną regułę zrozumiałem pźniejsam w czasie studiw: im więcej miałem lasek, tym więcej kręciło się obok. To jednak zdecydowanie za mało by czerpać z tego radość, sam sex też się po czasie nudzi, a ze zdobywania prawdziwa radość dopiero jak się wszystko robi świadomie. Ja miałem jedynie to szczęście, że - co prawda nieświadomie, ale wychodziło :) Ale Gra to wyzwanie. Rozmowa tak jak ta - (z moją aktualną LTR) ktra całkiem niedawno otworzyła mi oczy to najlepsze co mi się przytrafiło, życzcie mi Panowie szczęścia by jak najmniej kobiet to dostrzegło :P

Tymczasem od siebie życzę powodzenia w grze, na polu i w planach, odezwę się na pewno po dokładniejszej lekturze i ćwiczeniach - zobaczymy co z tego wyjdzie :) Pki co, macie nowego czytelnika.

pozdros,
Hoplite

Yar
04-02-2007, 11:24 AM
Hoplite, fajnie piszesz.
Sł&#243;wko ode mnie: brawo że wyrywałes te babki, i o to chodzi. Nie studiuje się gry żebyszukać dziury w całym, tylko po to, żeby je wyrywać.
Po drugie: nie potrzebujemy biernych czytelnik&#243;w, więc z łaski swojej pisz coś :)
Przemyślenia, refleksje, na temat bieżących bądź starszych wypad&#243;w i podryw&#243;w, cokolwiek od siebie.
Witamy i pozdro

Termojadrowy
04-02-2007, 12:10 PM
Czesc chlopaki i dziewczyny,
Wlasnie zostalem natchniety sila sprawcza i zapisalem sie na to forum. Owocnej wspolpracy nam zycze. W smaku melona i truskawek z bita smietana, bez szampana...

Hoplite
04-03-2007, 03:09 PM
Yar:

Co do biernych czytelnik&#243;w - veto: jestem czynnym czytelnikiem :P W tym zaś, o kt&#243;rym zapewne myślisz, sensie, już niebawem - gdy zgłębię całą nomenklaturę i materiał i poćwiczę na polu, w końcu nie potrzebujecie też wałkowania ciągle tych samych obserwacji tylko w inny spos&#243;b nazwanych :)

Tak na marginesie, nie kojarzę już gdzie ale gdzieś wpadłem na myśl (w tamtym przypadku dotyczącą konkretnie seksu), że podpuszczaniem kobiety spowoduje się chęć zmierzenia się z rzuconym wyzwaniem. Potwierdzam. Od niechcenia rzuciłem kiedyś lasce że żadna kobieta nie doprowadziła mnie do finiszu ustami. Poskutkowało. Zechciała się sprawdzić. Sześciokrotnie. (w przeciągu chyba niewiele ponad godziny...) O czymś takim raczej się pamięta, stąd też skojarzyłem to z ową myślą o podpuszczaniu :) Warto pamiętać. Skutkuje.

Pozdrowienia,

Jinxxx
04-04-2007, 05:07 AM
Witam zrzeszona spolecznosc i zgromadzona publike... nie dysponuje niestety czciONka z ogonkami wiec bedziecie musieli mi wybaczyc ow nietakt... Legendy glosza iz spolecznosc sie rozrasta w sile i doswiadczenie za co wszystkim chwala! Jak ktos kiedys powiedzial:'keep ur friends close and ur enemies even closer' wiec parafrazujac powinnismy trzymac sie blisko a nasze targety blizej:)...A tak na powaznie(j) to chcialbym wlaczyc sie w dyskusje, poniewaz nigdy nie bylem wielkim fanem forow z jednego prostego powodu: nic na nich mnie nie interesowalo. Mysle ze po wielkiej tulaczce znalazlem przynajmniej jedno. Jako ze moja sytuacja jest obecnie lekko zmiksowana mysle ze w jakims stopniu bedziemy sobie mogli pomoc wymieniajac spostrzezenia i kto wie co jeszcze... kiedy po raz pierwszy tu trafilem temat nie byl jeszcze taki wszechobecny jednak (z czego nie ukrywam ciesze sie) wyszedl na ludzi.
Do uslyszenia...
Jinxxx

Yar
04-05-2007, 06:54 AM
Hoplite:
Potrzebujemy FR&#243;w na temat wyrywania dziewczyn. Og&#243;lnie: na temat rozwoju i szczęścia.

Jinxxx:
Witamy, Kolego ;) Jak miło, że nasze forum zainteresowało Cię. Teraz czas, żebyś się do niego przyczynił ;)

Hoplite, Jinxxx: Ładnie piszecie, ciekawie myślicie. Widzę że pojawiają się ludzie z potencjałem. Czuję to. Jednak pamiętajmy też o jednym: rdza nigdy nie śpi. Przestaje Ci zależeć, przestajesz myśleć, przestajesz działać: RDZEWIEJESZ.

Witam Termojądrowego i wog&#243;le wszystkich

Optic
04-07-2007, 03:10 AM
Chyle czola przed Nowymi! ;)
Szalenie podoba mi sie to, ze jest w kraju coraz wiecej i wiecej "swiadomych" graczy. Nadal jestesmy troche z tylu chocby za Niemcami, ale chyba w tej chwili jestesmy najdynamiczniej rozwijajaca sie Spolecznoscia w Europie. A po drodze stworzymy najbardziej odjechana metode Gry na swiecie - bo dostosowana do najbardziej odjechanych, polskich warunkow. :D

Wasz,

siedlak
04-08-2007, 05:09 AM
Witam. Jestem tu nowy. Dobrze wiedziec ze jest wiecej takich osob :P Zainspirowany przez "Gre" pozdrawiam

regas
04-08-2007, 08:25 AM
Witam wszystkich

Od jakiś 3 tygodni byłem cichym obserwatorem ale w końcu postanowiłem sie ujawnić.
Mam nadzieję że pomoże to wnieść coś pożytecznego zarwno w rozwj forum jak i mj ;)
Moja obecna wiedza opiera się głwnie na GRZE oraz systemie DYD ale powoli zabieram się za pozostałe filozofie...

pozdro dla wszystkich

-=regas=-

Remote
04-10-2007, 02:05 AM
Także witam nową krew - niech moc będzie z Wami! ; )

Pozdrawiam,
~ Remote

Khesu
04-13-2007, 12:15 PM
Ja r&#243;wniez witam wszystkim
jestem tutaj nowy i zupelnie zielony w tym temacie :) dlatego zwracam sie do was z prośbą/pytaniem , od czego zacząć? Bo meterialu jest mn&#243;stwo a od czegos trzeba zacząc a nie wiem od czego najlepiej:) Zawsze byłem c&f tylko ze za duzo funny i zamało cocky wiec moze p&#243;jsc w tym kierunku?
w kazdym badz razie, jakby nie było bedzie bardzo miło ! :D
pozdro dla wszystkich

XNoob
04-15-2007, 05:36 AM
Cześć,

Proponuję więc Khesu zacząć być bardziej cocky niż funny :) . I nie bawić się w retorykę :p . A najważniejsze, nie rdzewieć, tak jak Yar napisał. Niestety rdze można ewentualnie maskować w krtkich okresach, ale już usunąć ciężko, a jest ona bardzo denerwująca :( .

Mele
04-16-2007, 09:55 AM
Witam.
Nowy ale juz częściowo obyty w temacie. pozdrawiam

rycerz
04-16-2007, 03:21 PM
Witam i pozdrawiam wszystkich,
Jestem kolejnym z przebudzonych, w moim wypadku jednak sprawa ma się nieco inaczej. Nigdy nie narzekałem na brak powodzenia, nie zwracałem jednak uwagi na zaloty kobiet, nie było rwnież mowy o inicjatywie z mojej strony. Dużą rolę odegrał tu alkohol, do ktrego mam słabość i skutecznie przyćmiewał mj umysł a jedynym celem każdego spotkania w większym towarzystwie było upojenie. Przypadkowe sprawy łżkowe były dla mnie zazwyczaj "niepamiętne". Ostatnio jednak z rznych względw postanowiłem mocno ograniczyć trucie organizmu, a przy okazji wpadłem na pomysł rozpoczęcia gry, bo zapowiada się to na dobrą zabawę.

EtPlayer
04-17-2007, 01:43 AM
Witam wszystkich i namawiam do jak najczęstszego wypowiadania się na forum.
Fajnie, że jest nas coraz więcej.
Rycerz radziłbym w og&#243;le odstawić alko, bo trzeźwość umysłu to podstawa.

rycerz
04-17-2007, 08:00 AM
Rycerz radziłbym w ogle odstawić alko, bo trzeźwość umysłu to podstawa.

W 100 % się z Tobą zgodzę, ale tylko podczas podrywu. A nie mam zamiaru "grać" 24 h na dobę, bo w końcu się znudzi ;]

joe2
04-21-2007, 10:43 AM
Nowas ze Szczecina sie kłania.
Szukam WINGMANA w miarę obeznanego ze Szczecina lub okolic. Potrzebny mi troche obeznany w temacie WINGMAN albo lepiej mentor , sam jestem za świeży żeby kogoś uczyć.
Piszcie jakby co
joe222@go2.pl

Sup3rSt4r
04-23-2007, 05:19 AM
Acha zapomniałem się przedstawić :D

Jestem Superstar i jestem zawstydzony hahaha :p

Pozdrawiam ;)

Don Corleone
04-23-2007, 08:36 AM
Czesc Wszystkim.
Jestem tu pierwszy raz... nie jestem zbyt w temacie. Chetnie powymieniam sie doswiadczeniami... no i dowiem sie ciekawych rzeczy:)

Oliw
04-23-2007, 11:31 PM
Witam wszystkich,

od 4 miech&#243;w zgłębiam tajniki uwodzenia. pomimo tego, ze nigdy nie narzekałem na brak zainteresowania ze strony kobiet, to jednak rzadko inicjatywa zapoznania się wychodziła z mojej strony. teraz wszystko się zmieniło, zdecydowanie wolę świadome rozmowy z kobietami.

mam nadzieję, za znajde tutaj wiele ciekawych informacji, oraz ze poznam ludzi z branzy i ktos przejdzie moj casting na winga.

pozdrawiam wszystkich

Nymphetamine
04-24-2007, 07:47 AM
Powitac :D

Mam 19 lat, mieszkam w Zninie (between Bydgoszcz and Gniezno). "Gre" przeczytałem jakiś rok temu, na to forum po raz pierwszy trafilem w kwietniu 2006. Nawet sie wtedy zarejestrowalem tylko teraz, kiedy znow tu zawitalem moj poprzedni nick mi nie podszedl i stworzylem nowe konto ;)

Pomysly w ksiazce Style'a od razu mi sie spodobaly, dzieki nim podszedlem dziewczyne z ktora bylem prawie rok. Kiedy uswiadomilem sobie ze to ok 1/70 mojego zycia postanowilem poszukac powiewu swiezosci i ewakuowalem sie z tego zwiazku ;)

Teraz nie chce poprzestawac na pierwszej wyrwanej lasi, czas na zostanie S-mistrzem (PUA?) :D. Dlatego staram sie wchlonac jak najwiecej wiedzy i w najblizszym czasie jak najszybciej ruszyc na lowy...

Pozdrawiam, 3majcie za mnie kciuki chlopaki :D

Nemrod
04-25-2007, 11:06 AM
Witam...

Jak tu trafiłem? Hmm... Zmotywowało mnie to, że 2 miesiące temu rozstałem się po długim i namiętnym związku z pewną kobietką, ktrą zmanipulował tzw. naturszczyk - typ ktry naprawde może mieć każdą...Wtedy zrozumiałem że muszę być lepszy i muszę umieć sobie radzić z takimi elementami :). A że na "Grę" trafiłem już ponad rok temu, od razu wiedziałem gdzie się udać :). Działam w warszawie/białymstoku, co prawda narazie sporadycznie, (sporo studiownia i praca magisterska) ale powoli się rozkręcę :)...

Chcę poznać psychikę kobiet i zmienić swoje życie.

Pozdrawiam i mam nadzieję na owocną wymianę doświadczeń :) ...

DrSpin
05-02-2007, 08:34 AM
Witam wszystkich obecnych forumowiczw...
Cele ? Cż chyba tak jak większość tutaj wypas L-ek i to nie tych ktre same się proszą ale tych ktre zawsze pozostawały za szklaną barierą strachu. Jakiś czas temu wyrwałem się z przykrego uzależnienia od kompa :) a to właśnie 'Gra' oraz kursy DeAngelo pokazały światełko w tunelu.
Obecnie wypasam, głwnie w parze z Nemrodem w Warszawie i Białymstoku, jak narazie zabawie i zarazem nauce technik nie widać końca :D

Do szybkiego usłyszenia na kartach forum...

Soulforger
05-03-2007, 04:13 AM
Bążur, jestem z Olsztyna i jestem człowiekiem, ktry postanowił wyciągnąć wnioski z setek książek i Internetu, ktre to zajmowały do tej pory dużą część mego życia. Zaznaczam, że jestem złośliwy :)

nigma
05-04-2007, 04:20 AM
hej, witam wszystkich. Od dłuższego czasu przeglądam to forum i wreszcie zdecydowałem się zapisać. Jak widać za oknem nieuchronnie zbliża się lato a to oznacza że z zimowgo snu budzą się dziewczyny i zaczynają wychodzić na ulice (w pozytywnym znaczeniu). A to co będzie dalej zależy już od nas. Siła w jedności, jedność w wierze. Razem zwyciężymy :)

hills
05-10-2007, 01:46 PM
Witam!

Na forum jestem z tego samego powodu co wszyscy;)
Od wrzesnia mam nadzieje urzedowac we Wroclawiu.
O sobie moge powiedziec, ze jeszcze pare miesiecy temu bylem typowym WSN'em, ale caly czas nad soba pracuje.

Do zobaczenia we wroclawiu! ;)

Uf przebrnąłem przez cały topik i zauważyłem ze więszkość, o ile nie wszyscy, z nas popełniamy lub popełnialiśmy ten sam błąd, a raczej wielbłąd, czyli alkohol :/.

Jak napisałem wyżej, jeszcze nie dawno byłem kompletnym WSN'em, na imprezach chcąc dodać sobie odwagi oddawałem się przyjemności picia:P
Z "Grą" zetknąłem się 2 tygodnie temu i po letkurze byłem zszokowany. Nie miałem pojęcia, że coś takiego jak techniki uwodzenia istnieją (WTF?! gdzieś ty się chłopie chował:D )

Widzę, że przede mną masa pracy i długa droga do osiągania sukcesw. Licze na owocną wspłprace.

Jeszcze raz witam wszystkich forumowiczw!

hills

yosh
05-12-2007, 01:41 AM
Witam,

Mam 21 lat, mieszkam w Poznaniu (jeszcze 6 tygodni), za p&#243;łtora miesiąca wyjeżdżam do Wielkiej Brytanii studiować pod Londynem.
"Grę" przeczytałem rok temu, WSNem nie jestem - elaborat&#243;w na ten temat nie będę trzaskać - niech świadectwem tego będzie choćby m&#243;j ostatni "nabytek" - HB9, 180cm wzrostu. Sam mam... 162 ;)
Zapisałem się tutaj dziś w nocy - po tym, jak znajomy z innego forum o Pick-Upie dał mi linka do MysteryMethod.com; przejrzałem pobieżnie i widzę, że chyba się tutaj zadomowię na dobre - wreszcie jakiś BBS, kt&#243;rego poziom mi odpowiada ;]

Czego oczekuję po forum...?
Chcę zwiększyć swoją wiedzę i być jeszcze większym PUA i jeszcze bardziej skutecznym (a jest to w og&#243;le jeszcze możliwe? :D). I przy okazji pom&#243;c innym, mniej sprawnym ode mnie. :-)

Jakby ktoś miał kiedyś jakieś pytania - służę radą i pomocą :)
pozdro

bulka
05-12-2007, 10:22 AM
No... I juz wiem gdzie bede wpadal czesciej,

Spedilem kilka godzin obskakujac wieksosc postow z tego forum i musze przyznac ze niektorzy z was chlopy wiecie co robicie...

2 ostatnie latka spedzilem na ostrym treningu i powiem szczerze ze kilka HB9 w ciagu ostatnich 2 miechow udalo mi sie wyciagnac z ulicy... w klubach mam jakos mniej szczescia (7,8 ale odpindrzone:D )

Dzialam glownie w Warszawie (tu jest chalupa) ale wakacjujac smigalismy troszku po: Trojmiacho, Craycow, Zakopaniec, Madrid, Barcelona, Chamoneux(tak to sie chyba spelluje), Paris, troche Pragi (nie tej Warszawskiej) + inne

Chetnie dogadam sie z jakimis ogarnientymi typkami ze stolycy w celach szeroko pojetego wspoldzialania:cool:

Docelowo szukam ogarnietego winga, znajacego podstawy, ktorego nie bede musial namawiac do dzialan

Takze smialo piszta (sluze rada)

WildRuler666
05-14-2007, 01:44 PM
Podryw ;]

Heja ludzie!
Witajcie podrywacze!

Let me introduce. Pochodzę z Łodzi.
Jakoś tak rok temu odnalazłem w zakamarkach Empiku leżącą na płeczce, grzecznie i cichutko, niebieską książkę z dużym czerwonym napisem. Oczojebne literki głosiły ostateczną prawdę: GRA!
Tego dnia moje życie się zmieniło. Jako wytrwały gracz komputerowy i wielki pasjonat rżnego rodzaju tajemnic nie mogłem oprzeć się pokusie zajrzenia pod okładkę tego całkiem pokaźnego tomiszcza. 5 minut pźniej szedłem żwawo ku domowym pieleszom aby zagłębić się w nowej lekturze.
Całe życie byłem WSNem Tak bardzo jak tylko można. Byłem miły i grzeczny, kobiety odnajdowały we mnie oparcie i radę. Nigdy, ale to nigdy nie miałem możliwości po męsku zanurzyć kijka.
Każdy z pośrd tych, ktrzy znają ten stan wie doskonale o czym mowa!
Jezu!!! Ile myśli i poświęceń minęło na pustej nadziei, że będzie inaczej. Ile razy zdarzało się poznać cudowną dziewczynę o pięknych, opalonych nogach dla ktrej było się jedynie przyjacielem.
Dnia w ktrym poznałem perypetie Stylea bielmo z moich oczu zeszło i spojrzałem na świat niczym nowo narodzone dziecko!
Było to niczym przebudzenie. Książkę przeczytałem w ciągu 2 dni. Po tym czasie przeczytałem ją kolejny raz... i kolejny. Sięgnąłem do poradnikw NLP i stron w sieci. Szukałem grzebałem i uczyłem się wytrwale.
Doprowadziło mnie to do pierwszego namiętnego pocałunku i pierwszej zabawy z dziewczyną. (nie licząc dawnych zabaw w piaskownicy)
Niestety popełniłem podstawowy błąd początkujących PUA! Zakochałem się i zaraz po tym straciłem zainteresowanie dziewczyny.
Studia są absorbujące, a moja coraz bardziej, niezdrowa fascynacja doprowadziła mnie do pewnych skrajności. Teraz pojawiam się w śrd was, jako uczeń i jako doświadczony już człowiek.
Panowie... po raz pierwszy myślę, ze odnalazłem to co powinno być ofiarowane każdemu mężczyźnie!
Cieszę się i zapraszam osoby z mojego miasta i kraju do wymiany doświadczeń i ew. skrzydłowania.
Pozdrawiam

LowRiderPL
05-14-2007, 11:58 PM
Witam społeczność,
Jestem z Lublina, w grze od końca 2006 roku dzięki przyjacielowi z kt&#243;rym wsp&#243;lnie odkrywaliśmy tajniki uwodzenia. Z czasem trafiliśmy na forum skupiające gł&#243;wnie lubelskich graczy, skąd niemal w prostej linii przez stopkę Optica trafiłem tutaj. Forum czytam już od dłuższego czasu, mam nadzieję na wymianę doświadczeń i wsp&#243;lny rozw&#243;j.

Ororo
05-15-2007, 12:21 PM
Czesc,
jestem rafc'em z Poznania. Na pierwsze materiały o seduction trafilem listopadem 2006 roku (player guide na fastseduction.com), szukając kompletnie czegoś innego ;p Zrobilem bookmark i wrocilem troche pozniej. Bardzo mnie calosc zainteresowala, przeczytalem wszystko. Po kilka razy. Testując niektore rzeczy (bl, alpha mindsets) okazalo sie ze to naprawde dziala i daje efekty nie tylko podczas samego podrywania ale takze w zyciu codziennym. Zainteresowanie roslo, az jakis czas temu trafilem na Magic Bullets i na to forum. Bardzo mnie ucieszylo community z Polski :) Jestem tutaj zeby zdobywac coraz wieksze doswiadczenie, a takze poznawac gre od naszej, polskiej strony :)

pozdrawiam