PDA

View Full Version : poland anyone ??

rafalek
01-10-2006, 08:52 AM
are there?? anyone frome poland?? jak ktoś jest to wypas niech odpisze

Phantom
01-10-2006, 04:54 PM
For me Poland was easy - walk around making it very apparant that you are English. It won't be long before some pretty girl shows interest. But you are Polish, right?

venture
01-16-2006, 01:24 PM
What's your city?

rafalek
01-20-2006, 05:05 AM
jestem ze szczecina im from szczecin
!!

niewyspany
01-22-2006, 02:01 PM
I'm from Poznan, Poland. Moje gadu 7589967

saryekad
01-28-2006, 01:07 PM
Ja z kolei jestem z 3miasta, może ktoś jeszcze? ;)
I'm from 3City, anyone else from there?

ManiekM
02-02-2006, 01:47 AM
hej. witam! jestem z Warszawy. jesli jest ktos ze stolicy to odzywac sie!:) moje gg 3899328.pozdrawiam / hello! I'm Maniek from Warsaw, is there anybody else from here?

venture
02-02-2006, 01:24 PM
Lublin tutaj, send me a PM if you come to my town!

jackm
04-04-2006, 03:54 AM
tez z wawy :D, widze ze jest tu jakis kumpel ze stolicy, trzeba sie zgadac cos ktoregos razu ;).

Listek
04-14-2006, 07:52 AM
Witam witam witam. Kolejny polak do kolekcji ;] pozdrawiam i gg zostawiam 2005705
Hello guys currently im living in london city. Me and my friend we've done some nice work lately so in few weeks we're gonna be ready to rock this city.
If anyone is on a n00b mission just gimme a call 07716725096

eerg
04-18-2006, 09:30 AM
nieduzo nas tutaj;] olsztyn.

jackm
04-18-2006, 09:36 AM
no wlasnie cos nie za duzo ale chyba powoli cos zaczyna przybywac wiec, moze ta liczba w niedlugim czasie wzrosnie :).

Paradeus
04-19-2006, 02:28 AM
Dolacza sie jeszcze jeden z Wawy :) Porponuje zrobic wspolny sarging 8524335

Listek
04-23-2006, 04:46 AM
No no wkoncu zaczyna byc zabawnie. A ja proponuje ogolne spotkanie na wakacje. w jakims zajebistym klubie. obojetnie gdzie...albo manieczki kolo poznania ;]
Tylko dajcie mi znac 2005705 ;]
Pozdro 600

Optic
04-23-2006, 08:31 AM
Czesc,
tu Opole.
Poludnie Polski bedzie dzielnie was gonic. :)
Ja dopiero zaczynam (#1k2f2) wiec support mile widziany.
GG 7241775
Pozdrufka
------
Hi, it's Opel.
South of the country is right behind you. :)
I'm just a newbie so looking for support.
Rgrds

wexman
04-24-2006, 11:02 AM
Hello I'm From Poland:) Cracow Welcome ;) jak cos to 2910639

Brisban
04-25-2006, 05:00 AM
Another guy from Warsaw in here. Yo lads.
gg 1507731

Tronador
04-25-2006, 09:02 AM
katowice, ale za tydzien szkocja.
ale zapowiadam sie na listopad gdzies na poludniu polski, chyba ze wczesniej gdzies w szkocji.

Danny Ocean
04-25-2006, 09:26 AM
Hi guys,
I currently live in Australia, I'm Polish by birth and will be relocating to England in July, but will be travelling to Poland to visit relatives in Warsaw. My Polish is very poor as I've lived in Australia most of my life, but I just wanted to know what sarging in Poland is like? The women are absolutely gorgeous, that I know ;) Would there be much of a language barrier if I went out sarging and speaking English? I know most young people in Poland learn English and are quite good at it, but would there be any difficulties, anything to watch out for that is characteristic to Polish girls?
D.

Optic
04-27-2006, 11:31 AM
Danny:
Hi, man! You know you're welcome, right? :)
There's no problem with girls (of coz if you calibrate them first), the main problem is with AMOGs who welcome you with short but very literal "fuck off" in the first and only sentence. :(
BTW: any suggestions in such situations? :P
Optic

Danny Ocean
04-27-2006, 05:47 PM
Optic,
Thanks for the warm welcome!!
As with the AMOG it depends on the situation, but never been seen to directly attack the AMOG infront of girls, that lowers your value (DLV).
You want to tame the beast, smile at him start talking to him, ask him and your target how they know each other... this has 3 advantages.
Firstly, it shows you are not being weak, you are not backing down, you are not listening to his "fuck off", shows that you are strong (but you must keep a strong frame with talking to the AMOG, you can't be seen to be sucking up to him, otherwise you will lose respect)
Secondly, you are disarming him, he sees you as a threat, that's why he is telling you to fuck off, you talk to him, create some rapport, GET HIM LAUGHING, have a drink together... he no longer sees you as a threat, rather a cool guy... :)
Thirdly, do all this in front of the girl and A) if she knows him and you befriend him, and he likes you, that makes her more comfortable being around you. B) if she doesn't know him, then it shows to her that you can handle yourself in these situations, you have a strong frame and you're intelligent because you didn't resort to violance or harsh language...
Below are a few good threads about AMOGS you may want to read...
http://www.theattractionforums.com/forum/showthread.php?t=7287
http://www.theattractionforums.com/forum/showthread.php?t=1589
Hope this helps.
D.

mat_26
05-06-2006, 05:29 AM
Jestem z Poznania, moje gg 2817208

totencham
05-12-2006, 06:35 AM
Poznan z tej strony, gadu 6280274, pozdrowienia

Witherwix
05-22-2006, 01:25 PM
Widze że coś dużo ludzi z Poznania:)
Tutaj 3miasto. Jakby co to gg:3746560. Albo PM.

jackm
05-22-2006, 11:18 PM
mogłoby troche jeszcze ludu z wawy przybyć ;).

filipy2kit
05-30-2006, 05:12 PM
Czeee wam wszystkim, Peng z tej strony sie klania. Nareszczie sie do was dobilem!!! Juz myslalem the nie ma tego w POLSCE a tu prosze prosze, kryjemy sie! :p

filipy2kit
05-30-2006, 05:13 PM
Czeee wam wszystkim, Peng z tej strony sie klania. Nareszczie sie do was dobilem!!! Juz myslalem the nie ma tego w POLSCE a tu prosze prosze, kryjemy sie! :p GG 2479873

jackm
05-31-2006, 01:17 AM
Juz myslalem the nie ma tego w POLSCE a tu prosze prosze, kryjemy sie!
nie no nie kryjemy się ale w porównaniu do innych to polaków tu jest troche mało ;). ale na szczęście liczba ta stale wzrasta :D.
pozdr,

Tweed
06-04-2006, 08:28 AM
Czolem Wszystkim 22 latka swiadomy powagi sprawy :D :p Oddaje sie do Waszych uslug . Kielce , Mam brata w wa-wie z milutka willa z basenem i takimi wiec moge wpasc do wawy na male polowanie w ciagu najblizszych 2- 3 tygodni narazie mam koniec sesji wiec .... ;p
aha mam pytanie do wszystkich , czy kazdy z obecnych na Tym "polskim" forum dowiedzial sie o calej sprawie za sprawa playboya ==> "gra" , czy juz wczesniej szperal w tych materialach ???
P.S. - gg 4483537

mr_brightside
06-22-2006, 02:19 PM
Hi guys, I don't have any knowledge of your beautiful language, however when using a p2p site to download songs tonight, a polish hb7 started talking to me. She said I was to find out what KOLOROWYCH SNOW meant. Can someone help please? (By the way, there should be an accent above the o in snow, just in case it makes a difference).
Thanks in advance
Your friend, mr_brightside

mr_brightside
06-22-2006, 02:23 PM
Hi guys, I have no knowledge of your beautiful language, however tonight while downloading audio on a p2p site, a polish hb8 started talking to me and she asked me to find out what KOLOROWYCH SNOW meant. Can anybody help me?
Thanks in advance,

jackm
06-22-2006, 11:46 PM
Hi guys, I have no knowledge of your beautiful language, however tonight while downloading audio on a p2p site, a polish hb8 started talking to me and she asked me to find out what KOLOROWYCH SNOW meant. Can anybody help me?
Thanks in advance,
you ask we answer ;). so 'kolorowych snow' means 'sweet dreams'.
all the best,
by the way, where did you learn some of polish words :D? have you ever been to poland ;)?

mr_brightside
06-23-2006, 11:35 AM
Ha, thank you. No, I don't know any. The girl I was talking to on Soulseek last night is Polish and she said I was to find out what that meant. The dictionary said "colour snow" but I knew that was wrong!
Thanks again!
mr_brightside
PS If I go to see her in Poland we can hook up but I don't I'll go there to meet her... I'm a PUA and she should do the travelling! lol

jackm
06-23-2006, 01:06 PM
PS If I go to see her in Poland we can hook up but I don't I'll go there to meet her... I'm a PUA and she should do the travelling! lol
yea but you can come to pick up others :D. in Poland there are a lot of girls ;). so if you gonna come, let me know about it.

totencham
06-24-2006, 01:45 AM
mr_brightside , it means something like 'have a nice dreams' /colourful dreams.
peace

totencham
06-24-2006, 01:46 AM
sweet dreams like jackm wrote, I didnt see his posts, sorrey !

Floruit
07-14-2006, 02:05 AM
I am American and I have been living in Wroclaw for six weeks. Its great territory and I am staying for another six weeks. I would love to find a wing either here or do a weekend in Krakow Poznan etc..
Let me know.
Floruit

Eight
07-14-2006, 09:39 AM
Hejka... Polak mieszkajacy w Kanadzie. Mam kumpla w Polsce co jest zainteresowany MM ale nie znam nikogo zeby go w to wprowadzil. Mieszka w Tarnowskich Gorach. Jest ktos chetny zeby mu pokazal na czym to wszystko polega?
GG: 9458650

Floruit
07-14-2006, 02:44 PM
1

tier
07-17-2006, 06:40 AM
Lublin pozdrawia... :)
Hey, Venture, wysłałem Ci PM, odezwij się :)
Może ktoś jeszcze z Lublina?
gg:3916480
pozdrawiam...

kolly_yosh
07-23-2006, 02:01 AM
Świetnie, że są tu ludzie z Polski, do niedawna myślałem, że jestem sam :)
Mieszkam w okolicach zakopanego ale od października bede w Krakowie bo tam studiuje.
Swoją drogą słyszał ktoś z was o Stylelife Challenge?

jackm
07-23-2006, 06:42 AM
kiepsko szukałeś :P.
a propos tego stylelife chellange to nie słyszałem, ale jakbyś napisał coś więcej na ten temat czy puścił mi jakiegoś linka to bym był niezmiernie wdzięczny :D.
pozdr,
jackm

kolly_yosh
07-23-2006, 09:26 AM
No więc po koleii...
Najpierw przeczytałem "Grę", włąsnie z tej ksiązki dowiedziałem sie o Społecznośći, o Mystery Method, etc.
Później zapisałem się do newslettera Neila Straussa, reklamował tam swoją Anihilation Method (Style nazwał ją doktoratem z podrywu) sprzedał ją w końcu 450. szczęśliwcom po $1000 za komplet. Nie zapomniał o tych którym brakuje podstaw wiedzy o wyrywaniu lachonów. Właśnie dla nich (dla mnie zresztą też) wymyślił Stylelife Challenge - miesięczny kurs podrywu dla początkujących. Kurs wystartował 1 lipca...
Zresztą co będę się rozpisywał, kliknij w link www.stylelife.com

jackm
07-23-2006, 12:33 PM
spoko dzieki za linka.

Xawier
07-26-2006, 04:02 PM
HEj!
Jest ktos z Wroclawia, Legnicy lub okolicy??
Szukam skrzydla!!!
Xawier from Poland

Barracuda
07-27-2006, 01:07 AM
Witam,
Walczylem troche z rejestracja (problemy techniczne) ale w koncu sie udalo. Widze ze nie ma nikogo z Lodzi, czy tez przynajmniej nikt taki sie nie zglosil jak na razie, wiec jezeli ktos taki sie pojawi to PM, jak kazdy, ja rowniez potrzebuje wingow :).

Optic
08-29-2006, 01:58 PM
Jest ktos z Wroclawia, Legnicy lub okolicy??

Hej, Xawier!
Wprawdzie juz ktos sie odzywal z Wrocka, ale ja wlasnie szukam jakiegos kontaktu w okolicy Opola. No niestety, jak widze, poludnie jest baardzo marnie reprezentowane... :P :)
Daj PM jesli Opole rowniez Ci pasuje. Cos by sie razem zmajstrowalo. :)
Pozdrufka
Optic

Optic
08-29-2006, 02:06 PM
Czesc!
Mam sprawe.
Podrzuce Wam mojego posta z innego watku na forum. Tam nikt mi nie odpisal, ale wiem, ze tu jest nas wiecej, wiec licze na Was, chlopaki! :)

Jestem Optic w Opolu.
Widze, ze watek calkiem nowiutki, wiec zarzuce jakis rozwojowy temat.
Pierwsza rzecz, ktora od jakiegos czasu mnie nurtuje:
Czy ma ktos sprawdzone DHV na rodzime lasie!????!
Mowie powaznie - ESP nie dziala (5/10/50)... Tak naprawde to jest moj stickypoint. Nie gram na gitarze, nie recytuje wierszy, nie mam znanych kumpli.
Jesli ktos ma jakies propozycje to PROSZE O POMOC, chlopaki!
Od kilku tygodni przegladam cale archiwum - jest tu kilka linii DHV ale chyba nie na nasze warunki. Albo trafiam na zylety. :P
PS.: Robie masowo zdjecia. Moze tym tropem?

Pozdrufka
Optic

jackm
09-15-2006, 12:45 AM
przybyl ktos jeszcze z polski :)?
bo jakos na razie widze tutaj ustatkownie dosc malej liczby pua z pl.
niech kazdy nowy pamieta zeby sie dopisac :).
pozdr,
jackm

totencham
09-15-2006, 02:34 AM
pua to lata praktyki, tak mi sie wydaje. jesli ktos jest zainteresowany wymiana 'zrodel' to dawajcie wiadomosci.
ps. moze jakis sargin w poznaniu ? sa tu ludzie z poznania? pozdrawiam

jackm
09-16-2006, 12:18 PM
pua to lata praktyki, tak mi sie wydaje. jesli ktos jest zainteresowany wymiana 'zrodel' to dawajcie wiadomosci.

moze nie tyle co lata, ale duze poswiecenie w grze, bo mozna praktykowac 10 lat po np jednym wieczorzen a 2 miesiace, a mozna tez praktykowac rok i minimum wpadac do 3-4 klubow w tygodniu, nie liczac sytuacji na miescie, w centrach handlowych itp. a wtedy chyba ten drugi jest bardziej PUA niz ten pierwszy :), lecz nie mniej jednak obu mozna okreslic jako PUA
zwrot PUS - pick up artist, nie zawiera w sobie drugiego znaczenia, a mianowicie czy ktos zaczyna czy moze jednak ktos juz jest w tej branzy dosc dlugi czas. natomiast przez dodanie przed PUA literki 'g' lub 'm' mozemy domyslac sie czy ktos jest nowicjuszem i zaczyna dopiero, czy tez posiada juz dosc wysokie kwalfikacje w tej dziedzinie :).
pozdr,
jackm

iRockUK
09-19-2006, 04:36 PM
When I was in Krakow for two weeks a couple months ago... I took a girl home every night but one (one night I took two girls from Warsaw home). All I did was pop my collar, smiled lots, and spoke English to everyone around me lol

totencham
09-20-2006, 01:41 AM
jackm, podoba mi sie twoj post. co do samego terminu pua - mnie nie robi roznicy czy jest przed nim literka 'm' lub 'g'. nie lubie szufladkowania , moim celem nie jest zostac pua,( ktory jest terminem conajwyzej umownym). ja to widze mniej wiecej w ten sposob : sa w moim zyciu relacje, ktore moge polepszyc dzieki grze, i dzieki temu ze jestem swiadomy jej, robie to. byc soba przede wszystkim i polepszac siebie, wyzwalac i potegowac swoje najlepsze cechy to wlasnie cel mojej gry, rozwoj osobisty przede wszystkim , a nie bycie pua, mpua, czy cokolwiek
pozdrawiam serdecznie

totencham
09-20-2006, 01:46 AM
iRockUK - well, it's not amazing mate. girls love foreigners , fun foreigners especially ,
cheers

jackm
09-20-2006, 08:24 AM
totencham bycie pua to jak wiesz to nie tylko wyrywanie. te rzeczy ktore wypisales to wg mnie glowny cel kazdego czlowieka ktory "jest w grze". a umiejetnosci w niej zdobyte, badzmy szczerzy, moga sie przydac w zyciu codziennym, ale nie tylko do poderwania :).
np podczas rozmow kwalfikacyjnych do pracy - jak przesluchuje dziewczyna.
w szkole, na uczelni, w urzedach itd itp ;).
pozdr,
jackm
ps.
piszmy do moderatorow w sprawie zalozenia "polish" w dziale "seduction in other languages". sugeruje do hysterii, bo to byl jeden z 3 moderatorow do ktorych pisalem i mi odp. wiec kto moze niech pisze :D.
a powiedzial, ze pomysla nad tym, wiec im wiecej osob zacznie pisac tym wieksza szansa.

Dominoss
09-20-2006, 08:29 AM
witam jestem nowy od paru dni :P dopiero co skończyłem czytac ksiażke Neila Straussa "Gra" :] jest świetna, dzieki nej odkryłem tą społeczniość pozdro dla wszytkich jestem z warszawy i chety waszej wiedzy zwłąszcza że dopiero zaczynam :P (w sumie skończyęłm ją czytac dzisiaj)

jackm
09-20-2006, 11:43 AM
tak z ciekawosci, z jakiej jestes dzielnicy i czym sie zajmujesz?

Dominoss
09-20-2006, 11:57 AM
Jestem z ursynowa, czym sie zajmuje? hmm ogolnie pisze w tym roku mature jeślio to cichodzi pozatym interesuje sie hisorią i w tej chwili jestem w ekipie...ble ble ble masz tu linka nie chcie mi sie tłumaczyć obejżyj zdjęcia i tyle :P

Dominoss
09-20-2006, 11:58 AM
hmm super tu nie można linków dawać.... :/
a ty?

jackm
09-20-2006, 01:21 PM
ja z mokotowa, i w tym roku na studia.
a co do matury to i tak zdasz :D, jak cos to zalapiesz sie na amnestie wiec sie nie przejmuj ;). i powiem szczerze, ze trudniej to jest jej nie zdac niz zdac, hehe.
kiedys jak cos to mozemy na jakis wspolny sarging skoczyc ;).
pozdr,
jackm

Dominoss
09-20-2006, 02:06 PM
no tak jedyny pożytek z Giertycha ... a tak w ogóle trzeba rozruszać te forum chłopaki troche poplażować, pouczyć sie itd.

Dominoss
09-20-2006, 02:19 PM
(ale pewnie już to robicie, tylko nikt sie nie dzieli na forum z tym,no chyba ze jest jakiś fajny temat o ktorym jeszcze nie wiem :P )
pozdrawiam Dominoss

wexman
09-27-2006, 02:43 PM
Ehh PAnowie no nie wolno mi , ale Kazdy powinien miec łatwiej ... tajemniceuwodzenia pl/forum ; uwodzenie fr pl ... milej zabawy , do spotkania na imprezie sam na sam , z 10 samymi SHB ;)

Tronador
09-28-2006, 02:40 AM
A moze w koncu cos zorganizujemy wspolnie?
jakies spotkanie w duzym klubie coby kazdy mial na co zapolowac wedlug upodoban.
takie wspolna impreza bylaby dobrym wprowadzeniem do tematu, no i zapoznalibysmy sie wszyscy.
jan iestety jestem bardzo ograniczony terminem.
w zasadzie pasuje mi tylko termin 17-23 listopada.
wtedy wracam ze szkocji gdzie jelenie sa bardzije seksowne niz kobiety, wiec glod mam nieziemski.
ja jestem z katowic wiec proponuje spotkanie w krakowie. sporo tam klubow, no i studentek chetnych na wyrwanie. dobre miejsce na szkolenie.
no wiec jak?

XNoob
09-28-2006, 02:46 AM
Kolejny topic z PL .. witam obecnych :) .
Wspólne spotkanie to wyczesany pomysł, tyle, że problemem jest rozsianie ludzi po całym kraju .. a mało kto ma czas/możliwości na wyrwanie się i pojawienie na drugim końcu świata(Polski ;) ).

kolly_yosh
09-28-2006, 10:11 PM
dla mnie Krakow moze byc :) jesli nic mi wtedy nie wyskoczy, to chetnie bym po-sarge-ował z PUA-mi

Massaro
09-29-2006, 12:13 PM
a Ja proponuje 3miasto ;)

BlackFoX
10-22-2006, 12:43 AM
wow sa tutaj polacy no way tutaj gliwice ale studiuje w katowicach
btw kto ma "the game" w pdf -ie bo niemoge tego znikak dostac w łapki a bym przeczytał sobie tego booka
moze jakies wymiany pogladów wzgledem polskich warunków routin co działa a co nie itp
gg7101691

Draketm
10-22-2006, 10:01 AM
Jestem tutaj zupełnie nowy. Jestem z Ciechanowa. Witam wszystkich!

Optic
10-24-2006, 04:16 AM
Hej,
kto jeszcze nie wie o istnieniu polskiego forum na MM, niech wpada:
http://www.theattractionforums.com/forum/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=102
Zostawcie sobie ten watek do umawiania sie na wspolne sarge. :)
Wasz,

protrace2000
10-28-2006, 11:27 AM
Czy moze znajda sie jacys chetni Polacy w Londynie ?
Pozdrawiam

wukidd
01-27-2007, 05:29 PM
hi, anyone in Poznan?

DeMarco
02-06-2007, 12:20 PM
Witam ;) 3,5 roku w grze, założyciel LupusGliwice i warsztatw PUA GLIWICE. Wspłpracuję z SilesiaStyle i SeductionPoland ;)
Gliwice, 21 lat

rocket786
02-25-2007, 02:30 PM
Hey guys, Chesch

Im coming t Warsaw to meet an FB , also might go to Krakow to meet another FB there

Man, London is like Little Poland now...Polish girls aresoo much hotter than english...and it helps if you know a few lines too : Koham Chebea, Jestem Pedal, Fineh noggi
Fineh doopeh
Fineh Titski
Shisko fineh

Any sargers in Wrsaw or Krakow email me

' THE ROCKET '

joe2
04-21-2007, 10:38 AM
Chejka ze Szczecina. A propos szukam w miare obeznanego w grze PUA ze Szczecina na WINGMANA. Sam zacząłem niedawno wiec nie mogę być sam mentorem a raczej szukam kogoś chociaż na drodze do bycia PUA, bo jestem za świeży aby kogoś uczyć.
Piszta koledzy
joe222@p2.pl

Caddy
04-30-2007, 12:45 PM
Poland is AWESOME !!

10s everywhere.

Moj drugi dom !!!!

See you again Wroclaw in 3 weeks !

:)